Opinie o Euroal Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Euroal Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euroal Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroal Sp. z o.o. w Lublin

Ile jest zmian w Euroal Sp. z o.o.?

pracownik Nowy wpis

Jest jedna zmiana. Biuro pracuje 8 godzin (8-16). Na produkcji i montażach czasami są nadgodziny, ale to bardziej pracownikom na nich zależy bo są podwójnie płatne.

Nie polecam pracy W Euroal , Pan D.J. wykorzystuje ludzi, płaci pod stołem kasę od której pobiera podatek i oczywiście podatek do jego kieszeni bo do Urzędu nie trafia.. Mobbing i zastraszanie, ma duże znajomości w Lublinie (patrz Urząd Miasta) i nie tylko wiec robi duże projekty, niektórzy pracują po 300 h miesięcznie za które dostają pieniądze oczywiście pod stołem... szantażuje ludzi i poniża...

obecny pracownik Nowy wpis
@pracownik

Praca w tej firmie ma mnóstwo zalet. Ludzie wiążą się z tą firmą na lata. Większość pracowników ma staż pracy ponad 10 lat. Nigdy nie spotkałem się z poniżaniem i szantażem ... chyba że poniżaniem jest wymaganie od pracownika przychodzenia na 8.00 a szantażem bycie trzeźwym w czasie pracy. Kontrole z US i ZUS są co roku, takie bzdury o 300 h pracy miesięcznie i płaceniem pod stołem są czystą złośliwością.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika pracownik

22.05.2023 03:05

pracownikikona wywiad

Uważam, że ta firma zasługuje na lepsze opinie, niż te które są na stronie GoWork, dlatego postanowiłem udzielić wywiadu. Uważam, że zamieszczone opinie (niektóre) są nieprawdziwe i krzywdzące.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

pracownikikona wywiad

Pracuję w dziale handlowym. Zajmuję się przygotowaniem ofert i obsługą klienta.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

pracownikikona wywiad

Na tym stanowisku praca zdalna jest nieefektywna. Zdecydowanie bardziej wolę pracę w bezpośrednim kontakcie z ludźmi.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

pracownikikona wywiad

3-5 tysięcy złotych netto.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

20 lat.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

pracownikikona wywiad

Ta praca wymaga kreatywności. Nie każdy odnajdzie się na tym stanowisku.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

pracownikikona wywiad

Dobrą atmosferę panującą w firmie. Lubimy się, współpracujemy ze sobą. Razem rozwiązujemy problemy. Nie lubię leniuszków, którzy szukają pracy i wysokiej płacy, nie dając w zamian niczego poza odtwórczym statystowaniem i narzekaniem.

pracownikikona wywiad

Tu ciągle coś się dzieje. Realizujemy ciekawe kontrakty. Poznajemy mnóstwo nowych ludzi. Ten rynek - konstrukcji aluminiowych- ciągle się rozwija. Wchodzą nowe technologie. Jest mnóstwo szkoleń, kursów, wyjazdów integracyjnych.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

pracownikikona wywiad

Są dwa rodzaje szkoleń: branżowe, odbywające się 1-2 razy w roku, oraz kompetencyjne, indywidualnie dopasowane do potrzeb pracownika.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

pracownikikona wywiad

Atmosfera sprzyja rozwojowi. Konflikty nas napędzają. Szybko wyjaśniany nieporozumienia.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

pracownikikona wywiad

Za długo tu pracuję, żeby pamiętać ustalenia z pierwszego dnia pracy. Zawsze wypłata była na czas. Ustalenia dotyczące premii uznaniowej mogą budzić pewne wątpliwości, ponieważ nowi pracownicy chcą dostawać premie takie, jak pracownicy z dużym stażem.

Poprawiłbym PR firmy.

Dominika

http://www.euroal.com.pl/kariera Pod powyższym linkiem znajdziecie aktualne oferty pracy. Obecnie firma poszukuje monterów stolarki budowlanej. Czy ktoś z Was może opowiedzieć coś o pracy na tym stanowisku? W ogłoszeniu pojawia się informacja o atrakcyjnym systemie motywacyjnym. Czy są to premie, czy też jakieś inne benefity? Zachęcam Was do przedstawienia rzetelnych opinii o pracy w Euroal.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euroal Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Ludzie bardzo fajni,atmosfera pracy też.(nie ma konfidentów ani zbytniego parcia na terminy) Wypłaty ZAWSZE na czas choć niskie bo stawka za godz.to ok 10-11 zl brutto.Jedyny minus to stare samochody i narzędzia z którymi wstyd się na budowie pokazać oraz brak inwestycji w firmę co chyba niedobrze jej wróży.Z nadgodzinami można wyciągnąć ok 1800 na miesiąc.

blak

e no to zajebiście

Henio
@blak

Tam wszyscy piani od rana i gra gitara

niedoceniony

ja tam pracowalem x lat i ludzie ktorzy przychodzili z ulicy lub z urzedu pracy bez zadnego doswiadczenia dostawali wyzsze stawki na wejscie niz ja po x lat pracy gdzie sens i logika ja sie pytam ? pozdrowienia dla romana r

Zdegustowany
@niedoceniony

Tam zaczyna się dzień od flaszki i tak do wieczora ,co z jakością,bhp a szef to wszystko toleruje ciekawe jak długo??

Firma poszukuje aktualnie monterów stolarki budowlanej. W wymaganiach dotyczących tego stanowiska jasno jest napisane, że niezbędne jest min. 3- letnia doświadczenie lub techniczne wykształcenie średnie lub zawodowe. @niedoceniony czy polityka zawodowa firma tak bardzo się zmieniła, czy już wtedy poszukiwano osób poruszających się sprawnie w danym temacie?

Zdegustowany
@Marcin

A co powieszo pijaństwie w firmie,niedotrzymywanie terminów???

blak

fajans,i nic wiecej.praca tam to akt desperacji,pracowałem rok i o rok za długo

co za stek bzdur !! ludzie tragiczni jeden na drugiego pisze donosy, moobing, moobing i jeszcze raz moobing za najnizsza krajowa ...

Zostaw merytoryczną opinię o Euroal Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Euroal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euroal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Euroal Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 1-Go Maja 16
    20-410 Lublin