Opinie o Idipsum Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Idipsum Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Idipsum Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Idipsum Sp. z o.o. w Lublin

Czy pracodawca Idipsum Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

MR Nowy wpis

Pytanie: Właściciel napisał, że cyt. PU 16.08.2023 20:32 Pracownik @gość MR Audyty nie kończą się w 2023. Proszę poczytać wytyczne do różnych programów. Poza tym Idipsum nie świadczy i nie świadczyła usług audytu zewnętrznego. Idipsum przeprowadza kontrole i certyfikacje wydatków, a te nie znikną. Pytanie: Jak traktować tą informację, skoro Firma na swojej stronie publikuje, że przeprowadza audytu? a w odpowiedzi piszę PU, że nie przeprowadzali??? Ktoś zna odpowiedź, czy to omyłka pisarka lub firma faktycznie nie przeprowadzała audytów?

PU Nowy wpis
@MR

Spółka nie przeprowadza audytów zewnętrznych projektów, ponieważ je kontroluje i certyfikuje. Realizuje duże zamówienia dla instytucji centralnych, które zlecają czasami również audyty, ale one dotyczą całego działania albo grup projektów. Takie działania nie zostaną zakończone i będą nadal realizowane. Natomiast nie można powiedzieć, że audyty kończą się w 2023 firma będzie miała problem. Spółka ma inny profil działania.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Idipsum Sp. z o.o.?

gość MR

Audyty kończą się w 2023r. więc firmy takie mogą mieć problemy z utrzymaniem zatrudnienia. Należy sprawdzić sobie wytyczne. Decyzja należy do ciebie - lepiej poszukać sobie pracy w firmie dającej lepsze perspektywy.

PU Nowy wpis
@gość MR

Audyty nie kończą się w 2023. Proszę poczytać wytyczne do różnych programów. Poza tym Idipsum nie świadczy i n ie świadczyła usług audytu zewnętrznego. Idipsum przeprowadza kontrole i certyfikacje wydatków, a te nie znikną.

Co jaki czas w Idipsum Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

barakuda

jesteś przypisany do projektu ... poza tym w nowej perspektywie na początku pewnie będzie mniejsze zapotrzebowanie na usługi ... wiec można się spodziewać redukcji (takie jest moje zdanie).

Wiecie, czy Idipsum Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Praca zdalna

Firma działa w terenie wiec nie robi problemów z pracą zdalną, bo wyjeżdżając musisz być mobilny. Ale jak wczytasz się w ogłoszenie to najchętniej szczególnie na początku, żebyś miał własny sprzęt elektroniczny oraz samochód ... Wiec odpowiedzieć sobie musisz sam. Powodzenia

PU

Pracownicy otrzymują sprzęt niezbędny do pracy w tym komputer. Praca ustawiana jest tak, ze nie potrzeba samochodu. Natomiast osoby realizujące zadania na podstawie umowy cywilnoprawnej musza same zapewnić sobie potrzebny sprzęt.

Ela

Firma zajmuje się audytem i kontrolą wydatków w ramach różnych projektów finansowanych m.in z UE. Pracują tutaj zarówno audytorzy jak i koordynatorzy, który organizują ich pracę, dokumenty etc. Panuje świetna atmosfera, współpraca między ludźmi z oddziału w Krakowie jest na najwyższym poziomie. Proces rekrutacji dwuetapowy, wszystko przedstawiane jasno i czytelnie. Mimo posiadając krótki staż pracy w tej firmie, mogę polecić ją z czystym sercem.

Kazimierz
@Ela

Piszesz, że rekrutacja jest dwu etapowa. Czy podczas rozmowy są także sprawdzane kwalifikacje kandydata poprzez testy branżowe lub językowe? Dodaj proszę więcej szczegółów.

Heeeehee
@Kazimierz

Po co ci język testy itp.kwalifikacje sprawdza się na podstawie zdanego egzaminu ...

Grzegorz

mam pytanie na forum piszecie, ze to firma krzak - a ostatnio szukali pracowników lub współpracowników... czy w związku z tym ta firma się rozwija a może wszyscy odchodzą? Jeśli może ktoś napisać swoją opinie to z góry dziękuje.

@Grzegorz

Wystarczy zobaczyć ile i jakie przetargi ostatnio wygrała firma, żeby wiedzieć, że idzie do przodu. Ktoś kiedyś coś napisał, ale wynikało to bardziej z osobistej zadry a nie obiektywnych opinii. Proponuję złożyć aplikację i samemu ocenić jak to wygląda.

Aplikowaliście do pracy w firmie Idipsum Sp. z o.o.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Audytor są korzystne?

PU

Poziom wynagrodzenia zależy od doświadczenia i posiadanych uprawnień. Jeśli spełniasz warunki, złóż aplikację a na pewno dowiesz się osobiście wszystkiego.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Audytor w firmie Idipsum Sp. z o.o.?

16 osób.

Czy jest możliwość pracy w Idipsum Sp. z o.o. na część etatu?

Odp

Tak, forma zatrudnienia również dowolna do wyboru przez współpracownika.

Firma krzak, dużo gadają, (usunięte przez administratora) kolesiostwo w pracy. Wykorzystają, przeżują i wyplują. Ocena Negatywna dla Idipsum.

współpracownik
@Andrzej

Firma krzak, która istnieje na rynku od kilku lat i wygrywa przetargi? Nie wiem z kim miałeś do czynienia, ale ja mam dobre doświadczenia z współpracą. Jeśli masz odpowiednią wiedzę, doświadczenie oraz chęć do pracy to z pewnością nikt tu Cię nie przeżuje i nie wypluje. Odnośnie wykorzystywania - każdy pracodawca wykorzystuje pracownika ;P

@współpracownik

Oto właśnie dowód kolesiostwa ;) ,,każdy wykorzystuje pracowników" otoz nie prostaku tak jest w każdej nierzetelnej i mało profesjonalnej formie jedynie.

tak

Skąd oni są ... To chyba wielki krzaczek haha

Anna miałam aplikować

Dziękuje za informację.

dziękuje szukam dalej

Iza
@współpracownik

A napiszesz więcej o tej wiedzy i doświadczeniu? :) Potrzebuję jakichś spejclanych umiejętności aby aplikowac do firmy?

Poziom komunikacji w firmie jak w administracji, szefostwo zadziera nosa, mało koleżeńska ekipa współpracowników. W razie „w” nikt za tobą się stanie. Fatalna polityka firmy odnośnie kosztów delegacji. Wynagrodzenia poniżej poziomu opłacalności zaangażowania. Specjaliści to za dużo powiedziane, oszczędności na wszystkim, pirackie programy biurowe na komputerach. Kilka miłych osób to za mało aby dobrze wspominać firmę.

qwerty
@Paweł

Napiszesz coś więcej o delegacjach? Nie chcą płacić? Przecież to z Kodeksu Pracy wynika?

haha wiem
@qwerty

masz przecież mieć własny samochód - wiec zwrot za paliwo / bez amortyzacji pojazdu ...

mariolla

firma jak sprawdziłam zajmuje się doradztwem gospodarczym ale kto w takim razie doradzi mi czy warto starać się tam o zatrudnienie? wyczuwam w tej branży wielkie pieniądze, mam nadzieję że się nie mylę. poza tym takie mamy moim zdaniem czasy że doradztwo gospodarcze jest niezbędne chyba, łatwo się pogubić w biznesach dzisiaj

hmmm
@mariolla

jesteś w błędzie - dla pracownika nie ma dużych pieniędzy chyba ze 4500 brutto to dużo.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Idipsum Sp. z o.o.?

hmmm

osoby bez doświadczania mają szansę chodzi tylko o chęć pracy...

spotkałemich

Rada dla osoby która stara się o pracę. Jeśli nie musisz to poszukaj sobie porządnej firmy. Administracja rządowa, samorządowa lub inna duża firma: tam będziesz miał możliwość rozwoju, szkolenia i pakiet socjalny. W tej firmie to wyjazdy w teren (najlepiej własnym samochodem ... właściciele nie zorganizują Ci szkolenia ponieważ to kosztuje). Powodzenia

Michalina

Może ktoś opisać każdy etap rekrutacji?

Anka.

Brak słów, byłam na rozmowie niby praca w jednym woj. A od znajomej która tam pracuje dowiedziałam się że wysyłają na całą Polskę. Kiepska umowa kiepska płacą. Ale to że słyszenia. Szukam dalej.

Ewelina
@Anka.

@Anka. Rozumiem, że byłaś zainteresowana pracą w Idipsum, tylko po opinii znajomej zrezygnowałaś. Może jednak warto zaaplikować i przekonać się samej, jakie warunki zaproponuje ta firma?

Konstanty

Jak dobra firma to i nie ma narzekających pracowników. Szkoda, że nikt nie korzysta z forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Idipsum Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Idipsum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Idipsum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Idipsum Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Idipsum Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Idipsum Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Czesława Strzeszewskiego 15 lok. 32
    20-153 Lublin