Opinie o Legend HR Advisors w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Legend HR Advisors. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Legend HR Advisors na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Legend HR Advisors w Toruń

Jeremi Nowy wpis

Mam wrażenie, że firma przestała działać i stąd taki spokój i brak informacji na forum?

Janniezbędny Nowy wpis
@Jeremi

Raczej się rozpadła i już nie działa.

Chętny Nowy wpis

Czy firma funkcjonuje normalnie?

emil Nowy wpis

nigdy nie pojmę tego szału na własne działalności. Mnie to zniechęca osobiście. Chić benefity mogą to wyrównać :)

tomek

mi sie wydaje, z ewystarczy, zeby to był język komunikatywny i też po części na przykład związany z branżą poprostu. Czekam na wasze opinie na ten temat, bo też nie mam perfekcyjnego języka, a chciałem wyjachac, bo ogólnie opinie o nich sa dobre, wiec w sumie dlaczego by nie spróbowac, akurat tylko moge zyskać.

Księgowa

Spotkanie trwało jakieś 50 minut i w głównej mierze polegało na tym że ja opowiadałam o swoim doświadczeniu, było trochę pytań sprawdzających zatem uwaga bo trzeba się przygotować np. na stawki podatkowe, akcyzę i to co jest aktualne, były też pytania o relacje interpersonalne. Nie było testów typu papier-ołówek. Potem konsultant odpowiedział na moje pytania, nie chciał powiedzieć co to za firma bo twierdził że obowiązuje go poufność ale poza nazwą firmy dowiedziałam się wszystkiego.

Fajne pytania były o zainteresowania, konsultant pytał się dlaczego akurat to lub tamto, napisałam że znam bardzo dobrze angielski i niestety zaczął ze mną gadać po angielsku, ciekawe co zanotował. Rada - piszcie wszystko z prawdą i tak jak jest bo tu sprawdzają wszystko dkładnie.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Piotrs

Witam, Ja, bardzo polecam HR Legend, zwłaszcz, że dzieki nim znalazłem świetną pracę. W firmie w konkretnej branży jakiej szukałem i na stanowisku odpowiadającym mojemu doświadczeniu zawodowym. Pierwsza rozmowa bardzo profesjonalna i konkretna.(w moim przypadku otrzymałem odpowiedzi na wszystkie interesujące mnie tematy) Cały czas byłem informowany przez konsultanta o terminach następnych rozmów, tematach na nich poruszanych oraz osobach biorących w nich udział. Jednym słowem bardzo miło wspominam tą współpracę.

AK

Witam, chciałam pochwalić firmę Legend HR Advisors bo dzięki niej otrzymałam bardzo fajną pracę, spotkanie rekrutacyjne trwało jakieś 50 minut i w głównej mierze polegało na tym że ja opowiadałam o swoim doświadczeniu, było trochę pytań sprawdzających zatem uwaga bo trzeba się przygotować np. na stawki podatkowe, akcyzę i to co jest aktualne, były też pytania o relacje interpersonalne. Nie było testów typu papier-ołówek. Potem konsultant odpowiedział na moje pytania, nie chciał powiedzieć co to za firma bo twierdził że obowiązuje go poufność ale poza nazwą firmy dowiedziałam się wszystkiego. Fajne pytania były o zainteresowania, konsultant pytał się dlaczego akurat to lub tamto, napisałam że znam bardzo dobrze angielski i niestety zaczął ze mną gadać po angielsku, ciekawe co zanotował. Rada - piszcie wszystko z prawdą i tak jak jest bo tu sprawdzają wszystko dokładnie. Polecam firmę jako przed wszystkim w moim przypadku skuteczną.

HR Business Partner

Moja firma rozpoczęła współpracę z firmą Legend HR Advisrs na zasadzie umowy ramowej w 2006 roku. Od tego czasu firma Legend realizuje dla nas projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne jak i menadżerskie średniego i wysokiego szczebla. Współpraca z Legend przebiega pomyślnie. Konsultanci posiadają dużą wiedzę o rynku pracy, angażują się w powierzane zadania, są otwarci na oczekiwania klienta i rozumieją jego potrzeby. Prezentowani kandydaci spełniają nasze wymagania oraz oczekiwania określone w profilach stanowisk. Stosowane narzędzia dopasowywane są do potrzeb danego projektu i umożliwiają szczegółową ocenę kandydatów. Wszystkie projekty realizowane są zgodnie z ustalonymi ramami czasowymi.

Witam, Pracowałam w firmie Legend HR Advisors i na plus mogę zaliczyć pozytywną atmosferę pracy, młody, zgrany i przyjazny zespół. Zaletą była również możliwość dużej samodzielności w działaniu i realizacji własnych pomysłów - są to z pewnością czynniki ważne dla chcącego się rozwijać Rekrutera. Śmiem twierdzić, że jakiekolwiek negatywne opinie o Legend mogą pochodzić z braku zaangażowania w pracę. Rekrutacja to działalność wymagająca dużej pasji i ludzi, którzy naprawdę lubią to, co robią. Ze swojej strony wiem, że dobrze będę wspominać pracę w firmie Legend ;)

HRowiec

ha, dokładnie bo zawsze może się zdarzyć jakiś frustrat i anonimowo coś pisać a pewnie siedział[usunięte przez moderatora] w stołek

Pracowałam tam i uważam że jest to rzeczowa i profesjonalna firma. Owszem każdy musi robić wynik bo tak funkcjonuje świat i każda dobra firma. Nie ma tam zamordyzmu, można się dogadać ale trzeba pracować.

Witam, jestem pracownikiem firmy, o której mowa. Przeczytałem powyższe wypowiedzi i muszę przyznać, że przecierałem oczy ze zdumienia. Poziom agresji, niewybradnych komentarzy i ataków ad persona daje dużo do myślenia o autorach tych komentarzy, tym bardziej, że nie znajdują one potwierdzenia w rzeczywistości. Ogólnie z tych wypowiedzi wypływają dla mnie następując wnioski: 1) w ocenie potencjalnych pracodawców nie należy kierować się wpisami na forach internetowych, gdyż formuła anonimowości przyciąga wszelkiej maści frustratów, którym najmniej zależy na przekazywaniu obiektywnych i uczciwych informacji 2) osoba powtarzająca nieprawdziwe informacje, która posługuje się ogólnikami a nie konkretnymi przykładami, stosująca agresywne inwektywy zamiast rzeczowej argumentacji nie jest chyba fajnym współpracownikiem i cieszę się, że już tu nie pracuje i nie musiałem z taką osobą współpracować PS. dla wszystkich faktycznie zainteresowanych: w Firmie Legend jest całkiem OK

Aplikowałem do tej firmy,(usunięte przez administratora)

Nie zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami. Nie zdarzyło się, żeby nie były wypłacone bonusy po zamknięciu projektu i zapłaceniu pieniędzy przez Klienta. Nie jest też prawdą, że większość osób jest zatrudnionych na umowę o dzieło, wręcz przeciwnie. Owszem osoby przychodzące na początku do firmy bez doświadczenia pracują przez ok. 3 mies. na umowę o dzieło, ale później jak się sprawdzają dostają od razu umowę o pracę i to najczęściej na czas nieokreślony, poza tym same na taką formę zatrudnienia się zgadzają, komu to nie odpowiada po prostu nie przyjmuje oferty. Jak zawsze narzekają przeważnie Ci, którzy najmniej robią i myślą, że wszystko im się należy. Nie uważam, że jest to firma idealna, bo takich chyba nie ma, ale jak się chce to można się porozumieć i nie mieć powodów do narzekania. Poza tym bonusy jak to w tej branży są ściśle uzależnione od wyników pracy Konsultanta, który sam pozyskuje sobie Klienta, a później realizuje dla niego rekrutację. Jeżeli jest skuteczny i dobry w tym co robi może zarobić fajne pieniądze, a jak nie no to pozostaje mu tylko narzekać.....

Zostaw merytoryczną opinię o Legend HR Advisors - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Legend HR Advisors?

Kandydaci do pracy w Legend HR Advisors napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Legend HR Advisors