Opinie o Auto Figaro Arkadiusz Figura w Kostomłoty Drugie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auto Figaro Arkadiusz Figura. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Auto Figaro Arkadiusz Figura na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Figaro Arkadiusz Figura w Kostomłoty Drugie

Czy pracodawca Auto Figaro Arkadiusz Figura motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Klient Nowy wpis

Ten pseudo komis to jest jeden wielki przekręt, a właściciel to (usunięte przez administratora). samochód na ogłoszeniu w stanie idealnym a po przyjeździe na plac okazuje się że jest uszkodzone, a właściciel udaje niemca że o niczym nie wie. Dramat

Cześć. Widzę, że firma zajmuje się również sprzedażą samochodów w internecie. Chętnie zająłbym się taką sprzedażą w sieci i dodawaniem ogłoszeń wraz z opisami pojazdów. Czy jest taka możliwość, aby pracować na takim stanowisku? Jeśli tak, to na jakich warunkach? ;-) jaka umowa? Jakie wynagrodzenie? Napiszcie proszę.

Niezawodolony klient Nowy wpis

Nie polecam tego sprzedawcy. Na ogłoszeniu OLX napisał, że moc samochodu to 163km, po zakupie okazało się, że auto ma jednak 125km. Według Pana handlarza to nie problem i dzięki mniejszej mocy zaoszczę na mandatach... Dodatkowo zaraz po zakupie okazało się że wymianie podlega sprzęgło z dwumasą (koszt około 4tys), nie zostałem o tym poinformowany przy kupnie. Zamiast okazyjnej oferty zakup tego pojazdu okazał się stratą kilku tysięcy.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Auto Figaro Arkadiusz Figura? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Na stronie firma chwali się obsługą klienta przez 7 dni w tygodniu. Czyli tam zespół musi być większy? Są czasem ogłoszenia z pracą dla sprzedawcy internetowego z obsługą klienta przez tel. i mailowo? Czy każdy się trzyma pracy tutaj i nie zamierza rezygnować? :3

Przejechałam 300 km po wcześniejszym umówieniu po samochód , a ma miejscu okazuje się ze dziwnym trafem auto sprzedane (które dalej stoi u nich na placu). Zero szacunku dla klienta, niemiła obsługa. Nie polecam

Iza

czemu? może takimi zasadami się tam kierują, może ktoś zaoferował więcej? ja tam nie chce nikogo tłumaczyć :D

Hanna

A czemu nie bronić?

kTM
@Hanna

Bo jest nie konkretny gość i tylne .. Raz pytam sie o auto mówi 14tys nic taniej... Po czym na drugi dzień jest na internecie w sensie na jego stronie za 12 tys wiec pytam cie czy to poważny gosc ???. Moi koledzy mieli podobne sytuacje !!!

Giorgio

Na szacunek klient musi sobie zasłużyć. Nie można tak od razu wymagać. Ja też mam komis i nie dziwię się Panu Arkowi. Ja na przykład wolę, gdy klient który przyjezdża z daleka kupi mi jakiś prezent. Lubię też jak ktoś mnie pochwali, że dobra lokalizacja komisu i wtedy to jest całkiem inna rozmowa. Grzesiek

BARTOSZ

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM WPOLPRACY Z TYM SZROTEM TOTALNY BRAK POSZANOWANIA KLIENTA ZOSTALO SPLACONE 20 K LEASINGU NA ZYCZENIE SZROTU PO CZYM NAWET NIE RACZA POINFORMOWAC ZE NIE PRZYJADA PO AUTO !!!! DZIWNE ZE PZU WSPOLPRACUJE Z FIRMAMI KTORE (usunięte przez administratora)A TO WYMAGA WERYFIKACJI!!!!

@BARTOSZ

Proszę o powtórne napisanie tego tekstu, gdyż jestem ciekawy co tam było napisane i proszę o nie usuwanie przez administratora dopóki nie przeczytam.

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś użytkownik, w przedsiębiorstwie Auto Figaro Arkadiusz Figura w miejscowości Kostomłoty Drugie, który ma jakieś nowe wieści, bo nie wiemy czy opłaca się u nich zatrudnić.

Giorgio

Tak, takie zatrudnienie jest bardzo opłacalne.

Właściciel Ok do transakcji, a pozniej nie odbiera telefonu,omijajcie z daleka (usunięte przez administratora) !!!!

Darcio61

Z daleka od tego handlarza Sprzedał mi uszkodzony samochód .Zero kontaktu Naprawa jest poważna więc kieruje sprawę do sądu ,dobrze że ma fakture to obowiazuje 2 lata rękojmi,ale kiedy sprawa się skończy to pewnie za rok Nie polecam!!!!!

Beata
@Darcio61

dużo dałeś za ten samochód?? kompletnie nic nie było mowy o uszkodzeniach? przykro mi, że taka sytuacja Cię spotkała

kTM
@Darcio61

Tak rękojmia 2 lata walcz o swoje... Tam wszystkiego samochody sa (usunięte przez administratora)

Klientka

Handlowanie z tą firmą to porażka. Nie odbierają auta w terminie. Nie realizują uzgodnień . Wystrzegajcie się tej firmy.

Sławomir
@Klientka

Minęło już trochę czasu od Twojego wpisu, który dodałaś w tym wątku, dlatego dowiedzieć się chcę, czy miałaś może okazję w dalszym ciągu współpracować z tą firmą? Pytam, bo co to napisałaś, jest dla mnie nieco niepokojące, dlatego chcę ustalić, czy współpraca z Auto Figaro Arkadiusz Figura w dalszym ciągu wygląda tak, jak napisałaś. Z góry dzięki za odpowiedź.

Steven

Forum dla pracowników firmy nie jest odpowiednim na uwagi klientów.

Bialogon

Problem tego komisu jest taki że idziesz pytać się do Arka o samochód ile kosztuje facet mówi że 10tys nic taniej .. A na drugi dzień wystawia na internecie za 8.900zl (usunięte przez administratora) Czasem lepiej na internecie śledzić jego stronę jak pytać o ceny w biurze

Wiktor

@BARTOSZ Zdecydowanie na tym forum pracowniczym powinny znaleźć się opinie o pracy a nie wpisy inspirowane przez konkurencję!

piter

auta w dobrej cenie.

paweł

W sprzedaży mają same rozbite auta, więc widzisz co kupujesz, myślę ze jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Figaro Arkadiusz Figura - Kostomłoty Drugie

• Jak się pracuje w Auto Figaro Arkadiusz Figura?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Figaro Arkadiusz Figura tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Figaro Arkadiusz Figura?

Auto Figaro Arkadiusz Figura
  • Kielecka 98