Opinie o Polskie Media Ubezpieczeniowe Sp. z o.o. w Józefosław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Polskie Media Ubezpieczeniowe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polskie Media Ubezpieczeniowe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Media Ubezpieczeniowe Sp. z o.o. w Józefosław

Izka Nowy wpis

Dzień dobry, kiedyś interesowałam się praca tutaj jako doradca klienta. Teraz po przejrzeniu niektórych opinii widzę, że jakieś problemu chociażby z PPK u kogoś występują. Czy więcej osób ma podobnie? chciałam znaleźć aktualne ogłoszenie o pracę, bo niedługo będę za czymś się rozglądać ale niczego nie widać w sieci

Odnośnie tego doradcy klienta i pracy na dwie zmiany, o których wspomniała ostatnio jedna pani to zastanawiam się czy nie można pracować tylko na jedna? Mam na myśli tę na godziny poranne. Pytam jako mama małych dzieci

Sylwia Nowy wpis

Czy praca Doradcy Klienta ds. Ubezpieczeń dalej wykonywana jest na dwie zmiany? mam dawniejsza ofertę i pisano w niej o godzinach 9 – 17 i 12 – 20. Nie da się tego jakoś inaczej poukładać? Akurat te warianty mi nie odpowiadają

Od października nie mam wpłaconego PPK, a składka została pobrana z wypłaty. Prośby i przypomnienia co miesiąc nic nie dają….

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Head of Sales/Call Center w firmie Polskie Media Ubezpieczeniowe Konrad Kubik? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy to prawda z tymi zaległościami? Wyplata miała być do 10tego stycznia a do dziś jej nie ma czy może się cos zmieniło już? miał ktoś teraz niedawno kontakt z Pracodawca? zastanawiam się czy będą możliwe jakieś ewentualne odsetki?

Byly pracownik

Prawda, wypłat dalej nie ma. Kontaktu z kimkolwiek z tej firmy również nie ma. Po to jest Sąd Pracy, aby wyegzekwowal również odsetki.

Monia
@Byly pracownik

do teraz wiadomo już co z tymi wypłatami? udało się złapać jakiś kontakt lub cokolwiek firma? kolejne dwa tygodnie mijają a ludzie przestali tu całkiem pisać co zaczęło mnie zastanawiać. Czy to pierwsza taka sytuacja w historii firmy?

Mateusz K.

Prezesi powinni mieć zakaz sądowy zakładania spółek. Ich spółki to przykrywka do przeprania pieniędzy, po dwóch latach działalności nagle zaprzestają działalności. Pracownicy od dwóch miesięcy nie otrzymali należnych wypłat. Brak kontaktu z kimkolwiek z firmy, każdy rączki ma umyte. Pan Prokurent wciska kit że nie ma kontaktu z prezesem a na następny dzień jest wspólne zdjęcie na instagramku :))))) Składki ZUS nie zapłacone od marca 2023, a kłamstwa pięknie wypływają z ust prezesów. Dużo mówią. Mitomania na wysokim poziomie, zero jakiegokolwiek rozwiązania spraw. Nie jest to jedyna spółka prezesa, w której nie wypłacają wynagrodzeń i znikają. Dziwne że nie zajęło się tym jeszcze odpowiednie biuro..

Kiedy wypłacisz zaległe pensje ?????!!

Ile już opóźnienia trwają? W grudniu podobno przelewy były opóźnione tydzień, a w tym miesiącu i jak to wygląda? Masz nick pracownik, to znaczy ze pracujesz tu nadal? Ponoć biuro jest zamknięte i zwolnili ludzi? Nie jest tak w takim razie?

Opóźnienie w tym miesiącu wynosi 2 tygodnie, zgodnie z umową wynagrodzenie do 10tego każdego miesiąca, dziś mamy 24.01 Ludzie są pozwalniali.

Prezes tej spółki nie płaci zaległych wynagrodzeń !! Opóźnienie trwa co miesiąc po 2 tygodnie Kiedy wypłacisz zaległe pensje ludziom??!

Z tym płaceniem składek a raczej jego braku z tego co pisali to prawda jest? ludzie piszą, że „znowu”, to mimo wszystko dalej ze sobą współpracowali? I co się podziało z ludźmi z Rzeszowa? Było napisane ze zamknięto biuro. Jest ktoś w ogóle na bieżąco?

Szymon J

Dowiedziałem się ze Rzeszów w likwidacji, niezapłacone biuro, składki tez niezapłacone. Pracowników zwalniają. Przelewy opóźnione znowu ponad tydzień. Firma żenująca, oby zakończyli swoją działalność jak najszybciej.

Prawda. Biuro zamknięte nic nie działa. Wynagrodzenia brak

@Szymon J

Skąd można o tym wszystkim się dowiedzieć? czy to informacje z pierwszej ręki? Co z innymi pracownikami? życzysz by zakończyli działalność jak najszybciej i zastanawiam się przy tym jaki najdłuższy staż mogą mieć osoby z innych lokalizacji? Będą odprawy?

Z prezesem brak kontaktu,jest głuchy na prośby o wynagrodzenia dla pracowników. Znów spóźnione wypłaty dwa tygodnie , idą święta a my bez pieniędzy. Sytuacja powtarza się kolejny miesiąc z rzędu. Skończy się to w Sądzie Pracy. Pralnia pieniędzy!

Greg

(usunięte przez administratora) znowu nie ma kasy, omijać szerokim łukiem tych (usunięte przez administratora)

Lidzia

Hej, a co z tymi wynagrodzeniami? Już wpłynęły wypłaty na konto? Bo dosłownie dwa tygodnie temu ktoś z pracowników pisał o opóźnieniach. Chciałabym tu aplikować, ale jak takie heca się dzieją, to trochę się boje:/ Masz zamiar coś zrobić z tymi nieopłaconymi składkami? Gdzieś zgłosić?

Łukasz
@Lidzia

Nie aplikuj, nie płaca o pół roku składek, nie płaca ppk, firma zamyka biuro w Rzeszowie, zostaje kilka osób w WWA, śmiech na sali, ludzie niewarci uwagi

Brawura69

Nie ma kontaktu z Panem Prezesem, wypłaty opóźnione kolejny raz, zalega z kasa.

QWERTY
@Brawura69

Kolejny raz? Co miesiąc się zdarzają te opóźnienia, czy przesadzam? Ile ci już zalega z pieniędzmi? Kurcze, a ja właśnie szukam roboty i myślałem żeby właśnie się tu przyjąć. Ile on w ogóle daje na rękę?

Roma

Witam serdecznie, szukam pracy biurowej w Józefosławiu i również Pańskie biuro pojawiło mi się w obszarze poszukiwań. Nie jestem tylko pewna co do możliwości zatrudnienia się skoro działalność trwa od siedmiu lat a tu nie ma żadnej opinii? mam na myśli prace przy administracji, są może jakieś prace biurowe do wykonania? Czy ktoś już się interesował i mógłby dać znać?

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Media Ubezpieczeniowe Sp. z o.o. - Józefosław

• Jak się pracuje w Polskie Media Ubezpieczeniowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Media Ubezpieczeniowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Media Ubezpieczeniowe Sp. z o.o.?

Polskie Media Ubezpieczeniowe Sp. z o.o.
  • XXI Wieku 19D lok. 1
    05-509 Józefosław
  • NIP: 1231502535 REGON: 520265109 KRS: 0000927021

Polskie Media Ubezpieczeniowe Sp. z o.o.