Opinie o Michał Świerczewski Integrity Consulting w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Michał Świerczewski Integrity Consulting. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Michał Świerczewski Integrity Consulting na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Świerczewski Integrity Consulting w Warszawa

Czy Michał Świerczewski Integrity Consulting zapewnia kartę multisportu?

Grzegorz Nowy wpis

Jak najbardziej polecam współpracę z Panem Michałem. Profesjonalne podejście, warunki na nowym stanowisku zgodne z ustalonymi wymaganiami, bardzo dobry kontakt. Jeszcze raz polecam!

Bartosz Nowy wpis

Może wiecie czy teraz prowadzą rekrutacje? Jakie wymagania trzeba spełnić na starcie?

p Nowy wpis

Stanowisko wyższe techniczne w Polsce. Rekrutacja ok, praca i płaca zgodnie z oczekiwaniami, w terminie jak omówione. Współpraca z Integrity bardzo dobra. Pozytywnie

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Michał Świerczewski Integrity Consulting spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Przeszedłem pozytywnie proces rekrutacji prowadzony przez pana Michała. Potraktował mnie profesjonalnie, pomógł znaleźć argumenty przemawiające za zmianą pracy, przedstawił rzetelnie, bez koloryzowania, profil działalności nowego pracodawcy. Po ponad roku od dokonania zmiany uważam, że podjąłem słuszną decyzję, Jemu to zawdzięczam.

Beata
@Marcin

Napisałeś bardzo pozytywną rekomendację usług świadczonych przez Integrity Consulting, z której wynika, że osoby pracujące tam znają się na swoim fachu. Firma zatrudnia pracowników z całej Polski do prac wykonywanych ta terenie Polski i za granicą. Tutaj znajdziecie wszelkie obecne oferty -->> https://www.integrity-consulting.pl/oferty-pracy/ Kto jeszcze korzystał z usług tej firmy i napisze coś na jej temat? Szczerze zachęcam.

Przeme

Przeszedłem rekrutacje do pracy w Arabii Saudyjskiej, miałem rozmowę przez skajpa z kierownikiem projektu który powiedział że jest ok, bierzemy cię. Zasugerowano mi żebym się zwolnił z obecnej pracy bo taaaka okazja ....sami wiecie. Mijały tygodnie nikt nie dzwonił nie pisał, w końcu po chyba miesiącu zadzwoniłem zapytać co z wyjazdem ...... Usłyszałem od pana m. lekko zakłopotanym głosem że to już nieaktualne, mamy kogoś innego :-) Niepoważny człowiek sprawiający jedynie pozory bycia poważnym, stanowczo odradzam komukolwiek brania udziału w rekrutacjach prowadzonych przez pana m. Przyznam że jeszcze nigdy nie miałem do czynienia z takim traktowaniem!!

Daniel

Absolutnie nikomu nie polecam, szczególnie jeśli chodzi o "intratne" oferty pracy za granicą. Obiecują złote góry, żeby zwolnić się z dotychczasowej pracy bo wszystko jest dograne na 100% A w ostatniej chwili okazuje się że "coś poszło nie tak" i człowiek zostaje na lodzie bez środków do życia. Z tego co wiem to co najmniej trzy osoby zostały załatwione w ten sposób. A tym którzy mieli szczęście i udało się jakimś cudem wyjechać na miejscu zastawali całkiem inne warunki niż na wstępie mówiono. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

@Daniel

Potwierdzam, lepiej omijać tego człowieka super oferty itd

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Świerczewski Integrity Consulting - Warszawa

Michał Świerczewski Integrity Consulting
  • Al. Aleje Jerozolimskie 181B