Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

spoko

Jestem niewinna . To Oni Mi kazali . Brzydale !!! ...

Zamościanin

Tej całej Jolki to nigdy nie powinno być na tym stanowisku.

@Zamościanin

Tylko jej? 80% albo i więcej łącznika oraz I piętra jest do natychmiastowej wymiany.

ost
@nikt ważny

Coś Ci się pokręciło z tymi procentami . Przyznaj ! Łyknąłeś trochę i chlapnąłeś.

@ost

100!!??

stary2

Miejmy nadzieję,że i z Jolką w niedalekiej przyszłości zrobią co trzeba.

ktoś inny

ach ta Jolka ;)

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Stary

Praca w GT odmrożenia rwa kulszowa pozrywane mięśnie choroby reumatyczne stłuczenia bolerioza ipt. i za co za te marne grosze.

gołylok

Musicie być naprawdę zdesperowani ze tu takie głupoty wypisujecie, są jakieś grupy w Polsce?

ktoś

WItam, Kilka lat temu uciekłem z GT. Byłem na kilku projektach min.: Zamość. Ciekawi mnie jak wyglada sytuacja w Pentagonie. Czy mistrz Zieliński który nic nie potrafił nie potrafi i nie będzie potrafił jest tam jeszcze ze swoim dworem. Czy sejsmika nadal liczy tyle osób ile liczyła i żadna z nich nie jest za nic odpowiedzialna? Jak tam dział Kontrolingu złożony z osób które nawet same siebie nie mogą się skontrolować. Co tam jeszcze? Dział od zamawiania alubatów złożony z 10 osób gdzie w innych firmach robi to jedna osoba z telefonem i internetem. I jak się czują ludzie, zasuwający za coraz to mniejszą kasę w polu i biurach wiedząc że muszą cały ten syf ogarniać. Słyszałem że GT ma jedną grupę a na niej 4 kierowników. Uciekłem jak tylko zobaczyłem do czago to wszystko zmierza i nie żałuję. Żałuję przyjaźni i znajomości z ludźmi, którzy zapier... na grupach aby utrzymać ten cały syf w Toruniu. No i oczywiście łącznik. Za to Zarząd powienien już siedzieć.

Łezka w oku
@ktoś

Ech... Zamość. To był projekt... :-) pozdrawia kolejny szczesliwy uciekinier!

morusek

Exactly

Tola

Żałosna ta firma gdzie prezesi pracują za europejskie stawki, a cała reszta za ukraińskie. Ta śpiewaka o kryzysie w branży już się robi nudną. Kiedy zaczniemy zarabiać jakieś normalne pieniądze!

PiotrAss
@Tola

Jak sobie nową pracę znajdziecie...

ex

i co tam misiu

do Tola

Kto starości nie szanuje ten starości nie dożyje

Stary, ale jary
@do Tola

Oj, nie udała się Panu Bogu starość...

do Tola

Kto starości nie szanuje ten starości nie dożyje

ya

oczywiscie ze sa!

pipek

co tu taka cisza???

tola

Zasiedziałemu pracownikowi wiedza o firmie pozwala na manipulacje otoczeniem . Omszały matuzalem jak stary mebel , zlewa się z otoczeniem i unika rzetelnej oceny szefów .

bonifacy

a jak z umowami śmieciowymi są jeszcze czy już poszli po rozum do głowy?

kolega kolegi

Mili a może mali ludzie dużo gadacie i narzekacie. Tuptacie w miejscu i uprawiacie wielką politykę o pgnig, cenach ropy, prezesach, łączeniu firm itp. Wielkie G wiecie o tym co się dzieje w branży w Polsce i na świecie, siedząc "zamknięci" na grupie sejsmicznej lub w centrali w Toruniu i myśląc, że jesteście pępkiem biznesu poszukiwań naftowych. Trochę pokory, dystansu do siebie, szacunku dla kolegów z pracy oraz odkrycia morza możliwości poza GT Wam życzy były kolega.

sraniewbanie

Podobno ma być obsadzony nowy prezes z Warszawki!

ernesto

A co z resztą pracowników sądzących się z firmą?wygrali?

@ernesto

Raczej tak, skoro często w przerwie sprawy przed Sądem Pracy firma proponuje ugodę. Zwycięzca zwykle nie musi się układać.

torunianin

Witam. Gdzie teraz są tematy jesli w ogóle są ?

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo