Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

pisowiec

czy nijaki Ireneusz Gorczyca pracuje jeszcze w GT??

nikt ważny
@pisowiec

Ten Pan nie jeszcze pracuje w geofizyce, tylko znów pracuje w geofizyce. Niedawno wygrał proces przed Sądem Pracy przywracający Go do pracy w firmie.

łącznik

kiedy łączą geofizyki?

pracodawcy

Jednego niedawno kontrolowali z powodu rajdu Jarosław - Koniaczow po Marketach

spr

Coś dla łysych - GK poszukuje kierownika kontroli wewnętrznej .

logo firmy Serwisant rowerowy
obs

Geofizyka przetrwała . Związki ochroniły wielu pracowników przed zwolnieniem . Wzrosła pozycja szefów związków zawodowych . Firma się przystosowuje , kosztowne " etaty " pozostają zagrożone .

Lolo

A tam nie trzeba fachofców tylko gamoni i tacy zostali bo normalny ogarnienty to już gdzieś pracuje za wiekszą kasę

wyślij
@Lolo

słyszałem,że teraz jest lepiej,że zrezygnowali jednak z umów zleceń dla geodezji i permittingu.

sraniewbanie
@wyślij

mysle zze nadal na umowe zlecenie permit i geodezja.. na zlecenie to roboty w kraju jest masa...za podobne pieniądze..sami niechaj pracują..;)

Do Prezesa

Najpierw zwalnia pan ludzi a potem dzwoni pan Piasecki żeby wrócili a ja juz rzucam pracę którą mam o rzut beretem od domu i jadę.Przez takie praktyki wielu ludzi odeszło na zawsze staciliście wielu dobrych fachowców.

Waldek

A w osrodku przyjmuja ludzi:) wiec mozna zaczac starac sie o podwyzki i mysle ze juz nie ma mowy o zwolnieniach:) - idzie ku lepszemu.

kontraktowiec

Za to, ze za starych Prezesów dane nam i naszym rodzinom było godnie życ. Za ciężką pracę w święta za granicą z dala od najbliższych rekompensowały nam wypłaty. Za ludzi z którymi było dane pracować na grupach sejsmicznych, gdzie koleżeństwo znaczyło naprawdę koleżeństwo. Za mądrych ludzi na grupach ( techników, inzynierów, mechaników) , którzy z każdym problemem dawali sobie radę czym budzili podziw wśród zleceniodawców. Za kierowników, którzy umiejętnie zarządzali i starali sie tworzyć rodzinna atmosferę tysiące kilometrów od domu. Za to Dziekuję Geofizyce

wyrocznia

jeszcze nie znaleźliście sobie nowej pracy? i dalej tu siedzicie i smędzicie..

odpowiedź
@wyrocznia

@wyrocznia. A Ty dalej dajesz dupy lub obciągasz w tym Gt-burdelu ?

wyrocznia
@odpowiedź

Nie, puszczam się już gdzie indziej A Ty dalej użalasz się na sobą

faktycznie

Dziękuję za kolegów, których poznałem w tej firmie. Większość to dobrzy ludzie chociaż zdarzały się też przypadki gości, którzy mieli trochę wyższe stanowisko i myśleli, że są kimś lepszym. Nie będę wymienial z nazwiska, bo każdy ich znal... I tacy ludzie nie potrafiacy sobie ułożyć zycia bez tej śmiesznej firmy zostaną i będą robić. Tak jak napisal kolega wyżej. Święta nie święta i jeszcze oszukują na nadgodzinach. Szkoda, że stary prezes odszedł (on to chociaż potrafił przyjechać na grupę i porozmawiać z pracownikami) teraz to nawet pracownicy nie wiedza jak wygląda ich prezes... Jezeli pgnig was nie rozliczy to na pewno u góry będziecie rozliczeni za te nadgodziny i inne przekręty. Pierwsze sprawy juz przegrane ciekawe co będzie dalej

besa

Kiedy przed laty zwalniali pierwszych pracowników , mówiono , że dzięki temu pozostali dostaną podwyżki . Nie pamiętam czy doszło do podwyżek ale ten pomysł wyrażnie się podobał . Nikt nie rozpaczał za odchodzącymi . To dowód ,jak dalece jesteśmy pragmatyczni oraz kolejny , że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.

Romuald

Witam. Jak tam warunki w firmie? Słyszałem, że Barborka będzie... Ale do oddania....hahaha uciekajcie lepiej z tej beznadziejnie zarządzanej firmy... Uwierzcie, że Ci zwolnieni teraz dziękują, że tak się stało.

Litania
@Romuald

Ulozmy litanie dziekczynna zwolnionych pracownikow do przenajswietszej Geofizyki... Geofizyko! Zmiluj sie nad nami! - za to, ze zwolnilas mnie z firmy --- (powtarza sie) dziekuje Ci Geofizyko! - za to ze otwarlo mi to oczy i pokazalo, w jakiej patologii zmarnowalem czesc swojego zycia --- dziekuje Ci Geofizyko! - gdyby nie Ty, nie wiedzialbym jak smakuje MacDowell --- dziekuje Ci Geofizyko! - za te wszystkie telefony do firmy, w ktorych podpierdalalem kolegow --- dziekuje Ci Geofizyko! - za bigos na sniadanie w barobusie --- dziekuje Ci Geofizyko! - za wczasy pod grusza i paczki dla dzieci --- dziekuje Ci Geofizyko! - za niewyplacone nadgodziny, okrojone premie --- dziekuje Ci Geofizyko! - za to ze nie rozbilem betonu firmy, ale przynajmniej glowe mam cala --- dziekuje Ci Geofizyko! itd. mozna dopisywac...

echh
@Litania

Za to że wysłałaś mnie na kontrakt i musiałem zostawić w domu żonę w ciąży ! Za święta na kontraktach , których nie było ! Za to, że miałaś mnie w dupie , za brak wsparcia gdy było potrzebne w pracy na kontrakcie !

History

Ci wszyscy umoczeni komuniści których broniła PO teraz należą do KOD bronią i boją się że PIS dobierze im się do d....y

molenda

Tak działają prawie wszyscy pracownicy (z niewielkimi wyjątkami), donoszą na innych, uważają się za Napoleonów Geofizyki , a tak naprawdę każdy się z nich śmieje ( oni oczywiście o tym nie wiedzą, bo każdy wita się z nimi z wielkimi honorami, a za plecami wbija nóż w plecy:) Pozdrawiam takiego jednego Napoleona - niejakiego Ferdynanda (taki ma tutaj nick na forum) Yattamana Geofizycznego- dostaniesz kolego złoty medal od prezesa w dziedzinie zarządzania i public relations.The first man of Geofizyka

ret
@molenda

Spotkałem na mieście znajomego z Geofizyki . Akurat przechodził inny , także z Geofizyki . O obu wiedziałem , że w czasach stanu wojennego " walczyli " po przeciwnych stronach barykady . Wydawać by się mogło , że czas zatarł dawne urazy . Tymczasem ze zdumieniem zauważyłem nienawistne spojrzenia jakimi się wymienili .

gołylok

narobić razem

do Gt

Tak tak protesty sa 2 razy w tygodniu

ssss
@do Gt

Nawet jak jest zimno? To chyba wtedy na stołówce w ciepełku :)

hahah
@ssss

Zapomniałeś dodać,że jeszcze naród Geofizyczny musi Cię wybrać (a to przy pomocy trunków różnego rodzaju jest proste)

GT

Chłopie, zapisujesz się do związków zawodowych, chodzisz na protesty, udajesz, że pracujesz i kasa co miesiąc wpływa. Jeżeli za mała to otwierasz biznes na boku i robisz na swój interes w godzinach pracy. Proste?

opinię

Wi jak chcą to niech robią za te grosze. Tylko Ci co pracują już x lat to się obudzą dopiero jak to się rozpadnie, albo pociotki i cwaniacy pracujący, mający układy. Wtedy ich też rynek pracy zweryfikuje ;)

Wl

Ludzie miejcie szacunek dla siebie poza GT też jest praca dziwię się tym co są wierni tej firmie poswięcają się dla niej brygadzistom sam nim byłem gnałem ludzi do pracy ale zrozumiałem że sie nie opłaca być wiernym i pracowitym ci co odeszli do konkurencji wracali na te same stanowiska i poklepywano ich po plecach a ci leniwi obiboki zarabiali tyle samo albo więcej niż ci co bili rekordy.

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo