Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

nagłowek z gazety Nowości

Odpowiedz na post xxx Tagi: toruń geofizyka pogotowie strajkowe 30 października 2015 "Pogotowie strajkowe w Geofizyce. Związkowcy w sporze zbiorowym z pracodawcą" Czy ten spór został zakończony, jeśli tak to jakie są wyniki tego sporu? Pracownicy Grup nie mają informacji, więcej dowiadują sie z goworka lub dziennika (gazety) toruńskiego. Prośba? Czy Pan Darek mogłby coś napisać na ten temat?

podopowiedź

fragment artykułu z Nowości - marzec 2015 "..... Pismo do Mariusza Zawiszy, prezesa Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa, skierowaliśmy w poniedziałek, tydzień temu. Rozumiemy konieczność restrukturyzacji naszej spółki (Geofizyka Toruń to spółka zależna państwowego PNGiG - przyp.red.), ale uważamy, że skoro przez lata pracownicy wypracowywali zyski, to teraz - w czasie zaciskania pasa - mają prawo z nich skorzystać - podkreśla Dariusz Ludwikowski, przewodniczący zakładowej „Solidarności”. O jakie sumy chodzi? W 2014 roku Geofizyka Toruń miała 22,8 mln zł zysku. Związkowcy postulują, by 5 mln z tej puli przeznaczyć teraz na złagodzenie restrukturyzacji firmy. Po pierwsze, chcą by pieniądze pozwoliły uruchomić szeroki program dobrowolnych odejść. Szeroki, czyli skierowany to całej załogi, a nie - jak obecnie - tylko do pracowników objętych ochroną przedemerytalną. Po drugie, środki z zysku miałyby umożliwić wypłacanie zwalnianym geofizykom odpraw wyższych niż te przewidziane Kodeksem pracy. Przypomnijmy, że Geofizyka Toruń znalazła się w niewesołej sytuacji. W lutym zaczęła zwalniać pracowników, nie kryjąc, że to proces rozłożony na dłużej. „Nowości” pytały zarząd spółki o powody i skalę zwolnień ...." Pytanie - Dlaczego nasz Prezes odprowadził zysk za 2014 rok do Warszawy? Czy z naszej pracy będą korzystać ludzi, którzy pracują na ciepłych posadkach w Warszawie? Czy wszyscy pracownicy GT nie mamy prawa do nagrody z zysku za 2014 rok skoro taki zysk był - informacja ogólnie dostępna wystarczy wejsc do Archiwum naszej toruńskiej gazety. Czy nasze Związki nie powinny tego listu teraz skierować do obecnego Prezesa Pana Woźniaka, który hojnie dzieli m.in pieniądze w których wypracowaniu udział miała GT? Inne pytanie - Czy napewno Warszawa żądała tych pieniędzy od GT za 2014 rok - czy to było lizusostwo ze strony naszego Zarządu by przypodobać się Panu Zawiszy!? Czy obecny Prezes GT nie powinien ponieść konsekwencji za bezcelowość oddawania pieniędzy które należały się wszystkim pracującym w 2014 roku w GT? Państwo Związkowcy - może trzeba trochę powalczyć o ludzi dla ludzi!

myślący
@podopowiedź

No właśnie czy Pan Prezes Zawisza odpowiedział na list wystosowany do Niego przez Związkowców? Jeśli list pozostał bez odpowiedzi należałoby teraz wykorzystać sprawę nagrody z Zysku dla PGNiG i zadać pytanie co z pracownikami Geofizyki Toruń SA, która pracowała na zysk dla PGNiG a została pominięta bo tak prawdopodobnie zdecydował Zarząd Geofizyki Toruńskiej.

bzz

dokładnie, w sporze był zarząd pgnig sa i związki zawodowe w pgnig, a nie w gt. no chyba, że ktoś z was jest zatrudniony przez pgnig a nie na grupie sejsmicznej ;) inną sprawą jest celowość i sprawiedliwość oddawania przez zarząd gt wielkiej kasy do pgnigu co roku...

xxx

Nie rób ludziom wody z mózgu. Spór zbiorowy i porozumienie dotyczą pracowników samego PGNiG, a nie spółek grupy kapitałowej.

logo firmy Serwisant rowerowy
Driver

To prawda z tą premią? aż się wierzyć nie chce...

do obecnych i byłych

16.12.2015 Zakończenie sporu zbiorowego w PGNiG SA Zarząd PGNiG SA podpisał 16 grudnia 2015 roku Porozumienie ze wszystkimi Organizacjami Związkowymi, które zakończyło spór zbiorowy rozpoczęty 21 maja 2015 r. Podpisane porozumienie jest dowodem na wzajemne uszanowanie stanowisk obu Stron oraz uwzględnia interesy pracowników i możliwości finansowe Pracodawcy. W wyniku Porozumienia strony ustaliły, że: pracodawca wypłaci premię za 2014 rok w wysokości 5050 zł brutto na pracownika z proporcjonalnym uwzględnieniem wymiaru etatu oraz okresu zatrudnienia w 2014 roku. Premia roczna zostanie wypłacona do 24 grudnia 2015 r. pracodawca dodatkowo zasili bony towarowe kwotą 950 zł na każdego pracownika do 24 grudnia 2015 r. Strony uzgodniły, że do końca kwietnia 2016 r. ustalą procentowy wzrost płacy zasadniczej na 2016 rok, który będzie uwzględniał również brak regulacji płacowych w 2015 roku. Tym samym został zakończony spór zbiorowy pomiędzy Pracodawcą a Organizacjami Związkowymi działającymi w PGNiG SA. Zespół Prasowy PGNiG SA

brutus

Kolego najlepiej zapytać kogoś kto jest w związkach zawodowych. Pewnie już będą mieć jakieś informacje, bo oni są na bieżąco z ta szajką z zarządu.

kalarepa

A może już czas u nas prezesów wymienić? Skoro we wszystkich spółkach państwowych to się dzieje. Może to by naszej spółce wyszło na dobre.

były

Panowie. PGNiG zawarł porozumienie z Wami..Ma wypłacać premie za 2014 roku do świąt. Pytanie czy wiecie czy dotyczy to tylko aktualnie zatrudnionych czy wszystkich , którzy ilś czasu w 2014 roku przepracowali?? Proszę o poważne odpowiedzi..

Pomiar od środka

Każdy z pracowników ma już w du*ie wszystko. Każdego zwolnili nawet kierownictwo i bardzo dobrze będą jechali na takim samym stołku co zwykli pracownicy. Firma się rozpadnie do tego dążą nie ma na nic już pieniędzy. Krakowska ma więcej roboty niż toruńska. Góra w Toruniu nie wie co robi zwalniają pracowników którzy pracują po 20-30 lat. Zaraz każdy sobie znajdzie pracę bo nikt za marne grosze nie będzie tu robił . Ostanie wypłaty po 1600 -1700 zł to jest jakaś kpina i pracujemy w Firmie PGNIG niby państwowa firma a gorzej niż u prywaciarza.

ciekawe
@Pomiar od środka

A kogo zwolnili z kierowników?

As

Chyba pomyliłaś firmy

Greg 76

Ja koncze prace w GT,1650 zl na polskiej grupie mnie nie interesuje.Ciekaw jestem do ilu firma zejdzie i znajdzie chetnych pracownikow.W dziale plac zawasze wszystko sie zgadza a placy zasadniczej wyszlo 560 zl,jak to jest liczone.Kto paniom w placach daje polecenia niech sam kable nosi.Powodzenia.

gołylok

Jakie nowiny w firmie?

Geolog

Ferdynand - to nie jest geolog tylko pracownik permittingu. Proszę mi tutaj geologów w to nie mieszać.

gt6500
@Geolog

kradna takich brudasow co posabie nie umia sprzatac anie smrody zostawiaja posaobie

polovczyk

W Niemczech kradna sniadania i gumofilce i pod szefem kampu dolki kopia

Ciekawy

Brak komentarzy ???

Driver

Włochy. Dostaniesz 3-3,5 za cały miesiąc a takiego i tak nie będzie. Zapłacą kwatery i obiad a o diecie zapomnij ze istniała.

ciekawy_swiata

A wyjechały? Slyszlaem że szykuje się nowa afera...

gt6500
@ciekawy_swiata

Mam pytanie gdzie ten co mial talibom dojebac bo byli i jakos cwaniakow nie bylo

Morze poważnie

Panowie jakieś fakty morze na temat tematu IT-1 czyli Włochy wiadomo ze drogo że jedną zmianą chcą cały temat zrobić Ale czy będą dawać euro śniadanie obiad kto płaci za kwatery pranie.Proszę o poważne odpowiedzi.

ssss
@Morze poważnie

zamiast szykować się na IT-1 kup słownik może ;)

Prowokator

Widze ze radosna tworczosc jednego z kolegow szybko zniknela z forum.Chyba to jednak kogos mocno zabolalo.Coz jak mowia prawda w oczy kole. Mimo to ja tez zapodam probke wlasnej poezji.Pewnie sie niektorym nie spodoba bo jest troche niepoprawne politycznie.Zobaczymy jak dlugo utrzyma się na forum... Nasz Dyrektor GDS-u Gorszy nawet od Prezesow Jest w swych oczach wizjonerem Lecz dla innych ludzi - ZEREM Nie wypali zaden projekt Gdy zarzadza nim ten gnojek Gdy cos powie,ucho boli Gdy cos zrobi,to spi..doli Rzuca wciaz obietnicami Ludzi nimi zwodzi,mami Przyd..pasów swoich chroni Innych zas ma krew na dloni Lecz przepadnie sam z kretesem Razem z calym GDS-em!

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo