Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

DDZ

Spokojnie - przyjmą swoich pociotków i dział socjalny reaktywują. Nie pierwszy i nie ostatni taki raz.

karmazynek

Kierowco nie bój się - teraz przyjmują wszystkich - warunek - brak mózgu i nieumiejętność liczenia.

Byly

Podobno juz sa trudnosci aby zkompletowac zaloge na grupy do Wloch i Bialogard.Osoby ktore sie szanuja odeszly bo mialy dosc klamstw kadry i obietnic na lesze jutro.Gdy ja pracowalem p. dyrektor zawsze przyjezdzal na grupe nie przygotowany na rozmowe z zaloga i nic nie wiedzial.Powodzenia.

kokokainaimariafeta
@Byly

ktoś mi ze znajomych twarzy podpowie gdzie teraz w PL i poza PL dZiałają grupy?jaka jest szansa -nie będąc przydupasem- na zatrudnienie jako kierowca itp? z kim gadać?? potrzebuję pracy na 2-3 miesiące ;)

DWR
@Byly

Bzdura! GT samo nie chce zatrudniać ludzi tych którym musiało by dać umowę na stale, np ludzie z Niemiec. Lepiej kombinować aby tylko nie zapłacić.

pytający

Witam, czy ruszyła już sprawa wyjaśnienia wyłudzeń dopłat z działu socjalnego? Fałszywe oświadczenia o dochodach członków rodzin, przyznawanie rok po roku dopłaty lub skierowania na wczasy to działanie na szkodę spółki. Brak chęci wyjaśnienia sprawy jest zastanawiające. Ciekawe, które służby powinny się tym zająć?

ret
@pytający

W dziale socjalnym pracowały fajne dziewczyny . Szkoda , że dział rozwiązano .

As

Ktoś chyba do DMT chce się dostać

rob

PGNiG / być może / dostanie niedługo pod swoją kuratelę również struktury poszukiwawcze i wydobywcze z Lotosu i Orlenu . Zaryzykuję stwierdzenie , że PGNiG nie jest dobrym gospodarzem co widać na przykładzie niby restrukturyzacji , której końca nie widać . Jest / i będzie / za biedne , żeby samodzielnie prowadzić poszukiwania w Polsce w odpowiednio dużej skali i w dodatku rozrzutne ,roztrwoni każdą kasę .

morswinek

Hej. Słyszałem,że ma ruszyć jakiś projekt dla Orlenu? Ruszył?

@morswinek

Ruszył ale jeśli nie jesteś tak zwanym przydupasem to się nie dostaniesz.

Prawda

Tu czy też w UOS DMT kolegów nie ma Polak dla Polaka jest konkurencją.

Oklep

"Tu nie ma kolegów tylko znajome twarze" nie mogę już słuchać tego tekstu :) Ma się kolegów. Tylko mało. Nie ilość a jakość. To, że wypijecie kielona nie oznacza, że zaraz jesteście kolegami. To, że znasz wszystkich nie oznacza, że wszyscy są Twoimi kolegami. Ja sobie parę znajomości zawarłem i pomimo, że już nie pracuję to bardzo miło wspominam :) Są ludzie na których nigdy się nie zawiedziesz, ale nie pakujcie wszystkich do jednego wora. Jak macie tylko znajome twarze to współczuję.

@Oklep

Od początku firmy wśród załogi panowała silna i często serdeczna rodzinna atmosfera . Na grupach pracowały " całe " wioski z Galicji i liczne rodziny o mieszanych korzeniach , które zawiązywały się już w terenie . Żonaci starali się o mieszkania zakładowe a co bystrzejsi lub spracowani również o jakąkolwiek pracę przy dyrekcji w Toruniu . Nie zapominano o kolegach z grupy . Tradycyjnie pielęgnowano powiązania rodzinne i powiatowe . Dziś ustał dopływ ludzi z terenu , większość kombatantów przeniosła się na emerytury , niektórych zastąpiły ich własne dzieci . Firma jak była tak i pozostaje silnie związana z pojęciem rodzinna . Jest chyba gotowa nawet do prywatyzacji ale to już zależy od pogody w stolicy .

xxx
@rob

Prywatyzacji? A kto będzie inwestował w firmę z sektora eksploracji w czasach gdy Brent stoi po 29$ za baryłkę? Chyba tylko wtedy, jeśli wyliczy że zlikwiduje i z zyskiem rozsprzeda majątek.

Pytanko jedno mam ?Kto z kolegów geodetów może podać mi adres bazy w Przemyślu ? Jak tam dojechać ? A może ktoś z kolegów ma wolne miejsce w aucie i jedzie tam na 17 ? Byłbym bardzo wdzięczny za informację !

@pracownik

Tu nie ma kolegów tylko znajome twarze.

rob

Niegdyś grupy sejsmiczne pracowały w jednym miejscu nawet po kilka lat . Takiej Geofizyki już nie ma i nie będzie . Z powodu rozwoju techniki poszukiwawczej zlecenia o podobnej jak wtedy skali wykonywane są dziś wielokrotnie szybciej i mniejszym nakładem pracy fizycznej . Z tego powodu załoga zmniejsza się nie tylko w trudniejszych czasach / jak obecnie / ale będzie tak i w przyszłości . Chyba , że firma znajdzie sobie nowy obszar działalności .

@rob

Panie Rob firma prezesi każą zap.......ć kierownik goni operator goni gdzieś mają bezpieczeństwo jakość zbierania danych kto jest w temacie ten wie jak strzelał na Ap. stary wiarus inna sprawa ilość biurowych to jest chore DMT ma tematy Szwajcaria Monachium i jeszcze jeden a GT co ma masę prezesów dyrektorów kierowników a oni mają swoich przydu....w DNO.

WL

Prawda jest taka że jak bocian widzi że jest mało żab to wyrzuca jaja z gniazda bo czym ma młode wykarmić,pytanie ilu Polaków mając małe zarobki umowę raz na kilka miesięcy w roku zdecyduje się na dziecko a ludzi do pracy potrzeba tych u góry chyba nie obchodzi co to będą za ludzie jakiego koloru skóry jakim językiem będą mówić jaką religię będą wyznawać,to jest ogólnoświatowy trend.

wujek dobra rada

Hej komuszki! Czy ta firma to jest kołchoz, że człowiek jest do niej przywiązany i nie może z niej odejść? Branża związana z ropą teraz ledwo zipie, ale jest mnóstwo pracy w innych sektorach. A zarobki? Geofizyczne wypłaty to przecież już dobrze poniżej jakiejkolwiek średniej. Nie wiem co kogo jeszcze tu trzyma. Możliwość wyjazdu za granice by zarobić ochłapy z rodziną zostawioną w domu, która czeka na wielkie pieniądze mające zastąpić rozłąkę? Przecież wszystkie obietnice lepszej przyszłości tu to kłamstwo powtarzane od wielu lat, a lepiej to już było. Ludu pracujący - daj sobie spokój z Gt! Każdy myślący, kto ma nogi i jakieś umiejętności oraz normalny stosunek do służbowych obowiązków już dawno powinien złożyć wypowiedzenie. A o to kto będzie robił niech martwi się stadko wyzyskiwaczy z centrali w Toruniu!

Gramnadudachiflecie

Wszysxy mamy przesrane.w ten firmie raz lepiej a raz gorzej jest.prawda jest taka ze Polak Polakowi wilkiem.

N/21

Czy wy też chodzi mi o pracowników grupy N-21 macie na druczku z wypłat napisane Krajowe sejsmiczne prace polowe przeciez pracowaliśmy w Niemczech czy to jakiś kolejny przekręt góry.

koiokok
@N/21

na n-15 też tak było ;) i na innych zagranicznych też tak jest... Ty jestes oddelegowany a ummowę na pewno masz na kraj ;) ot taki wał :)

DMT
@koiokok

To morze panowie jakiś pozew zbiorowy za te wałki GT.

asasa
@DMT

morze Bałtyckie? ;) pomysł dobry , tylko ty go nie pisz bo obciach ;) Pytanie kto się podejmie .. dowody się znajdą na pobyt w Niemczech,Chorwacji, Czechach.. przecież 99% pracowników robi pamiątkowe zdjęcia ;)

HONOROWY
@N/21

Wy opisywacze to niedojdy życiowe i geofizyczne odejdż z klasą i nie psiocz na GT tylko ty jesteś kaleką i cymbałem życiowym i ofiarą 21 pierwszego wieku i tak za dużo zarabiasz na ten poziom co reprezentujesz sob (usunięte przez administratora)

REal
@HONOROWY

Takiś honorowy że od stołu nie odejdziesz dopóki całej wódy nie wypijesz a mówi ci coś zdanie krecenie licznika.

ggggd

Panowie- nie oczerniajcie się nawzajem!!! Ta firma i tak leży i kwiczy.A pozwalniali też geodetów i innych...zawsze lecą ci z samego dołu

Skoro firma tak źle przędzie to może warto lepiej kontrolować wydatki służbowe i tzw oszacowane szkody przez Pana Wesołowskiego. Bo poza lenistwem i brakiem kompetencji ma on też tendencję do brania tego co do niego nie należy. Złodziej i konfident.

efpdsop
@pracownik

to Aruś jeszcze pracuje? ;) Pozwalniali ludzi spoza "układu", ci którzy pracowali uczciwie , grosza od rolnika w kieszeń nie wzięli , przykładali się , szacowali z terenu a nie z mapy już nie pracują.Kawał lenia (usunięte przez administratora)

ciekawy

To pytaj na tamtych forach skoro jest tak pięknie. Chyba pytasz o inną firmę... Zarobki? Wystarczy poczytać kilka stron wstecz.

O Matko młody

Od nowego roku będą szukać frajerów albo ludzi z nożem na gardle lub takich których nikt nie chce dziadków którym brakuje do emerytury pijaczków ale alkomat ich zweryfikuje.Kto cfany kto siebie szanuje to firmie podziękował.Nadal pracy za granicą jest dużo jak dajesz radę na szpadlu w Polsce za 1550 zł. to tam też dasz radę ale za 4 tyś. najmniej.

upadomierz

plasują się na jednym z ostatnich miejsc

wyrocznia

Juz więcej nie przyjmują, mają cała obsadę. Było pisać wcześniej

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo