Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

polovczyk

Po staremu. Taliby dojechaly także porzeczka poszla do gory. Zjazd dopiero na swieta

ciekawy_swiata

Co tam nowego na Niemcach?

Składnia języka polskiego

Panowie INTERPUNKCJA się kłania i polskie znaki.Przeglądarka ma funkcję sprawdzania pisowni.......A co to jest przeglądarka? A o jakiej funkcji on mówi?

ony
@Składnia języka polskiego

Funkcji wszystkich nierobów w GT .

wyrocznia
@ony

ej gościu nie obrażaj uczciwie pracujących

zdziwiony o GT

Witam. Pany Was wszystkich powinni wyje.ać z tego GT od samej góry zrobić czystki do dołu. Co opinia to źle.Od dwóch lat się tam wybieram do pracy i jak tutaj czytam wasze opinie to szkoda cv wysłać. Jeden psioczy na drugiego a przecież ta spółka to państwówka wiec o co chodzi, czego się spodziewacie po państwowce. Wiadomo że w każdych spółkach państwowych co najmniej 85% pracowników to nic nie robi począwszy od samej góry. Tak jest na państwówkach. No i ludzie otwórzcie oczy w końcu - wielkie miasto Toruń , ekstra miasto, super no nie ;) ,tylko ze pracodawcy w tym mieście nadal dają 10zł brutto na godzinę no i zwała bo w niektórych zawodach bardzo ciężkich wołają o orzeczenie o niepełnosprawności np "spawacz". Zasiedzieliście się w tym mieście i tyle jak się rozejrzycie w około to same młode emeryty. Paniska. Taka wiocha tutaj jest 13 etatu i 5 dni w tygodniu po 12h takie są tutaj realia pracy dla młodych. Wynocha z tego miasta młodzi np.Bydgoszcz tam spawacz który nie wie co to jest spawarka zaczyna prace od 14.50 brutto/h po 3-4 miechach ma minimum 17brutto/h. Tam sie pracownika szanuje. A GT szkoda. Pzdr.

logo firmy Serwisant rowerowy
polovczyk

Zgadzam sie z kolega. Jesli ktos nie ma nic za uszami to po nim to splynie. Ja szanuje pania Lidke i dzieki niej jest porzadek. A jak ktos ma kompleksy ze nim kobieta rzadzi to potem wypisuje brednie

TOM...

ŻLE, OPISUJESZ KAWĘ PO CHJARZOWSKU... KAWA PO CHARZOWSKU TO KAWA ZROBIONA RANO A WYPITA PO PRACY WIECZOREM... KAZDY O TYM DOSKONALE WIE.... A NAJBARDZIEJ MY WIBRATOROWSCY...

Biberach

Nie wiem czy to uwielbienie ale mało z kim na grupie jest taki porządek. Każdy wie wszystko o swoich prawach, godzinach itp. i ogólnie wszystko jest co trzeba więc nie rozumiem tej nagonki. Macie żal ze ktoś za chlanie wyleciał?

Geofon
@Biberach

Jaki żal ? To już troche prawdy o kilku osobach na goworku nie mozna napisac? A kto powiedzial ze same zainteresowane osoby to czytaja? A jezli czytaja, to jak nie maja nic za uszami to po przeczytaniu wpisu na swoj temat przejda do porzadku dziennego i tyle! To forum jest po to, zeby sie swobodnie wypowiadac, a nie po to by bylo politycznie poprawne. W Toruniu obieg informacji o pracownikach odbywa sie kilka razy dziennie przy kawie w kuluarach w dobrze platnym czasie pracy!

juz tam mnie nie ma

nie wiem dlaczego ludzie zachwycaja sie lidia przeciez kazdy kto ma troche rozumu to wie ze to pozorantka

Masz racje Biberach.Stazysta posmakuj tej pracy co p.Lidka robi a pozniej pogadamy.Masz takie lekkie pioro to co robisz w GT.Wszystkie czasopisma czekaja na Ciebie,za tak piekna poezje duzo zaplaca.Powodzenia.

ktoś tam

popieram, 100% true

Inny

Napiszcie co na zadaniu we Wloszech,jakie warunki,teren,umowy.Placa zblizona do niemieckiej.Warto tam jechac

Pazutko

Ci piszący żle o pani Lidii to lenie i pijacy ci mądrzy szanują swą szefową bo ją znają.Pamiętajcie że pani Lidia jest pracownikiem że nad nią jest ktoś kto wydaje jej polecenia.

swider

Pisior pracuje i ma sie dobrze chwilowo, podobno jedzie do Egiptu zrobic porzadek z Panstwem Islamskim.Gdyby nie wrocil to znaczy ze cynk do imama Del Hasana dotarl.

Pazutko

W tej firmie pracuje pewien przekrój społeczeństwa polskiego ogrom utopiła by kolegę w łyżce wody opluć oczernić by zjąć stanowisko smutne jest że operatorzy wierzą w brednie i pomówienia i kłamstwa lepiej nie dawać z siebie 100% nie wyróżniać być szarakiem.

malboro

co powiecie na temat tzw pisiora w chorwacji czy on jeszcze pracuje

Takie tam

Panowie ilu specjalistów odeszło do konkurencji ilu jeszcze odejdzie czekają aż tylko skończy się temat i dostaną świadectwa.Polski temat już mało kogo interesuje Włochy wolne żarty małe pieniądze jedna zmiana i co najważniejsze dla chołoty piwo 1,30euro wódka 15euro.

jeden z wielu

Nepotyzm i jeszcze raz nepotyzm w naszej firmie! W PGNiG idzie nowe - pewnie juz niedługo będzie nowy Prezes - może czas żeby swoje spostrzeżenia co dzieje sie w GT opisać do nowej władzy - w PGNiG

Superekspres

Panie Prezesie! Może przy okazji BARBÓRKI przyszedł czas żeby popatrzeć na działy, których nie dotykają bolesne zwolnienia. Likwidujecie dział GDSu a takie działy jak Ochrona Środowiska czy też wspominana wyżej Geofizyka Wiertnicza czy też Ośrodki to nie należą do GT? Panie Prezesie jak robi się oszczędności to powinny dotykać wszystkich pracowników. Największe oszczędności są kiedy likwiduje się stanowiska kierownicze bowiem to Oni maja najwyższe pensje a nie referent za 2200 brutto. Każdy maluczki z GT wie jakie jest przeludnienie przede wszystkim Kierowników i ich Zastępców Likwidacja działów co zmieniła? Niektórzy Kierownicy zostali Zastępcami innych Kierowników - zmalała im płaca 200 - 300 zł i to ma być oszczędność w GT? Pytanie - po co tylu Kierowników i ich zastępców albo kierownik sekcji- i jego zastępca (W rezultacie w GDS jest zastępca - zastępcy) Niezrozumiałe jest to, że niektóre nazwiska pracowników musiały pozostać w GT mimo że maja już pełne emerytury lub świadczenia przedemerytalne. Dlaczego jest taka niesprawiedliwośc? Dlaczego dopuszcza się żeby tylko niektórzy - " wybrani"- przez Prezesa czy Kadrową mogli wejść w okres ochronny???? Jeden z przykładów - W GDS zwalnia sie młodych ludzi a stary pracownik mający prawo już do świadczeń emerytalnych siedzi bo ma "plecy". Takich przykładów jest więcej - wystarczy rozejrzeć sie dookoła - popatrzeć na kolegę z Wielkiego Działu, który już dawno nabył prawo do wcześniejszej emerytury. Pozostał bo miał zadanie - musiał pozwalniać większość swoich pracowników. Ciekawe czy żonie Pana Prezesa oraz innym znanym nam pracownikom mającym również tzw "układziki" pozwolą wejść w okres ochronny? Czas pokaże!

fakt

Geofizyka Wiertnicza to sobie pracuje, nikt ich nie rusza, wszędzie zwolnienia a w nich Prezes wierzy że uratują GT?! Czy to znaczy że ich restrukturyzacja nie powinna dotykać jak pozostałych pracowników czy to Warsztatu, czy z Elektronika czy Sejsmiki? Po firmie krąży powiedzenie że cała Wiertnicza z BGW włącznie żyje swoimi prawami i jest "FIRMA w FIRMIE". Ekonomistki z wiertniczej mają "tyle roboty" - szkoda że Pan Dyrektor nie widzi, gdzie chodzą na plotki i w jakich pokojach przesiadują na pogaduszkach.

kwoka

A ten jego przydupas Ryba dalej donosy pisze? Podobno miał być za granicą. Oszust jeden

do do teofil

Panowie nie narzekać, z rana kawa po charzowsku (2 łyżeczki zmielonej kawy w dziób i popijamy wodą)i w pole :)

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo