Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

puenteluego

Koledzy napiszcie gdzie można złożyć podanie do DMT.

Doświadczony
@puenteluego

Napisałeś koledzy i pomóżcie te dwa słowa się wykluczają w GT nie ma kolegów. Ogólnie nasz naród sobie nie pomaga 2 Polak to konkurencja.Szukasz pracy wpisz w wyszukiwarkę praca Norwegia lub Holandia Belgia coś na pewno znajdziesz.

rob

Wiele zmienić się może , nawet w najbliższym czasie /2016 / na rynku ropy naftowej jeśli dojdzie do otwartego konfliktu zbrojnego między Arabią Saudyjską a Iranem . Te , wrogie wobec siebie państwa od dawna podsycają płomień wojen domowych w Syrii , Iraku i Jemenie .

As
@rob

Wojna między Arabią Saudyjską a Iranem? Chyba się słabo orientujesz w świecie. Arabia Saudyjska to jeden z sojuszników i największych odbiorców broni oraz sprzętu od USA, które w zeszłym roku rozpoczęły rozmowy z Iranem, żeby zrobić coś z tymi idiotami szumnie nazywającymi się państwem islamskim. Egzekucja rzekomego agenta podburzającego tłumy w Arabii Saudyjskiej i zerwanie stosunków dyplomatycznych to tylko gra, w której Arabia chce jak najwięcej zyskać u Amerykanów. O wojnie nie m mowy. Nikt o tym nie myśli poważnie. Burdel w Syrii wystarczy wszystkim. I dużo się nie zmieni, ceny ,ożenić skoczą trochę do góry, ale znaczącego wzrostu nie będzie. Ludzie z Saudi Aramco stwierdzili, że bedą wydobywać ropę nawet, jeżeli cena za baryłkę będzie wynosić 30$, żeby tylko podtrzymać koniunkturę poszukiwań w Arabii Saudyjskiej, gdzie Argas ma grupę na 50 tys. Aktywnych kanałow, która ma pracować przez najbliższe 2 lata. Ka-boom!

zxcvbnm
@rob

Macie kontak do Dmt z tego co wiem to duzo ludzi tam poszlo ale nikt niechce dac namiaru

ssssakobleśny
@zxcvbnm

http://www.dmt-group.com/ .nikt nie pomoże bo w GT nie ma kolegów..są znajome twarze.nie wiem tylko czy cv musi byc po niemiecku :/ moze sam wysłałbym tylko musze przetłumacczyc cv? kto podpowie czy po angielsku,niemiecku?? a moze juz tylu z GT siedzi ze po polsku cv moze byc

TOM
@ssssakobleśny

I BARDZO DOBRZE ŻE UCIEKAJĄ DO INNYCH FIRM... JAK GEOFIZYKA MA ZŁĄ LOGISTYKĘ TO TAK BĘDZIE I ZŁA ORGANIZACJA, ZŁE MYŚLENIE JĄ ZNISZCZY.... KTO TO WIDZIAŁ DAJCIE MI CHOCIAŻ JEDEN PRZYKŁAD FIRMY NA ŚWIECIE OPRÓCZ GEOFIZYKI KTÓRA PRZYUCZA LUDZI DO DANEGO STANOWISKA. LUDZIE SĄ NIEJEDNOKROTNIE BARDZO WARTOŚCIOWI ZWALNIANI POD PRETEKSTEM OSZCZĘDNOŚCI FINANSOWYCH, A NA ICH MIEJSCE PRZYJMOWANI SĄ NOWI BO ZA MNIEJSZĄ STAWKĘ. NOWY PRACOWNIK JEST MNIEJ WYDAJNY I PRACUJE NA PÓŁ GWIZDKA BO WIE ŻE ZA KRÓTKI CZAS GO ZWOLNIĄ. A WYKSZTAŁCONYCH I WARTOŚCIOWYCH PRACOWNIKÓW POCHŁANIAJA INNE KONKURENCYJNE FIRMY. TO SIĘ NAZYWA GEOFIZYCZNA OSZCZĘDNOŚĆ ?????... GEOFIZYKA POWINNA ZACZĄĆ OD POWOŁANIA LUDZI DO LOGISTYKI Z OLEJEM W GŁOWIE A NIE PATRZEĆ NA [ RODZINĘ ] ... BO OBECNI LUDZIE PRACUJĄCY W LOGISTYCE NAWET NIE MAJĄ POJĘCIA CO TO SŁOWO OZNACZA... PANIE PREZESIE PUKNIJ SIĘ PAN W GŁOWĘ I ZACZNIJ PAN MYŚLEĆ PRZYSZŁOŚCI FIRMY BO JĄ TRACISZ BEZPOWROTNIE....

makarroni

Witam Kolegów. Jakie są plany spółki na 2016 rok? o ile w ogóle są... Czy są szanse na projekty?

Na Dno
@makarroni

Plany firmy na 2016 morze nie firmy co prezesów doprowadzić do upadku wykupić za grosze.Pytasz o tematy a czy warto bo jeśli kablowy na gr. Jarosław dostał 1600zł. jałmużny wszystko kopane no więc czy warto,W DMT strzelają ok. 50 punktów dziennie i pomiarowemu dają na rękę 6000 tyś.a nasi strzelali na N-21 ok 150 180p. a pomiarowy dostawał ok.3500zł. Plak Polaka nie szanuje gdzie troska o brata Polaka coraz więcej w naszym kraju imigrantów choćby Ukraińców wiecie co nas czeka pomyślcie.

Nawet Lidka kłamie

Kolego Mokern w tej firmie można się nauczyć że na świecie nie ma kolegów że ci co najmniej pracują dostają największe pensje tutaj mogą cię tak opluć oczernić że nie wrócisz na swoje stanowisko.

logo firmy Serwisant rowerowy
N-21

Życzę wam wszystkiego najlepszego zmiany pracy tak aby wam nikt nie pluł w twarz tak jak to robi kierownictwo GT abyście pracowali tam gdzie mieszkacie abyście widzieli swoje rodziny rano i wieczorem.Godnych pensji zdrowia pogody ducha.

Krakus

Umówmy się Panowie Toruńczycy, że na dzisiaj to Wy cieniej przędziecie.

ted
@Krakus

Jasne , przędziemy cieniej bo mamy najlepsze prządki i dobre wzorce od starych Krakusów .

gołylok

Haha chyba Ty

GKrakow

Dlugo jeszcze będziecie padać? bez sensu utrzymywać dwie Geofizyki.

GTorun
@GKrakow

CHYBA TY

do Mikołaj

Na zbity pysk ... to chyba po zabawie noworocznej ...

Mikołaj

Świąteczne życzenia dla działaczy- opierdalaczy z 1-piętra. Oby wreszcie wylecieli na zbity pysk z tych swoich ciepłych posadek i poczuli na włsnej skórze uczucia które nam towarzyszą.

Dziadek Mróz
@Mikołaj

... i jeszcze żeby cena ropy dalej leciała w dół! Tego życzy najgorszy (czytaj: zwolniony i wreszcie wolny!) sort Gt!

Polaczek

Przyłączam się do życzeń wyroczni !!! Dla wszystkich obecnych a zwłaszcza dla tych zwolnionych dużo zdrowia i spokoju pracę znajdziemy na pewno w spokojniejszym miejscu niż u Matki Geofizyki .Życzenia nie dotyczą p.Lidki /Ona ma i może wszystko a mimo to nikt jej nie lubi / no może poza Talibami

ted

Czy nasz dawny kolega z Geofizyki Pan Jacek Żurawski ostatecznie został nowym wicewojewodą kujawsko pomorskim ?

wyrocznia

No to na święta wszystkim Wam, i tym pracowitym i tym leniwym, tym złym i tym dobrym, i donosicielom, i tym co nic nie mówią wszystkiego najlepszego wszystkim cyrkowcom.

Do HaHa

Powinieneś pić z nimi aż zasikasz łużko zwymiotujesz lub coś takiego to będziesz miał kolegów.

do HaHa

dlatego ze masz tylko znajome twarze to bedziesz zawsze gnil tu gdzie jestes

HaHa

Ja swych kolegów ściągnę no bo padnę żartowniś tu nie ma kolegów tylko znajome twarze Polak Polaka w łyżce wody utopił jesteście coraz bardziej pazerni nieludzcy aż strach pomyśleć co by było gdyby Polska dostała się znowu pod okupację.

prac

jak znasz kogos co robi to morzemy zglaszac ludzi na tamta grupe ja awoich kolegow napewno sciagne

zdecydowany

Podaj jakieś namiary, gdzie wysłać CV? Z pewnmością wielu chętnych się znajdzie.U

prac konkurencji

wiadoma firma potrzebuje przyjac kilkudziesieciu doswiadczonych pracownikow na kontrakt Meppen

tyu

spór się nie zakończył, trwa dalej z powodu nie spełnienia przez zarząd postulatów nszz solidarność. podpisano jedynie osobne porozumienie odnośnie wypłaty nagrody barbórkowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo