brak logo

Geofizyka Toruń Sp zoo

Toruń

Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo

korporant 2016-12-25 21:26
koedzy i koleżanki czy Janusza Z wywieźli na taczce ze Spółki? Bo nie widnieje już na stronie internetowej ? Jestem w głębokim szoku .
3
Polaczek 2016-12-26 22:10
Drogi kolego - niestety zła wiadomość dla Ciebie i może dla innych też .Wspomniany Janusz Z. niestety pałęta się po biurach w Toruniu ( przynajmniej tak było przed Wigilią ) a co tam robi ? spyta ktoś - Ano KOORDYNUJE !!!
3
uli 2016-12-27 13:24
Jadą , jadą misie , śmieją się im pysie , i wąsacze , i brodacze , jadą Zdzisie , jadą Zbysie
A nad nimi wysoko , wysoko , ze stolicy , leci Orzeł na wrotach od stodoły drewnianych .
Amway kłania się w pas , Greenhouse z boku chichocze , Amplico Leif liczył krupy .
Potem inni się zjawili , nic nikomu nie mówili , tylko w mordy bili , tak bal zakończyli , ta ju , ta joj !
Starzy ludzie powiadali , że chachary wyzdychali , a chachary żyją i gorzałkę piją .
A góral na góry spoziera i łzy rękawem ociera , i góry porzucić trzeba , dla chleba panie , dla chleba .
1
ktoś 2016-12-28 00:33
A ja właśnie byłem pracownikiem umysłowym. Tak dokładnie umysłowym. Wysyłanym do najgorszych dziur i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o wszystko. Wyobraź sobie że jak każdy na grupie miałem czas pracy 12 godzin a w rzeczywistości 16 - 17 . Przy czym moją pracę kontrolowały dwie lub trzy osoby w "pentagonie". Sądzicie że tylko w polu można zdrowie stracić ? To zapraszam do takiej pracy. 16 godzin, jakikolwiek błąd kończył się groźbami dyscyplinarki . Najlepsze były przetargi w GT. Pierwsza lepsza oferta w allegro była o 30 do 50 procent tańsza. Ale co tam na moją uwagę że można taniej powiedziano mi że mam nie wtrącać się w nie swoje sprawy bo marnie skończę. I te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kariery rodziny , przyjaciół itd. często kosztem uczciwie pracujących ludzi. Mógłbym rzucać nazwiskami ale po co . Ten etap mojego życia się zakończył i nie chcę do tego wracać. Nas już nie ma a dyr , zieliński jeszcze pewnie jest i szuka winnych niepowodzeń spółki . Szuka i znajduje ofiary zawsze. Pewnie teraz nakaże podanie IP mojego komputera bo przecież tym się zajmują pracownicy biurowca. Szukaniem winnych i spiskowców.
5
popiół 2016-12-28 19:51
kolego co Ty za brednie piszesz. Znam wszystkich pracujących w tym dziale i nie wierzę, że pracowałeś po 16 godzin... Prowadzący są bardzo spoko pracuje z nimi na co dzień, jeden faktycznie czasem cwaniakował, ale go sprostowali tutaj na forum. A jeśli to prawda to przejedź się do lasu i znajdź sobie poroże i załóż jutro na zebraniu
Świeca 2016-12-28 22:03
Ja pracę w Gt wspominam bardzo miło. PRACE nie zarobki :-) . Pojeździł bym sobie INOVA.
1
szef 2016-12-28 22:08
Kolega jest proszony , żeby udał się do najbliższego lasu i na jutrzejszym zebraniu stawił się w kompletnym stroju korporacyjnym ... jelenie rogi mile widziane .
2
ktoś 2016-12-29 12:34
W jakim dziale ? Czy ja napisałem w jakim dziale pracowałem człowieku ? Pewnie należysz do jednego z klanów w Pentagonie. Nie będę wymieniał nazwisk bo po co. W przeciwieństwie do Ciebie całą karierę spędziłem na wyjazdach. Pamiętam te klimaty. Telefon o 12 tej we wtorek że w środę mam być na grupie w drugiej części Polski. Powiem więcej. Na grupach już jakoś dało się pracować bo byli tam ludzie żyjący w realnym świecie. Natomiast w siedzibie głównej siedzieli poza oczywiście kilkoma wyjątkami oderwani od rzeczywistości ludzie dla których najważniejszą częścią dnia był obiad ! Zresztą wystarczy rozejrzeć się i sprawdzić kto uciekł jak tylko mógł do innych firm gdzie poza lepszą kasą byli też lepiej traktowani. Nie mam ochoty marnować swojego czasu i nerwów na wspominanie tego syfu wiec bądź tak dobry nie nie odpisuj bo marnujesz czas pracy i kasę spółki matki.
4
ktoś 2016-12-29 12:42
Hmm widzę że odezwała się "kasta zarządzająca" . Jak zawsze merytorycznie i kulturalnie wyjaśniająca wątpliwości załogi. Czyżby zadanie bojowe otrzymane ? Przeglądanie forum i odpowiadanie na niepochlebne komentarze w czasie pracy ? Za to premia oczywiście się należy i nowa posada dla bratanka. Stworzona od podstaw rzecz jasna. Skoro tak fajnie jest GT to dlaczego swojego czasu zlikwidowaliście możliwość komentarz w intranecie ? Czyżby przerosła was liczba pochwał pod adresem firmy i pracy ?:)
5
Stopka 2016-12-29 12:45
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ważne że firma ma dobrą opinię. Zarobki są ok. , wiadomo mogłyby być jeszcze lepsze ale nie przesadzajcie. Komu nie pasuje niech sobie zmieni i nie narzeka .
1
popiół 2016-12-29 13:10
Przecież łatwo idzie się domyśleć w jakim dziale pracowałeś . A jelen jestes bo się na to godziłeś koniec i kropka. I nie jecz tutaj na forum że pracowałeś tyle godzin bo nikt Ci w to nie uwierzy.
1
ktoś 2016-12-29 15:35
Śmieszny jesteś pajacu ! Napisałem już wtórny analfabeto że dawno nie pracuje w GT. Uciekłem z tego obozu pracy jak tylko konkurencja mnie zaprosiła na rozmowę. Widać że na grupie to ty w życiu nie byłeś i nie masz pojęcia jak wygląda tam praca. Właśnie przez takich ludzi uciekło wielu dobrych pracowników. Zresztą gdyby rynek pracy w Toruniu był lepszy to uciekło by już 3/4 pracowników. Ty zaś został byś sam z tatusiem, bratem itd. w wielkim biurowcu ze wspaniałym łącznikiem o cenie którego już chodzą legendy. I co byś wtedy miernoto zrobił ? Pewnie płakał . Podaj nazwisko jak taki odważny. Forum szybko zweryfikuje twoje osiągnięcia i zasługi.
8
Geofoniarz 2016-12-29 16:07
Jak tam teraz z bieszczadami slyszalem ze niema chetnych w nowym roku paranoja i ogolne nieporozumienie niedlugo beda pracowac tylko desperaci z nozem na gardle pozdro dla wspolpracownikow z rozstawu lepszego i godnego nastepnego roku 20171
5
Geofoniarz 2016-12-29 16:08
Jak tam teraz z bieszczadami slyszalem ze niema chetnych w nowym roku paranoja i ogolne nieporozumienie niedlugo beda pracowac tylko desperaci z nozem na gardle pozdro dla wspolpracownikow z rozstawu lepszego i godnego nastepnego roku 20171
GiNGP 2016-12-29 21:00
[Ktoś] bardzo dobrze opisujesz ten WSZECHWŁADNY nepotyzm w GT i całą sieć układów zarządzającą firmą,która obecnie na rynku usług geofizycznych po likwidacji GK przyjęła pozycję terytorialnego wieprza.Postami popiół i szef niema się co przejmować,bo to zwykłe czopki dopochwowo odbytnicze w użyciu któregoś kierownika,dyr. a może nawet prezesów.Wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku 2017 dla wszystkich którzy chcą pisać prawdę o swoim marnym pracodawcy i lepszej pracy i płacy dla ciężko pracującego terenu.
7
ktoś 2016-12-29 23:21
Dziękuję ,
Widać że kolega zna życie na grupie. Szkoda gadać z "czopkami". GT to przede wszystkim ludzie na grupach. A tam poznałem naprawdę super ludzi. Niestety większość z nich już uciekła zabierając wiedzę i doświadczenie. Kilku zostało ale szukają. Wiadomo jak jest w Toruniu z pracą. Lecz "czopki" maja to gdzieś bo nie rozumieją że sami nic nie zdziałają. Ja już nie pracuję około 4 lat w GT ale pozdrawiam wszystkich "normalnych" zmagających się z sytuacjami które opisałem. Aby nowy rok był dla was panowie lepszy :)
5
oko 2016-12-30 15:52
Wielu z nas nie skacze po innych firmach . Taki mamy feler . Trzymamy się jednej na dobre i na złe .
Nastrój panikarski jest nam obcy . Ci , którzy stąd odchodzą są tego świadomi .
Oni też kochają tę firmę i dlatego tak często wracają na to forum .
Podkreślają , że ich uwagi są wzięte z ich własnych doświadczeń . Dlatego je szanujemy .
Trudno jednak bezkrytycznie obserwować ich populistyczne odwoływania do naszych terenowców .
Oni sami swoje bolączki potrafią przedstawić . Na bieżąco . Nie muszą wyciągać epizodów sprzed lat .
Największym problemem są umowy o pracę , stałość zatrudnienia , nie można niczego zaplanować . Tymczasowość rodzi frustrację . Zarobki w terenie są niskie . Chcieliby zauważyć , że się ich słucha .
Patrząc z boku , wydaje się , że GT najgorsze ma za sobą . Oby nadchodzący rok 2017 to potwierdził .
4
ktoś 2016-12-30 16:47
Taaa . Już to kiedyś słyszałem . Czekaj, czekaj . Rok 2008,2009, 2010, 2011, 2012, 2013 ?
Przy czym z tego co pamiętam to 2010 był rekordem. Kilkanaście projektów krajowych ludzie mieli po 500 godzin nadgodzin. Wielki projekt Zamość, kilka innych projektów. I co ? I łącznik panie kolego. Dobrze mieli i mają wybrani. Gdy słyszę że "ludzie w polu" pracują na umowy zlecenie to zastanawiam się dlaczego zarząd nie pracuje na takiej samej zasadzie. Dlaczego jak jest źle to jest źle tym na dole a u góry dobrze a jak jest dobrze to jest lepiej tym na dole a u góry jeszcze lepiej? Pozdrawiam.
7
tubylec 2016-12-30 16:49
Nastrój panikarski ..... dobre sobie. Masz może rodzinę na utrzymaniu i dzieci do wykarmienia. Pewnie nie wiec możesz siedzieć w domu i czekać aż Geofizyka zadzwoni.
4
dawny 2016-12-30 23:49
Krótko Wam powiem koledzy. Na wiosnę zeszłego roku zostałem objęty fala zwolnień. Z dnia na dzień otrzymałem wypowiedzenie dwutygodniowe. Cały świat mi się zawalił... Było jeszcze przed świętami. Powiedziałem sobie- jakoś dam radę. Nie wyobrażałem sobie życia po 10 latach pracy w GT. Pracę znalazłem, jestem codziennie w domu nie musze już wyjeżdżać za te marne grosze... W tym momencie dziękuję bardzo Wam podle kanalie z Torunia, gnoje, że w taki sposób zwolniliście bardzo dużą ilość załogi niespodziewanie i przed świętami) przez co człowiek szybko przestał miec sentyment.Tym którzy zwalniali życzę tego samego bo na to zasługują. Wszystkim pracownikom na Grupach życzę Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.
16
były 2017-01-01 21:31
DOkładnie tak jak piszesz. Mnie zwolniono telefonicznie. Jak psa , po iluś latach pracy i tysiącach nadgodzin. I cóż się stało ? Koledzy ściągneli mnie do konkurencji gdzie robiłem to samo za dużo większą kasę. Potem zmieniłem pracę na stacjonarną i mam normalne życie. GT nauczyła mnie tego że nie można ufać nikomu i że trzeba zawsze mieć "dupochrony". Obyście gnojki udusili się we własnym jadzie i smrodzie za wasze uczynki.
16
Kablowy 2017-01-03 23:14
Dzwonię do pana Piaseckiego za pracą jestem brygadzistą z doświadczeniem,a pan Piasecki mówi że mnie przyjąć nie może.Ktoś co s z tego rozumie ten człowiek konkurencję wspiera czy jak bo papiery mam czyste dyscyplinarnie nie wyleciałem,temat sie skończył i umowa i tyle .Znalazłem dobrą pracę na miejscu więc odmawiałem.Ale firma upadła więc chcę wrócić.
2
nikt ważny 2017-01-04 15:17
Panie Kablowy wyjaśnienie jest najprostsze z możliwych. Pan Piasecki jest osobą pamiętliwą i jeżeli odmawiał mu Pan osobiście, to On powziął do Pana osobistą urazę. Jakieś szkody, że nie ma kto pracować są w tym momencie bez znaczenia.
2
ON 2017-01-06 11:14
Drugie roziązanie. Dostał polecenie z wyższej kasty. NIe znasz dnia ni godziny w GT :)
2
greg 76 2017-01-07 18:29
Czesc, pracowalem w GT 4 lata jako kierowca z wszystkimi uprawnieniami i denerwowal mnie brak jakiegokolwiek szacunku,wiedzyi rozeznania z strony sredniego szczebla kierowniczego\wylaczajac tech, transportu\Podziekowalem po zadaniu w Rottum jak otrzymalem wyplate.Od roku zarabiam ponad 5 tys.legalnie i jestem szanowany.Zaznaczam ze w srody, soboty,niedziele jestem w domu.Panowie kierowcy tyle pracy w Polsce niech kadra pokaze jak sie jezdzi terenie, zrobcie im miejsce.Szacun dla tech. MM,AM.Pozdrawiam.
3
land 2017-01-10 23:11
A jak tam technik transportu d.c. i jego firma ???
1
korporant 2017-01-11 04:13
Rzuć nazwiskami albo opisz tych co Cie zmuszali pracować po 16h bo ciągle nie wierzę, a Ty ktoś nie pisz, że rynek pracy jest kiepski, bo kto chce to pracę znajdzie. To tylko takie klepanie kogoś kto nie chce pracy zmienić i szuka wymówek. Jakoś tyle osób odeszło na własną rękę czy ich zwolnili i nikt nie jest bezdomny, wręcz przeciwnie. Najlepsza wymówka żeby nie szukać innej pracy to zrzucić winę na rynek pracy a nie na siebie. Żenada
4
rob 2017-01-12 19:36
Wiele było biadolenia na prezesów , kierowników , że oszczędzają na ludziach , zwalniają z roboty .
Ale gdy z rzadka ktoś wyprzedzał wypadki i odchodził znajdując inną pracę pozostali oceniali go surowo . Niemal jak obrazoburcę . Wierzyli , że przyjdzie dla nich nagroda za wytrwanie na dobre i na złe .
Uderza jak wielu się łudziło . A przecież , że zmiany będą i jakie , było wiadomo od dawna .
Dziś pracujesz , odnosisz sukcesy ... ale jutro nieznane ...
W każdej chwili warto być przezornym i mieć wyjście awaryjne .
5
polikarp 2017-01-12 23:56
Słusznie kolego, słusznie
2
Paweł 2017-01-13 12:56
Niemcy kwatery po 18 euro z własnej pensji śniadanie i wyżywienie w niedzielę bo jest wolna.nie dziwi że tylu ludzi ucieka do konkurencji.
Marku 2017-01-13 13:57
Paweł mówisz o DMT ??
1
Brygadzista 2017-01-14 23:02
Szukam kontaktu odnośnie DMT
heniek 2017-01-16 03:35
Najbardziej mi brakuje barobusu... Codziennie smaczne i dobre jedzonko. Pozdrowienia dla Krysi Marzenki Kasi Doroty. Smaczne było. To chyba najlepsza i najlepiej zorganizowana jednostka w firmie
9
rob 2017-01-16 14:43
Małe jest piękne .
bodzio 2017-01-16 21:19
Jak tam Bieszczady na której lini jesteście ??macie ludzi do pracy temperatura super ? ja jestem w uos zarobki ok
5
Brygadzista 2017-01-17 19:20
Kiedy ruszył uos i gdzie
TT 2017-01-19 23:42
Panowie są jakieś nowe tematy.
1
GH 2017-01-20 08:43
Chłopie nikt ci nie pomoże dzieckiem jesteś.Polak to pies ogrodnika wiedz o tym.W GT nie ma kolegów.
4
Kierowca 2017-01-22 12:46
Panowie pomóżcie macie jakiś sposób na nadgorliwego poprawkowego.
3
lkj 2017-01-24 09:46
Potem geofizyk i operator będą świecić oczyma, że rekord niezaliczony. Idź na taksę panienki wozić, jak ci się nie chce po terenie jeździć.
2
Olek 2017-01-25 21:36
Przecież uos pada?
leo 2017-01-26 12:32
Kilka lat w GT to bogate doświadczenie życiowe .
Większość poddała się korporacji , która prowadzi ich za rączkę .
2
Pracownik 2017-01-26 19:06
Kierowca wes sie za prace myslisz siedziec w aucie nie te czasy musisz pomagac nierobie jeden powinni cie zwolnic
5
Stary 2017-01-27 00:05
Był taki w Wejcherowie narwany poprawkowy znalazł się na niego sposób zawsze jak wyczyściło się swoje odcinki to była chwila przerwy i cisza na radyjku,nocki krótkie spać się chciało człowiek zmęczony koleś usnął drajwer by mieć spokój odłączył radyjko.AP. ponoć pół godziny kolesia wołał aż ktoś do niego zadzwonił ,a że u Pabiana nie ma wytłumaczenia zrobił koleśowi ścieżkę zdrowia z bateryjką.
3
hahaszek 2017-01-30 12:03
A gdzie jest WejCHerowo?
3
daro 2017-01-31 13:35
Jak tam idą Bieszczady? skończone ?
2
Ryzyk geofizyk 2017-02-05 16:38
Dostałem ofertę pracy jako wiertacz. Co sądzicie? Czy warto? Ile realnie na rękę można dostać?
13
Fakty 2017-02-06 22:23
Kolego o nic nie pytaj tu nikt ci nie pomoże nikt nie odpowie ,mogą cię oczernić opluć pośmiać się.Tu jest Polska ten kraj naród upada czemu bo sobie nie pomagamy bo się razem nie trzymamy chcesz skłócić polaka z polakiem rzuć między nich złotówkę.
3
leo 2017-02-07 14:34
Po kliknięciach widać , że Ich ucieszyłeś .
Jeśli jesteś ryzyk ... przyjdż do pracy , za miesiąc się przekonasz .
Jeśli jesteś bystry ... sam sobie daj odpowiedż .
Jeśli nie ... to na geofizyka się nie nadajesz .
6
Edzio 2017-02-13 22:22
Witam znajome twarze jak tam na kontrakcie,można chlać w sobotę i niedzielę.
1
Zostaw swoją opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geofizyka Toruń Sp zoo