Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

polak

czy tylko umiecie pisac donosy bo ja to co czytam na tym forum to zenada nikt nie pisze o firmie tylko konflikt jeden z drugim jestescie zalosni i brak mi slow na was powinni was pochowac jak w przyslosci fora spolecznosciowe

chcesz o firmie ?
@polak

Firma była zawsze na wysokim poziomie , technicznie i organizacyjnie . Doskwierało rozbudowane kolesiostwo na bazie związkowej lub dawniej partyjnej . Problem maskowały liczne szkolenia , spotkania towarzyskie i okolicznościowe . Z dzisiejszej perspektywy , żyliśmy jak pączki w maśle . Z ogromną niechęcią przyjmowaliśmy pierwsze próby obniżania wydatków i uważaliśmy je za dziwactwo szefów . Dzisiaj , po licznych zwolnieniach , w dyrekcji niewiele się zmieniło ale w terenie jak niebo a ziemia . W którą stronę , widać po powyższych wpisach . Ropa tania , inwestorzy oszczędni . Płakać ? Wyć do księżyca ? nie wypada !

@chcesz o firmie ?

Donosy donosami polak. Ja chcę tylko żeby wyciągnięto odpowiednie konsekwencje co do jednej osoby. Jaj sytuacja zostanie wyjaśniona będę mógł spokojnie spać. Oko za oko ...

skaner

Morfeusz, polovczyk jakie jesze nicki wymyślisz?

Morfeusz

Zaraz wyśle zapytanie do kontrolingu

Niobe
@Morfeusz

Dej se spokój Morfeuszu . To nie Matrix .

rocky

morfeusz nudny jesteś, weź w ręce tą WIELKĄ sprawę, a nie jak skonczyła ...?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
morfeusz

Ponownie zapytam jak się zakończyła sprawa naszego kolegi,któremu na monitoringu wyszło,że więcej jeździł po marketach niż pracował?? Jakie wyciągnięto konsekwencje? zamiecione pod dywan?

rocky

Wszystko sprzeczne z prawem. Nadgodziny nie wypłacone 150% stawki plus premia Brak wolnego- przerwy w postaci dnia wolnego co 7 dni, Zwolnienia na podstawie systemu ocen który nie istnieje. Wszystko się należy 3 lata wstecz Wiele innych rzeczy sprzecznych z prawem pracy Można z prawnikiem i bez. W przypadku wygranej sprawy Geofizyka sponsoruje wszystko

radek

A co jest nie zgodne.Czy brać prawnika

rocky

Wygrać sądem, za wszystko co jest niezgodne prawem. Polecam Sąd pracy na Piastowskiej w Toruniu ;)

radek

Czy ktos wygral odszkodowanie z geofizyko Toruń.Ile można wygrać i za co.

picker
@radek

Wszyscy wygrywają, wystarczy popytać

radek

Jak i za co z nimi wygrac odszkodowanie

wkur...

A może związki by się zainteresowały tymi zmianami. Może chociaż jedną rzecz załatwią.

leo
@wkur...

Związki są od polityki . Krajowej i zakładowej . W zakładowej prym wiodą dawne komuchy .W rezultacie Geofizyka to przechowalnia wielu " zasłużonych " osób .

wkur...

Co wy na to, że lekarze zalecają żeby lek Malarone brać maksymalnie przez miesiąc, bo inaczej rowala wątrobę, a jakiś gnój ustalił zmiany w Mozambiku na 2 miesiące, żeby zaoszczędzić na kasie? Przecież to jest świadome narażanie ludzi na uszczerbek na zdrowiu. To się nadaje do "Uwagi". Ciekawe czy firma ma tyle kasy, żeby później ludziom odszkodowania płacić?

dj quicksilver
@wkur...

Firma kasę ma i ma to wliczone :) A kto z Was pójdzie do sądu jak boicie się o własne d...py? Może jeden, więc firma sprawę przegra i mu zapłaci, jak zawsze to czyni. Bardziej się to GT opłaca niż latanie co miesiąc. Aż żal bierze jacy jesteście głupi i naiwni! Nikt się Wami ani waszym zdrowiem nie przejmuje! Liczy się tylko i wyłącznie KASA! Miłego dnia, pozdrawiam.

zupełnienikt
@wkur...

Dziwi mnie Wasza naiwność i głupota. Firmy nigdy nie obchodziło Twoje zdrowie i nie będzie obchodzić. Jeżeli nawet podasz sprawę do sądu i wygrasz, to firma Ci zapłaci za utracone zdrowie. Ma to wkalkulowane! Ile Ci zapłacą, 15 tys? To wolą Ci to zapłacić, niż co miesiąc bilety kupować dla całej zmiany. Dla firmy kolego liczy się tylko pieniądz, a nie Twoje zdrowie. Obudź się wreszcie! Firma wszystkie procesy przegrywa i co z tego? Może nawet woli przegrać bo wtedy zapłaci mniej suma sumarum. Pozdrawiam.

zygmunt

A ten Wasz prezesik po układach jak pisali w Nowościach ciągle jest prezesem. Nowa władza go nie wymieniła??

morfeusz

A jak się zakończyła sprawa naszego kolegi, który jeździł po marketach zamiast pracować? Jakie wyciągnięto konsekwencje? czy zamieciono jak zawsze wszystko pod dywan? Pewnie drugą opcje wybrano znając GT

milagros

Chrobry nie walczył o taką geofizykę

Wstyd chrobremu za gt

milagros

witam. Jak z robotą? Warto słać CV?

ubawiona
@milagros

HAHAHA.....!

nikt ważny
@milagros

milagros, less - V kolumna z Chrobrego?

fantomas

Pewnie musiał na ciebie nakrzyczec Hahaha

montenegri
@fantomas

krzyki krzykami - chociaż to nieprofesjonalne:) , praca pracą

polovczyk2

A co u arusienka? Pracuje jeszcze ten leserek?

montenegri
@polovczyk2

a tez mnie to ciekawi czy jeszcze takich dezeli trzymaja czy zwalniaja.Bo robi za stawkę dwócj pracowników a pracuje tyle co 1/10 pracownika ;D Pozdrawiam koleżkę haha pozdrawiam - szczesliwy byly pracownik

Miły
@montenegri

Szczęśliwy, to znaczy kradniesz więcej niż w GT. Pozdrawiam wielkie ręce.

Firma wychodzi z dołka. Nowych do ETO przyjmują.

fenwick

Ale podwyżek i tak nie będzie :) Bo przecież ciągle kryzys jes ;) Jak mówili kiedyś w kabarecie, było dwóch braci: Ramzes i Kryzys. Ramzes umarł a Kryzys u nas w firmie został. I właśnie dlatego, że Kryzys wciąż żyje, to firma już nie ma kim robić. A projektów jest tak mało, że najlepiej żebyśmy bez wolnego jeździli z jednego na drugi. Dlatego właśnie jest kryzys i nie będzie podwyżek, bo na wszystkich stanowiskach na grupach brakuje ludzi do pracy. To jest kryzys ;) Pozdrawiam miłego dnia.

lin
@fenwick

W firmie istniał impuls do kadzenia szefom . Zniknął wraz z nadejściem kryzysu . Zniknęły neony . Szarówka . Przyjmują , zwalniają , podwyżek nie dają . Kryzys .

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo