Opinie o Adam Bojko M.J. Markbridge w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Adam Bojko M.J. Markbridge. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Adam Bojko M.J. Markbridge o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam Bojko M.J. Markbridge w Mikołów

Przemek

Bardzo długo wstrzymywałem się od wystawienia opinii. Po niemalże przepracowanych 6 miesiącach mogę z pełną odpowiedzialnością się wypowiedzieć. Zaczynałem jako osoba "zielona" jeżeli mówimy o pracy z klientem biznesowym. W pracy u pana Adama dostałem niezbędne szkolenia i wiedzę w tym zakresie. W tym momencie sam jestem na poziomie prowadzenia szkoleń i rekrutacji. Gdy zaczynałem różne osoby wykładały szkolenia, niektórym oczywiście wychodziło to lepiej niektórym gorzej, aczkolwiek zawsze był to nieduży zakres wiedzy do nauczania i zawsze w przyswajalnej formie. Na przestrzeni tych prawie 6 miesięcy moje wynagrodzenie wzrosło o 300% Tutaj trzeba się na chwilę zatrzymać, w tej pracy jak w każdej innej niezbędne są: - chęć do pracy - systematyczność - zaangażowanie Oraz przede wszystkim zaufanie systemowi. Z moich obserwacji każda negatywna opinia należy do osób które oczekują wszystkiego nie dając niczego od siebie. Jeżeli chodzi o samego szefa (Pana Adama) niejednokrotnie zdarzyło mi się nawet pójść do niego do domu żeby poprosić o dodatkowe szkolenie. W ten sposób właśnie poprawiłem dwoje umiejętności i teraz mogę zarabiać więcej. Podsumowując: Spoko atmosfera, możliwość zarabiania dobrych pieniędzy, rozwoju.

@Ola

Przez te pierwsze 3 miesiące to jaką umowę dają, zleceniówkę? Dobrze rozumiem, że po 3 miesiącach dali Ci umowę na stałe? Jeśli możesz to napisz ile zarabiasz na rękę.

Zawzięty Nowy wpis

Doceniam profesjonalizm i zaangażowanie, jakie widzę u swoich współpracowników oraz przełożonych. To firma, która naprawdę daje mi możliwość rozwijania się i realizowania swoich zawodowych ambicji. Bardzo cenię sobie tę szansę, którą otrzymuję tutaj każdego dnia.

Agnieszka Nowy wpis

Pracowałam kilka lat i nie narzekam. Firma stawia na innowacyjność i ciągły rozwój, co przekłada się na atmosferę pełną pozytywnej energii. Dodatkowo, stałe godziny pracy pozwalają mi na efektywne zarządzanie czasem i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Anonim Nowy wpis

Miejsce pracy godne polecenia. Profesjonalizm szkoleń bardzo na plus, dużo wnosi i przygotowuje do pracy w tym miejscu.

Były pracownik Nowy wpis

Chyba fakt, że większość pozytywnych opinii jest kupionych, lub napisanych z pomocą chatu gpt, mówi sam za siebie. Osoby, które pozostawiły te opinie- dziwnym trafem dzień po tym, jak zwolniło się kilka osób- nawet tu nie pracują. Firma swoimi ogłoszeniami zwabia młodych i naiwnych ludzi, którym obiecują elastyczny czas pracy, pracę BIUROWĄ w samym centrum Katowic, luźną atmosferę i zarobienie ogromnej sumy pieniędzy. Oczywiście nic z tego nie jest prawdą, może oprócz wypłaty, która faktycznie może być duża jeśli wciskasz klientom kit i nie masz żadnej moralności. Life and work balance w tej pracy nie istnieje, niektórzy kończą o 18 w na drugi dzień są już przed 7 w firmie, do tego są weekendowe wyjazdy. Do klientów dzwoni się z własnych telefonów w małej sali w której dzwoni jeszcze 5 osób, dojeżdża się komunikacją miejską (za co nie są zwracane pieniądze), autem- swoim (z czego wątpię, że zwracają za paliwo), lub okazjonalnie służbowym. Większość czasu spędza się jednak na chodzeniu bezpośrednio do "firm" (czyt. butików, kebabów itd), w których i tak ktoś był kilka tygodni temu, mówiąc to samo. Niektóre rzeczy których uczą na szkoleniach brzmią jak wyjęte z jakiejś sekty. Nie wspominając, że nie jest w ogóle jasno określone za co jest wypłacana podstawa i wypłata to jedna wielka zagadka. Pan Adam traktuje ludzi jak maszyny do zarabiania pieniędzy i mimo, że jest "szefem", rzekomo nie wie co dzieje się w firmie, skutkiem czego nowymi pracownikami opiekują się młode osoby, które nie mają pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Jest dużo materiałów w internecie na temat tego typu działalności i kontrowersji wokół samej firmy, dla której się pracuje, warto się zapoznać przed rozpoczęciem tam pracy. Jeśli chodzi o pozytywy, niektóre osoby, które poznałam w firmie wspominam bardzo dobrze. Podsumowując, jeśli nie masz żadnej refleksji nad tym co robisz, jesteś podatny na manipulacje, masz zero moralności i chcesz pracować za darmo- praca jest idealna dla ciebie!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Adam Bojko M.J. Markbridge? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Jakub

Praca fajna, ludzie skrupulatni. Pracowałem tutaj kilka miesięcy i jestem zadowolony z tego czasu. Polecam każdemu który chce zacząć przygodę jako przedstawiciel.

Jako pracownik w tej firmie, doświadczam nie tylko pracy, ale także prawdziwego wsparcia i zaangażowania w moje sukcesy. Firma ta nie tylko dostarcza nam narzędzi i szkoleń potrzebnych do skutecznej sprzedaży, ale także stawia na nasz rozwój jako profesjonalistów. Atmosfera w zespole jest niezwykle przyjazna i otwarta, co sprawia, że każdy dzień spędzony tutaj jest pełen inspiracji i pozytywnej energii. Dodatkowo, firma docenia nasze wysiłki i sukcesy poprzez różnorodne programy motywacyjne i benefity, co sprawia, że czujemy się docenieni i zmotywowani do jeszcze lepszych wyników. To miejsce, gdzie praca staje się pasją, a wspólne cele stają się naszym wspólnym celem. Dlatego też, mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę jako idealne miejsce pracy dla każdego przedstawiciela handlowego, który szuka nie tylko stabilnego zatrudnienia, ale także szansy na rozwój i spełnienie zawodowe.

Kamila

Pracując w tej firmie, czuję się jakbyśmy byli częścią wielkiej rodziny, gdzie każdy jest doceniany za swój wkład i wysiłek. Tutaj nie ma miejsca na monotonię - każdy dzień to nowe wyzwanie, które motywuje nas do osiągania coraz lepszych wyników. Co wyróżnia tę firmę spośród innych, to nie tylko wysokie standardy produktów czy usług, ale przede wszystkim ludzie - nasi pracownicy. To dzięki nim nasza firma odnosi sukcesy i buduje trwałe relacje z klientami. Tutaj każdy ma szansę się rozwijać i realizować swoje zawodowe pasje, dzięki regularnym szkoleniom i wsparciu ze strony przełożonych. Dodatkowo, atmosfera w naszym zespole jest niezwykle inspirująca - wszyscy wspieramy się nawzajem i celebrujemy wspólne sukcesy, co sprawia, że praca tutaj staje się nie tylko obowiązkiem, ale prawdziwą przyjemnością. Dlatego też, z dumą mogę powiedzieć, że jestem częścią tej wspaniałej firmy i z niecierpliwością czekam na kolejne wyzwania, które stawia przed nami przyszłość.

Zygmunt

Jako pracownik w tej firmie, mogę szczerze powiedzieć, że doświadczam tutaj nie tylko pracy, ale prawdziwej pasji i zaangażowania w osiąganie sukcesów. Firma nie tylko dostarcza nam narzędzi niezbędnych do skutecznej pracy, ale także stawia na rozwój naszych umiejętności i wsparcie indywidualnych celów zawodowych. To miejsce, gdzie nieustannie się uczymy i rozwijamy, dzięki regularnym szkoleniom, mentorowaniu i otwartej atmosferze do wymiany pomysłów i doświadczeń. Co więcej, nasz zespół to prawdziwa rodzina - wspieramy się nawzajem, dzielimy sukcesy i pokonujemy wyzwania razem, co tworzy niesamowitą atmosferę współpracy i motywuje do jeszcze większych osiągnięć. W tej firmie czuję się doceniany, inspirujący i pełen energii, gotowy do podjęcia każdego wyzwania, które stawia przed nami rynek.

Anonimus
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Czemu te wszystkie opinie są fajkowe? Ludzie o tym imionach tam nawet nie pracują Żadna ekologia, do pracy dojeżdżasz komunikacja za którą Ci nie zwrócą Jedziesz swoim samochodem to jesteś narażony na zarysowanie Poniedziałek callcenter, reszta tygodnia to błaganie by ktoś podpisał umowę Co innego miało być a co innego jest Nie polecam

Polecam, fajna praca, miła atmosfera. Bardzo dobra motywacja aby osiągnąć sukces!

Wojtek

Praca w tej firmie daje mi możliwość poznawania nowych ludzi i nawiązywania cennych kontaktów biznesowych, co jest nie tylko korzystne dla firmy, ale także dla mojej własnej kariery. To miejsce, gdzie mogę rozwijać sieć swoich znajomości i budować relacje oparte na zaufaniu i profesjonalizmie.

Byłem na dniu próbnym i wszystko było super. Zostałem na dłużej. Zobaczymy jak wszystko się potoczy. Na dzień dzisiejszy podoba mi się cały cykl szkolenia oraz współpracownicy!

Aga

Pracowałam tutaj nie długo ale bardzo sobie chwalę ten czas. Zdobyłam doświadczenie, które pozwala mi pokonywać codzienne problemy za co jestem ogromnie wdzięczna. Wypłata była zawsze na czas, nie musiałam żyć pracując tutaj od 10 do 10. Więc polecam bardzo!

Firma stawia na zrównoważony rozwój, dbając nie tylko o aspekt ekonomiczny, ale także społeczny i środowiskowy. Jako pracownik czuję się częścią tej misji i mam możliwość aktywnego uczestniczenia w projektach społecznych oraz ekologicznych, co daje mi poczucie, że moja praca ma realny wpływ na świat.

Krystian

Jestem bardzo zadowolony z możliwości, jakie daje mi praca w tej firmie. Firma stawia na ciągły rozwój pracowników, oferując szkolenia i wsparcie w zdobywaniu nowych umiejętności, co pozwala mi stale poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie sprzedaży i negocjacji.

Antoni

Moje doświadczenie w M.J. Markbridge jest bardzo dobre oraz zapamiętam je już na zawsze. To co udało mi się osiągnąć tutaj i przełożyć później na dalszą karierę jest niewyobrażalne. Nie zmieniłem pracy bo było tutaj źle lub z innego nieprzyjemnego powodu tylko dlatego że chciałem spróbować czegoś sam. Dzięki doświadczeniu zdobytemu tutaj mogłem osiągnąć mój cel. Dlatego polecam pracę każdemu tutaj, na pewno będzie zadowolony!

Miejsce super dla kogoś kto chce rozpocząć kariere, jest pełen ambicji i chce oddać się całkowicie pracy, która przyniesie efekty w postaci dobrej gotówki.

Agata

Pracuję tutaj od kilku lat i nadal czuję się zmotywowany i doceniany. Szefostwo stale angażuje się w tworzenie przyjaznego środowiska pracy. Zarobki są na wysokim poziomie jak i szkolenia dzięki którym jestem tu gdzie jestem!

Karol

Świetna współpraca miedzy szefostwem - pracownikami. Szkolenia na wysokim poziome pozwalające poprawić swoje umiejętności w pracy i samorozwoju.

Kamil

Bardzo pozytywna atmosfera w firmie, zespół jest zawsze gotowy do pomocy i wsparcia. Duży nacisk kładziony na rozwój osobisty pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Adam Bojko M.J. Markbridge - Mikołów

• Jak się pracuje w Adam Bojko M.J. Markbridge?

Zobacz opinie na temat firmy Adam Bojko M.J. Markbridge tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adam Bojko M.J. Markbridge?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 38 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adam Bojko M.J. Markbridge
4.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Skalna 12 lok. 7
    43-190 Mikołów