Opinie o Auta DM Dominika Mikołajczyk w Żarki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Auta DM Dominika Mikołajczyk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auta DM Dominika Mikołajczyk o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auta DM Dominika Mikołajczyk w Żarki

Bartek

Dnia 21 czerwca zakupiłem Skodę octavię 2 vrs, powiedziano ze wszystko z samochodem w jak najlepszym stanie wszystko działało jak powinno. Dnia dzisiejszego tzn 22 czerwca w samochodzie padła dwumasa. Po kontakcie z sprzedającym powiedziano mi ze nie obowiązuje mnie żadna gwarancja( gdzie na stronie pisze ze samochody są z gwarancja) po czym sprzedający bezczelnie się rozłączył. Nie polecam tego auto komisu.

@Bartek

Witam Wszystko załatwione tak jak być powinno, dogadaliśmy się z naprawa bez żadnych zbędnych komplikacji. Jak najbardziej polecam sprzedającego, uczciwa i solidna firma.

Xxx

Nie polecam!!!!!!! Uważajcie!!!!!!! Sprzedano mi samochód z uszkodzonym silnikiem!!!! Jeśli nie chcecie zmarnować pieniędzy i więcej czasu spędzać u mechanika oraz kasę wydawać na remont samochodu to omijajcie te miejsce szerokim łukiem.

Ania Nowy wpis

Jestem zadowolona z zakupu samochodu. Właściciele komisu przedstawili sprawę jasno i na temat bez ukrytych haczyków. Transakcja przebiegła pomyślnie. Właściciele komisu bardzo życzliwi i uprzejmi. Polecam ten komis każdemu kto chce zmienić auto.

Paweł Nowy wpis

Chciałbym gorąco polecić ten komis samochodowy! Właściciele są niezwykle pomocni i uprzejmi, co bardzo ułatwiło mi proces zakupu. Transakcja przebiegła bardzo sprawnie i bezproblemowo, a ja jestem absolutnie zadowolony/a z mojego nowego samochodu. Dziękuję za profesjonalizm i serdeczność - z pewnością wrócę tutaj w przyszłości!

zadowolony klient Nowy wpis

Kupiłem tutaj już kolejne auto, z żadnym z nich nigdy nie miałem problemów. Wszystko zgadzało się z opisem z ogłoszenia, samochody były zawsze czyste i zadbane, a co najważniejsze w pełni sprawne techniczne. Na pewno tu jeszcze wrócę, polecam

Zuzanna Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z samochodu który kupiłam w tym komisie. Sprawuje się bez zarzutu miła obsługa i profesjonalna. Polecam!!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auta DM Dominika Mikołajczyk, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
FK

Oczywiście, oto pozytywna opinia: "Bardzo polecam ten komis samochodowy! Właściciele są niezwykle pomocni i mili, zawsze chętni do udzielenia wszelkich informacji i odpowiedzi na pytania. Transakcja przebiegła bardzo pomyślnie - wszystko było jasne i klarowne. Jestem bardzo zadowolony z zakupu samochodu tutaj i serdecznie polecam to miejsce każdemu, kto szuka uczciwej i przyjemnej obsługi przy zakupie samochodu.

Klient

Jakiś czas temu kupiłem w tym miejscu samochód. Koszt naprawy opiewał na prawie 10 tysięcy złotych, a to tylko wstępne wyliczenia. Silnik zajechany na amen, brak sprzęgła, rozrząd itd.auto po dwóch kolizjach w tym jednej dużej. Fałszywy VIN w ogłoszeniu mnie zmylil, dopiero po zakupie zorientowalem się że sprawdzałem inne auto. Miałem bardzo duże kłopoty i nieprzyjemności z tym autem i zakupem, mimo że właściciele robią wrażenie miłych to po zakupie jest już zupełnie inaczej.

Czy firma Auta DM Dominika Mikołajczyk udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Konrad

Bardzo się zawiodłem. Kupiłem samochód 3 tygodnie temu Citroena C4 teraz wychodzą z nim same problemy. Wyciek oleju, uszkodzona uszczelka pod głowicą która jest do remontu, tarcze i klocki zajechane i potrzebują wymiany no i rozrząd ledwo co się trzymał bo napinacz był uszkodzony ale wyszło to dopiero podczas pierwszej wizyty u mechanika. Małżeństwo bardzo miłe i naprawdę myślałem że będę miał fajne auto a teraz same dokładki finansowe..

Czy w Auta DM Dominika Mikołajczyk odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

@Bartek

Xxx

Kupilam tu auto1

UWAGA SPRZEDANE ZOSTAŁO MI AUTO Z USZKODZONYM SILNIKIEM(NADMIERNY POBOR OLEJU). OSTRZEGAM PRZED ZAKUPEM SAMOCHODÓW W TYM MIEJSCU. KIA CEED 1.4 2009 ROK NA PEWNO WIECIE KTORY TO SAMOCHÓD. NIESTETY DAŁAM SIE NACIĄĆ ALE MAM NAUCZKĘ

Zostaw merytoryczną opinię o Auta DM Dominika Mikołajczyk - Żarki

Auta DM Dominika Mikołajczyk