Opinie o Sabre Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sabre Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sabre Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sabre Polska Sp. z o.o. w Kraków

polecam

a prawda li to, że za referral-a do QA płacą 20k?

ALGIDhs
@polecam

Nie, stawka jest trochę niższa, być może chodzi o którąś z firm, które dostarczają do Sabre kontraktorów.

P

Mnie tam się podoba sarkastyczna odpowiedź Eli na wpis Agi. Oczekiwanie że pani z działu kadr, urzędnik skarbówki czy ktokolwiek inny kto ma wgląd w zarobki osób dobrze zarabiających powinien otrzymywać zbliżone do nich wynagrodzenie aby nie nabawić się depresji jest trochę chyba przesadzone. Dla pocieszenia jak developer przeczyta w materiałach dla akcjonarjuszy Sabre o zarobkach zarządu to też poczuje lekki dyskomfort.

aga

mnie tam zawsze ciekawi ile takie osoby w HR zarabiaja? orointuje się ktoś może? Rekrutują osoby do IT ze względnie wysokimi zarobkami więc same też muszą mieć podobnie bo można się depresji nabawić.

ela
@aga

Aga, nie musisz się martwić, wszystkie firmy z branży oferują wysokie wynagrodzenie dla pracowników HR w ramach pakietu antydepresyjnego.

wujek dobra rada

Caly problem w tym, ze ludzie co maja po 10+ lat doswiadczenia i pracuja dlugo w Sabre nie zobacza takich pieniedzy na oczy a nowi, mlodzi i niedoswiadczeni dostaja je na dzien dobry. Daleki jestem od stwierdzenia, ze kazdy developer 10+ jest wart duzych pieniedzy ale do diabla szanujmy zdobyte doswiadczenie pracownika. No chyba, ze Sabre zaklada ze w firmie nikt sie nie jest w stanie rozwijac i jego wartosc nie wzrasta wraz z przepracowanym czasem?

Programista Java

Rozmowa profesjonalna

Jak działa HashMapa (szczegóły), Generics, Java concurrent API (Atomics, synchronized keyword, CountDownLatch, InterruptedException), String pool

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
grzech

Nie ma co się czaić. Skoro ja z 3 letnim doświadczeniem jako QA dostałem 9.8k na kontrybutorze to znaczy że każdy może taką stawkę wynegocjować. Jeżeli ktoś ma mniej a jest co najmniej kontrybutorem to powinien się zastanowić nad zmianą lub udać się po podwyżkę bo ja nie czuje się jakiś mega łebski, po prostu umiem napisać test. Oczywiście mówię tylko o QA i DEV, bo reszta to pewnie musi podzielić tę stawkę przez 2.

oi

@Adam Po co siedzieć w pracy gdzie masz +5% podwyżke skoro możesz zmienić prace na inną w której na dzień dobry dostaniesz min +20%?

obi wan

Nie wiem skad te stawki, chyba HR wysyla odchodzac z Sabre jako senior mialem 8500 brutto i zaproponowano mi 5% podwyzki abym zostal to bylo w wakacje Ostatnimi czasy widze wielki odplyw ludzi z firmy sam bylem rekryterem u 5 odob z sabre w ciagu 3 miesiecy

sg0xxxx666
@obi wan

Pricipal w developmencie kilkanaście tysięcy wyciąga. Inna sprawa, że nowi dostają stawki bardziej rynkowe, a starzy 5%. Nie wiem czemu firma tak się upiera na małe podwyżki dla ludzi z doświadczeniem. Wszystkie większe podwyżki zawsze załatwiane jako wypełnienie otwartego openinga, tak żeby system myślał, że przychodzisz z zewnątrz. Może znajomość green screena to wstyd?

fanrats

Na poziomie principal jest niewielu pracowników, może 30-40 osób. To poziom specjalistów z dużymi umiejętnościami i doświadczeniem, więc i zarobki odpowiednie.

fjfk

Principale bez problemu kilkanaście tysięcy brutto.

exsarowiec

zastanawiaj się dłużej to na pewno szanse rosną :/

sg0xxx69

Co z tego że wystawili je 5 stycznia, jak ktoś tam na górze zdecyduje ze trzeba zamknąć to zamkną, nawet dzien po opublikowaniu. Z boku to wygląda śmiesznie i niespójnie, ale ci na górze mają na to wywalone, hajs sie ma zgadzać

Rekrutację chcą zamknąć do końca stycznia, tak szukają teraz na grecki, węgierski, czeski, rumuński, bułgarski, francuski, niemiecki, angielski perfect.

Jules

Ja byłem na rozmowie w firmie i również zostałem poinformowany, że rekrutację zamykają do końca stycznia. Czy ma ktoś może jakiekolwiek wyobrażenia o zarobkach na stanowisku Product Support Specialist for Travel Network? Zupełnie nie wiedziałem, ile powinienem powiedzieć...

adam

Kiedy będziecie przyjmować stażystów (java)?

exsabrowiec

Nigdy tego nie moglem pojac dlaczego w Sabre przez firme zewnetrzna zawsze zarabialo sie wiecej (sic!)... Ogloszenie z dzisiaj (oferta dotyczy pozycji contributor) jednej z firm ktora wspolpracuje z Sabre: JAVA DEVELOPER IN TEST W KRAKOWIE! Widełki finansowe: 9 000 - 13000 brutto PLN (UOP), 75-100 PLN netto+VAT/h (B2B) Chciałbyś pracować w projekcie dotyczącym rozwoju platformy dostarczającej rozwiązania dla branży turystycznej? Obecnie korzysta z niej ponad 200 000 agencji turystycznych.

sgsgsgsgsg
@exsabrowiec

A to ciekawe, bo z tego co wiem to przy pracy dla firmy zewnętrznej nie ma mowy o poziomie. Potwierdza to sabrowe mycareer.

chomik

jesli chodzi o 17-20K to Epam i IG (umowa o prace)

pzr
@chomik

to jeszcze mam pytanie czy to 17k to z autorskimi kosztami uzyskania?

@pzr

Tego to juz dokladnie nie wiem. Z tego co pamietam chodzilo o 20k brutto na pozycji Team Leada (umowa o prace). Odnosnie IG: 20k brutto na zwykla umowe o prace.

luke
@chomik

Nie ma się co emocjonować stawkami, gdy Luxoft i EPAM sprowadzą do Krakowa kilka tysięcy "programistów" ze wschodu, to będziemy walczyć o etaty z pensją kasjerki z supermarketu.

chomik

zgadza sie...teraz ogarniety senior moze liczyc nawet na 15k (mowie ogolnie o rynku w KRK). Wyzsze stanowiska - od 17 do nawet 20k!

asdf

:D chyba w niewielu firmach można zarobić tak malo :P

sg02xxxxx
@asdf

Odszedłem 2 lata temu z Sabre z kasą 8000 brutto do firmy XYZ za 12k i już po kilku miesiącach wiedziałem że 12k to żaden górny pułap w KRK a średnie wynagrodzenie dla seniora. Od nowego roku zmiana pracy na 17k więc proszę nie piep**** że w Sabre się dobrze zarabia. To przechowalnia resource'ów bez żadnej wizji i strategii. Nawet VP (GK) spierd**** z Sabre do Berlina. Nie dajcie się rolować i nie psujcie rynku.

sabrowiec
@sg02xxxxx

No są tacy leadowie w sabre co nie mają 12k...Te 17k to nie w Ocado, Oracle ani Grid Dynamics?

pzr
@sg02xxxxx

17k dobra kasa a moge wiedziec czy umowa o prace? i ile to wychodzi netto - bo teraz sa jeszcze opcje autorskich kosztow uzyskania;)

sg0xxxx666
@sabrowiec

Przy podwyżkach rzędu 5% to prędko do 15000 nie dobiją.

sbsfgs
@pzr

Skąd info, że w Sabre jest opcja autorskich kosztów uzyskania przychodów? W Sabre jest tylko umowa o pracę, nie mają zleceń/B2B nawet jakbyś chciał.

grzech

wlasnie dostalem propozycje z sabre na QA mid za 9800 brutto. Jest to dobra oferta? da sie wiecej wycisnac?

mambo
@grzech

Dobra, jeśli przez "QA mid" rozumiesz 'Contributor' to jest to dobra oferta. Na tym poziomie trudno o więcej, musiałbyś startować na seniora.

wujek dobra rada
@grzech

To dobra kasa jak na Sabre ale też miej świadomość, że musi Ci wystarczyć na kilka lat. Dwa lata temu odszedłem jako senior developer z kasą 8500 brutto po 6 latach pracy i szansą na podwyżkę "może w przyszłym roku". Składając wypowiedzenie dostałem propozycje +5%. Teraz trochę łatwiej o podwyżki i awanse z powodu dużej rotacji. Zmieniłem pracę na 12k bez on-call supportów i nadgodzin.

fanrats
@wujek dobra rada

Orientujesz się ile w Sabre zarabia ktoś na stanowisku principal? Codzi mi o podstawę, bez diet związanych z wyjazdami do Stanów i innych benefitów.

Małpa

Na jakie zarobki ( mniej więcej) można liczyć na stanowisku junior testera?

Zostaw merytoryczną opinię o Sabre Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Sabre Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sabre Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sabre Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sabre Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sabre Polska Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sabre Polska Sp. z o.o.