Opinie o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Haering Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Haering Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Scarletbitch

Można również sprawdzić jakie ulgi podatkowe co roku otrzymuję firma. Dziwić się, że w Polsce jest dziura budżetowa, jak zagraniczni inwestorzy dostają ulgi w kwotach 75mln co roku.

Scarletbitch

Bardzo inteligentnie, gratuluję IQ.

Dziki Bob
@Scarletbitch

SUDOP ( System Udostępniania Danych o Pomocy Publicznej) w google, nip firmy, i wszystko jasne. Dla leniwych, i tak usuną ale co mi tam https://sudop.uokik.gov.pl/search/aidBeneficiary;jsessionid=ZCAIXn5g2dM2Eez7J95To2Lk.undefined

Dziki Bob
@Scarletbitch

Z tymi ulgami w kwocie 75mln to daj sobie spokój. Tyle to Jacek płaci za prąd, za dwa miesiące, no może trzy

Ciekawy

Czyli (usunięte przez administratora) stało się norma .

Mnb

Gdzie teraz przyjmuje lekarz medycyny pracy Gdzie robi się badania

płk Borewicz

Robiłem tam bardzo długo a "karierę" skończyłem jako specjalista na DUR. Gdybym tam został to teraz miałbym 3-4 K na rękę. Nie pracuję tam od kilku lat, zmieniłem pracę przechodząc do innej firmy gdzie na start dostałem nieco mniejsze pieniądze jak miałem w Hejringu. Podejście kolegów z działu oraz jednego kierownika z OD2 do mojej osoby zmotywowało mnie do ciężkiej pracy nad sobą a konsekwencji do zmiany pracodawcy. Dziś jestem w tej samej firmie do której przeszedłem, lecz pracuję już na innym stanowisku - jestem programistą midem i zarabiam więcej niż jakbym robił w systemie 4/2 po 12 godzin włącznie z weekendami na automatach - pracuję zdalnie z domku po 6-8 godzin dziennie pn-pt. Swoim dzieciom powtarzam i będę powtarzał aby się uczyły, bo jak nie to skończą w Hejringu. Uczcie się dzieciaczki. Zostawiam opinie pozytywną aby nie psuć PR firmy. Szkoda tylko, że przez te wszystkie lata dorobiłem się w tej firmie tylko haluksów. Czasem warto zrobić krok wstecz aby pójść do przodu... P.S. W Piotrkowie poza Hejringiem można zarobić więcej niż 8K na rękę.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zając

Tragedia. Systemy nie ma. Podwyżek nie ma. Klucze sam kupuję. Czyściwo z domu przynoszę, bo ręczniki nie więcej 5 sztuk na ręce a wydają raz-dwa w tygodniu. W kantynie kolacji już nie ma. Mieszkanie wynajmuję. Jak żyć na taki wypłaty? Może ktoś powie gdzie pójść pracować, bo już nie ma sensu w tym Haeringu.

Lidia

Ale czemu niby tak uważasz? Podasz jakiś argument?

były
@Lidia

Naście lat pracy, znam tę firmę od środka, wiem o czym mówię. Czy Ty Lidia jesteś oddelegowana z kadr do dyskusji na tym forum?

Krystyna
@były

A to jest taki zawód? ;p No ja tam nawet już nie widzę co napisane było, merytorycznie się da?

Qs

Jednego z majstrów oskarżono niesłusznie o kradzież, tylko dlatego że był w miejscu gdzie coś się wydarzyło, a nie było żadnych dowodów na niego, chłopak teraz ma opinie złodzieja i z tego co wiem chodzi do psychologa bo nie może sobie poradzić... To jest normalne?

Marc3pan
@Qs

Rozumiem że to wersja opowiedziana Tobie przez tego wszawego (usunięte przez administratora) Dowody na niego były - 40 kilo pociętego mosiądzu. Postać owego jegomościa (usunięte przez administratora) wielokrotnie przez wielu ludzi zauważona w miejscu w którym go nie powinno być lub z rzeczami w rękach których nie powinien mieć (np materiał do obróbki dla działu DUR). Jak chodzi do psychologa to niech leczy kleptomanie. No i na koniec dodam że taki z niego majster jak z dykty trampolina. Pozdrawiam

Gi
@Marc3pan

Mowa o z1 czy z2

Desperato

Czy są przyjęcia? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek?jakies premie lub dodatki nocne?

Gm

Każda inna praca jest lepsza niz praca w tej firmie. Szkoda ze nie zwolnilem sie duzo wczesniej. Pozdrawiam kier co wiecznie bola go plecy i jego wychowanka bylego majstra cebule jestescie mistrzami

Maria
@Gm

przy odejsciu nie probowali cie zatrzymac, wyzsza pensja czy czyms innym ?

Dział

Nie polecam pracy na żadnym dziale w tym zakładzie. Każdy mający trochę oleju w głowie już dawno z tamtad odszedł, zostali tylko nieudacznicy i tchórze.

Hanna

Ten opis to naprawdę wygląda bardzo nieprzyjemnie. Czyli co dokładnie robią względem drugiej osoby aby tak to nazwać? I co najważniejsze, szefostwo to toleruje?

Odp
@Dział

Gdy dziewczyna po okresie próbnym zrezygnowała z pracy (nie przedłużyła umowy z firmą) to dyrektor powiedział do a'la kierowniczki "co nastepną wykończyłaś?" Czy z tym coś zrobił później, nie wiem.

@Odp

A czemu niby kierowniczka miałaby tak działać na ludzi?

Krzyś Ch.

Zgadnie ktoś jaka firma dostała przez ostatnie 20 lat, wparcie ze strony państwa polskiego w kwocie ponad 966 milionów złotych ?? Rocznie wychodzi prawie 50 milionów złotych- jak to się ma do obrotów i wypłat dla pracowników ? Jest to jakaś znacząca kwota czy jakiś ułamek ?? Czy bez takiej dotacji 50 baniek rocznie firma by przetrwała ? Gdybym dostał połowę tego wsparcia też bym prowadził firmę :D

wielki znawca
@Krzyś Ch.

W 2019 albo 2018 firma na czysto przynosiła około milion euro zysku miesięcznie na czysto

@wielki znawca

A teraz jak jest, wiecie? Nadal firma sobie tak ładnie radzi?

Johny
@wielki znawca

A ciekawe przy jakich obrotach ten zysk ?

odradzam

Wiecie kto pracuje w tej firmie? w biurze pracuja osoby, ktore przez lojalke (za nauke jezykow) musza tam pracowac. Nikt normalny tam nie wytrzyma. Dramatyczna atmosfera. Nie bede wymieniac po imionach, bo wpisy te sa usuwane, wiec tylko ostrzegam, zeby nie wybierac tej firmy. Jesli masz cokolwiec w cv to szukaj pracy zdalnej, jesli Piotrkow nic nie proponuje. Nie wybierajcie tej firmy, chyba, ze chcecie potem leczyc zalamania nerwowe lub byc wywozonym stamtad karetka.

potwierdzam w 100%
@odradzam

Jako były już (na całe szczęście) pracownik (choć wyrwać się stamtąd wcale nie było łatwo) zgadzam się w pełni z tą opinią. Niechaj te słowa będą przestrogą dla Was, nim wdepniecie w to ...

Maskonaut
@odradzam

Nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie z jakich powodów ludzie pracują w biurze, ale mogę na pewno jako pracownik napisać, że lojalka językowa jest bzdurą, jako, że prawie wszyscy (którzy mieli tę naukę w firmie, a tylko niektórzy pracownicy biura ją mieli) tę naukę języków ukończyli juz wiele lat temu.

maskonaut
@Maskonaut

2019 to wiele lat temu?

Ciekaw

Czy prndja to już wpłynęła komuś? Bo u mnie brak

Zadowolony

A ja się cieszę bo dostałem 500zl na święta. Żaden zakład tyle nie daje.

xxx
@Zadowolony

W Niemczech dostali 1 000 Euro bonów świątecznych A Ty piszesz że jesteś zadowolony. ????????

Lion
@Zadowolony

Zgadzam się z jednym, żaden zakład tyle nie dał hiiii

Barca
@Zadowolony

Masz rację żaden zakład tyle nie daje.????

Maciek
@Zadowolony

Muszę Cię wyprowadzić z błędu. W heringu miałem 700zl a w firmie w której pracuje od dwóch lat dostałem 4000. Słownie cztery tysiące.

skasowany nick

Co się dzieje, kasowane są wpisy na temat "Bełchatowa" ?? Prawdy nie zagłuszysz, ust nie pozamykasz!

Xyz
@skasowany nick

A co z tym bełchatowem? Bo to ciekawe.

skasowany nick
@Xyz

Ten" Bełchatów" cierpi teraz na zgryzoty, skąd ten chorągiewki - zgłoszenia, ale potrzeba ich aż 50!

Teroo

Dostałem propozycję pracy na dziale automatów tokarskich? Jak wygląda praca? Jak atmosfera i brygadziści?

ex
@Teroo

Średnio, zależy jaka zmiana jedna jest ledwo znosna na 2 jest wiecej podpierdalaczy koniec koncow podpierdalaczy jest duzo ;)

@Teroo

Jak to mówią miej wyje**** a bd Ci dane . Wchodzisz robisz swoje i wychodzisz zapominając o tych fantastycznych 8 godzinach. Praca na maszynach 1 dział od którego wszystko się zaczyna. Maszyny raczej średniej żeby nie napisać do niczego. Majstrowie kierownicy jak wszędzie lepsi gorsi jak się ugryziesz w język zrobisz swoje bd ok jak nie zależy czy Cię polubią. Najlepiej się nie udzielać nie wyrywać nie gadać za dużo bo nie wiadomo kto pójdzie i sprzeda

@Magda

Dobrze. A teraz napisz to samo, tylko zrozumiale. Co ma oznaczać stwierdzenie : ...praca na maszynach 1 dział...? Albo..maszyny raczej średniej...Interpunkcja też się kłania. Trudne słowo? Już tłumaczę: znaki przestankowe czyli przecinki, kropki na końcu zdania itd. Tak by sens wypowiedzi był zrozumiały. Czytając twoją wypowiedź mam niemiłe wspomnienie bełkotu typa -kierownika. A jak mam (usunięte przez administratora) to co mi będzie dane, konkretnie co???

@neo

Pierwszy dział od którego wszystko się zaczyna . Maszyny średnie czyli złom delikatnie mówiąc. Do kierownika to mi brakuje dużo bo nie podpierdzielam ludzi, nie liże (usunięte przez administratora) nikomu. Co ci bd dane? Że przepracujesz ten miesiąc, dostaniesz wypłatę i tak w koło. Jak bd się zastanawiać, co , czemu ,dlaczego tak ,to wyladujesz u psychiatry pasuje ? A przecinki i kropki wiem do czego służą. A Ty się z powołaniem minales idź polonistyki uczyć jak ci się nie podoba albo nie czytaj

@Magda

Czy dbając o czystość pisowni, i wymowy muszę być od razu nauczycielem "polonistyki" ( a co to takiego)? Szanuj własny język, póki jeszcze możesz nim się posługiwać. Wielu ludzi oddało kiedyś swoje życie tylko dlatego że odważyli się odezwać po Polsku. Następna sprawa. To forum jest publiczne więc niejako jestem zmuszony czytać wpisy osób takich jak Ty. Ciekawe że tak wielu pracowników tego zakładu zarzeka się że oni nie donoszą itp, itd a jakoś kierownik zna szczegóły których teoretycznie nie powinien. Często specjalnie mówiłem o czymś konkretnej osobie by przekonać się za jakiś czas że plotkarstwo ( axwłaściwie meldowanie ) ma się dobrze. Ta sama osoba cały czas udawała później kolegę, koleżankę. Nie wiem jakie niektórzy mają intencje postępując w ten sposób? Nie wnikam, być może są zakompleksieni, złośliwi, wyrachowani czy aspołeczni? A może wszystko naraz? Takie coś jest godne tylko pogardy. Ten zakład, jak żaden inny mi znany ,jest pełen takich indywiduów co daje w efekcie ową dziwną atmosferę interpersonalną, w której "nie da się" nic zmienić nalepsze. Mentalny marazm i zastój. Tyle w temacie.

@neo

Wiem że są tacy jednak mnie życie innych guzik obchodzi bo pilnuje swojej (usunięte przez administratora) a nie czyjejś. A że niewielu w tej firmie lubię to gadam z małą ilością osób bo nie chce wysłuchiwać zażaleń i wgl nikt nikogo nie trzyma tu na siłę, droga wolna jak się nie podoba. Nie chcesz nie wierz ale są jeszcze tacy co nie kłapią gębą na okrągło ????

Czy firma zapewnia transport pracowniczy ?

@..

Nie ma u nas transportu pracowniczego

@Magda

A dojazd do firmy jest spoko dla osób które nie mają prawka?

@Lidia

Hmm chyba zależy kto skąd kto jest chyba. Nie wiem jak wygląda dojazd busami np z Bełchatowa czy Sulejowa bo mieszkam w Pt. Ale tak jest przystanek niedaleko można przejść bodajże przez deltę zamiast na około. Ale pracuje tyle ludzi że można zawsze spróbować się z kimś dogadać i dojeżdżać z nim dorzucając się do paliwa :)

Magda

Haha no to akurat jest ???????? zależy kto czego szuka i jakie ma podejście. Tyle ludzi tam pracuje część narzeka ale nie widzę by te osoby się od kilku lat zwolniły. Jedni pracują inni mają (usunięte przez administratora). Kwestia podejścia przyjdź spróbuj nie spodoba się praca kasa zmienisz :) nikt tu nikogo siła nie trzyma dajcie ludzia trochę zachęty bo zaraz sama Ukraina nam zostanie a fajni operatorzy czy kobietki odejdą bo mają dość ????

Kings

Witam jak wyglada praca w niemczech ?ktory dzial najlepszy ?

Część Czy firma będzie przyjmować 17latków na okres wakacyjny?

....

Witam czy istnieje możliwość złożenia wypowiedzenia w trybie natychmiastowym za porozumieniem stron? Zależy mi na tym aby nie odpracowywać tych 2 tygodni :( i żeby w dniu złożenia wypowiedzenia już nie być pracownikiem proszę o szybką odpowiedź :) Dziękuję

Osmo
@....

Chyba Pan sobie już sam odpowiedział. "Za porozumieniem stron", oznacza, że strony muszą dojść do porozumienia. A więc zależy to od chęci obu stron, a nie tylko Pana.

The end
@....

Proszę o odpowiedź, czy udało się to porozumienie ? Nie robili problemu ?

PanieWaldkuPanSięNieBoji
@The end

Jak pracujesz, to traktują cię jak traktują, jak chcesz się zwolnić to przymusowa odróbka 3 miechy. Zazwyczaj jeszcze robią problemy - nie idzie się dogadać, żeby dali krótszy wyrok niż 3 miesiące. Jak przyniesiesz papier to oczywiście pierwsze pytanie folskdojcza per kierownika "oooo, a gdzie sobie lepszą pracę znalazłeś?" Życzę powodzenia i trzymam kciuki. Ja po tym jak się zwolniłem doznałem ulgi i zacząłem życie na nowo - to jak wygrać z rakiem.

@PanieWaldkuPanSięNieBoji

Racja. A jak typ do ciebie na "Ty" to mówisz typowi że na "T" to w Łodzi się tramwaj zatrzymuje (jak chce to może sprawdzić) Oczywiście bez świadków ;) I wtedy nie musisz odrabiać ;) Aha, a w czasie ewentualnej "odróbki" robisz z 10% tego co inni, jednocześnie przestrzegając regulaminu. Ale tak naprawdę szkoda życia by je marnować w tej, tej, no....firmie...

Aneta
@PanieWaldkuPanSięNieBoji

Nie chciałabym wracać do Haeringa nawet za 10 tys na rękę miesięcznie. Nie pracuję tam i wiem ,że żyję

racja
@Aneta

Prawda. Nie wszystko jest na sprzedaż. Też bym tam za nic nie wrócił, szkoda zdrowia.

Anetko
@Aneta

Za 10k to bym tam wrócił mimo wszystko, ale za te stawki które są szkoda się męczyć :) :) :)

Zostaw merytoryczną opinię o Haering Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Haering Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Haering Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Haering Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Haering Polska?

Kandydaci do pracy w Haering Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Haering Polska