Opinie o Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski w Komorniki

Anita od peugeota 206

Komis przy głównej trasie ( łatwy dojazd ) , kupiłam peugeota 206 i jestem zadowolona , przyjmują auta w rozliczeniu co było mi bardzo na rękę , Właściciel konkretny , ogólnie polecam

@Anita od peugeota 206

Bardzo dziękujemy i życzymy miłego użytkowania autka

pragmatyk
@Olimpic

Ciekawe ...większość pozytywnych opinii jednego dnia wpisanych ...bardzo ciekawe

Janusz top car

Z czystym sumieniem mogę polecić ten autokomis. Samochody bardzo zadbane nie obiegające od stanu nowego. We wnętrzu państwo znajdziecie pachnąca i czyściutka tapicerkę w każdym samochodzie. Ogólnie wrażenie przy wejściu na posesje jest jakby się wybrac na parking podziemny w Dubaju. Obsługa miła a co najważniejsze fachowa. I właściciel bardzo przystojny znów o pracowniku nie jestem w stanie tak powiedzieć. Piec gwiazdek dla zaufanego komisu

Stoigniew

od samego wejścia na poseje można się poczuć jak w Dubaju, architektura tego miejsca tylko podkreśla te cudeńka motoryzacji pachnące nowością, miałem niezwykłą przyjemność przetestowania jakże pięknej i jedynej w swoim rodzaju Renault Thalia 1.5 dci, cóż mogę powiedzieć wszystko zgodne z opisem jazda tym samochodem to sama przyjemność z nutą ryzyka. Podsumowując po jeździe która przebiegła prawie bez problemu jakże przesympatyczny właściciel komisu sam widząc że podczas jazdy z tłumika wydobywa się leekie iskrzenie, nie zastanawiając się ani chwili nie patrząc na przepisy BHP nie zważając po prostu na nic, wziął i włożył z powrotem wtrysk na swoje miejsce. Takiej obsługi życzę każdemu no i najważniejsze cena adekwatna do stanu. 10500 zł za to cudo z 2002 roku. Ku mojemu jakże wielkiemu zaskoczeniu ten sam przemiły właściciel oddał mi ta piękną Renie za jedyne 10 000 zł. Polecam!!!!!!!!!

Grzegorz plewa

Polecam to miejsce klietom , jak i rodzina z dziećmi na niedzielne wypady. Miejsce fantastyczne tętniące życiem. Wystrój fantastyczny przemiła obsługa. Możecie państwo testować do woli każdy samochód. Ja osobiście nabyłem tam wspaniały wóz jakim jest skoda felicja , pan w rozmowie telefonicznej był uczciwy i prawdomówny mówiąc ze samochód jest jak nowy . po przyjeździe na miejsce czekała na mnie gorąca kawa oraz ciepłe miejsce w fotelu samochód zagrzany i gotowy do wyjazdu ( może powodem była ujemna temperatura ) człowiek czuje się tam doceniony bez względu na to jaki segment samochodów ogląda / jeden pan z obsługi autokomisu od razu się mną profesjonalnie zająl - zaprezentował samochód z każdej możliwej strony. Jeździliśmy testowaliśmy. Po podpisaniu umowy okazało się ze skodzinka nie ma przeglądu od razu bez zastanowienia czy tez zbędnej rozmowy zaradny właściciel komisu nie wiele myśląc z biegu wskoczył w samochód i pojechał zrobić przegląd, skoda niestety przeglądu nie przeszła ze względu na wybity sworzeń ale i tak zdecydowałem się na zakup bo przecież to używany samochód i ma prawo być coś zużyte.wlascicel od razu zaoferował pomoc w zawiezieniu skodziny laweta do domu, znów niewiele myśląc szybko podstawił lawetę i wjechał ( przy okazji urwał zderzak i miskę olejowa bo nie trafił na najazdy ale nie można go za to winić chciał dobrze ) i za drobna opłatom zawiózł pod same drzwi. po drobnych naprawach po zakupie samochód jeździ do teraz bez większych awarii. W czasie eksploatacji wyskakiwały pierdoly.tutaj daje piec gwiazdek szczególnie dla właściciela który to w każdej sytuacji wie jak pomoc i wszystkiemu zaradzić a przy tym wszystkim jest miły i zawsze uśmiechnięty. teraz mam wspaniała Skodę w atrakcyjnej cenie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Maja suzuki

Kupiłam auto juz kilka miesięcy temu. Szef komisu poinformował mnie jak wyglada stan tego auta i co ewentualnie trzeba w nim zrobić. Człowiek jest konkretny, a nie jakiś słodko pierdzacy kłamczuch (bo Na takiego trafiłam z poprzednim autem????????‍♀️). Każdy normalny człowiek Wie ze samochód za pare tysięcy nie będzie idealne. Autko po drobnej naprawie sprawuje sie super! Na przeglądzie nie mieli zastrzeżeń i na pewno jeszcze długo nim pojeżdżę. Z czystym sumieniem polecam ten komis!

Kuleer

ukrytymi wadami. Braki w dokumentach, wałki z fakturami. Ja na szczęście posiadam nagranie z przebiegu zakupu auta więc tego tak nie zostawię. Nie jestem specem od samochodów, ale zapewniano mnie, że wszystko sprawne. Bezczelnie oszukano mnie z santa fe więc chociaż narobię problemów choćbym miał jeszcze dopłacić do interesu. (usunięte przez administratora) jakich mało !

Alan
@Kuleer

Przestań pan wypisywać bzdury ! Znam ten komis , działają od wielu lat , mieszkam na stałe w Niemczech i zawsze od lat kupuje u nich samochody , robię tysiące km po niemieckich autostradach , wkurza mnie bezpodstawne obrażanie ludzi u nas w Niemczech za takie opisywanie już byś chłopie beknął i to fest , jak się coś z samochodem działo to mogłeś ich poinformować na bank by pomogli , jestem tego pewny bo ich znam dobrze , full moich znajomych u nich kupiło wozy i nikt nie biadoli

Damian od Bmw

Pan Sławek jest bardzo konkretną osobą..jeżeli chcesz kupić u niego auto to napewno kupisz..lubi konkrety..kupiłem tam kilka aut i nigdy się nie zawiodlem..mówi tak jak jest.. wiesz co kupujesz..i dostajesz gwarancję!! .polecam

@Damian od Bmw

Bardzo dziękujemy

Bartosz

Polecam ten komis ! Kupiłem auto w granicach 9tys PLN- o wszelkich wadach zostałem poinformowany , pojechaliśmy na warszat by wykluczyć wady ukryte. Jestem pozytywnie zaskoczyny podejsciem sprzedawcy do klienta!

@Bartosz

Panie(usunięte przez administratora) dziękujemy za szczerość i życzymy miłego użytkowania autka , pozdrawiamy

Anonymous

Najgorszy komis skrzynia biegów klejona,masakra,nie polecam walki robią,niedługo tam wjedzie TVN turbo (usunięte przez administratora) kłamią jak z nut ten komis to przekręt oszukują klientów nie kupujcie tam aut bo zostaniecie oszukani jak ja .

@Anonymous

Jeśli coś było uszkodzone to trzeba było nam zgłosić wówczas byśmy się lojalnie zajęli tematem a nie szargać opinie w internecie , przed zakupem byliśmy u mechanika oraz na stacji diagnostycznej na pana życzenie wiec proszę wyluzować i proszę uczciwie i rzetelnie podejść do tematu

Albert

Zakupiliśmy u nich forda mondeo i jesteśmy zadowoleni , facet tłumaczy jasno co i jak z autem i duży plus za to ze zawsze można podjechać przed zakupem na stacje diagnostyki lub do mechanika , my z tego skorzystaliśmy

Najgorszy komis, skrzynia biegów klejona,masakra,nie polecam walki robią,niedługo tam wjedzie TVN turbo

Kuleer

Nie polecam. Auta z ukrytymi wadami. Braki w dokumentach, wałki z fakturami. Ja na szczęście posiadam nagranie z przebiegu zakupu auta więc tego tak nie zostawię. Nie jestem specem od samochodów, ale zapewniano mnie, że wszystko sprawne. Bezczelnie oszukano mnie z santa fe więc chociaż narobię problemów choćbym miał jeszcze dopłacić do interesu.

Duży Ben

Fajny komis , godny polecenia , miła atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski - Komorniki

• Jak się pracuje w Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski?

Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski
4.9/5 Na podstawie 122 ocen.
  • Poznańska 99
    62-052 Komorniki