Opinie o Auto Group Luzar sp.j. w Wieliczka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Auto Group Luzar sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto Group Luzar sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Group Luzar sp.j. w Wieliczka

Witam, Pracuję w tej firmie ponad 10 lat i jestem bardzo zadowolony, bardzo dobra atmosfera pracy. Właściciel bardzo w porządku do nas pracowników. Kierownicy sprzedaży, serwisu również na bardzo wysokim poziomie zarówno pod kątem kompetencji jak i dbający o swoich pracowników. Z przyjemnością przyjeżdżam do pracy a jest to pewnie w dzisiejszych czasach wcale nie takie oczywiste. Moja opinia o firmie Auto Group Luzar Sp Zo.o. "najwyższa" pozdrawiam Marcin Pisarek dział sprzedaży nowych samochodów

Rafał

W firmie Auto Group Luzar pracuję do 4 lat, po wielu latach pracy w innych salonach więc mam miarodajne porównanie. Atmosfera jest bardzo zdrowa i w pracy czuję się doceniony. Właściciele dbają o to by pracownik czuł się doceniony i odpowiednio zmotywowany. Osoby zatrudnione na stanowiskach kierowniczych to fachowcy najwyższej klasy, kompetentni, życiowi i odpowiedzialni. Polecam wszystkim tym którzy chcą coś osiągnąć w branży motoryzacyjnej i zarabiać godziwe pieniądze za swoją dobrze wykonaną pracę.

Johny

W tej firmie nie pracowałem, ale pamiętam, że swego czasu pojechałem tam ze swoją Skodą na przegląd. Głównym zajęciem panów była wymiana tabliczki pod rejestracją na taką z napisem reklamującym zakład w Wieliczce. Z serwisu wyjechałem po prawie 5 godzinach w dodatku potem okazało się, że mam złe ciśnienie w oponach co mogło przyczynić się do wypadku na autostradzie. Sprzedawcy bardzo namolni i niesłowni. Dlatego zrezygnowałem z usług tej firmy.

Głupi naród
@Johny

Po co piszesz opinie jako klient jak to jest portal dla tych co chcą się dowiedzieć o warunkach pracy. Jakbym chciał poczytać opinie klientów to wszedł bym na inną stronę!!!!!!!

Jasiek

Czasami nawet najlepszemu coś się nie uda. Natomiast narzekających jest dużo nawet z drobnych powodów !

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto Group Luzar sp.j.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Jan

@Flotowy Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że praca w firmie Auto Salon Murawski i Luzar będzię odpowiednia dla osób, które dopiero poszukują swojej drogi zawodowej. Mam rację? Piszesz, że zarobki mogłyby być jednak lepsze, ale pamiętaj, że jest to raczej indywidualna kwestia.

Flotowy

Nie wiem skąd takie negatywne opinie. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Zarobki są jakie są tragedii nie ma. Świetne miejsce na zdobycie doświadczenia.

Pracodawca typu: jest dobrze to super, jest gorzej wrzask i pretensje. Brak porządnego zarządzania i systemu motywacyjnego. Pan Prezes gwałtowny i wybuchowy, często niedostępny i niesłowny. Proponuje zarobki "spod stołu" to znaczy, podstawę w formie najniższej krajowej plus uznaniową premię niekoniecznie legalnie wypłacaną. Firma o archaicznej strukturze bez konkretnej wizji i planu na przyszłość.

Ja1980

Pracowałem jakiś czas. Zarobki bez szału i niestety często nie na czas. Atmosfera wśród pracowników podburzana przez 2 panie. Dyrekcja niedostępna dla podrzednego pracownika.

Skodziarz

Prezesik nie radzi sobie wszystko dział siłą rozpędu . Ogólna bylejakość . Ludzi się nie szanuje a zarobki fatalne. zero SZACUNKU dla pracownika.

Ciekawy opini
@Skodziarz

A ty SKODZIARZU piszesz to z własnego doświadczenia? Możesz podać jakieś konkretne przykłady?

kasmen

W sumie sie zgadzam...pracowalem tam pare dobrych miesiecy i musze przyznac ze faktycznie \"szkoła to jest to dobra\" ale tylko tyle. Zbyt duzo oczekiwan i niskie zarobki odbieraja checi do wszystkiego...jedno jest pewne [usunięte przez moderatora] ...dobra opcja dla samodoskonalenia hehe ;)

Ale farmazony wiki piszesz. Firma jest w porządku pod względem praw pracy (godziny są przestrzegane, za soboty jeden dzień wolnego w tygodniu co tak naprawdę jest ewenementem w branży motoryzacyjnej). Co do zarobków...hmmm... jakieś 1000zł mniej niż w innych serwisach . I w innych serwisach nie trzeba robić równocześnie za mistrza serwisu, gwaranta, sprzątaczkę (ochrzan od Pana Prezesa za to ze stolik dla klientów jest brudny od kawy i nie ważne że ilość doradców jest zbyt niska bo nie można z niczym się wyrobić a kolejka z klientami rośnie z minuty na minutę i telefony dzwonią jak opętane). Także praca dobra żeby nauczyć się fachu i odejść gdzieś gdzie dadzą większą kasę (a z tym nie ma problemu).

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Group Luzar sp.j. - Wieliczka

• Jak się pracuje w Auto Group Luzar sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Group Luzar sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Auto Group Luzar sp.j.