Opinie o 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie w Kraków

Prawda

Prawda:. LEKARZE bylo ich 4 -ro żaden nie podejdzie do chorego, aby zapytać czy wszystko jest ok Rano obchód i koniec Siedzą wszyscy w dyżurce dyskutuja ale ani jeden nie przyszedł zapytać Sam jak się czuje mama i aby pomóc coś zmienić oglądnąć a byłem tam Co dziennie parę godzin.Gdy Sam poszedłem do nich bo się dusiła bardzo ciężko odychala jedyną odp.uslyszlem ; był lekarz stwierdził to...ale nic kompletnie nic im się nie chciało zrobić dalej gdzie przekazanie swoich opini drugiemu Poszedł i juz po sprawie a pozatym jeszcze okłamali Mnie że to był zawał a faktem było że umarła dusząc się sama w łóżku beż personelu udusiła się w szpitalu. Mam ogromną pretensję i żal do lekarzy ktorzy byli na oddziale że tak podchodzą do pacjenta bez zaangażowania Nic od Siebie tylko kroplówka i jest już ok..to jest metoda..xxI wieku. Nie ma problemu bo oni są zdrowi. Życzę im tego samego. Zło wraca.

Czy w firmie 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie można pracować zdalnie?

oiom

Komendant nie wypłaca podwyższonej pensji w związku z tytułem specjalisty mówiąc że rzekomo nie ma pieniędzy. Ciekawe czy w sądzie powie to samo przy pozwie zbiorowym.

@oiom

a na umowie jak to wygląda? i co do tej pensji to o ile powinna teoretycznie zostać podwyższona? nie miałam jeszcze z tym styczności, więc wolę dopytać. co do jakiegoś pozwu zbiorowego to odbywały sie tu kiedykolwiek jakieś sprawy?

Piel

Komendant (usunięte przez administratora) wiecznie tylko twierdzi że szpital nie ma pieniędzy, mami wizją podwyżek a potem sie z tego wycofuje, już sie zaczął odgrażać że nie wykona ustawy w lipcu i nie da podwyżek należnych

@Piel

W jakich niby okolicznościach miałby tego typu rzeczy mówić odnośnie tych podwyżek i z jakich przyczyn? W tym przypadku tak czy siak problemu chyba nie ma, skoro sam określasz je jako należne?

Piel
@Zuzanna

m.in podwyżka dla pielegniarek z magistrem lub mgr i specjalizacją

@Piel

I ktoś to weryfikował? bo to byłoby tak, że któraś z Pań byłaby w trakcie studiów chociażby podczas zatrudnienia się? da radę na spokojnie łączyć studia z pracą tutaj?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pielęgniarka/Pielęgniarz? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Linii Produkcyjnej
Bydgoszcz
Bista Standard Sp. z o. o.
HydroLider

Komendant robi co tylko może żeby pieniadze zostały w jego kieszeni a nie pracowników, najchetniej to by pewnie zatrudnil ludzi z jak najniższym wykształceniem żeby tylko nie zrealizować ustawy o wynagrodzeniach w podmiotach służby zdrowia. Na kaplice pieniądze (usunięte przez administratora) się znalazły, na podwyżki nie.

Zuzanna

Na forum widzę że sporo osób oceniało kadry i wyższe stanowiska oraz atmosferę przy tym panującą, trafiali się także niezadowoleni pacjenci. zauważyłam na stronie że oferują obecnie staż studencki, więc sądziłam że znajdę tutaj jakąś opinię na ten temat. niczego takiego nie widzę więc czy mogłabym o nią prosić? interesuje mnie opis własnego doświadczenia oraz relację z przebiegu. warto byłoby próbować się dostać?

Zana

Ja nie polecam ani oddziałów szpitalnych ani poradni specjalistycznych a zwłaszcza lekarza POZ. Jak chce.sie być zdrowym i albo coś się dzieje to trzeba prywatnych klinikach szukać pomocy bo tam jej nie dostaniesz.

madinT70

Zgoda co do pań w kadrach choć i tak się poprawiło bo jedna odeszła była w chwale i....zapomnieniu, czyt. nikt nie tęskni. Ale został największy beton, niedouczony ale buuuuuuzia stąd do Gdańska. Pracuję bo lubię ale gdyby okoliczności przyrody były inne to zrobiłabym w tył zwrot. Lekarze oraz opieka jak wszędzie różna. A komendant? No cóż zmieniają się że nie nadążam. Ale za to atmosferka super, wyłączając koleżanki które są nie super ale to zawsze i wszędzie się znajdzie.

Była sekretarka

Wszystko w porządku, komendant bardzo miły i nie robił żadnych problemów przy moim wypowiedzeniu. Ogromnymi minusami jest praca za najniższą krajową i okropnie niemiłe Pani w kadrach.

Ilona
@Była sekretarka

Cześć, a powiesz mi proszę, dlaczego zdecydowałaś się na złożenie wypowiedzenia? Co cię skłoniło do takiej decyzji? Będę wdzięczna za info.

X
@Była sekretarka

może już czas na te panie za długo pracują

Weronika
@X

Chyba tak Zazwyczaj kobiety pracujące w tym dziale w takich firmach mają ponad 60 lat i uwielbiają uczyć wszystkich życia

Pimpuś

Uwaga na parking w szpitalu, dla pacjentów SORu!!! Negatywna ocena dla ochrony szpitala i ceny za parkowanie auta już za szlabanem w szpitalu!!! W sobotę, za 6 godzin parkowania, zgadnijcie *Pańsywo ile zapłacić musiałech,? Odpowiedź: tylko 42 złote! Nie skamdal, i nie zdzierstwo? W biały dzień, bez napisu na płocie czy przy szlabamie, że opłata na parkingu niestrzeżonym wynosi... 6 zł za 1 godzinę. Ludzie , to jest granda , w sobotę, w wolny dzień i to na dodatek jaka arogancja ochrony! NIE POLECAM NIKOMU WJAZDU NA TEREN ZASZLABANOWY. LEPIEJ ZAPARKOWAĆ NAD DWORCEM GŁ.ZA 2 ŁOTE I PRZEJSC SIE SPACERKIEM DO SZPITALA, NIŻ BULIĆ PGROMNĄ KASĘ, ŻE AŻ SZCZĘKA OPADA. PIMPEK

Darek

Polecam wykonywanie zabiegów w tym szpitalu na oddziale laryngologicznym. Bardzo młoda, ale równie profesjonalna kadra lekarzy i pielęgniarek. Podejrzewam, że Ordynator tego oddziału bardzo dobrze umie zarządzać swoim zespołem. Mam nadzieję, że uda się im działać tak jak najdłużej. Jeszcze raz dziękuję za wykonane zabiegi.

Zostaw merytoryczną opinię o 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie - Kraków

• Jak się pracuje w 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie?

Zobacz opinie na temat firmy 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie?

1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Wrocławska 1-3
    30-901 Kraków