Opinie o Oławian Hotel Teresa i Piotr Maraj sp.j. w Oława

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Oławian Hotel Teresa i Piotr Maraj sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Oławian Hotel Teresa i Piotr Maraj sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oławian Hotel Teresa i Piotr Maraj sp.j. w Oława

Hela Nowy wpis

Hej. Czy kucharza przypadkiem tam teraz nie szukają? Niestety z Internetu się dowiedziałam tylko, że w przeszłości była taka rekrutacja. Jakoś pięć lat temu. A ja szukam czegoś na teraz. Jakie ogólnie oczekiwania mają tutaj? Dajcie znać, jaki rodzaj kuchni etc.

Klientka Nowy wpis

Ja mam przykre doświadczenie po ostatnim AFTERPARTY, które odbyło się na dużej sali 11 marca 2023 roku. Bilety były w cenie 199 zł za osobę. Złe wspomnienia a i wielki negatyw po tym co się działo na parkiecie!!!! Panie z Ukrainy poubierane w lateksowe krótkie spodenki w kozaki a i przezroczyste bluzeczki pomyliły lokale!!! Sala była podzielona na gości z kultura i na te dziewczyny, które wyrobiły zła opinie dla hotelu. Dlaczego nikt z personelu nie zwrócił uwagę na to jak się zachowują i na to jak są ubrane. Czy nikt nie zauważył, ze jak bawili się goście a tylko one wchodziły na parkiet odrazu pozostali wracali do stolika!! Szkoda bo zapowiadało się ciekawie a tylko stracone pieniądze . Hotel naprawdę dużo stracił na renomie. Odradzam ????

Przemyslaw. Nowy wpis
@Klientka

Zgadzam się z Panią w 100 %. Na tej imprezie było widać jak bardzo płaczą za tym co dzieje się w ich kraju. Dla nich Polska to raj!!!! Są nocne kluby gdzie ten strój pasował ale nie do takiego Hotelu. Wiem jedno, jeżeli będzie więcej takich gości jak te Panie to my obywatele straciliśmy porządny Hotel bo jeszcze do niedawna miał taka renomę.

Michal Nowy wpis
@Klientka

To portal o opiniach pracowniczych, a nie miejsce na prywatne wynurzenia o tym, jak się wam nie podobała impreza

Dzidka

Zdecydowanie NAJGORSZY PRACODAWCA u jakiego kiedykolwiek pracowałam ! zero szacunku dla pracowników a juz najwiekszym chamstwem jest zabieranie z wypłaty kazdemu pracownikowi po 200 zł. Ci którzy sie upomnieli to dostawali tyle ile im sie nalezy ale ci któzy sie nie upomnieli to nie . Zwykle chamstwo i okradanie pracowników !

Katarzyna
@Dzidka

Jaki był podawany przez pracodawcę powód zabierania co miesiąc tych 200 zł ? To z tej pensji do ręki? Bp ktoś pisał niżej że tak jest?

Nie polecam, najniższa krajowa reszta wypłacana pod stołem do ręki i to w dodatku nie w całości, która się należy. Brak przestarzegania podstawowych zasad. Dziwne stosunki między kierownictwem, a szefostwem, które wprowadzają niekomfortową atmosferę pracy. Obarczanie pracowników swoimi obowiązkami oraz nie przestrzeganie dobowej normy pracy to norma. Szefostwo uważające się za wyższość, nie przestrzegające prawa oraz grożące niewypłaceniem należnego za pracę wynagrodzenia. To już dawno nie czasy, kiedy takie zachowania były normalne.

Kelner

Za pośrednictwem urzędu pracy,które szlo na rękę pracodawcy (ewidentne znajomości) Odradzam przede wszystkim przyjęcia pracy intwerwencyjnej!!!!!! Pracodawca dostaje kash back za koszta pracownika a sam pracownik dostaje minimum...będac wykwalifikowanym pracownikiem ze znajomością 2 jez I okolo 7 lat praktyki... Z całego etatu nagle zrobi się 200h Żarty... I kasa pod stołem Uciekać!!! Zapytania o doświadczenie i stawkę. Brak dyskusji na temat grafiku bo nie mwsz co gadać... Stawka minimum... Najlepiej 200h. Bez gadania!++

Doświadczenie w branzy przepracowane lata i języki , Przebieg pracy Oczekiwania w kwestii zarobków...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
Ewcia23

Witam jak wyglada praca na recepcji w firmie olawian hotel bo dostalam telef9n na rozmowe czy jest ciezko i czy jakas odpowiedzialnosc

Praca Hotel Oławian

Podsumowując :/Zarobki (najniższa krajowa na konto ) Reszta do ręki z długim opóźnieniem . Praca dla osób które chcą pracować nie maja się obawiać tego ze nie będą mieli godzin . +Szef kuchni ogarnięty można się z nim dogadać Minusy - Właścicielka (złotówa) totalna Menedżerka / Oddana swojej podwładnej Gdy coś się wydarzy nie potrafi opanować sytuacji a po chwili ucieknie na zmywak i udaje ze nic się nie stało . Najeżdża mocno na osoby które są nowe blefuje ze kradną chociaż wszystko ma w systemie POS +kamera na kasę @

Emilia

Niestety złe doświadczenia mam. Na rozmowie kwalifikacyjnej zostałam poinformowana o stawce 2000 zł netto. Po czym okazało się ze jest najniższa krajowa -1634 zł. Reszta pod stołem. Brak pracowników na recepcji wiąże się z wciskaniem dodatkowych dniówek po 12 godzin (przerwa 12 godzinna w domu i znów 12 godzin w pracy). W grafiku okazuje się ze zawsze wychodzi więcej godzin niż 168 które nie są extra płatne, nikt o tym nie informuje wcześniej. Brak konkretnego szkolenia pracownika co u mnie zaowocowało jedna pomyłka w okresie pierwszego miesiąca pracy która mnie wyniosła 462 zł. Oczywiście zostałam przymuszona podpisaniem dobrowolnego oświadczenia ze wyrażam zgodę na taka utratę wynagrodzenia dobrowolnie. Szkolenie kilkugodzinne trwalo bez żadnej umowy. Napiwek który został przekazany managerowi nie został wypłacony żadnemu z pracowników a pisze o kwocie 500 euro. Dodatkowo nie którzy z pracowników nie posiadają wcale umów. Nikomu nie polecam. Obowiązki są dodatkowe które nie są związane z praca na recepcji. Najprawdopodobniej pracodawca będzie mnie straszył jak już to robił za wyrażenie swojej prawdziwej opini -doświadczeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Oławian Hotel Teresa i Piotr Maraj sp.j. - Oława

• Jak się pracuje w Oławian Hotel Teresa i Piotr Maraj sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Oławian Hotel Teresa i Piotr Maraj sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oławian Hotel Teresa i Piotr Maraj sp.j.?

Kandydaci do pracy w Oławian Hotel Teresa i Piotr Maraj sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oławian Hotel Teresa i Piotr Maraj sp.j.
  • Gen. Władysława Sikorskiego 6
    55-200 Oława

Oławian Hotel Teresa i Piotr Maraj sp.j.