Opinie o Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Im. Jana Pawła II w Słupsku w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Im. Jana Pawła II w Słupsku. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Im. Jana Pawła II w Słupsku o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Im. Jana Pawła II w Słupsku w Słupsk

Administrator Nowy wpis

Czy w mieście Słupsk da się zarobić więcej niż 5600 PLN pracując jako Technik?

Witam po jakim czasie pielęgniarka może być zatrudniona na umowie o pracę na stale? Teraz w widocznej ofercie wpisane są 3 miesiące okresu próbnego z opcja na przedłużenie, czyli na kolejny okres po prostu? zastanawiam się na ile można uznać to za stabilna pracę

Niedawno odeszłam z poprzedniej firmy i tutaj myślałam, czy nie iść, mają to ogłoszenie Specjalista ds. księgowości w Finansowo-Księgowym. Tam w ogóle jest jakiś stały system pracy czy bardziej zmiany? Nie widze, żeby pisali o tym, a to dosyć ważne, praca na zmiany mnie wykańcza akurat.

Magnus Nowy wpis

Zapraszamy. Praca tutaj jest jak chodzenie po górach- kształtuje charakter :) Finansowo-Księgowy raczej stałe godziny pracy do 15, drugie piętro wybiega z pracy punktualnie, ale uwierz mi- nie to może być Twoim największym kryptonitem w tym zakładzie

Aneta

Z tego co mi wiadomo, bo moja siostra tam pracuje, to prawie wszystkie zatrudnione tam osoby tak mocno są zastraszone, że boją się odezwać i upomnieć się o swoje , w obawie o utratę pracy. Szantaż i mobbing jest tutaj na porządku dziennym. No, chyba że jesteś z rodziny dyrektora, lub jakiejś kierowniczki. Wówczas takie coś Cię w zakładzie tym nie spotka.

Skandal
@Aneta

Skąd masz takie informacje?

Paulina
@Aneta

Fakt, jest kilkanaście osób, którym dużo rzeczy się nie podoba, ale prócz regularnego marudzenia na stołówce nic z tym nie robią- być może właśnie w obawie przed konsekwencjami. Nie można ich za to winić.

Zuzanna
@Paulina

Czyli w sumie to nie może być aż tak źle skoro na narzekaniu w "cichych" miejscach się kończy?

@Zuzanna

Punkt widzenia…

Rozmowę kwalifikacyjną w Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Im. Jana Pawła II w Słupsku masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Diagnosta laboratoryjny?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Paulina Bartosik

Praca w Dziale Dawców i Pobierania ciekawa, na pewno nie można zarzucić jej monotonności: dziś pobierasz w Słupsku, jutro w Lęborku, pojutrze w Człuchowie albo Chojnicach, kiedy indziej w losowym miejscu na Pomorzu podczas trwania ekipy wyjazdowej. W ostateczności rejestrujesz, jak brakuje rąk do pracy. Harmonogram czasu pracy bardzo orientacyjny, nie ma co się nim sugerować i planować popołudnia, szczególnie, kiedy pracujesz poza stacją w Słupsku- ale na szczęście zawsze możesz wykorzystać nadgodziny które w ten sposób uzbierasz. O ile Twoje wyjście nie zaburzy ciągłości pracy, to chyba zrozumiałe... Zespół w swoim kręgu zgrany. Związki zawodowe działają na najwyższym poziomie, zawsze słyszałam że to pic na wodę, ale w RCKiK w Słupsku naprawdę dbają o prawa pracownika. Pani Kadrowa bardzo skrupulatna, rzetelna, właściwy człowiek na właściwym miejscu. Nie ma bata, aby coś zostało przeoczone. Duża ilość stanowisk i aparatów do zabiegów. Przepracowałam tam ponad 3 lata i w piękny wtorkowy poranek porzuciłam pracę. Czekam obecnie na dostarczenie dyscyplinarki za ten haniebny czyn, będę w dziale już drugą z kolei osobą, która w ten sposób postanawia ewakuować z tego zakładu. Jeżeli miałabym komuś polecić tą pracę, to bym tego absolutnie NIE ZROBIŁA. Gdyby ktoś chciał czegoś dowiedzieć się więcej o pracy, to chętnie pogadam na fb, dlatego też podpisuję się imieniem i nazwiskiem.

Gabriela
@Paulina Bartosik

To jak wygląda ten grafik, skoro jest bardzo orientacyjny?

@Gabriela

Orientacyjny, czyli: masz rozpisaną ekipę gdzieś tam, zaczynasz 6:45 a masz skończyć 15:30. Jeżeli pobieranie się przeciągnie, bo np. wiele dawców gorzej się poczuje, to Twój powrót również się opóźni. Jeżeli natomiast dawców będzie jak na lekarstwo i wyjedziecie szybko, to i szybciej będziesz w stacji. Stąd mój skrót myślowy, że „orientacyjny”- nie przewidzisz do końca o której wrócisz

Asia

Czy jako pielęgniarka to będę tu tylko pobierać krew i dawać do laboratorium? Jestem początkująca

Darek

Orientuje się ktoś jakie są wakaty?

Zostaw merytoryczną opinię o Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Im. Jana Pawła II w Słupsku - Słupsk

• Jak się pracuje w Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Im. Jana Pawła II w Słupsku?

Zobacz opinie na temat firmy Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Im. Jana Pawła II w Słupsku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Im. Jana Pawła II w Słupsku
  • Szarych Szeregów 21