Opinie o Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Uniwersytecki Szpital Kliniczny. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Uniwersytecki Szpital Kliniczny o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznań

Niestety nie polecam

Szukają ksiegowej do pozytywnej atmosfery w zespole. Nie podejmowalbym ryzyka. Mówię to z obserwacji... Nabawisz się nerwicy... nie uszanuja poświęcenia. Nie szanuja ludzi... milo na rozmowie, w praktyce masakra

Nicke
@HANA RB

Byle nie praca w księgowości. Strata czasu i zdrowia. Wykorzystają, nie docenią i nie podziękuja i znajdą na na twoje miejsce kogoś innego.

BM

JA nie wystarczy sama procedura (usunięte przez administratora) Trzeba zacząć od zmiany niektórej (usunięte przez administratora) kadry kierowniczej. Oni niszczą wizerunek poważnej instutucji Usk.

@Marcin

Niestety wymieniono na młode i to dlatego nieszanuja starszych pracownikow. Wladza nie dla wszystkich, nieodpowiedni deptaja słabszych i zależnych, bo moga, jestem lepsza, bo po znajomości

Karolka Nowy wpis

Dzień dobry, jak bardzo szpital jest elastyczny podczas zatrudniania pracowników? wiem, że w ofercie dla farmaceuty do apteki jest wpisana umowa o pracę na pełen etat. jeśli ktoś zgłosiłby się na pół na zlecenie, to też by miał szanse?

Niestety nie polecam

Nie polecam
@Niestety nie polecam

Nie życzę nawet wrogowi takich przełożonych. Brak merytorycznej wiedzy, brak pomocy. Nadużywanie władzy bezkarnie nad podwładnymi, chyba że jesteś na ochronce- zatrudnienie po znajomości

HANA RB
@Niestety nie polecam

Potwierdzam. Nie polecam szczególnie pracy w księgowości i współpracy z D.E.i I. Nieprzyjemne osoby, atmosfera (usunięte przez administratora) Szkoda zdrowia., choć to szpital...

Zdziwiony
@HANA RB

Jak to możliwe, że nie następuje wymiana - zmiana? Od paru dobrych lat utrzymuje się atmosfera gnebienia pracownikow w księgowości i nikt nie potrafi temu krzywdzeniu ludzi zapobiec, przecież wszyscy o tym na szpitalu i poza nim w9iedzą i wiedzieli -o2

Nicke Nowy wpis

Marcin Nowy wpis

Omijać dalekim łukiem.

Iwona Nowy wpis

Dzień dobry, widziałam na stronie ofertę dla diagnosty laboratoryjnego. Proszę o opis procesu rekrutacji. W mile widzianych znalazło się doświadczenie w ocenie cytomorfologii komórek krwi i szpiku, czy przeważająco wpływa na wybór kandydata?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szpital Kliniczny Im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego Im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Nie rozumien

Księgowych jest tu sporo, po co kolejni, co będą robić, udawać, że pracują... siedzieć w telefonie lub na papierosie lub donosicielstwie. To przez wiele lat do tylu się juz działo i to bez udziału nowych twarzy. Nadal się źle dzieje w kierowaniu, bez zmian...

dzień dobry, ten dział DGE to stale się w szpitalu powiększa? wczoraj dodano ofertę dla Młodszego Specjalisty ds. Energetycznych, którą wstępnie się interesuje a widzę, że w styczniu już o niej pisano. To rotacja? chce dopytać bo miałem aplikować

Rotacja ciekawe dlaczego

W maju w zeszlym roku szukali ksieg i znów. Ciekawe dlaczego taka potrzeba nastapila rotacja? Tak fajna jest atmosfera, ze uciekają

Wujek dobra rada
@Rotacja ciekawe dlaczego

Lepiej omijaj szerokim łukiem. Ogloszenie jest zbyt często odnawiane, czyli chętnych brak.? Podchodz rozwaznie. Ryzyko jest. Jest dużo ofert dla księgowych, gdzie indziej, lepiej próbować tam gdzieś, gdzie będzie ci lepiej. Ważna jest przedewszystkim atmosfera i szacunek, których brak i docenianie tych których należy docenić a nie bazować na wykorzystywaniu czyjeś pracowitości i lęku przed utratą pracy , a chronienie obijajacych się uleglych podchodom i będących w związku z tym nie fair wobec kolezanek i kolegów z działu

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy pielęgniarki mogą się zatrudnić na zlecenie. Teraz jak jest widoczna oferta dla oddziałowej to piszą w niej o umowie o pracę oraz kontrakcie B2B. mnie wygodniej byłoby być na zleceniu. jakie są na nie szanse?

Z bk360

Tragedia 94 letni mężczyzna z wyrwanym cewnikim, wraca po 40 min beż jakichkolwiek badań, tylko założono nowy cewnik i do domu, bez powiadomienia, że wraca, poprostu pozbyć się wiekowego pacjenta

Przykre

Wystarczy być lizusem i lenistwo wychodzi na codzień. (usunięte przez administratora) Stanowisko wyzsze zdobyte po znajomosci i odbija. Chodzenie na papierosa to jedyny obowiazek... i nikt na to niereaguje. Kazdy ma w tym interes. Dobrze (usunięte przez administratora) i bedziesz duzo zarabiał i nic nie robił i lata pracy będą biegnąc. Brak honoru i samokrytyki. Bez powiązań jesteś nikim i robią z Tobą co chcą. Nie wszyscy się nadają by kims kierować. Nieludzkie i nierowne traktowanie. Krzywdza i jest na to przyzwolenie, brak odzewu na tak haniebne zachowanie

Witam, nie widzę opinii odnoszącej się do stanowiska farmaceuty w Aptece szpitalnej. Proszę o opinie dotyczące przede wszystkim atmosfery w miejscu pracy oraz tego jakie zarobki mogą oferować magistrowi z 4-letnim doświadczeniem

Anon

Szef ok. Mily czlowiek i sprawiedliwy. Farmaceutki też fajne. Zła jest tam tylko jedna osoba. Osoba toksyczna

Witam jak ustosunkujecie się do tematu szacunku? Pisano wcześniej o jego braku, zastanawiam się czy takie zjawiska do dziś występują? i czy to zależne do stanowiska, kiedy można się z tym spotkać? jeśli będę aplikować na młodszego specjalistę ds. energetycznych to jakie warunki pracy mogą przy tym występować? jaka atmosfera? jakie zarobki?

Niemedyczne

DGE to dobry dział

Anonimek

Ty szanujesz ze względu na zależność sluzbowa i wiek, a z drugiej strony nie szanuja ciebie i twojej pracy, choć szaraczek pracuje dla dobra dzialu i całej instytucji i gratulacje zbiera tylko góra działu. A jakie zle dzialania wobec pracownika za tym idą- mało ważne. Tak nie powinno być

Ciekawa
@Niemedyczne

Zaciekawiło mnie to stwierdzenie, że DGE to dobry dział. Ze względu na co pada taka właśnie ocena? Jakie warunki pracy teraz w nim występują?

Jaka umowa obowiązuje w Szpital Kliniczny Im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego Im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu podczas okresu próbnego?

@BM

Cześć, bardzo mocne słowa. Podasz przykładowe sytuacje? Jakie rzeczy się w firmie dzieją ze strony kadry, że tak sądzisz? Pytam poważnie, chce aplikować, ale zależy mi na dobrym środowisku pracy, gdzie jednak mają szacunek do pracownika.

BM

Nie sądzę, mówię to z doświadczenia. Tu bym na szacunek nie liczył... długo się pracowało na rzecz pracodawcy i takie podziękowanie spotkało. Nie mówiąc już o utracie zdrowia w służbie zdrowia

@BM

Wymiana osób na stanowiskach kierowniczych na młode. (usunięte przez administratora) jest i był to dlaczego nowi nie mogą to ogarnąć. Starych trzeba było by wywalić, niestety za dużo robią żeby pogarszać sytuację.

@Marcin

Lidzia

A często tu tworzą nowe stanowiska? ktoś także napomknął o połączeniu szpitali i teraz zastanawiam się nad tym w jaki sposób warunki pracy mogły docelowo względem tego się zmienić? Czy wpłynęło to na cokolwiek?

Witam, poszukują teraz pracownika socjalnego. Nikt jeszcze nie pisał o takiej pracy? Przynajmniej nie dostrzegam wzmianki o niej w pozostałych opiniach. Proszę więc o opis standardów, jaka atmosfera towarzyscy wypełnianym obowiązkom? Czy możecie także ustosunkować się do samych zarobków?

Chyba

Nie jestem pewny ale ti chyba nowe stanowisko utworzone pi polaczeniu szpitali

Nagrody roczne nawet zleceniobiorcom, a co z tymi którzy byli pracownikami w tym roku i prsez wiele lat wczesniej i nie doczekali do konca tego roku- ich osoba i ich praca nie ma znaczenia dla góry?

Zwykły człowiek

Niektórych kierownikow obowiazki polegają na snuciu intryg, wymyslanie sposobow jak i kogo z podleglych pracownikow wykonczyc i dazenie do tego celu roznymi sposobami niemozliwymi do udowodnienia. Nie dziw że z innych firm poprzednich ich wyrzucono przez tak naganne zachowanie

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Piotr

29.12.2023 02:12

Piotrikona wywiad

Pracowałem na stanowisku osoby odpowiedzialnej za wsparcie informatyczne w DSI (Dziale Serwisu Informatycznego). W szpitalach system i oprogramowanie pochodzi od zewnętrznych firm, takich jak Eskulap lub CGM CliniNet. Oba oprogramowania zawierają błędy, nie działają w pełni lub czasem trzeba je po prostu aktualizować. Kontakt z serwisem tych firm jest niestety bardzo słaby. Nie ma co liczyć na helpdesk, trudno się do nich dodzwonić. Moim zadaniem było odbieranie telefonów i wysłuchiwanie problemów, które dotyczyły CGM. Niestety w szpitalu wprowadza się nowych pracowników w błąd. Starsi pracownicy mówią początkowo, że system i oprogramowanie są wewnętrzne, co jest nieprawdą. Kierownik, zamiast przekazywać sprawy związane z błędami do firmy od oprogramowania i serwisu. Przekierowuje je do nowego pracownika. Tak naprawdę nowy pracownik nie zrobi nic, ponieważ nie da rady skontaktować się z firmą zewnętrzną.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Piotrikona wywiad

Nie było możliwości pracy zdalnej. Nie wiem, z jakiego powodu wynikała ta decyzja.

Piotrikona wywiad

Zwolniono mnie. Uważam, że było to spowodowane tym, że wyrażałem swój sprzeciw wobec mówienia nowym pracownikom, że w tej pracy za oprogramowanie i serwisowanie systemu odpowiada nasz dział wewnętrzny, co jak pisałem wcześniej, nie było prawdą. Dopiero po podjęciu zatrudnienia pracownicy dowiadywali się, że za te kwestie odpowiada firma zewnętrzna, z którą jest utrudniony kontakt. Wiadomo, że błędy systemowe się zdarzają, program wymaga aktualizacji i naprawiania przez dostawcę, a nie przez pracowników wewnętrznych.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

3500-4200 złotych miesięcznie.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

4 lata i 11 miesięcy.

Piotrikona wywiad

Poznanie ludzi z medycznej części szpitala, którzy zawsze byli pomocni.

Piotrikona wywiad

Kierownictwo, które w ogóle nie jest pomocne. Brak dobrej organizacji pracy. Wprowadzanie nowych pracowników w błąd, jeśli chodzi o sposób pracy, o czym pisałem wcześniej.

Brak możliwości rozwoju.

Piotrikona wywiad

Firma nie prowadzi szkoleń. Firmy zewnętrze od oprogramowania również szkoleń nie prowadzą.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Piotrikona wywiad

Pracowałem dość długo, więc moi bezpośredni współpracownicy byli bardzo pomocni. Kierownictwo działu jednak źle wpływało na atmosferę. Często przekazywali oni swoje obowiązki do nowo zatrudnionych osób i nie pomagali im w ich realizacji.

Piotrikona wywiad

Uważam, że kierownictwo działu jest mocno przywiązane do swojej pracy i posad, przez co innym pracownikom jest trudno się czegoś nauczyć lub awansować. Przez to psuła się także atmosfera, ponieważ nowi pracownicy byli zawalani obowiązkami i nikt nie pomagał im we wdrożeniu się.

Piotrikona wywiad

Tak, wypłaty przychodziły na czas.

Piotrikona wywiad

Nic się nie da zrobić. Każdy z każdym się tam zna. Ludzie tam pracujący widzą, jak to działa i nie da się tego naprawić. Należałoby na wysokich szczeblach wymieniać osoby, może to pomogłoby w tym, żeby było to lepsze miejsce pracy.

Chore

Wszechobecne kumoterstwo i ich leserstwo. Pracują lata na czyis plecach. Ci bez pleców są niszczeni przez przelozonyvh przez dreczenie, nekanie, wykorzystyeanie. Kto o nich zadba? Decyzyjni nic z tym nie robią. Zamiatanie pod dywan. Niszczy sie zycie, przyszlosc tych pracownikow oddajacych siebie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Uniwersytecki Szpital Kliniczny - Poznań

• Jak się pracuje w Uniwersytecki Szpital Kliniczny?

Zobacz opinie na temat firmy Uniwersytecki Szpital Kliniczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uniwersytecki Szpital Kliniczny?

Uniwersytecki Szpital Kliniczny
  • Przybyszewskiego 49