Opinie o Chrześcijańska Fundacja Wiara Nadzieja Miłość w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Chrześcijańska Fundacja Wiara Nadzieja Miłość. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Chrześcijańska Fundacja Wiara Nadzieja Miłość o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chrześcijańska Fundacja Wiara Nadzieja Miłość w Chorzów

W tej fundacji pracuje się tylko charytatywnie i pro bono czy można się dostać na etat z normalną wypłatą? Jak to wygląda w realu? Najpierw trzeba być wolontariuszem żeby wypracować sobie posadę? Chętnie dowiem się szczegółów.

M. Nowy wpis

Nie tylko ale wolontariat jest mile widziany. O jakim stanowisku piszesz?

Klementyna Nowy wpis
@M.

O, to w takim razie, ile można zarobić w tym miejscu, skoro można pracować tutaj nie jako wolontariusz? :) Możesz podać widełki wynagrodzeń? I jakie wymagania w ogóle trzeba spełniać, aby móc tu pracować?

Sara Nowy wpis

Dzień dobry:) Czy jest tu jakiś pracownik? Mam kilka pytań odnośnie możliwości odbycia tu stażu. Studiuje pedagogikę i psychologię. Odbywałam już swoje praktyki w ośrodku leczenia uzależnień, to tyle z mojego doświadczenia. Czy jest możliwość stażu w tym miejscu? Czy szukają raczej doświadczonych pracowników?

Niko

Chamstwo Zarozumialstwo Brać tylko dla siebie

Obserwator

Popieram

Krasnal

Jest nieprawdziwa

@Krasnal

Nie? Dla nich samych to pewnie dobra informacja by była. To jak w zasadzie z tym jest? Napiszesz skoro zaprzeczasz?

Krasnal
@Urszula

Znam prezesa i wiem że serce ❤️ by oddał niż coś wziął dla siebie. Co do podopiecznych to są ludzie którzy potrzebują pomocy, wychodzą z różnych rzeczy i czasem są trochę egoistyczni. Ale nie zmienia to faktu że pomagać trzeba i to robią ludzie w fundacji .

Karmiaca
@Krasnal

Kto jest obecnie prezesem ?

Jak wygląda rozmowa w Chrześcijańska Fundacja Wiara Nadzieja Miłość na stanowisko Wychowawca? Z iloma osobami się rozmawia? 14 kwietnia pojawiło się ogłoszenie.

Niko

Tam nie ma żadnych wychowawców

@Niko

To tak dla jasności jakie wszystkie rodzaje stanowisk występują i jakie mają ewentualne warunki?

Panowie nie przesadzajcie !!! Liczy się kasa

Lizon
@Urszula

Kto buduje europejski śmietnik powinien się liczy

@Piotr

no właśnie kasa ponoć nie, bo było info, że tu nie płacą za prace. więc ciekawa jestem innych walorów pracy tutaj dla wychowawców. chodzi o satysfakcję?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Chrześcijańska Fundacja Wiara Nadzieja Miłość padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko SPECJALISTA TERAPII UZALEŻNIEŃ W PORADNI LECZENIA UZALEŻNIEŃ.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

Na stronie Nuzle.pl zamieszczono 14 kwietnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Chrześcijańska Fundacja Wiara Nadzieja Miłość. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Wychowawca. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Fundacja z Chorzowa

Chrześcijańska Fundacja "Wiara Nadzieja Miłość" w Chorzowie nie zatrudnia żadnej osoby, wszystkie osoby posługujące czynią to nieodpłatnie.

Jak szefostwo w Chrześcijańska Fundacja Wiara Nadzieja Miłość traktuje ludzi?

Ktoś

Zgodnie z słowem Bożym przynajmniej się stara

Maja
@Ktoś

W jaki sposób pokazuje te swoje starania :-) ? Warto to docenić.

Ktoś
@Maja

Maja,pokazują na ròżny sposób,np pomagają znaleźć pracę innym, pomagają gdy trzeba wyrobić dokumenty, dają mieszkanie , załatwiają meble,porostu pomagają.A doceniac to niech to robi Bòg ????

Wiecie, czy Chrześcijańska Fundacja Wiara Nadzieja Miłość udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ireneusz Furmaniak

Tak jest taka możliwość co do laptopa :)

Wiem

Witam serdecznie Fundacji jest dostęp do laptopów telefonu do pracy zdalnej gdzie można znaleźć pracę

kloza_slawek

Chrześcijańska Fundacja "Wiara, Nadzieja, Miłość" w Chorzowie to przede wszystkim wielka szansa i okazja poznania Boga- tego prawdziwie wszechmogacego i jedynego. Dzięki naprawdę otwartym i życzliwym ludziom, chęci poznawania i i zrozumienia choć odrobinę Pisma Świętego a także poświęceniu odrobiny czasu na modlitwę czy chociażby uczestnictwu w organizowanych przez fundację spotkaniach naprawdę można Go odkryć oraz zmienić swoje życie. Idąc śladami Jego syna i przyjmując Jego żywe słowo w fundacji naprawdę dzieją się cudowne rzeczy a dowodem na to są w większości chociażby liczni podopieczni, którzy doświadczyli lub doświadczają prawdziwego nawrócenia a co za tym idzie zmieniają swoje dotychczasowe życie na chwałę Pana. Dzieło Pana Frankowskiego, jego rodziny, współpracowników ale i wspomnianych podopiecznych sprawia, że miejsce to jest prawdziwym domem, a wszyscy sa tutaj członkami jednej, wielkiej chrześcijańskiej rodziny.,

Wierząca

Irku nie przejmuj się tymi oszczerstwami nie wiedzą jaka jest prawda gdyby byli mądrzy nie pisaliby o fundacji wymyślonych bajek było super dzięki wam dużo rodzin powstało na nogi dużo bezdomnych dostało pracę i mieszkania a za te pomówienia odpowiedzą przed naszym Panem . NIECH BÓG CIE PROWADZI Z BOGIEM

*****
@Wierząca

Byłam w fundacji i wiem co tam się wyprawia między współlokatorkami i nic to nie ma wspólnego z Bogiem

ciekawość
@*****

Przypuszczam że wiele więcej wiesz , to proszę opisz coś więcej . Mnie krew zalewa że ktoś tu zaczoł opisywać co tam się dzieje i jego wpisy nagle zostały usuwane ! a reszta została ? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jan

Następna fundacja .niby chrześcijaństwo.poprostu ludzie bardzo chciwi .ta fundacja nic nie ma z chrześcinajami wspólnego pokłosi złodzeja Rydzka .Powina policja prześwietlić prawość funkcjonowania tej fundacji

@Jan

Witam pana. Jestem jednym z założycielem Fundacji.Jeżeli uważa pan że fundacjia działa niezgodnie z prawem oczywiście ma pan prawo to zgłosić odpowiednim władzom . Informuję pana że po rozmowie z Prezesem powiadomimy odpowiednie organy o zajęciu sie wpisu dokonanego przez pana który jest szkalujący Fundację i działa pan na szkodę Fundacji

Franek
@Ireneusz Furmaniak

Ależ piękna pana postawa ,w pana wypowiedziach widać jedynie zastraszanie ludzi którzy chcą napisać prawdę jaka jest. Nie znam fundacji waszej lecz moim zdaniem każdy ma prawo do wypowiedzi . Negatywną czy pozytywną trzeba brać na klate.

@Franek

Witam Pana Ma Pan Rację jeżeli w wypowiedziach o Fundacji było by choć trochę prawdy to bierzemy to na klatę jak pan napisał .Niestety wypowiedzi tych co tu pisali wczesniej mijają sie z prawdą, są to pomówienia, szkalowanie,porostu nieprawda .I nie jest zastraszaniem to co napisałem .Nikomu nie grozimy .Uważam że każdy odpowiada ża słowa czy wy powiedziane czy napisane pozdrawiam .

Prywatny
@Jan

Janie a skąd takie domysły, że fundacja jest taka a nie inna, że ci palce nie uschły od tego wymyślonego albo z wyssanego palca to jest obrzydliwe coś napisał

@Jan

Tak to jest wolontariat :)

Jagoda

A na jakiej zasadzie się pracuje w fundacji? To jest wolontariat?

Sylwia

Witam serdecznie! Ponieważ kilka osób zgłasza się do nas, zaniepokojone znajdującymi się tutaj wpisami, pozwolę sobie udzielić kilka informacji, dotyczących Fundacji, będących jednocześnie odpowiedziami na zawarte tutaj pytania i oskarżenia. Wpisy są usuwane przez Administratora strony w związku ze znajdującymi się w nich wulgaryzmami (automatycznie - robi to system komputerowy) lub częściowo są zmienione w związku z przepisami o ochronie danych osobowych. Fundacja nie zatrudnia pracowników, wszystkie osoby posługujące podczas codziennych spotkań Podopiecznym, zamieszkującym w mieszkaniach readaptacyjnych, oddają nam swój czas, zaangażowanie i środki nieodpłatnie - z miłości do bliźniego. Zgodnie ze statutem Prezes nie może otrzymywać wynagrodzenia. Prezes i jego żona, poza posługiwaniem w Fundacji, pracują zawodowo. Codzienne spotkania Społeczności Fundacji (osób korzystających z naszego wsparcie w mieszkaniach readaptacyjnych) są obowiązkowe, każda osoba, decydująca się korzystać ze wsparcia Fundacji w ten sposób, zobowiązuje się do korzystania także z tych spotkań. Podczas spotkania Podopieczni i Goście zachęcani są do czytania Słowa Bożego i otwierania się na Ducha Bożego w celu badania siebie i otaczającej nas rzeczywistości. Niedziela (a ostatnio również sobota) jest dniem wolnym od obowiązkowego spotkania, więc każdy ma możliwość realizowania własnych indywidualnych potrzeb religijnych. Fundacja nie podlega żadnemu wyznaniu religijnemu, pomoc otrzymuje każdy, kto zobowiązuje się respektować Zasady pobytu w mieszkaniach readaptacyjnych, niezależnie od przynależności religijnej. Jednocześnie osoby te zobowiązują się szanować wyznawane przez nas wartości, a więc proszone są o praktykowanie własnych zwyczajów religijnych poza terenem mieszkania readaptacyjnego i Świetlicy. Osoby przebywające w mieszkaniach readaptacyjnych zobowiązują się zachowywać z szacunkiem i miłością względem siebie i innych, reagować na niewłaściwe postawy i zachowania (wulgaryzmy, wszelkiego rodzaju przemoc), upominając współmieszkańców oraz zgłaszając je nam. Jeżeli tego nie czynią, winny brać na siebie odpowiedzialność za trwanie takiego stanu rzeczy. Nie jesteśmy miejscem, gdzie ktoś znajduje się z przymusu, w każdej chwili można nas opuścić, jeżeli więc ktoś ma problem, winien dążyć do jego rozwiązania, a jeżeli do tego nie dąży lub rozwiązanie nie podoba mu się, nie jest zobowiązany u nas przebywać. Nie jesteśmy miejscem, w którym ktokolwiek nad kimkolwiek panuje. Podopieczni decydują się na określoną pomoc, jeżeli jej nie chcą, ponieważ nie ma w ich sercach wdzięczności względem Boga za to, że poprzez współdziałanie tak wielu osób mogą mieć dach nad głową, w co się ubrać, co zjeść i otrzymują również innego rodzaju wsparcie, zamiast narzekać, winny nas opuścić i szukać innych rozwiązań dla siebie. Osoby, do których osoby przebywające w mieszkaniach readaptacyjnych się żalą, proszę o miłość, mądrość i roztropność - prosze zapytać taką osobę, co zrobiła ze swoim problemem lub jak zamierza sobie poradzić z daną sytuacją, wskazać na rady, jakie daje nam Bóg (upomnij brata swego w cztery oczy, potem przy świadkach, a następnie zgłoś osobom władnym decyzyjnie - poza przypadkami spożywania alkoholu, narkotyków i przemocy fizycznej) i zachęcać do poszukiwania prawdy o własnych słabościach i potrzebach, a nie skupianiu się na ocenianiu i osądzaniu innych, ponieważ każda osoba, korzystająca z naszego wsparcia, wiele przeszła i potrzebuje się zmierzyć zarówno ze swoją przeszłością, prawdą o sobie, jak i koniecznością świadomego budowania swojej przyszłości. Osobom natomiast, które zarzucają nam nieuczciwość, prosze poradzić zgłoszenie sprawy do organów ścigania. Kto postępuje praworządnie, nie marnuje czasu na plotkowanie, ale dąży do ustanowienia sprawiedliwości. Niektóre z wpisów mają charakter zniesławienia. Chciałabym uświadomić osobom, które się wypowiedziały, że być może z powodu ich negatywnych opinii ktoś, kto potrzebuje wsparcia, nie poprosi nas o nie, a także, że chociaż bardzo nie chcemy tego robić, i my możemy zgłosić sprawę Policji. Przy około 35 osobach, którym staramy się w różnoraki sposób pomoc, jest wiele pracy, będę więc wdzięczna, jeżeli Państwo dobrze przemyślą wydawane opinie, aby nie było potrzeby prostowania rzeczywistości w związku z nieprawdziwymi informacjami lub przekłamaniami. Proszę zdawać sobie sprawę, że osoby, które się żalą, najczęściej przedstawiają sytuację jedynie ze swojej perspektywy i pragnąć siebie przedstawić w lepszym świetle, niż było/jest w rzeczywistości. Jeżeli więc coś Państwa zaniepokoi, zachęcamy do kontaktu z nami, chętnie współpracujemy z osobami, które chcą pomagać indywidualnie, konkretnym osobom.

@Sylwia

Ufam osobie z którą mam kontakt i nie ma ta osoba powodów mnie kłamać, nie ma u was tak dobrze jak to opisujesz tutaj słowami. Myślę że Bóg z tym miejscem nie ma nic wspólnego. Bóg nigdy nie postawił by warunku typu musisz przyjść na spotkanie moje bo w przeciwnym razie musisz opóścić fundację. Bóg pomaga nie zależnie od tego czy ktoś w Niego wierzy czy nie i nie stawia warunków zmuszających do wiary w Niego. Dlaczego u was nikt inny nie może mówić o swoim innym wyznaniu wiary tylko wy możecie? Moja znajoma która u was przebywa jest wyznania katolickiego i nie może wyznawać swojej wiary w pełni

Lesław
@Bolek

Bolek , ufać komuś to nie wszystko . Wiem co mówię bo sam taką sytuacje miałem , też ufałem i wierzyłem . Warto najpierw sprawdzić a potem napisać . Mnie pani D. z Ś.Śl. początkowo zaczeła od prania mózgu i wtedy zauważyłem że coś jest nie tak z nią . Miałem też podejrzenia że należy do jakiejś sekty. Gdy zobaczyłem że ma problemy z psychiką i alkoholem , a potrafi go sporo wypić ,to stwierdziłem po czasie że zostałem zmanipulowany żeby komuś zaszkodzić . Wiem że pani D. ma dwa oblicza i potrafi być dobrą aktorką , to Ty też zwracaj na to uwagę bo szkoda kogoś oczerniać niewinnie . Nie twierdze że Twoja znajoma kłamie , tylko warto upewnić się wcześniej . Pozdrawiam

Pytanko

Bolek , to w takim razie co robi ten prezesina i jego świta ? Że straszyć ludzi potrafi tutaj to już wiem . Ktoś tu pisał z zapytaniem o podwyżkach ?? też prezesina zaniemówił .

@Pytanko

Oni z tego co wiem od Pani która jest podopieczną tylko prowadzą spotkania na których obowiązkowo trzeba być i nie ważne w co wierzysz musisz być bo inaczej wylecisz z fundacji moim zdaniem to jest narzucanie ich wiary. Moja opinia na temat fundacji znów została usunięta chyba boją się prawdy wyjawić

Pytanko 2
@Bolek

Boluś , jak coś jeszcze wiesz o tej fundacji to napisz . Zaczyna robić się to co raz ciekawsze . Widzę że już dwa Twoje wpisy znikneły z opisem co tam się dzieje .

@Pytanko 2

Wpisy znikają bo są nie wygodne dla nie których

krasnal
@Bolek

Widzę że są tutaj orły co nie rozumieją ,że wpisy są usuwane przez administratora strony .Administratorem tej strony jest GoWork.pl

Ireneusz Furmaniak

Witam jestem współzałożycielem Fundacji 1 Co do pani co mówila o fundacji i jeżeli tak mówiła to kłamie 2Co do osoby co pisała powyżej o Fundacji dlaczego powtarzasz plotki i klamstwa,szkoda że jak tchórz nie podałeś swoich prawdziwych danych. Dobrze wiesz ze za takie cos sprawa powinna być odana d do sądu

@Ireneusz Furmaniak

Witam Panie Furmaniak , po pierwsze nie jesteśmy na TY ! Nie sądzę żebym powtarzał plotki i kłamstwa , które usłyszałem wiele razy od Pani D.S. Nawet nie wiedziałem wcześniej że ona działa w fundacjach . Z tego co zauważyłem ,to Pani D.S. najzwyczajniej w świecie chciała się komuś wyżalić i ja jej wierzę ,w to co mi opowiadała . Mnie nie interesuje Pana fundacja i inne fundację . Trzeba było z zrozumieniem przeczytać to co napisałem 03.01.2020 . Nie jestem tchórzem , kłamcą , jak to Pan piszę i nigdy nie podawałem nieprawdziwych danych ,bo mam czyste sumienie i nie mam się czego obawiać .

@lesław

Panie lesław Jeżeli Pani D.S Chciała siĘ wyżalić to jej i pana prywatna sprawa .Z chwilą gdy pan upublicznił niesprawdzone żale ,i kłamliwe informacje dotyczące zarządu (niepoparte żadnymi dowodami ) jest pan winień zniesławienia : W kwestii prawnej, osoba zamieszczająca w sieci określone informacje podlega takim samym przepisom, jak osoba zamieszczająca je w jakimkolwiek innym medium. Jeżeli podane informacje okażą się pomówieniem, nieprawdą, zniesławieniem bądź naruszeniem cudzych dóbr niematerialnych takich jak np. godność osobista, internauta który je upowszechnił narażony będzie na sankcje wynikające z prawa karnego. Np. Art. 212 Kodeksu Karnego, mówi że zniesławienie, to pomówienie, poniżające w oczach opinii publicznej lub narażające na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Karą za taki czyn jest grzywna lub ograniczenie wolności; jeżeli natomiast zniesławienia dopuszczono się w mass mediach, w tym w internecie, kara jest surowsza, ponieważ oprócz grzywny lub ograniczenia wolności może także przyjąć formę pozbawienia wolności do 1 roku.

@Ireneusz Furmaniak

Dziękuje za pouczenie mnie i życzę zdrowych świąt Wielkanocnych .

@lesław

Panie lesław dziękuję za życzenia ,z mojej strony to wszystko ,nie zamierzam dłużej w ten sposób z Panem dyskutować ,sprawę uważam za zamkniętą .Co do pouczenia każdy człowiek wie za za słowa sie odpowiada a szczególnie gdy wyraża sie je publicznie ,są święta i też życzę Panu zdrowych świąt. Osobiście przepraszam za użyte słowa może faktycznie za ostre były ,co nie zmienia faktu ze Pańska opinia jest krzywdząca zasłyszana i nieprawdziwa do widzenia Ireneusz Furmaniak

@Ireneusz Furmaniak

Ja z mojej strony , napisałem o usunięcie moich wpisów . Nauczyło mnie to, żeby nie ufać zbyt bardzo osobom, którzy są bardzo przekonujący. Przepraszam za zaistniałą sytuację i proszę cierpliwie czekać aż to całe nieporozumienie zniknie z sieci .

@lesław

Dziękuję i jak napisałem sprawa zakończona ????

Tak , sprawa zakończona

Karol
@Ireneusz Furmaniak

Od razu zaznaczam, że nie znam sprawy i nie jestem stroną. Ale na podstawie Pana wypowiedzi można wywnioskować, że chyba faktycznie coś jest na rzeczy. Nazywanie kogoś tchórzem, straszenie sądem... i na dodatek wypowiedź tak nieskładna, że nie idzie zrozumieć o co chodzi. Byk na byku i agresja. Słabo to wygląda. Nie zachęca do wolontariatu.

@Karol

Witam Pana .Przyznaję ze robię błędy w pisowni ,a szczeglónie w stresie .Co do tego co pan napisał ,to gdyby pan przeczytał naszą wymianę zdań z Panem Lesławem ,to by doczytał pan że przeprosiłem ,i wszystko jest wyjaśnione. Pozdrawiam

Co jaki okres czasu w Chrześcijańska Fundacja Wiara Nadzieja Miłość można ubiegać się o podwyżkę?

Ireneusz Furmaniak

Witam w Fundacji praca polega na wolontariacie, i jest nieodpłatna

Ciekawy

Ciekawe czy w tej fundacji działa jeszcze internet ? bo jak widzę nie śpieszno z odpowiedzią dla osoby która zadała pytanie i przypuszczam nawet w 99,9 % kto je zadał . Mnie to LOTTO co tam się dzieje w tej fundacji , tylko z nudów tak sobie czytam wpisy .

Jakie są mocne strony pracodawcy Chrześcijańska Fundacja Wiara Nadzieja Miłość?

Ireneusz Furmaniak

Chrześcijańska fundacja Wiara Nadzieja Miłość dziala w oparciu o wolontariat. Oraz na zasadach określonych w statucie. Zapraszamy do współpracy na chrześcijańskich zasadach w miłości

lesław

Nigdy nie dam nawet 1 grosza na jakąś fundacje !!!! (usunięte przez administratora). Byliśmy razem na trzech wspólnych wyjazdach , dwa w kraju a trzeci w Grecji . Opowiadała mi jakie się tam robi przekręty !!!!! co miało być dla ludzi brał zarząd !!!!!!!!!!! Twierdziła też że zmieniła fundacje , żeby nie patrząc na to wszystko . Mam też pewne podejrzenia po tym jak mi opowiadała jaki ma sprzęt TV ,a na który mówiła że ją nigdy nie będzie stać . Nie piszę tego żeby obrażać przypadkiem Panią (usunięte przez administratora), tylko chodzi mi o to, co ona miała na celu żeby mi o tym mówić . Pozdrawiam lesław

Zostaw merytoryczną opinię o Chrześcijańska Fundacja Wiara Nadzieja Miłość - Chorzów

• Jak się pracuje w Chrześcijańska Fundacja Wiara Nadzieja Miłość?

Zobacz opinie na temat firmy Chrześcijańska Fundacja Wiara Nadzieja Miłość tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chrześcijańska Fundacja Wiara Nadzieja Miłość?

Chrześcijańska Fundacja Wiara Nadzieja Miłość
  • Wita Hankego 7 lok. 5