Opinie o Fundacja Szlachetny Gest w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fundacja Szlachetny Gest. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fundacja Szlachetny Gest o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Szlachetny Gest w Warszawa

Prubuje się dodzwonić ale za każdym głos w telefonie oznajmia, że limit dzienny rozmów jest wyczerpany. Mam bardzo pilna sprawę do załatwienia. Jak mogę się z Wami skontaktować?

Musimy to zgłosić w takim razie do naszego działu technicznego. Proszę wysłać maila na kontakt@szlachetnygest.pl spróbujemy pomoc

Nie możesz. Ten tel działa tylko w jedną stronę.

Ela
@Fundacja Szlachetny Gest

Ale nie odpowiedzieli Państwo w jaki sposób można się z Państwem skontaktować. Nie rozwiązaliście tego problemu. Nie odpowiadacie też na maile.

Jak można się z Wami skontaktować? Wysyłam meile od 3 miesięcy, nie da się dodzwonić, list polecony nie doszedł?

podopieczny

Jak dobrze, że są takie fundacje! Realna i szybka pomoc

Mama

Szybka i realna pomoc dziękujemy

Konsultant Telefoniczny

Wysłanie cv i czekanie na odpowiedź

Kiedy mogę zacząć, wykształceń, ile chcę zarabiać, czy posiadam doświadczenie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant/Konsultantka w Zespole Doradztwa Podatkowego
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Marika

Pracuję w tej organizacji raptem parę miesięcy. Na chwilę obecną wszytko okay

Aga

Hejo , więc tak atmosfera fajna, tygodniówki zawsze na czas i sama decyduje ile pracuje. W dodatku wiaodmo, że dla chorych dzieci. Mi bardzo pasuje praca w fundacji. Długo szukałam takiej pracy

Patka11111

Panuje tam miła atmosfera. Bardzo dobrze wspominam początki i nadal pracuję w fundacji. Polecam!!!

Janusz

Ktoś w jednym z komentarzy z tamtego roku napisał "Świetna praca i pracodawca.", chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej, bo w komentarzu przeważają opinie wspierających fundację, a jak się tutaj pracuje, jaka jest atmosfera i obowiązki? Mogę liczyć na kilka słów na ten temat? :)

Okowita122

Super. Dużo się dzieje, jeśli chodzi o zbiórki.

Fundacja pomogła już wielu dzieciom w trudnej sytuacji finansowej i materialnej. Jesteście aniołami

Agnieszka K

Zwróciliśmy się do Fundacji Szlachetny Gest z polecenia mojej dobrej koleżanki, będąc zrozpaczeni z powodu choroby naszego synka. Zastanawialiśmy się nieustannie co robić dalej i gdzie jeszcze szukać pomocy... Właśnie w Fundacji Szlachetny Gest dostaliśmy odpowiedzi na wszystkie nasze pytania i pomoc! Synek jest zaopiekowany. Dziękujemy z całego serca

Rodzice

Dziękujemy za wsparcie w leczeniu naszego synka!

Dzień dobry, wspieram działania fundacji. Bardzo pomocna organizacja dla chorych dzieci i ich rodzin.

Gabrysia

elastyczny czas pracy i tygodniówki, polecam dla studentów

Nati

Super rzeczy robiliście dla dzieci z Domów Dziecka! Widac ogrom radości. Pozdrawiam cały Zespół Fundacji Szlachetny Gest

Magdalena

Mega super miejsce

Beata

Dziękuję za pomoc mojemu synkowi.

Olga

Mega fajna organizacja, fajnie, że są takie miejsca

Witam, obserwując rzeczy jakie robicie dla mojego bratanka jestem Wam bardzo wdzięczny! realna i szybka pomoc. dziękuję w imieniu całej rodziny

jest super

Na co dzień jestem Mamą i opiekuję się schorowaym dziadkiem. Pracując na pół etatu jestem w stanie dorobić do domowego budżetu Pracuja zdalna jest dla mnie świetnym rozwiązaniem. Cieszę się i szczerze polecam tego Pracodawcę. Aśka

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Szlachetny Gest - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja Szlachetny Gest?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Szlachetny Gest tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 669.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Szlachetny Gest?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 585, z czego 204 to opinie pozytywne, 218 to opinie negatywne, a 163 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundacja Szlachetny Gest?

Kandydaci do pracy w Fundacja Szlachetny Gest napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundacja Szlachetny Gest
4.6/5 Na podstawie 1282 ocen.

Fundacja Szlachetny Gest