Opinie o Fundacja Szlachetny Gest w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fundacja Szlachetny Gest. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fundacja Szlachetny Gest o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Szlachetny Gest w Warszawa

Robert

wspieram prawie od samego początku, organizację oceniam jako pomocną i potrzebną

Sara12222

Od dłuższego czasu współpracuję z Fundacją Szlachetny Gest wszystko przebiega szybko i sprawnie. Mogę polecić

Polecam tego Pracodawcę

Mama

Mój synek przez ponad trzy lata miał refundowane kosztowne leczenie za granicą Dziękujemy

rodzic
@Mama

MY też jesteśmy bardzo wdzięczni! Jedyna fundacja z taką realną pomocą

Konsultant Telefoniczny

Wysłanie cv i czekanie na odpowiedź

Kiedy mogę zacząć, wykształceń, ile chcę zarabiać, czy posiadam doświadczenie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
xyz

Polecam Fundację Szlachetny Gest za realną pomoc

rodzic
@xyz

To prawda, super wsparcie i pomoc dla naszego synka

Mam pytanie czy można pracować np.6.5 h ciągiem? Czy nie ma takiej opcji?

Można. Bez problemu

Tadeusz

Realna pomoc, polecam

Meeee

Zaczęłam pracę w Fundacja Szlachetny Gest jakieś pół roku temu. Jestem mega zadowolona. Świetni ludzie. Dobrze jest :)

Beata

Duże wsparcie podczas wdrożenia, świetna atmosfera i przejrzyste warunki pracy. Każdemu wahającemu się kandydatowi, polecam warto :)

XYZ

Polecam pracę w fundacji

@XYZ

Hej, widzę właśnie dużo pozytywnych opinii tutaj, ale chciałabym poznać jakieś konkrety ;) Ktoś, coś? Interesuje mnie praca konsultantki, natrafiłam na ogłoszenie jakiś czas temu ale spóźniłam się z aplikacją. Ale może w międzyczasie ktoś powie jak to jest z pracą zdalną, czy oni wysyłają swój sprzęt? Jeśli chodzi o liczbę godzin to są elastyczni i można samemu sobie wybrać ile chce się pracować w danym miesiącu? Z góry dzięki za odp! :]

NIkaa

Zaufana i rzetelna organizacja. Polecamy.

Olek

Bardzo owocna współpraca - świetna fundacja. Polecam z całego serca !

Małgosia

Polecam tego Pracodawcę

Nowy pracownik

Wie ktoś kiedy są przelewane wyrównania miesięczne dla osób, które mają tygodniówki? Kiedy będą za luty? Pozdrawiam

@Nowy pracownik

Witamy Wyrównania za dany miesiąc zawsze są kolejnego 15-tego

Daria

Niestety nie mogę się dodzwonić do was ,czy fundacja pracuje normalnie?

Daria

Od kilku dni nie mogę się do was dodzwonić, jak w inny sposób mogę to zrobić?

JOLA

Fantastyczna fundacja, wyjątkowi ludzie ???? zawsze pomocni, wspierający i dobrze zorganizowani. Dziękujemy, że jesteście.…

Grzegorz

Wielki szacunek i uznanie za wszelką pomoc❤️

Kaśka

Fajna praca i spoko opcja z tygodniówkami. Polecam

Wiktoria
@Kaśka

A na czym polega ta praca? Chodzi o stanowisko Konsultanta telefonicznego? Znalazłam w archiwum stare ogłoszenie, może akurat o nim mowa :) Jeśli tak, to mam pytanie na podstawie tego archiwalnego ogłoszenia. Czy tak jak kiedyś (3 lata temu), wysokość stawki godzinowej jest zależna od ilości przepracowanych godzin w miesiącu? (np.100 h w miesiącu = 10 zł netto za 1h pracy)

ano1111

Dziękuję za pomoc dla mojej córeczki. Wraca powoli do zdrowia. Pozdarwiam Ewa

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Szlachetny Gest - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja Szlachetny Gest?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Szlachetny Gest tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 669.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Szlachetny Gest?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 585, z czego 204 to opinie pozytywne, 218 to opinie negatywne, a 163 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundacja Szlachetny Gest?

Kandydaci do pracy w Fundacja Szlachetny Gest napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundacja Szlachetny Gest
4.6/5 Na podstawie 1282 ocen.

Fundacja Szlachetny Gest