Opinie o Osiedlowy Klub Sportowy Iskierka Szczecin Śmierdnica w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Osiedlowy Klub Sportowy Iskierka Szczecin Śmierdnica. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Osiedlowy Klub Sportowy Iskierka Szczecin Śmierdnica o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osiedlowy Klub Sportowy Iskierka Szczecin Śmierdnica w Szczecin

Linkin Nowy wpis

I znowu trzeba pisać bo kolejny miesiąc dalej prezes nie zapłacił zawodnikom tylko zwodzenie trzeba chyba zgłosić prezesa Sebastiana do urzędu skarbowego niech zajmą się wydatjami klubu

Linkin Nowy wpis

Jestem ciekaw czemu prezesostwo klubu nie płaci zawodnikom bo z tego co wiem to są ba to pieniądze. Jednak nic się nie zmieniło od lat w tym klubie dalej dziadostwo

Uważasz, że zatrudnienie się w przedsiębiorstwie Osiedlowy Klub Sportowy Iskierka Szczecin Śmierdnica w mieście Szczecin to było dobre posunięcie? Napisz komentarz na temat tego pracodawcy i wystaw mu szczerą ocenę.

Zostaw merytoryczną opinię o Osiedlowy Klub Sportowy Iskierka Szczecin Śmierdnica - Szczecin

• Jak się pracuje w Osiedlowy Klub Sportowy Iskierka Szczecin Śmierdnica?

Zobacz opinie na temat firmy Osiedlowy Klub Sportowy Iskierka Szczecin Śmierdnica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osiedlowy Klub Sportowy Iskierka Szczecin Śmierdnica?

Osiedlowy Klub Sportowy Iskierka Szczecin Śmierdnica
  • Pyrzycka 28