Opinie o Całodobuś Łukasz Dacz w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Całodobuś Łukasz Dacz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Całodobuś Łukasz Dacz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Całodobuś Łukasz Dacz w Białystok

agnieszkq Nowy wpis

Jqk chcesz podwyżkę to zero propozycji.Tylko minimalna.Nie polecam

BYLA PRACOWNICA Nowy wpis

Jak najdalej o tej firmy

Dominika Nowy wpis

Dlaczego? Chodzi o niskie zarobki bo widzę że ktoś tu o tym już pisał? Czy o coś jeszcze?

Raj? A możesz porównać proszę warunki tu i tu tak dla świadomości?

Brałeś udział w rekrutacji do Całodobuś Łukasz Dacz. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace

Ok to pewnie stawka wciąż rynkowa tak jak ktoś opisał, pewnie trudno o podwyżkę. Dlatego ciekawi mnie doprecyzowanie kwestii warunków i atmosfery. Ktoś pisał o trudnych relacjach z kierowniczką... Faktycznie do jakiś skrajnych sytuacji tutaj dochodzi? Ktoś pracuje i dałby znać? Zależałoby mi na przyjaznych warunkach i stabilnym zatrudnieniu

Omijać

Z całego serca nie polecam tam pracy, wymagań tysiąc a płaca niska. Brak szacunku do pracownika przez pracownice ,, kierowniczkę,,

TYTUS
@Omijać

Pracy duzo,a stawka taka jak w każdym sklepie spożywczym.No jakos nie czuje atmosfery lekcewazenia przez szefa i kierowniczke,ATMOSFERA JEST KOLEŻEŃSKA

Aga111
@TYTUS

Nie wiem kto pisal odpowiedż,ale omijać szerokim lukiem,.Pracowalam tam (usunięte przez administratora) za grosze.Lepsza Biedronka .Lidl i inne sieciowki.Nigdy u krwiopijcy Polaczka

Zostaw merytoryczną opinię o Całodobuś Łukasz Dacz - Białystok

• Jak się pracuje w Całodobuś Łukasz Dacz?

Zobacz opinie na temat firmy Całodobuś Łukasz Dacz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Całodobuś Łukasz Dacz?

Całodobuś Łukasz Dacz
  • Gajowa 30 lok. A