Opinie o Project Plus Sp. z o.o. sp.k. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Project Plus Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Project Plus Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Project Plus Sp. z o.o. sp.k. w Białystok

Fran Nowy wpis

Rzetelna i rozwojowa firma, pracuję już 8 miesięcy, stabilne warunki zatrudnienia i super atmosfera!

Pracowałem na stanowisku wystawiania ogłoszeń przez 2 lata. Praca była bardzo rozwojowa.

Tymon
@Michał

Pracowales i byla rozwojowa to dlaczego odszedłeś? xd

Maria Nowy wpis
@Tymon

Sytuacja rodzinna mu się może rozwinęła? ;p Ale jeśli chodzi o to stanowisko to wiadomo jak specyfika samej pracy wygląda i jakie warunki teraz oferują? jeśli rozwój faktycznie był to jaki?

Miłosz

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tą pracą! Opinie są bardzo negatywne a realia są znacznie inne. Wypłata jest na czas a atmosfera pracy niesamowita, wszyscy podchodzą z dużym wyrozumieniem a szef cały czas jest uśmiechnięty. Bardzo Polecam Każdemu

Norbert
@Miłosz

Też byłem w szoku innymi opiniami, sam zakończyłem pracę z racji wyprowadzki, ale bardzo dobrze ją wspominam

Van Gogh
@Miłosz

To skad wynika taka rotacja pracownikow skoro jest tak super? :) Przy czym zaznacze, ze ciagle jest puszczane co miesiac oglosznie na te same stanowisko przez kilka lat. Czekam na odpowiedz oczywiście z logicznymi argumentami.

Hahha Nowy wpis
@Miłosz

Co z tego, ze szef jest ciagle uśmiechniety. Osoby, ktore pracuja w firmach cenia sobie premie i wysokie place, bardziej tym zachecisz pracownika do pracy niz samym usmiechem szefa

Pracowałem w tej firmie rok na magazynie , jestem zadowolony, płacone zawsze na czas a praca sama w sobie przyjmena.

Mariusz
@Tomek

Zgadzam się , też pracowałem i jestem zadowolony

Tymon Nowy wpis
@Tomek

Wlasnie o to chodzi, ze wiele komentarzy pozytywnych jest w czasie przeszlym pracowalo (usunięte przez administratora) A co sie stalo, ze juz nie wspolpracujecie to jedna wielka niewiadoma (osoby pracuja po 15 lat w tej samej firmie albo nie odchodza wcale jak im sie dobrze w niej pracuje) aczkolwiek moze wypisywac te komentarze pozytywne jedna i ta sama osoba napuszczona przez szefa. Rotacja rotacja i jeszcze raz rotacja nie poparta w komentarzach zadnym sensownym argumentem albo choćby logicznym.

Szybko sprawnie, bez większego stresu

Kreatywne i "w punkt"

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kiwi

Jak zwykle, osoby oceniające prace w firmie na zasadzie ilości i częstości ogłoszeń, a co to wnosi do rzeczy i opinii na temat pracy w firmie? Jeśli kogoś boli (usunięte przez administratora) bo niestety nie przeszedł pozytywnie rekrutacji i narzeka tutaj na „częste ogłoszenia” to na początek proponuje poszukać problemu w sobie :) Z czystym sumieniem mogę polecić, wiadomo, klasycznie ten kto zadowolony nie będzie szukał powodów do narzekania, tylko dawał z siebie wszystko ale ten kto niezadowolony i niedoceniony, bo skupiał się na wszystkim innym, byle nie na pracy to wyleje tu swoje żale. A jakim problemem było zgłoszenie informacje pracodawcy o „niewygodnym krześle biurowym”? Myśle że nie byłoby żadnego problemu z wymianą :)

@Kiwi

Wnosi bardzo duuuuzo :). PONIEWAZ ROTACJA NIE JEST DOBRYM ZJAWISKIEM W FIRMIE, SWIADCZY O CZYMS. Np czemu tak czesto pracownicy odchodza z tej firmy, ze non stop pojawiaja sie ogloszenia na te same dwa stanowiska? Nie zrozwoju :) nie podalas nawet zadnego argumentu czemu sie tak dzieje. ROTACJA PRACOWNICZA I CIĄGŁOŚĆ WYSTAWIANYCH OGLOSZEN NIE ŚWIADCZY DOBRZE O FIRMIE. Nie buduja dobrego zdania o sobie w ten sbosob, bo z ogloszen wynika, ze nie ma tam zadnych stalych pracownikow i jak logicznie ktos mysli musi byc cos nie tak. I to juz nie wazne kochana czy ten kandydat sie dostal czy nie, czy daje czy nie daje z siebie. Licza sie fakty, bo to jest absurd zeby kazdy pracownik byl beznadziejny:). Na podstawie częstotliwości dodawanych ogłoszen mozna wiele wywnioskować. Bo jest to zjawisko nadprzyrodzone zeby w rok w rok co miesiac wisialy te same ogloszenia :) jak firma jest taka super co z siebie daje ze nikt tam nie chce pracowac(na podstawie ogloszen)? Jak jest taka super czemu caly czas szuka pracownikow na te same stanowiska???? Boty same wystawiaja ogloszenia czy jak ? :D ze sie do tego nie potraficie przyznac. PRZECIEZ NA TYCH STANOWISKACH JUZ POWINIEN PRACOWAC KAŻDY MIESZKANIEC BIAŁEGOSTOKU I FIRMA POWINNA BYC JEDNA Z NAJWIEKSZYCH FIRM ;) jesli to taka rozwojowa firma i nie jest to rotacja. Podaj z 10 argumentow czemu jest taka rotacja? Uwazasz, ze wszystkie rozumy pozjadalas, jestes w bledzie, to ze tobie tam pasuje praca to nie znaczy, ze wszystkim ;) WBIJB SOBIE DO TEJ GLOWKI ZE ROTACJA I CIAGLE OGLOSZENIA DOBRZE NIE SWIADCZA O FIRMIE I KAZDY MYSLACY CZLOWIEK CI TO POWIE. I nie wypisuj tych herezji :) bo nie potrafisz logicznie myslec.

@Ananas

A w tym wszystkim ciekawe nie jest to, że mimo wszystko ktoś nowy zawsze się znajdzie?

@Maria

Niech sie znajduje, ale dlugo nie zagrzewa miejsca w tej firmie jak widac po ogloszeniach, bo jest ciagla rotacja i wymiana pracownikow.

Kiwi
@Ananas

Drogi Ananasie sądząc po komentarzu, po którym zakładam że ciśnienie Ci podniósł mój komentarz i się spociłeś z wrażenia zaznaczam raz jeszcze. Nie atakuj mnie bo to aktualnie Ty ośmieszasz się publicznie próbując udowodnić mi dlaczego rotacja jest zła, owszem rozumiem to ale widzę tu ogromny żal chyba po boleśnie krótkim stażu w tej firmie lub po przegranej rekrutacji, że tak często tu zaglądasz i próbujesz wszystkich pouczać :) Życzę powodzenia i trzymam kciuki za znalezienie odpowiadającej pracy lub powodzenia w aktualnej pracy. Pamiętaj lżej się będzie żyło jak będziemy patrzeć w przyszłość, niżeli cofać się w przeszłość. Ja nie mam na co narzekać, a jeśli dobrze wpisujesz się w profil firmy to i z rotacją na konkretnym stanowisku nie ma problemu :) Pozdrowienia!

@Kiwi

Rece opadaja jak czytam twoje komentarze. Jak mozna nie rozumiec ze rotacja w firmie jest zla i z czegos wynika? Umow sie na randke z logika. Bo jakos nie wierze, ze kazdy przyjmowany pracownik nie wpisuje sie w firme i co miesiac co pol roku jest te same ogloszenie dodawane i tak w kolo. Skoro nie zrozumialas to nie zrozumiesz jeszcze raz. Zachecam do poczytania na temat rotacji. Osmieszasz sie to ty hipokrytko poniewaz, ciagle próbujesz cos nieudolnie wytlumaczyc i udowonic, a argumentow nie masz, i slabo ci to wychodzi :). Nie zbawisz firmy tymi komentarzami od rotacji i opinii innych na ten temat. Jeju hahhaha jaka przyszlosc jaka przeszlosc o czym ty dziewczyno w ogole mowisz? Poczytaj co wypisujesz. Komentarze tycza sie rotacji terazniejszej, ktora trawa w nieskończoność od wielu lat. Wywlekasz jakies argumenty typu ,,przegrana rekrutacja, powodzenia w znalezieniu pracy, czy aktualnej" naprawdę jestes smieszna. Nie wiem co tym chcesz osiagnac, temat zupelnie jest inny. Ale tobie powodzenia w pracy przyda sie o wiele bardziej niz komukolwiek i w czytaniu ze zrozumieniem. Radze ci sie zajac praca albo czyms pozytecznym w zyciu niz plucie jadem i zbawianie firmy smiesznymi komentarzami szanowana Pani Kiwi ;).

@Ananas

A wiadomo jak takie podmianki wpływają na samą pracę? Bo to chyba stale trzeba kogoś wdrażać przez to?

Niedorzeczne

Nie warto skladac cv. Rozmowa o prace trwa cala wiecznosc, szef zadaje pytania nie na temat, siebie stawia wyzej niz ciebie w rozmowie co o czyms swiadczy, wychwala firme jaka to ona ,,swietna" nie jest. W rezultacie wynik calej rozmowy jest jałowy. Strata czasu. Nie warto.

Mirek
@Niedorzeczne

"Niedorzeczne" tylko puste słowa żadnych konkretów, ale rozumiem, że musisz wylać swoje żale...

Zmn

Na zmiane szukaja pracownikow. Raz koordynator z j.rosyskim raz osoby od e-commerce. I tak przez caly miesiac, rok, cale zycie. Przeogromna rotacja nie wynikajaca z rozwoju. Co jest przyczyną pieniądze, atmosfera? Szef szuka kogos ambitnego do rozwiniecia firmy za darmo? Takie firmy w Białymstoku z często powtarzajacymi sie ogloszeniami nie swieca dobra firmą.

Byly pracownik

Bardzo nie polecam , nie ma odpowiednich sprzętów , krzesła nie doprofilowane do pracy biurowej , umowa to (usunięte przez administratora) niby umowa o prace co do czego 400zl na konto a reszta pod stołem ,która trzeba prosić wręcz bogać . Bo szef nie ma gotówki . Brak inwestycji w firmę . Popracowałam 6 msc bez rezultatów . Niby konkursy a nic nie ma . Opinia negatywna nie polecam trzeba omijać

@Byly pracownik

To jakie te krzesła tam mają, drewniaki, że niedostosowane? :( A te konkursy to jakie obiecane były?

Hahahaha
@Byly pracownik

I tu kryje sie sekret w rotacji pracowniczej :). Teraz nikogo nie dziwi czemu co miesiac jest wystawiane jakies ogloszenie na te same stanowisko. Jeszcze takich herezji nie slyszalam. Co osobiscie mnie bawi na czasy 2022 xD

Grażyna
@Hahahaha

Czyli pracowałaś tam? Ile wytrzymałaś w takich warunkach w takim razie?

Coz

Moge stwierdzić ze rotacja w firmie jest, znowu znajduje sie ogloszenie i znowu na te same stanowisko e-commerce. Dość ciekawe zjawisko

@Coz

A gdzie to ogłoszenie i kiedy wrzucili?

Julia

Dużo uwagi na forum poświęcacie problemowi rotacji. Słusznie zauważyliście, że cały czas te same ogłoszenia się pojawiają. Jak większość z Was też nie wierzę, że jest to związane z rozwojem firmy. Tylko zastanawiam się z czym? Nie płacą, za duże ciśnienie, wymagania? Dlaczego nikt nie chce pracować na tych stanowiskach?

@Julia

Tez mnie to zastanawia. I także nie wierze, ze jest to zwiazane z rozwojem firmy, skoro juz 3 lata wisza w kolo te same ogloszenia na te same stanowiska, cos jest do rzeczy

@Maria

3 lata to faktycznie długo. Ale one znikają na jakiś dłuższy czas tak jakby ktoś się znalazł i odszedł i znowu wrzucają czy dosłownie cały czas się odświeżają, bo nikt konkretny się nie zgłasza? Bo ktoś napisał, że istna rotacja, ale to i tak jakiś czas musi trwać przecież. Samo wprowadzenie pracownika na miejsce pracy i okres próbny przecież

Niewarto

Powiem tylko tyle, nie warto skladac cv i tracic czasu na rozmowe. Ciagle ogloszenia na te same stanowiska w koło. Istny spam i rotacja.

Natalia
@Niewarto

No dobrze ale rotacja to może być z różnych powodów, dlaczego dokładnie odradzasz? Jeśli rzeczywiście znasz firmę to odpowiedź nie powinna sprawiać chyba problemu co?

Jak szefostwo w Project Plus Sp. z o.o. sp.k. traktuje ludzi?

Bart

Zawsze będę polecać.

Paranoja

Widac jaka jest rotacja na stanowiska, znowu poszukuja na stanowisko rekrutatora z j.rosyjskim. Czeste i geste poszukiwania pracownikow na rozne stanowiska. Widocznie nie jest taka ,,fajna" firma jak szef wychwala. Nie bylo by ogloszen non stop, tak duzej rotacji. Smieszna firma.

John
@Paranoja

Może firma się rozwija i potrzebuje dodatkowych rąk do pracy :)

XD
@John

Jakby sie rozwijala i bylaby potrzeba dodatkowych rak do pracy to i nabor bylby na inne stanowiska, proste. A tak caly czas te same ogloszenia na te same stanowiska. Bez zadnych zmian.

Hahaha

Duza rotacja pracownikow na stanowisko obslugi aukcji. Co jakiś czas ciagle widnieje te ogloszenie. Musi cos byc do rzeczy z firma, nie za ciekawa pewnie ;).

Ela
@Hahaha

Według mnie super firma. Fajnie się rozwija, dochodzą nowe projekty

Ciekawe
@Ela

To czemu jest tak duza rotacja pracownikow? Non stop te same ogloszenia co jakis czas. Blagam nie mowcie ze sie rozwija i przez to, bajka dla pieciolatka.

Co wchodzi w skład benefitów?

Natasha

Фирма ужасная. Деньги собирают заселяют в хостел и оставляют без работы.

Zostaw merytoryczną opinię o Project Plus Sp. z o.o. sp.k. - Białystok

• Jak się pracuje w Project Plus Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Project Plus Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Project Plus Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Project Plus Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Project Plus Sp. z o.o. sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Project Plus Sp. z o.o. sp.k.
1.9/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Warszawska 6 lok. 32
    15-063 Białystok

Project Plus Sp. z o.o. sp.k.