Opinie o Osm Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Osm Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Osm Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osm Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Nowy wpis

Czytałem że ta agencja załatwia prace dla marynarzy na statku. Chciałbym się dostać jak warunki dobre tylko zaniepokoiło mnie że był w zeszłym miesiącu problem z wypłatą. To jednorazowa sytuacja i nie ma co się bać bo wolałbym uniknąć takich stresów z kasą.

Mechanik Nowy wpis

Czy mial ktos problem z niewyplacona pensja albo opoznieniem w platnosciach?

Mario Nowy wpis
@Mechanik

Paslip dostałem 28 lutego i do tej pory nie dostałem wypłaty.

Jak w ogóle jest teraz z wypłacaniem pensji, dostaje się już na czas? Pisaliście o opóźnieniach na forum, stąd moje pytanie. Osobiście zainteresowałem się stanowiskiem specjalisty ds. rekrutacji marynarzy, ale niestety znalazłem tylko ofertę archiwalną. Mimo to będę próbować dostać tę pracę. Wymagany był bardzo dobry angielski i powiedźcie czy rozmowy musiałbym właśnie prowadzić w tym języku?

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Osm Poland Sp. z o.o. jako operator produkcji. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Osm Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Stewardess

Generalnie właściciel firmy wytacza swoim byłym pracownikom sprawy ruinujac ich późniejszą przyszłość. Łącznie z inwigilowaniem przez policję i straszeniem jakimiś typami z ulicy. Dla każdej szanującej się kobiety odradzam lepiej pójść np. promy.

Zygmunt

Jesteś niewygodnym pracownikiem firma robi wszystko żebyś nie istnial i funkcjonował w normalnym życiu. Stewardessy które wcielają się w rolę prezesów i rządzą statkami. Znajdą na Ciebie haki i informują policję. Nie polecam.

Helena
@Zygmunt

w sumie to nie zrozumiałam chyba przenośni w tej wypowiedzi. Możesz w ujęciu rzeczywistym to opisać z przełożeniem na prawdziwe warunki jakie oferują? Z jakiego powodu miałbyś być "niewygodny"?

Angela

Jesteś nie wygodnym pracownikiem to uważaj. Firma potrafi nasłać policje i zrobić pod górę. Kapitanowie którzy sprzedają stewardessy bo ktoś kogoś nie lubi.

Helena

Czy ktoś wie coś więcej na temat firmy? Bo z tego co widzę ktoś tu od jakiegoś czasu wypomina im jakieś nieciekawe praktyki. Niby, że mszczą się na byłych pracownikach, udostępniają ich poniżające zdjęcia oraz wynajdują ludzi do nękania ich. Prawda to? Ktoś pracował w tej agencji / miał styczność i by to potwierdził?

Try

Prezes wraz z pracownica Sabina Bigosinska udostępnia poniżające zdjęcia po to tylko żeby po trupach poniżyć byłych współpracowników. Raczej nie polecam tej firmy jak coś nie po twojej myśli to albo współpracownicy Ciebie poniża albo prezes wynajmuje typów co przez pół życia będą Ciebie nękać. Uważać na Sabine Bigosinska czuje się pewnie bo ma układy w firmie za to prezes fundal jej mieszkanie

Try

Prezes wynajmuje jakiś polglowkow i mści się na byłych pracownikach. Firma wynajmuje trójmiejskich kiboli i innych ludzi z trójmiejskiego półświatka. Bigosinska pomyliła stanowiska albo studiów MBA jej zabrakło uwaga na nią najbardziej wyrachowana stewardessa.

Yty

Cała firma to (usunięte przez administratora)

Try

Firma w której stewardessy zastępują prezesa jedna wielka klita rasiści i Ksenofoby Bigosinska wczuwa się w rolę prezesa uwaga na tą osobę po trupach do celu pochodzi z mafijnych kregow

Co wiecie o pracy w firmie Osm Poland Sp. z o.o. w miejscowości Gdańsk, czekamy na informacje od obecnych i byłych pracowników! Każda opinia się liczy!

Porażka totalna najgorsza firma z jaką do tej pory miałem do czynienia, (usunięte przez administratora) w papierach, zero profesjonalizmu. Nie polecam lepiej trzymać się z daleka od tej firmy.

Grażyna

@Pracownik dzięuję za Twój wpis. Rozumiem, że nie polecasz pracy w firmie Osm Poland Sp. z o.o. Jednak twoja opinia wydaje się zbyt ogólna, gdyż nie wymieniłeś z jakiego powodu/powodów nie polecasz pracy w tym miejscu. Czy możesz rozwinąć swoją myśl i napisać coś więcej o warunkach pracy w tej firmie?

Tris

Te wszystkie agencje to kolejny skostniały twór jak urzędy pracy. Miesiącami możesz czekać na pracę a jak już się znajdzie to albo na beznadziejnych warunkach albo ze statku przychodzi odpowiedź że cię odrzucają bo np. referencje im się nie podobają i tego typu pierdoły. Niepoważne traktowanie ludzi. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Osm Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Osm Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Osm Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osm Poland Sp. z o.o.?

Osm Poland Sp. z o.o.
  • Al. Grunwaldzka 472D