Opinie o Emmco Pomorze E&C Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk Załogowa 17

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Emmco Pomorze E&C Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Emmco Pomorze E&C Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emmco Pomorze E&C Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk Załogowa 17

Nie znam bardziej zakłamanej osoby niż prezes tej firmy. Najpierw naopowiada, naobiecuje, a później kłamie w żywe oczy, że nic takiego nie miało miejsca. Porażka. To się nazywa brak szacunku dla pracowników.

Mirka

Co tam się dokładnie dzieje? Mówicie tu o braku szacunku i zwolnieniach, więc trochę mnie to zmartwiło jako kandydatkę :/ Za co wyrzucają z pracy, jednak jakiś powód konkretny zawsze jest? I jakie obietnice nie zostają spełnione?

Welder2202

Ja osobiście emmco polecam i pozdrawiam panie z biura- zawsze miłe i pomocne razem z Adasiem. Latam już co jakiś czas do Norwegii i znam rynek. Jak czytam niektóre wpisy, to zastanawiam się jak bardzo trzeba być sfrustrowanym i niezorientowanym, że osoby piszące opierają się na jednej agencji pracy, ponadto nie znają rynku offshore. Stocznia rządzi się swoimi prawami, dziś lecisz za 2 tygodnie nie ma pracy. W obecnych czasach nikt nie da ci gwarancji wylotu. Tak samo jak z pracą spawacza czy montera. Jeśli jesteś dobry w swoim fachu zawsze pracę znajdziesz. Pozdrawiam wszystkich amatorów i maruderów. Pokorne ciele dwie matki ssie.

Sam
@Welder2202

Firmę polecam. Wszystko zgodnie z umową na czas i jak trzeba. Jak czytam opinie negatywne to albo bzdury albo jakies (usunięte przez administratora) z konkturencji. Tyle w temacie.

Nie polecam firmy pod żadnym pozorem. Polscy poganiacze tam pracują, zero organizacji, piszesz w formularzu przyjęcia rozmiary odzieży ,butów dostajesz co innego. Spawaczom każą spawa w starych używanych maskach po kimś. Totalna porażka omijać szerokim łukiem.

Da się zgłosić ten zły rozmiar odzieży roboczej? Wymienią wtedy na poprawny? Czy można zapomnieć? Tych używanych masek to nawet nie skomentuje:/ Aż mi się nasuwa pytanie co z zasadami bhp? Przestrzegają ich? Waham się jeszcze czy tu podbić o prace, wytrzymałbym w sumie takie warunki, gdyby dobrze płacili. Zarobki jak oceniasz?

Zuzanna Nowy wpis

To ja mam pytanie co do tych np. masek. Jak taki spawacz sam sobie kupi nowa i odpowiednią pod kątem bhp, to jest szansa, aby firma zrobiła zwrot kosztów?

@EMMCO Pracownik Nowy wpis

Jestem pracownikiem tej firmy od kilku lat i nie napotkałem jakiś większych problemów przez ten okres.Firma wypłacalna, zawsze pieniądze na czas. Przeloty, wyżywienie, pokoje jednoosobowe wszystko ok. koordynatorzy na miejscu,mowa o stoczni Stord pomocni, zaangażowani. Atmosfera w pracy ok. Mają jakieś minusy, ale to zostawię dla siebie bo bzdury. Polecam pracę w tej firmie

@@EMMCO Pracownik

Nie ma miejsc pracy idealnych, dałbyś chociaż radę napisać jakiś minus największy jaki maja twoim zdaniem? Kasa terminowa zawsze na plus:) ze stawki tez jesteś zadowolony? Jak płacą? Są jakieś premie, podwyżki? Ciekaw jestem czy jak się bym przyjął, to mam gwarancje ze wynagrodzenie nie będzie stać w miejscu. Pozdro:)

@Emmco pracownik Nowy wpis

Jeżeli chodzi o stawki to wszystkie firmy w tej branży mają zbliżone, nikt nie da ci więcej zarobić, jeżeli chodzi o premię i podwyżki,to jeżeli stocznia np.po strajkach coś podniesie to i EMMCO podniesie????. Co do minusów to tak naprawdę nie ma aż wiele, ale jak wcześniej wspomniałem zostawię dla siebie???? Każda firma ma plusy, minusy i w tej sytuacji indywidualnie jednemu przeszkadza logistyka, drugiemu np.jedzenie, trzeciemu ludzie w pracy bo nie mogą się dogadać,czwartemu coś tam coś tam itd. Ja osobiście nie narzekam ???? przepraszam jest jedno ale,korona ma wartość jaką ma ????

Jakie godziny pracy obowiązują w Emmco Pomorze E&C Sp. z o.o. sp.k.?

Nie mam pojęcia czemu ktoś teraz nie polecał współpracy ale z internetu wiem, że parę dni temu wygasło ogłoszenie dla asystenta zarządu. mam doświadczenie z takiej pracy, wiec możecie mi opowiedzieć jak tutaj wygląda i jak jest płatna? Mieszkam niedaleko Załogowej, może jeszcze będą szukać? chyba ze już na bank się ktoś dostał?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Emmco Pomorze E&C Sp. z o.o. sp.k.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy

Z jakich przyczyn szkoda, co się dzieje? Widziałam, że z miesiąc temu jeszcze była dostępna oferta dla Project Managera. Brałam ją pod uwagę ale nie mogłam wtedy aplikować. Ciekawa byłam, czy właśnie ktoś będzie cos pisał o tym stanowisku, ale nie widzę komentarzy do niego się odnoszących. Czy to o tę pracę także chodzi?

.....

Mam jechać na rotacje 2/3 do Stord, a przed wyjazdem dowiaduje sie, ze będzie 4/2. To Rumunia czy Norwegia?

@.....

Ja na stronie chyba widzę jedynie jeśli już to opcje na Norwegię? W ogóle to jak Cię o tym poinformowali i co dalej? Wyjaśnili chociaż z czego wynika taka podmianka? I przede wszystkim będzie za to jakaś rekompensata czy jednak rezygnujesz?

Czy w firmie Emmco Pomorze E&C Sp. z o.o. sp.k. są regularne szkolenia pracownicze?

Potwierdzam . Zakłamany jest i pracownicy tacy sami . 0 szacunku do ludzi . Wykorzystają ludzie i wyrzucają . Potrzebują przeszkolenia z zakresu traktowania ludzi i szacunku .

Mirka

Welder2202

Franek
@Welder2202

Zapomniałeś sie podpisac, zeby w biurze wiedzieli ktory to taki wazeliniarz

@Franek

A skąd wiesz, że tego nie zrobił? Może te nick to jego biurowe pseudo? ;p A tak na poważnie serio jest pewność, że to ktoś od nich mógł napisać? Czemu

montuch23

zgadzam się

Zenek
@Maja

Po to by podbić dobra opinie o firmie

@Zenek

I takie wspomniane podbijanie dobrych opinii miałoby coś wnieść? Brakuje obecnie kandydatów, czy może z roku na rok jest ich coraz więcej? Jest aktualnie spora konkurencja, czy każdy się dostanie? Czego wymagają?

Sam
@Welder2202

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Emmco Pomorze E&C Sp. z o.o. sp.k.?

Magic

Jak wygląda forma zatrudnienia w emmco jako monter izolacji na Norwegii? Umowa o pracę czy inna forma?

Zbyszek

Nie polecam firmy chcialem zatrudnić sie do nich do firmy jako malarz na stord. Od dwoch miesiecy Pani z biura ściemniały i zapewniała mnie ze praca bedzie na 100% ze czekaja na wejście, a po 2 miesiacach otrzymalem wiadomosc ze nici z wyjazdu i tyle w temacie.

@Zbyszek

Jakiś powód podały czy po prostu nie ma i już?

Wojtek
@Zbyszek

Dokladnie tak samo z rusztowaniowcami na projekt stord. Czekalem na wyjazd od marca dzwonilem co jakis czas, pani z biura zapewniała mnie ze praca jest na 100% i zeby niczego nie szukac. Niedawno zadzwonilem otrzymalem informacje ze nie dostali pozwolenia i nie schodzą na stord, choc pozwolenie niby juz bylo i czekali tylko na date wylotu.

Zenek
@Paweł

A jaki powód zaden sciema szka ze praca bedzie, a prawda jest taka ze same nie wiedziały czy bedzie, tylko trzymały ludzi zebys byl gotowy i nigdzie indziej nie wyjechał. Prawda jest taka ze duzo firm w Norwegii tak dziala, ale przewaznie to w firmach gdzie siedza polaczki w biurach.

@Zenek

Nie no, nie mów nawet, że tak właśnie działają. :( To brzmi nieetycznie. Czy gdyby takie manewry mogły zostać udowodnione to można byłoby próbować wyegzekwować jakieś odszkodowanie związane z blokowaniem możliwości wzbogacenia się?

Maja

Mimo wszystko jaki mógłby być powód tego, że nie braliby na to stanowisko? Mała opłacalność czy chętnych właśnie by nie było? Obecnie to na które najlepiej się pakować? Polecacie jakąś konkretną opcję dla młodych bez większego doświadczenia? partner na wiosnę będzie coś reflektował

Monter/spawacz

Ja pracuje juz od lat i nie narzekam. Nawet jak byl okres zmniejszenia pracy w norwegii to zapewnili prace w polsce, a pozniej powrot na rotacje.

Czym w Emmco Pomorze Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Weeelder

Tyle dają dodatków ile im prawo norweskie nakazuje, nic od siebie.

Maja

Pisali tu kiedyś o podbijaniu dobrych opinii w firmie i na tym w sumie temat się zakończył. czyli wyszło skutecznie? pytam bo na stronie mają sporo ofert i chciałam podpytać o obecne warunki dla młodszego speca do spraw finansowych. w jaki sposób sprawdzają tutaj znajomość języka angielskiego? podobno ma być komunikatywny. piszą także o możliwości rozwoju zawodowego, czyli chodzi tutaj o awans? A na jakie stanowiska byłaby opcja i jakie warunki by przy tym przysługiwały?

Spawacz

Prezes tej całej bandy obiecuje ludziom wylot a pozniej sie wycofuje i udaje ze nic nie wie. Koordynator A to samo jedno gada drugie robi. Jedynie panie z biura i rekrutacja cos wiedza i potrafią podejźc do człowieka po ludzku i sa pomocne i szkoda ich z takim człowiekiem Nie polecam

Polecam
@Spawacz

Student to tylko do wyruchania :) hahah a Pani profesor nie ;) szkoda tych przyszłych inżynierów

@Polecam

Ale nie pisz tak brzydko. :( Ogólnie to skąd to się bierze, że oni właśnie takie podejście co do ludzi tu mają? :/

Czy pensja w Emmco Pomorze Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Spawacz 135/136, ich ogłoszenie jest 11 sierpnia na GoWork.pl.

Uważajcie na ten badziew emco to kłamcy

Maja

Mówisz? :( A Ciebie to w czym takim okłamali, że tak piszesz?

On

Niepoważna firma prowadzona przez zachłannego właściciela, obiecują złote góry a wychodzi wielką klapa, człowiek jest na ostatnim miejscu. Nie chcę już nawet słyszeć o tej spółce

rafał
@On

Dokładnie a ludzi traktują jak śmieci chcesz sie zwolnić to wstrzymają TB certyfikaty i kasę i ten Adam wiecznie nawija makaron z wyjazdem i wymyśla

Welder_16697
@rafał

Podejmowałem współpracę z tą firmą dwa razy, nigdy nie miałem problemu ze zwrotem certyfikatów. Zawsze informowali mnie jak coś nowego przyszło i zwrot był albo natychmiast albo wysyłali pocztą. Rafał, może coś przeskrobałeś :))

Jacek.K
@On

To prawda lepiej iść do sec albo wns

Czy w Emmco Pomorze Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Krystyna

Czemu tak uważasz? Kto i jak niby kłamie?

Gdańszczanin

Firma nastawiona pozytywnie do pracowników. Może nie oferuje zbyt dużo jeśli chodzi o benefity pozapłacowe, ale panuje bardzo dobra atmosfera i poszanowanie. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Emmco Pomorze E&C Sp. z o.o. sp.k. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Emmco Pomorze E&C Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Emmco Pomorze E&C Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emmco Pomorze E&C Sp. z o.o. sp.k.?

Emmco Pomorze E&C Sp. z o.o. sp.k.

Emmco Pomorze E&C Sp. z o.o. sp.k.