Opinie o Solgaz Agd Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Solgaz Agd Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solgaz Agd Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solgaz Agd Sp. z o.o. w Świdnica

Malutka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Witam chciałabym się dowiedzieć jakie zarobki w solgazie są?

Pracownik Nowy wpis

W pełni zgadzam się z tym co napisał użytkownik Zorro. Zwłaszcza w temacie kompetencji kadrowej (tutaj nie rozwinę, żeby nikogo obrazić, ale nie jest dobrze). Struktura w tej firmie jest tak niezrozumiała i bezsensowna, że aż trudno to skomentować. Wybrana jest "elita", która nie robi nic poza tworzeniem toksycznej atmosfery, ale mówi to, co prezes chce usłyszeć, więc wszystko jest w porządku. O zarobkach nawet nie wspomnę, bo są poniżej godności. Kiedyś było lepiej, teraz niestety ta opinia nie może być pozytywna.

Miluś Nowy wpis

Toksyczną atmosferę robią tacy ludzie jak Ty co nie mają odwagi z imienia i nazwiska napisać czy odezwać się publicznie. Kują za plecami, piszą bzdety i jak to im źle. Po co tam siedzisz w tym Solgazie człowieku jeśli wszędzie jest lepiej? Szkoda pisać z takimi jak Ty co potem robią (usunięte przez administratora) W Solgazie jest ok. Atmosfera fajna. Praca lekka. Były podwyżki. Ludzie zadowoleni. No jasne że nie wszyscy przecież Pan Zorro i Pracownik (pewnie w tej samej osobie) zawsze będą niezadowoleni...

Majka Nowy wpis

Już drugi raz w ciągu kilku miesięcy pojawia się oferta na stanowisko pracownika produkcyjnego, a odzewu brak pomimo doświadczenia na produkcji, to kogo firma szuka?

Zorro

Zatrudnianie ludzi na sztuke aby była osoba. Wieksza ilość w dziale "mądrych głow" niż na dziale produkcyjnym gdzie kompletnie pewne stanowiska sa bez sensu. Kadrowa nie zna sie na swojej pracy bazując tylko i wyłącznie na tym co przeczyta w internecie bez jakichkolwiek szloleń. Wynagrodzenie śmiesznie niskie bez jakichkolwiek podwyżek. Brak benefitów. O awansie mozna zapomniec chyba ze jest sie w grupie "kolesiostwa". Ogolnie nie polecam

Rysiu
@Zorro

Praca lekka, miła atmosfera, ludzie mili oprócz jednej pani przed emeryturą na literę E. Co do kadrówki to nie zgodzę się z kolegą Zorro. Bardzo pomocna i miła osoba, najlepsza kadrowa jaką kiedykolwiek spotkałem. Zawsze ma dla nas czas i tłumaczy wszystko cierpliwie. Nowy Prezes życzliwy i zaangażowany. Firma ok.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Solgaz Agd Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Franklin

Jako pracownik Solgaz. Praca banalnie prosta, przenieś przykręć podaj dalej. Ludzie spoko, wynagrodzenie śmiesznie niskie, podwyżki to obstrukcja. O swoje trzeba walczyć. Widać po pracownikach, że każdy szuka czegoś nowego i się rozglonda za robotą. Praca po szkole ok, nie na długo, nie na stałe

Innova Premium 5+3

Praca sama w sobie jest bardzo prosta. Ale niestety nie jest idealnie . Zrób jakiś błąd na montażu to zostaniesz zjechany przez „kierowniczkę” która „pracuje” na końcu hali …. Jest wprowadzony tzw. Zakaz grupowania się xD … ale jest osoba której to nie dotyczy i może sobie swobodnie stać i rozmawiać ile chce i z kim chce i Sz.p Kierownik nie widzi w tym problemu ale jak ty podejdziesz do stanowiska obok spytać na temat PRACY to już pada hasło : „Mniej gadania więcej roboty” Poza tą osobą jest masę miłych i pomocnych osób . Jest dwóch przesympatycznych liderów którzy znają się na robocie i zawsze Ci pomogą. Jest tez bardzo miła Pani Kadrowa . W tej firmie możesz zapomnieć o jakiejkolwiek podwyżce Może kiedyś się coś zmieni ale wątpię .

Witam. Mam problem tyczący się zatrudnienia w Solgaz Agd Sp. z o.o.. Czy jest możliwość pracować na 3/4 etatu? Czy kierownictwo buduje dobrą atmosferę w firmie? Dziękuje serdecznie za wskazówki.

Zostaw merytoryczną opinię o Solgaz Agd Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Solgaz Agd Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Solgaz Agd Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solgaz Agd Sp. z o.o.?

Solgaz Agd Sp. z o.o.
  • Towarowa 28A