Opinie o PBS Connect Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PBS Connect Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PBS Connect Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBS Connect Polska Sp. z o.o. w Warszawa

@pracownik_Marki Nowy wpis

Bardzo dużo (na lepsze) zmieniło się po przeprowadzce do Marek. Nowoczesny magazyn, nowe biura, duży parking. Ktoś pisał o socjalu - nie jest tak źle. Świąteczne paczki. premie, bogaty coffee-corner, wyjazdy świąteczne i szkolenia "na bogato". Jedyny minus jak ktoś nie ma auta to daleko od głównej ulicy.

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku specjalista e-commerce? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie PBS Connect Polska Sp. z o.o.?

Iwo

@Przemysław Dopiero byśmy narzekali jakby szefostwo pozwoliło każdemu robić jak uważa. Dobrze będzie dobremu pracownikowi, polecam!

Insider
@Iwo

Faktycznie dobzi dostają dobrze. Rotacja niewielka, a raczej wręcz mała . Firma po przeprowadzce do Marek - nowoczesne biuro i magazyn. Nie jest to wyścig szczurów. Brak korpo zasad. Brak szkoleń. Ale atmosfera z gatunku rodzinnych . Odszedłem z uwagi na wyjazd do UK .

Wiktoria
@Insider

Super, że dajesz znać, jak Ci się pracowało w PBS. Namówię Cię na dodanie kilku słów na temat zarobków i ewentualnych dodatków? To ważne dla wielu osób, które zastanawiają się, czy składać tam CV.

Pracownik Nowy wpis
@Wiktoria

Nie wiem, kto kryje się za "Insider", ale w temacie płac trudno pisać konkrety, bo z uwagi na to , że PBS to nie korporacja - wysokość zarobków negocjujesz indywidualnie . Dużo zależy od doświadczenia (nie teorii a praktyki) . Zarobki muszą być uczciwe , bo pomimo przeprowadzki do Marek (z bródnowskiego Annopolu) nie słyszałem ,żeby ktoś z siebie odszedł.

Ilona

Jak wygląda kwestia urlopów w firmie PBS Connect? Czy terminy są narzucane z góry czy może można w tej kwestii bez problemu się dogadać z pracodawcą i wybrać ten dogodny dla siebie?

Pracownik Nowy wpis
@Ilona

Urlopy ustalasz z wyprzedzeniem z szefem działów. Pełna elastyczność. Nikt nie blokuje "po złości".

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PBS Connect Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. Zakupów (art. spożywcze)? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Jasiu

Zadowolony ale musiałem jechać za żoną (emigracja)

Mieczysław

Przedstawiliście już opinie na temat rozmowy kwalifikacyjnej oraz designu firmy. Jak natomiast wygląda sama praca? Są przyzwoite zarobki i dobra atmosfera?

Przemysław
@Mieczysław

Zależy na jakie stanowisko i do którego działu człowiek trafi. Atmosferę tworzą ludzie. To jest firma typu one man army gdzie do prezesa na Pan a on po imieniu. O wszystkim chce decydować sam, brak samodzielności w podejmowaniu decyzji. Nie ma też co liczyć na rozwój. Praca jest w dużej mierze monotonna. Brak laptopów. Kiepskie biuro i jeszcze słabszy socjal a w zasadzie jego brak.

Wiktoria
@Przemysław

Widziałam, że firma poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. Zakupów/Logistyki: https://pracodawcy.pracuj.pl/pbs-connect-polska-sp-z-o-o,22923 W ofercie jest napisane, że firma oferuje możliwość rozwoju.Czy faktycznie firma ,zapewnia swoim pracownikom szkolenia wewnętrzne?

JanKowalski
@Wiktoria

W 100% zgadzam się z komentarzem powyżej - o wszystkim decyduje Pan Prezes, zero samodzielności. Firma nie oferuje żadnych szkoleń, socjalu praktycznie nie ma.

Twojdok@yahoo.com

Byłem gościem w tej firmie i zauważyłem pewne rażące szczegóły. Najbardziej rzuciły mi się w oczy brudne ściany w sali konferencyjnej oraz brak multimedialnego sprzętu zamiast tego stała tablica na markery (?) . Dyskutowanie przy małym ekranie monitora jest dość utrudniające współpracę. Druga negatywna rzeczą jaka mogłem zauważyć jest brak prywatności ( dyskutowanie z klientem jest na siedzeniu w samym wejściu do firmy przy wielu osobach które słyszą o czym się mówi ). Plusem jest lokalizacja firmy.

PSBBSP

Nie profesjonalna rozmowa kwalifikacyjna. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o PBS Connect Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PBS Connect Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PBS Connect Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PBS Connect Polska Sp. z o.o.?

PBS Connect Polska Sp. z o.o.
  • Annopol 3
    03-236 Warszawa

PBS Connect Polska Sp. z o.o.