Opinie o Eurovector Sp. z o.o. w Łapy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Eurovector Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eurovector Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurovector Sp. z o.o. w Łapy

Gość Nowy wpis

Kilka miesięcy temu szkukali tu do was mechanika pojazdów ciężarowych, oprócz elastycznego grafiku nie podali żadnych benefitów. Serio nie ma żadnej prywatnej opieki zdrowotnej ani socjalu?

Krystyna

Chyba nie do końca załapałam, co właśnie przeczytałam. Czemu sam się nie zwolnisz skoro masz do nich jakiś problem, o co w tym chodzi?

Pawel
@Krystyna

Człowiek który wypisuje te bzdury to kierowca który nie szanuje żadnych ludzi i boi się nawet wpisac własnego imienia. To nie wilk a zwykla hiena. Został zwolniony dyscyplinarnie za porzucenie pracy !

Krystyna
@Pawel

tak po prostu ją "porzucił"? ale to chyba jakiś powód musiał mieć, dlaczego z firmą nie potrafił się dogadać, ciekawa jestem jak z drugiej perspektywy to wyglądało i czemu nie można było tego jakoś załagodzić

Pawel
@Krystyna

Niestety nie dało się załagodzić chodź sam osobiście próbowałem. Decyzja kierowcy była, że zwalnia sie z pracy w trybie natychmiastowym, nie mieliśmy innego wyjścia jak zwolnienie dyscyplinarne. Choć kierowca dostał dwie bardzo korzystne propozycje rozwiązania umowy za porozumieniem to z nich nie skorzystał.

BHP Nowy wpis
@Pawel

I tu jest Pan w błędzie. Dyscyplinarka nie jest prawidłowym rozwiązaniem tej sytuacji, wręcz przeciwnie można znaleźć tu przesłanki o naruszeniu prawa pracy że strony pracodawcy. Jako pracodawca, proszę się nie uważać za Boga i stawiać się ponad wszystkimi. Działając w taki sposób sami sobie Państwo szargają opinię...

Józef W. Nowy wpis

Najlepsza i profesjonalna obsługa klienta. Terminowość i szybka realizacja zleceń. Polecam współpracę.

Gerard Nowy wpis

Nie podobała mi się współpraca z tą firmą. Bardzo źle zorganizowana praca z kierowcami. Czasy dostawy są wyłączone.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Eurovector Sp. z o.o. na stanowisko Mechanik pojazdów ciężarowych? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Edward

W śród wielu firm świadczących usługi transportowe Eurovector jest najlepszy. Zawsze bezpiecznie zrealizują transport i w wyznaczonym terminie. Nigdy nie było opóźnienia. Obsługa klienta na wysokim poziomie. Polecam serdecznie.

Transport profesjonalnie przygotowany i terminowo doręczony. Bardzo dobra obsługa klienta i zlecenia. Super firma w branży transportu. Polecam.

Obsługa klienta na wysokim poziomie! Zlecenie zrealizowane terminowo. Cena za transport bardzo dobra. Polecam.

Małgorzata

Widziałam na ich stronie internetowej że mają otwartą rekrutację w firmie i zawsze można wysłać CV. Wiecie czy bez konkretnego ogłoszenia jest szansa na zatrudnienie? Odzywają się na takie CV bez konkretnego stanowiska?

Edward

Transport zrealizowany sprawnie i w terminie. Obsługa klienta bardzo dobra i informacja o etapie realizacji na bieżąco. Polecam są goni zaufania.

Obsługa klienta i zlecenia na najwyższym poziomie. Transport zrealizowany w terminie, sprawnie i bezpiecznie. Ceny jak w branży. Polecam.

Szofer

Firma zapewniająca stałą prace i uczciwe warunki finansowe na dzisiejsze trudne czasy. We flocie same nowe auta, także komfort pracy kierowcy jest wysoki. Zawsze można się dogadać co do zmian z szefem.

JJ

Pracowałem kilka lat, wypłata na czas, oczywista jak zawaliles robote to premii brak. Szef wprowadza dyscypline, szuje tych ktorzy szauja jego. Wypłata na czas.

@olek dlaczego uciekać przed szefem?

Czy Eurovector Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

olek

Chyba zartujesz, sport to będziesz miał jak będziesz uciekał przed wkurzonym szefem.

Arek

Przestaliście zaglądać na forum z jakiego ś powodu? Jest dobrze i nie ma chętnych?

Leszek

Jakieś zmiany zaszły w firmie, że od dawna nie piszecie na forum?

Wladek

Nie szanuja pracownika, tylko krzyk i ublizanie

Vitalij

jeden wielki wyzysk, nikt nie szanuje pracownika

wschodni

Firma transportowa jak każda, dopóki jeździsz płacą, ale mniej niz inni, problemy zaczynają się przy rozstaniu, obciażaja za wszystko co jest możliwe, przy roztsaniu straszenie to standard. Gdy kierowca ma jakąś potrzebę, zaczynaja się problemy, wypominanie itd. Trasy też planuja po swojemu, umawiasz sie na 4 tygodnie a pod koniec 4 okazuje się, że masz jeździć 6. Synek szefa bardzo chamski, nie idzie z nim pracowac, wiecznie ma problemy, czepia sie o wszystko, jak jest problem to zastrasza. Inni spedytorzy byli w porzadku, ale teraz zatrudnili nowych, którzy nie maja pojęcia o pracy spedytora.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurovector Sp. z o.o. - Łapy

• Jak się pracuje w Eurovector Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurovector Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurovector Sp. z o.o.?

Eurovector Sp. z o.o.
  • Harcerska 2D