Opinie o Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. w Mokre

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. w Mokre

Hej. Widzę że szukają kierowcy kat C. Studiuje i myślałem żeby sobie dorobić właśnie rozwożąc ale tę opinie tutaj są dosyć niepokojące.. faktycznie jest tak dużo pracy ? Tutaj raczej piszą osoby stojące na sklepie a jak jest z osobami które właśnie rozwożą, praca też jest 8 godzinna ?

Paulina

Chłopaków z dostaw również okradaja z wypłat i jedzą więcej jak 8h

Była pracownica

Najgorsza praca na jaką mogłam trafić. Potrącenia z wypłat, płacenie za towar który się nie sprzedał. Zamazywanie dat ważności i sprzedawanie produktu dalej. Chore co tam sie dzieje. Ostatni miesiąc kiedy tam pracowałam. Czekając na wypłatę dostałam 2800 miałam 175 h nie dostałam premii która mi sie należała napisałam do szefa. Wiadomość zwrotna cytuje: okres który biorę pod uwagę jest od 1 do 10 dnia miesiąca. Jak (usunięte przez administratora) od 1 do 10? Skoro wypłatę sie liczy do 1 do ostatniego dnia miesiąca. Chore… napisał też że mam spojrzeć w lustro i podziękować że nie dostałam tej wypłaty. Spojrzeć to jedynie on może w lustro i zobaczyć ile ludzi okradł. I jak traktowani są pracownicy jak (usunięte przez administratora) Przerwy nie ma, zapalisz papierosa 100 zł pobierają z wypłaty, kamer tyle jakby nie wiadomo co to było. Pracowników mają za psów i nic więcej. Wypłaty co chwile inne człowiek nawet nie wiedział ile ma na godzinę ani jak liczyć tą wypłatę żeby zobaczyć czy sie zgadza. (usunięte przez administratora) nie polecam pracy w tym sklepie !

Nie polecam pracy w tej firmie, wrecz odradzam! Pracownik nie doliczy sie swojej wyplaty. Co miesiac inna stawka potracen. Odpowiedzialnosc materialna, nie tylko za uszkodzenie towaru czy kradziez ale takze za inwenteryzacje,ktora w ogole sie nie odbyla! Pobieraja z gory z wyplaty po czym po fakcie informują ile i za co, co jest nie zgodne z prawem! Nie niejednokrotnie zgłoszone do PIP lecz ze wzgledu na plecy i kase min z pracownikow sklepy dalej persperuja... Im dluzszy staz pracy , tym wieksze potracenie z wyplaty! Jedyny atut to umowa o prace. Chorowac nie wolno! Przy zwolnieniu L4 etat zmniejszaja do polowy! Nawet pracowity i uczciwy pracownik jest okradany !

Mieczysław

Jak mogą z góry potrącać wypłatę nie wiedząc nawet czy będą jakie braki. W umowie jest to zapisane? Zdarza się że jest cała pensja czy co miesiąc coś zabierają?

@Mieczysław

Nigdy nie zdarzyło się aby pensja była cala, co miesiąc są odtrącenia. Bóg wie tak naprawdę za co. Inwentaryzację są przeważnie co trzy miesiące i za to są odtrącenia w całości z pierwszej pensji po inwentaryzacji. Więc nikt nie wie za co są inne odtrącona i to nie są małe sumy.

Iwo
@Już były pracownik

Ale jak dowiadujecie się z czego wynikają te rozbieżności to przeważnie, co finalnie wychodzi? Umowy z pracownikami na jak długo są zawierane? Jeszcze mnie ciekawi, czy każdy automatycznie ma zmniejszony etat, jak chociaż raz skorzysta z l4? Bo wiadomo czasami zdarza się, że człowiek choruje.

Ola

Ja będąc na l4 3 tygodnie dostałam dyscyplinarkę...a najlepsze jest to że przed dyscyplinarka dzwoniła do.mnie była już KR że cały właściciel Borysów nie akceptuje tego że ktoś chodzi na l4 i zapytała mnie czy wracam czy nie bo ona niewie co robic, ja niestety nie wróciłam bo strasznie chorowałam Że strony KR BYLO WIELE dziwnych docinków że mogę stracić pracę itd itd BRAK SŁÓW

Braniewo

Nie polecam pracy.ludzie ominiajcie ta firmę borys.oszukują na wypłatach oraz wyzysk..nie polecam żadnemu swojemu wrogó ale kto pojdzie sam to sie przekona po 1miesiqcu. Soboty 3 a niedziele 3 plus w tygodniu z 4razy godzin normstyw a wyplata 2700 pozdrawiam Baniewo.

@Braniewo

Wypłata ci się nie zgadzała z tym co zarobiłeś? Za soboty powinni płacić więcej? O ile według ciebie mniej dostałeś?

@Braniewo

Dziwi mnie ,że nikt z tą firmą nic nie robi ,ludzie się skarżą ,a oni cały czas bardzo dobrze prosperują. Ludzie pracują nawet po 3 tygodnie bez wolnego ,ktoś się powinien tym zająć.A wypłacane są grosze na tak ciężka pracę .Nie dziwię się ,że co chwilę szukają pracowników

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Była pracownica

Najgorsza praca jaka mogła mi się trafić na umówię pisze 8h a robiłeś 9/10 i wychodziły ci darmowe nadgodziny których nie wypłacali ,ciagle błędy przy wypłatach w tym miesiącu dostałam 3 przelewy bo nie potrafili zrobić 1 dobrego do tego brak l4 i z gorączka stoisz w pracy z bezdomnymi którzy śmierdzą tak okropnie że idzie się porzygac i najgorsze czyli kierownicy a najgorsza z nich wszystkich Kierownik regionalny Ania która każdego obgadywała oraz ujawniała poufne informacje współpracownikom które powinna była zostawić dla siebie lub powiedzieć wprost do danego pracownika ,co się dziwić że nikt tam pracować nie chce na szczęście zwolniłam się i idę do prawnika oskarżyć między innymi kierownika regionalnego o mobbing oraz o łamanie prawa i okradanie pensji za kradzieże a do tego za oszukiwanie w wypłatach ,mam 20 lat a wliczali mi podatki ktorych płacić nie powinnam

Borys braniewo

Witam serdecznie nie polecam (usunięte przez administratora) braki na wypłatach po 400zl .nie polecam najgorszemu wrogowi.omijac szerokim łukiem

Oliwia

Nie polecam pracy w firmie Borys. Omijać szerokim łukiem. Rozmowy kwalifikacyjne przebiegają wręcz cudownie. Opowiadają o umowie o pracę, świetne zarobki, premie, dodatkowe 150 zł za każdą niedziele, przyjmowanie dostaw w dwie osoby. Prawda jest taka, że nie ma stałej umowy, najdłuższa umowa jest tylko na rok, a później się martw czy dostaniesz kolejną. Zarobki? Najniższa krajowa, bo jeśli nie zrobisz miesięcznych celów to ci zabiorą premie, jeśli weźmiesz l4 to pożegnaj się z pracą i premią, bo na następny dzień wystawiają ogłoszenie o pracę. Przyjmowanie dostaw? W dwie osoby przyjmujesz ewentualnie przez pierwszy tydzień szkolenia, bo później sama rozkładasz 2-3 palety+ obsługa Klienta i pilnowanie czy nie okradną ci sklepu. Po miesiącu pracy nagle dowiadujesz się, że nie ma 150 zł za niedziele, tylko 75 zł. Dowiadujesz się o inwentaryzacjach, za które odciągają ci z pensji, bo stwierdzą, że pracownik nie wywiązał się z obowiązków i pozwolił, żeby było coś ukradzione, mimo że towar jest ubezpieczony. Paski wypłat są tak skonstruowane, że człowiek nigdy się nie doliczy, chyba że odda je do księgowego, który oznajmi, że zabierają podatek mimo nieukończonych 26 lat- tak było w moim przypadku. (Wszystko zgłoszone do PIP) Firma Borys oszukuję i każe Pracownikom (usunięte przez administratora) Klientów. Pani Paulina- była kierowniczka regionalna, która została usunięta z tej posady z powodu nadużywania alkoholu w pracy ( informacje takie przekazywała obecna Pani kierowniczka). Miałam niestety przyjemność z ową Panią pracować na jednym sklepie. Swoją nową szansę, czyli posadę kierownika sklepu wykorzystywała do tego, aby kazać innym pracownikom zmazywać daty na półrocznych przeterminowanych piwach, a później je sprzedać. Takich piw było aż 6 skrzynek w miesiącu październik. Wszystko zostało udokumentowane i zgłoszone do sanepidu, tak samo jak przeterminowana chemia dla pracowników z 2018r. Na temat tej firmy można dużo pisać, bo to tylko część z tego wszystkiego. Byli pracownicy wiedzą co tam się działo. Czy mogę polecić przyszłym Pracownikom? NIE. Czy mogę polecić Klientom robienie zakupów w tej firmie? Szczerze, raczej NIE, bo nikt z nas nie chciałby zatruć się. Mogę się spodziewać, że część lub cała treść mojej opinii zostanie usunięta przez administratora, lecz zapewniam, że udostępnię ją wszędzie, aby każdy wiedział i zrozumiał, że nie chce być oszukiwany i wykorzystywany.

Elka

Hej, zastanawiam się czy przesłać do nich CV na pracownika do działu handlowego, mają info, że szukają. Ile w ciągu roku zatrudniają osób do działu sprzedaży? Spora jest rotacja? Pytam i trochę też się waham by do nich aplikować, bo piszecie, że tylko można coś uzyskać jak ma się plecy u kierownictwa, no i że są ucinane wpłaty, może jednak coś w tej kwestii się zmieniło? Z tego co widzę to w sprzedaży można zarobić 5 tysięcy netto, ale czy to jest podstawa, czy może razem z jakąś premią?

Kaziu
@Elka

Może, warto zapytać u źródła i zadzwonić na ofertę pracy? Skąd ludzie tu maja wiedzieć ile kierownik regionalny ds handlu zarabia? Polecam firmę Borys. Ale z tego co wiem wymagania są na tym stanowisku spore i ciężko się dostać.

Były regionalny
@Kaziu

Podstawy masz na początek 4tys, a wymagania nie są spore bo biora wszystkich jak leci z ulicy po czym na zebraniach dostajesz (usunięte przez administratora) ze sklepy maja male utargi ale to przecież Twoja wina oraz pracowników ze tak słabo idzie więc jak się odezwiesz to lecisz.

@Były regionalny

Praca w Borysie to dramat przezucaja na inne sklepy,a że to inna spółka to zmieniają umowę i zabierają z wypłaty 300 zł na podatek ,bezprawie nigdzie tego nie ma ustalają swoje prawa

Jakie są mocne strony pracodawcy Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.?

Nie ma żadnych mocnych stron pracy w Borysie.Ludzie pracują po 3 tygodnie beż wolnego za 2800 zł,bo (usunięte przez administratora) ich z wypłaty, a gdy pracownik się odgraża, że zgłosić pracodawcę nagle dostaje kolejny przelew poprostu absurd

Polecam Świetne zarobki

Polecam świetne zarządzanie . Pracuje tu 1,5 roku . Chciałam tylko na dwa miesiące . Zostałam super atmosfera super zarządzanie jasne przejrzyste warunki pracy . Pracujesz , sprzedajesz zarabiasz . Ja zarabiam blisko 5 tys zł mam umowę o prace na cały erat plus premie Lubię swoją prace . Czytam te negatywnej komentarze i trochę się nie dziwie . Na blisko 500 osób które Firma Borys Company zatrudnia zawsze znajdzie się ktoś nie zadowolony . Powiek wprost 10 tys na razie na kasie mie zarobisz ale w dziale handlowym to standard . Borys dba o sępich Pracownikow. Pozdrawiam Borys TEAM !

@Polecam Świetne zarobki

A ile godzin miesiecznie pracujesz?

Agnieszka
@Polecam Świetne zarobki

Chciala bym postarać się o prace u państwa jako kasjer-sprzedawca. Zachęcające zarobki 5 tysięcy, doświadczenie mam. Ile godzin trzeba pracować żeby tyle zarobić?

Justyna polecam Borys Monopolo
@Agnieszka

Nie ważne ile godzin pracujesz , ważne jak sprzedajesz . Najważniejsza jest technika sprzedaży , polecanie towaru . Jeżeli to potrafisz to się nie zastanawiaj . Ja pracuje już pół roku i jestem bardzo zadowolona - polecam

Patrycja polecam
@Monika

Polecam Borys Company Świetna atmosfera , dobre zarobki Sprzedajesz , polecasz , zarabiasz , jeżeli szukasz fajnej ciekawej pracy , Birys jest dla Ciebie . Pozdrawiam pati. Pracuje 13 lat

@Polecam Świetne zarobki

Ile godzin miesiecznie pracujesz?

Agnieszka
@Justyna polecam Borys Monopolo

To mogę pracować te 170 h o których była mowa w komentarzach niżej i zarobić 5 tysięcy? Jestem dobrym sprzedawca, szybko się uczę, polecam towar, mam dobry kontakt z klientem

Rafał
@Agnieszka

U nas możesz. Zarobić teraz nawet 6 tys Zł ale musisz być handlowcem

@Polecam Świetne zarobki

Widać,że inteligencją nie grzeszysz. Gorzej niż w Borysie może być tylko w kamieniołomach. Człowiek wraca zmęczony psychicznie i fizycznie gorzej niż z budowy. System pracy łamie wszelkie zasady. Zwykły janusz co każe ci zapierd i nic poza tym z życia nie masz.

Asia
@456

Borys Company to najlepszy Pracodawca na lokalnym rynku !!1 Praca dla ambitnych młodych , Ludzi ceniących sobie zgrany zespół i dobre zarobki miła atmosfera , system premiowy , system kariery od sprzedawcy po Kierownika sklepu , Kierownika Regionu . czasami Pracownicy , którzy=y dołączają do Zespołu faktycznie nie do końca sobie radzą i dla nich faktycznie szpadel i kosa ... ale to na prawdę wyjątki zapraszamy Ludzi Kreatywnych , ceniących sobie rozwój Kariery i dobre zarobki to jest to miejsce zarobki nawet 5 tys. zł na rękę ! zapraszamy !!!

Justyna
@Polecam Świetne zarobki

Sama jestem pracownikiem Borysa i jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie

Sylwia
@Polecam Świetne zarobki

Ja też pracuje w Borysie owszem jestem zadowolona ale gdzie 5 tysięcy???? Jak to jest możliwe???? Plus premia??? Bzdura jakich mało

Renata polecam Borys Company
@Sylwia

Ja tez pracuje w Borysie i zarobiłam blisko 10 tys zł Trzeba być Handlowcem a nie narzekać , kwestia czasu , wszyscy będziemy zarabiać ????

Wojtek
@Polecam Świetne zarobki

Pracujesz od poniedziałku do niedzieli że zarabiasz 5 tysięcy?????

Lonbara
@Polecam Świetne zarobki

Boże dali 20 zł na godzinę i (usunięte przez administratora) 250 godzi. Miesięcznie, no właśnie podatki

nie
@Polecam Świetne zarobki

klamstwo i nielegalna praca w niedziele przy kasach

@Polecam Świetne zarobki

Uwaga , pracownicy muszą zamazywać daty na produktach przeterminowanych i sprzedawać , bo mają podpisaną odpowiedzialność materialną i muszą płacić za przeterminowane produkty ... Uważajcie - ZA NIM COS KUPICIE SPRAWDŹCIE DATY TERMINU

Pola

Serio takie coś jest wprowadzone? Przecież to nie wina pracownika, że coś nie zeszło z półek. Czyli co, macie potrąconą cenę danego produktu z pensji czy jak to wygląda? Są jeszcze jakieś zapisy w umowie albo potrącenia, na które warto zwrócić uwagę?

Wiesz może jak to się przedstawia na liczbach, ile jest zarządzających, a ile pracowników? Czemu uważasz, że to miejsce jest najgorsze, napiszesz coś więcej?

Sprawiedliwa

Skoro nie wypłacane były pieniądze, to dlaczego nikt nic z tym nie robił?Przecież to duża firma i nikt nie zglaszał tego instytucjom wyżej?

@Sprawiedliwa

Było zgłaszane, ale jak ma się plecy to nikt z tym nic nie robi.

HA HA.

KR są mniej kompetentni niż poniektórzy pracownicy sklepu, lub KS. Jak to jest możliwe? Pytam się, jak to jest możliwe że tak niekompetentna osoba może ZARZĄDZAĆ, ZWALNIAĆ, DEGRADOWAĆ, ROBIĆ CO SIĘ ZYWNIE PODOBA I NIE MA NAD TYM ZADNEJ WLADZY? A jak zgłaszasz problem wyżej ponad regionalną to jeszcze usłyszysz pretensje. SZEFOSTWO PROSZE OTWORZCIE OCZY! Rozumiem, że nikt za kare nie pracuje i dla Państwa nie ma "pracowników niezastopionych", ale dlaczego Państwo nie trzymacie dobrych ludzi? Tylko pozwalacie żeby KR wedle swojego "tą lubię, tą nie" "widzimisie" zwalniała, zarządzała i nic się z tym nie dzieje mimo skarg? Rozumiem, ze wystarczy tylko staż pracy aby zostać KR, jednak jeśli wpływa mnóstwo skarg, pracownicy wręcz masowo są zwalniani lub wykańczani przez celowe zagrywki KR aby odejść, dlaczego nikt nic z tym nie robi?... Przeżyłam mnóstwo regionalnych, ale to co teraz się dzieje, koszmar, człowiek upadlał się, dzieci matki w domu nie miały w imię Borysa, 15H i potem na rano wchodził i takie traktowanie bo co KR to inny obyczaj i inne widzimi się. Błagam Państwa, zacznijcie z tym robić porządek. Po prostu proszę aby Państwo otworzyli oczy, że naprawdę na tym rejonie, którego "nikt nie chce" dzieje się tragedia, nie ma żadnych już ludzi z długim stażem! Rozumiem, że rejonowa spełniła swoje obietnice chwaląc się prywatnie do innych "że wszystkich wymieni" I tak się stało. Dlaczego? To jest pytanie.

Sprawiedliwa
@HA HA.

Czy naprawdę za nic sa ludzie zwalniani? Każdy jest kowalem swojego losu ,degradować bez zgody szefostwa nie można, i czy naprawdę chodzi o to czy się kogoś lubi czy nie nie sądzę. Trzeba wykonywać swoje obowiązki za ,które się ma wypłacane pieniądze I tyle

Prawda
@Sprawiedliwa

„Trzeba wykonywać swoje obowiązki za, które ma sie wypłacane pieniądze„ hahahahaha zabawne, sęk w tym, ze ta złodziejska firma nie wypłaca tych pieniędzy które sie prawnie należą i które tak obiecują i są na umowach. Banda (usunięte przez administratora)

Borys Frombork

Brak szacunku nie polecam tej firmy ludzie omijajcie tą firmę

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.?

Już były pracownik

Podejście kierownictwa do pracowników to śmiech na sali. Olewają wszystko jak leci. Kłamią, zbywają itd. Np. Zadzwonisz do KR, ze wyplata Ci się nie zgadza to Ci powie żebyś czekał na drugi przelew który nigdy nie przyjdzie. Tak to wygląda

Nie polecam

Najgorszy pracodawca na lokalnym rynku! Ciężka praca za śmieszne pieniądze, okradaja z wypłat!!! Obiecują złote góry aby tylko człowieka do pracy ściągnąć po czym (usunięte przez administratora) z wypłaty!!!

Oburzony

Co miesiąc wypłaty się nie zgadzają! Brakuje po kilka stów. (usunięte przez administratora) Nie polecam!

Borys Frombork

Nie polecam nikomu tej pracy I proszę omijać z daleka tą firmę (usunięte przez administratora). Nie wypłacają pieniędzy za nadgodziny człowiek pracuje od poniedziałku do piątku 2soboty.3niedziele i brak szacunku za taką ciężka pracę niech szefostwo pracuje za 2600. I obwinianie pracowników że musisz normy wyrabiać szczerze ludzie omijajcie tego pracodawcę z daleka wielka ściema.

Borys braniewo

Brak szacunku dla pracownika sprzedaż zapalniczek i alkoholu normy ich i straszenie żeby wyrabiać i proponować ludzią a jak nie to kary finansowe żenada brak słów (usunięte przez administratora) na wypłatach itp

Borys Braniewo

Nie polecam pracy w sieci borys brak szacunku klijet przychodzi zostawi napiwek i nie można go wziąść i podzielic sie z pracownikami bo to jest szefostwa i za pracę od poniedziałku do piątku oraz w soboty i niedziele plus nadgodziny.oszukuja na wypłatach nie wypłacają nadgodzin oraz wymysł góry dźwigasz ciężkie skrzynki oraz inne rzeczy i nie potrafią docenić pracowników premie zenada brak slów.2700niech i soboty 2 plus niedziele 2 sami stoją i dźwigają nie polecam nikomu tej pracy i ominiajcie z daleka ta firmę (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. - Mokre

• Jak się pracuje w Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 24 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.