Opinie o Ebf Development Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ebf Development Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ebf Development Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ebf Development Sp. z o.o. w Zielona Góra

porażka

Żeby pocisnąć przy ul. Moniuszki potężny blok pomiędzy kamienicami, szkołą i do tego ruchliwą ulicą to trzeba mieć naprawdę nieźle z banią. Ludzie którzy będą mieli mieszkania nad samą ulicą będą się relaksowali na balkonach i przy otwartych oknach wdychając spaliny. Ciekawe też gdzie będą miejsca parkingowe dla aż tylu mieszkań. Będzie bardzo wielkie zdziwienie i rozczarowanie. Po prostu rewelacja.

@porażka

Miejsca postojowe są w halach garażowych. Ludzie, którzy kupili mieszkanie od strony ulicy zapewne doskonale zdają sobie sprawę jakie jest to miejsca, a mimo to się na to zdecydowali. Dajcie ludziom wolną wolę..

trewor

Wszędzie gdzie się nie spojrzy to od dawna widać wielkie reklamy tego dewelopera aż się robi niedobrze. Dopóki nie odwalili chały na Kompleksie Zachodnia przy ul. Godlewskiego w postaci jakichś kupopodobnych płyt nad wejściami do mieszkań czy hal garażowych z nieotynkowanymi ścianami tylko byle jak pomalowanymi, rozpadającej się skarpy i wielu innych rzeczy to jakoś nie trzeba było się tak reklamować. Do dziś nic z tego nie zostało poprawione tak żeby wyglądało jak należy. Klienci o tym pamiętają i tego nie wybaczą.

Lucy Nowy wpis

Witam, mam już doświadczenie z pracy jako Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości a okazuje się, że jakiś czas temu ktoś do tej funkcji był poszukiwany. zastanawia mnie ewentualne porównanie zarobków, ponieważ wprost nie zostały one wskazane. Jakich widełek płacowych można się teraz spodziewać?

bobu

Deweloper ten odwalił niezła lipę na Godlewskiego i zamiast wszystko elegancko zrobić tak żeby klienci byli zadowoleni to od tego czasu cały czas muszą ładować kasę w rózne reklamy. Nie dość że tu w mieście jest już tego sporo to nawet już koło Nowogrodu Bobrzańskiego stoi ich wielka reklama która zachęca do zakupu mieszkań. No niezłe żenua.

Arek Nowy wpis
@bobu

W Poznaniu swego czasu jeden deweloper też odwalił taką akcję. Zrobił chałę i myślał że jakoś to będzie no i okazało się że nie było. Były reklamy, bajerowanie jakimiś rabatami ale nic to nie dało.Pocztą pantoflową poszła opinia, klienci się zrazili i już dawno tego dewelopera nie ma. Tu pewnie będzie podobnie. Tak że powodzenia.

kika Nowy wpis
@bobu

Chcieliśmy u nich kupić mieszkanie ale po tym co się dowiedziałam i tu poczytałam to cieszę że nie kupiliśmy. Zastanawialiśmy się dlaczego tyle reklam i teraz już wiem.

Nie orientujecie się może czy działa tu jakiś dział marketingu a jeśli tak to czy przyjmuje do siebie specjalistów? Wśród niektórych z komentarzy klientów pojawiła się wzmianka dotycząca tego, że inwestowano w reklamę zamiast w inne obszary. Jeszcze nie do końca wiem o co tam chodzi, ale mam doświadczenie i zastanawiam się czy warto aplikować

Dzień dobry, możecie Państwo opisać warunki pracy w biurze? widziałam, że nie ja jedyna praca w nim się interesuje. Ktoś nawiązywał do jego „znikania”, czy chodziło może o ten komunikat na stronie odnośnie przejścia na prace zdalna? Czy jest w 100% w tej formie wykonywana?

ola

Z tego co się dowiadywałam no i na chłopski rozum, nie ma możliwości pracy w biurze sprzedaży zdalnie. To jest głównie kontakt z klientem

@ola

A udało się poznać szerzej określony zakres obowiązków? przypuszczałam, że kontakt z klientem może być realizowany online. Tak samo jak obsługa e-sklepu, zależnie oczywiście od stanowiska. to z jakich działów składa się firma?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ebf Development Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy

kasik
@porażka

Ten blok w tym miejscu to totalne nieporozumienie. Powinno tam być boisko, plac zabaw, jakiś sklep, parking albo coś innego. Ludzie mieszkający nad samą ulicą będą mieli niezłe powietrze w mieszkaniach z rur wydechowych. Brawo, brawo.

paulo
@porażka

Ciekawe gdzie ci wszyscy ludzie będą stawiali swoje samochody. Nie liczyłbym na mnóstwo miejsc parkingowych. Będzie wciskanie jak się da i gdzie się da. Gorszej lokalizacji na tak wielki budynek nie dało już się znaleźć.

@paulo

Gorszej faktycznie nie? A jakie ostatecznie były jeszcze inne opcje i kto o tym decydował? To decyzja jednej osoby czy większości? W jaki sposób tak właściwie tą firmie podejmuje się decyzje?

kiniu

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć apartamentowiec z basenem to zapraszam obejrzeć zalaną piwnicę pod blokiem przy ul. Godlewskiego 2B. Problem nieusunięty od powstania bloku, mimo różnych obietnic, ogłoszeń o pracach naprawczych. Ten deweloper to kompletne (usunięte przez administratora). Absolutnie nie polecam i radzę się wystrzegać.

benia

Co za architekta ma ten deweloper bo nie wiem jak w innych budynkach, ale przy ul. Lisiej to jakiś koszmar. Masakryczne kolory, jakieś małe płytki na podłodze. ciężko na to jest patrzeć.

Hela

Cześć, czy praca w biurze sprzedaży jest dostępna? Widziałam ostatnie opinie odnośnie majstra, a w ogóle z rok temu ktoś pisał o jakimś innym znikającym biurze sprzedaży, w temacie jeszcze nie jestem, bo dopiero się rozglądam, mam doświadczenie. Jakieś informacje o zespole? Atmosferze? Zarobkach?

klient

Kupiłem swego czasu u nich mieszkanie i nie da się ukryć że to był błąd. Po swoich doświadczeniach muszę przyznać że firma ta niestety zeszła na psy. Pogubili się z szanowaniem i dbaniem o klienta a przede wszystkim o jakoś tego co robią.

Witam. Większości widziałem opinie od klientów, mnie interesuje za to praca majstra, na stronie dewelopera widnieje taka oferta na Zieloną Górę, ale jest przy niej data 2021, czy te prace już są zakończone? i jeśli tak to jakie inne są w planach? praca będzie możliwa?

Dobrym majstrem? Co możesz mieć przez to na myśli? Czyli opinie uznajesz za aktualne? one nie będą także zależne od typu budowy? Ta realizacja jest już całkiem dokończona? Dla partnera pytam, interesują mnie w tym wszystkim zarobki. możecie je chociaż określić, żeby było wiadomo czy jest sens dalej obserwować oferty?

Kaśka

Myślę o wynajęciu albo kupnie mieszkania w Kompleksie Zachodnia i w związku z tym mam takie pytanie. W kilku miejscach wyczytałam a także dowiedziałam się że ten deweroper budując Kompleks Zachodnia w wielu miejscach zrobił lipę. Czy zostało wszystko naprawione?

adam
@Kaśka

Niestety wszystkiego nie poprawili i takie coś jest bardzo słabe. Sami sobie tym odpowiednią opinię wystawiają. Owszem niektóre rzeczy zostały poprawione a z niektórymi do dziś się migają. Przed zakupem mieszkania w biurze było bardzo miło i sama słodycz a po zakupie już tak nie jest. W związku z tym nie polecam bo są zdecydowanie lepsi deweloperzy.

klient
@Kaśka

W jednym z bloków od paru lat po większym deszczu zalewane są piwnice a deweloper na to jak na lato. Tak to naprawia od paru lat i naprawić nie może. Inne zgłaszane rzeczy też nie zostały naprawione albo zrobione tak żeby klenci byli zadowoleni z zakupu. Nigdy więcej żadnego mieszkania u tego dewelopera.

Klientka
@Kaśka

Klienci od samego początku wielokrotnie prosili o jakąś poprawę tragicznych płyt w tragicznym kolorze nad drzwiami do mieszkań. Co na to szanowny developer - OLEWECZKA!!! Jeszcze z czymś takim się nie spotkałam. Jak dla mnie jest to całkowity upadek i kompromitacja tego developera.

porażka

Istna tragedia jak ten deweloper oddaje klientom mieszkania. Wszystkie rury wystają ze ścian i na własną rekę trzeba jakoś kombinować i je jakoś chować w ścianach oczywiście ponosząc za to koszty. Co blok to jest tylko gorzej. Zdecydowanie odradzam zakup.

Pier
@porażka

Rury ze ścian wystają w budynkach przy ul. Jana z Kolna i na Lisiej też. Kupisz mieszkanie a później kombinuj sobie co zrobić z tymi rurami albo słono płać żeby ktoś to jakoś zrobił. Im nowsza inwestycja tym gorsza jakość, a także jakieś kombinacje i przycinanie kosztów. Ludzie powinni całkowicie przestać u nich kupować mieszkania to może by się ogarnęli. Przestrzegam myślących o kupnie swojego nowego m.

failure

Jestem iście zażenowana tym co się czyta i słyszy o tej firmie. Żeby było tego mało pytałam parę osób o opinię to niestety nie są zadowoleni z tego że zdecydowali się na zakup mieszkania u tej firmy. Zdjęcia też potwierdzają zażenowanie klientów. Chyba liczyli na to że odwalą lipę i wszystko będzie ok. Niezła porażka. Cieszę się że wybrałam innego dewelopera. Przestrzegam wszystkich i przed zakupem radzę dużo czytać i pytać.

Dominika

i co to za źródła tak właściwie? ciekawa swoją drogą jestem jak taka opinia odbija się na obecnej sytuacji pracowników. wiadomo ilu speców ds sprzedaży nieruchomości obecnie się zatrudnia? w ostatnim czasie nie widziałam ogłoszenia, więc stale pracują te same osoby?

kejt
@Dominika

Wystarczy się popytać się po znajomych i zasięgnąć ich opinii. Jakoś pozytywów brak. Ciekawe fotki można też znaleźć w internecie albo pójść i samemu wizualnie ocenić ich jakość. Nie ma nic specjalnego. Inne firmy zdecydowanie bardziej przykładają uwagę co do jakości. Pracownicy od sprzedaży nieruchomości się zmieniają.

Ola

Koleżanka mówiła że do dziś na Godlewskiego nie poprawili wszystkiego co zrobili na szybko i byle jak. To nie jest normalny deweloper tylko jakiś kabaret. Każdemu deweloperowi zależy na tym żeby kliencie byli zadowoleni z zakupu ale widać w przypadku tego tak niestety nie jest. Całe szczęście że nie kupiłam u nich mieszkania.

niezadowolony klient

Na stronie tego dewelopera można przeczytać: "Dbamy o każdy element inwestycji, wykończenie części wspólnych z niezwykłą starannością, nowoczesny design, zapewnienie infrastruktury dla nowopowstających inwestycji." albo "Kontakt z naszymi byłymi klientami jest dla nas bardzo ważny." W rzeczywistości jest tak, że nie ma żadnego dbania o nic. Części wspólne są po prostu odwalone byle jak, niestaranie, niechlujnie. Ten ich nowoczesny design absolutnie niczym nie zachwyca. Jeśli chodzi o to drugie to byłych klientów ten deweloper ma serdecznie gdzieś. Nawet nie raczy poprawić porządnie wszystkich swoich usterek tak żeby ci byli klienci byli zadowoleni. Jest mi bardzo, ale to bardzo wstyd za tego dewelopera i wszystkim zdecydowanie odradzam zakup u nich mieszkania.

wika
@niezadowolony klient

od wielu osób słyszałam że nieźle polecieli sobie ze wszystkim w kulki i nie zrobili wszystkiego żeby klienci którzy kupili u nich mieszkania byli z tego zakupu zadowoleni. bardzo źle to świadczy o tym deweloperze.

Jacek

Że brudno czy jak?

mehh
@Jacek

Lipne jakieś

@mehh

Lipne w sensie, że tylko wizualnie nie podchodzi czy są jakieś błędny kontrakcyjne przy tym? Jest bezpiecznie?

kudłacz
@Dominika

Nie da się ukryć że wizualnie wygląda to bardzo beznadziejnie. Tak się budowało w czasach (usunięte przez administratora) Teraz mamy inne czasy i wypadałoby się wysilić żeby wszystko jakoś wyglądało szczególnie że klienci płacą za mieszkania duże pieniądze. Wstyd mi za tego dewelopera.

Agniecha
@kudłacz

To samo odwalili w budynkach przy ul. Godlewskiego. Mi też jest wstyd za tego dewelopera. W biurze pani cukrowała jak to będzie pięknie, ładnie i stylowo a po zakupie mieszkania już tak nie było. Coś tam z wielkiej łaski poprawili ale do tego jak to wszystko powinno wyglądać to jest jeszcze daleka droga. Z kim nie rozmawiałam to nie krył swojego niezadowolenia i rozczarowania. Nie mogliśmy patrzeć na te kiepskie, (usunięte przez administratora) wykończenie części wspólnych, sprzedaliśmy to mieszkania i kupiliśmy u innego dewelopera. Teraz przynajmniej nie mamy żadnych zarzutów co do jakości. Zdecydowanie odradzam zakup mieszkania od tego dewelopera bo to co robi to jest istna kpina.

@Agniecha

Aż ciekawa bym była jakie poprawki tam wprowadzali. Bo błędy niby można popełniać to zrozumiałe ale fajnie by było jakby się na nich uczyli i już więcej nie powielali

Agniecha
@Dominika

Z tego co wiem to była długa lista różnych rzeczy do poprawy. W wielu przypadkach deweloper wymyślał różne wymówki, że tego czy tamtego nie poprawi bo coś tam... Żałosne. Poprawione zostały wejścia po schodach do budynków. Zostały obłożone styropianem bo były byle jakie wylewki betonowe. Powymieniane zostały byle jak przyklejone płytki na korytarzach. Dodany murek i jeszcze parę rzeczy. Klienci przede wszystkim prosili o dodanie jakichś elementów ozdobnych na korytarzach, zrobienie czegoś z tymi obleśnymi płytami nad drzwiami do mieszkań, zrobienie czegoś ze skarpą, ale deweloper ładnie się na to wszystko wypiął. Właśnie dzięki takiemu podejściu stracił bardzo wielu klientów i w sumie wciąż traci bo każdy każdemu swoją opinię przekazuje, a także zdjęcia. Wystarczyło przeprosić, wszystko szybko poprawić o co klienci prosili i byłoby w porządku, a tak nie jest. Przez takie coś deweloper ten powinien na dobre zniknąć.

garry
@Agniecha

muszę przyznać że bardzo się cieszę że zrezygnowaliśmy z kupna mieszkania w budowanym bloku koło ekonomika. potwierdzają się wszystkie opinie znajomych i fotki które widzieliśmy. widać upadek na samo dno dawnego ekonbudu.

@Dominika

Kardynalny i niewybaczalny błąd jest taki, że to wszystko o co prosili klienci nie zostało poprawione. No cóż, dzięki temu deweloper ten bardzo wiele stracił w oczach klientów.

Kimi
@Agniecha

Odnośnie tych płyt nad drzwiami do mieszkań to jeszcze podczas budowy 3 razy dopytywałam się panów majstrów co to będzie i było twierdzenie że będzie to ładne wykończenie płytami w kolorze drzwi. Jak widać było to ewidentne mijanie się z prawdą chyba tylko po to żeby klient kupił mieszkanie a deweloper sobie na tym zaoszczędził koszty. Dla mnie ten deweloper jest zupełnie przegrany i każdego kogo tylko będę mogła to uświadomię żeby absolutnie nie kupował u nich mieszkania.

ramzes
@Kimi

Ufff. Dobrze że nie kupiłem od nich mieszkania a byłem już blisko. Kupiłem od innego dewelopera i nie ma na co narzekać bo wszystko jest zrobione tak jak powinno być. Widać że dobry czas Ekonbudu (obecnie EBF) dawno już minął a ściemnianie klientów zdecydowanie tylko pogorszy ich sytuację i absolutnie nie pomogą tu żadne reklamy.

Dżago
@ramzes

Masz rację że od dawna wszędzie pełno ich reklam. Widać sprzedaż im nie idzie. Jedno biuro sprzedaży jakiś czas temu zniknęło.Wcześniej jakoś niepotrzebne były reklamy i mieszkania były kupowane ale odkąd zaczęli robić lipę i olewać klientów którzy kupili mieszkania to trzeba się reklamować. Chyba nie tędy droga bo najpierw przede wszystkim trzeba byłoby jakoś naprawić swoje błędy i sprawić żeby ci niezadowoleni co kupili u nich mieszkania to byli zadowoleni.

zombus

Bardzo nieładnie i nie w porządku jest to, że są usuwane negatywne komentarze.

szerlok

Widać ten developer upada coraz niżej. Nawet załatwił sobie kasowanie negatywnych komentarzy. Są one oznaczone nickiem "anonim" i są beż żadnej treści.

anette

Jest taka zasada że jak jest coś kiepskie albo drogie to trzeba to reklamować na różne sposoby. Jak jest coś dobre i polecane przez klientów to nie trzeba tego reklamować. Pozytywne opinie klientów same się polecają bez reklam. Tak się składa że reklam tej firmy w mieście jest pełno. Pewnie te różne nagrody są po znajomościach tak żeby klienci stracili czujność i zaufali.

meg

Nie wiem za co te niby nagrody. Chyba sami sobie przyznają. Na Jana z Kolna tak porobili mieszkania że wszędzie rury ze ścian wystają i trzeba kombinować jak je pochować żeby chociażby kafle położyć. Na Godlewskiego widziałam foty to przycięli sobie koszty i nad drzwiami do mieszkań dali jakiś szajs. Zdecydowanie doradzam zakup mieszkania od tej firmy.

@meg

Jak niby rury mogą ze ścian wystawać? One są jakoś w połowie w nich przytwierdzone? Bo jakoś nie potrafię sobie tego nawet wyobrazić przecież. To kafle jak w końcu położyliście na takie coś?

meg
@Dominika

Rury do baterii od brodzika czy też kaloryfera drabinki a także inne zamiast prowadzić w ścianach to były prowadzone od podłogi po ścianach. Pokazałabym fotki, ale tu się nie da dołączyć. Trzeba było kuć w ścianach dziury, sporo za to zapłacić i kombinować żeby te rury jakoś pochować w ścianach. Jeszcze takiego (usunięte przez administratora) to nigdzie nie widziałam. Żałosna firma.

@meg

Ale jak już wszystko ogarnęliście to ogólnie będzie działało bez problemu? Bo oni może właśnie taki zamysł mieli, ale w sumie to powinni powiedzieć wprost

marta
@Dominika

Zamysł tej firmy jest taki żeby robić szybko i byle jak. Kupić od nich mieszkanie a później wydać (usunięte przez administratora) kasy na różne poprawki tak żeby doprowadzić wszystko do takiego stanu jak być powinien. Na inwestycji przy ul. Godlewskiego odwalili taką lipę że to się w głowie nie mieści. Najlepsze to jest to takie coś nad drzwiami do mieszkań ni to deska ni to płyta w kolorze hmmm ciężko to nazwać tak żeby możliwie jak najbardziej przyciąć sobie na tym koszty. Jeszcze byłoby co innego gdyby zrobili lipę ale przeprosili, że po prostu czas gonił i wszystko ładnie poprawili tak żeby klienci byli zadowoleni. Tak nie jest bo cały czas się migają albo wciskają jakieś głupawe wymówki. Jeden wielki wstyd. Omijać tego dewelopera szerokim łukiem.

@marta

A czy do poprawek nie powinna przysługiwać jakaś gwarancja? No bo to nieco przesada, żeby trzeba było ze swojej kieszeni wykładać, no ewentualnie nie powinni za to zwrócić?

marta
@Dominika

Jak ktoś się czepiał to w mieszkaniach coś poprawiali, ale to też jedną rzecz po 2 razy bo za pierwszym dalej była lipa. Na częściach wspólnych jest gwarancja 5 lat. Trochę różnych rzeczy poprawili, ale oczywiście nie wszystko. Niektóre do dziś nie są poprawione bo wymyślane są różne wymówki. Jest rozwalająca się skarpa, beznadziejne płyty nad drzwiami, ściany w halach bez tynków i wiele innych rzeczy jeszcze do poprawy. Sporo klientów jest tym bardzo rozczarowanych. Nie wytrzymałam z mężem tego wszystkiego i sprzedaliśmy to mieszkanie na Godlewskiego. Kupiliśmy od innego dewelopera i jest wszystko ładnie zrobione. Naprawdę nie ma na co narzekać. Szkoda, że nie można tutaj dodać zdjęć.

Justa
@marta

Zastanawiamy się nad zmianą mieszkania na jakieś większe i aż byłam z ciekawości zobaczyć jak wszystko wygląda. Korytarze i klatki schodowe bez żadnych rewelacji. Nie ma na czym oka zawiesić. Nad drzwiami jest niezłe bezguście i bubel. Niby nowoczesne bloki a ściany w podziemiu bez tynków. Po prostu wstyd. Ta skarpa na zakręcie to widać już ledwo kupy się trzyma bo nie chciało się jej jakoś ładnie wzmocnić. Absolutnie nigdy mieszkania u tego dewelopera. Wcale się pani nie dziwie zmiany na mieszkanie u innego dewelopera bo też bym tak zrobiła.

max
@Justa

to teraz już wiem dlaczego od dłuższego czasu w naszym mieście widać wszędzie tyle reklam. nie chce się zrobić wszystkiego tak żeby klienci byli zadowoleni wiec lepiej łudzić reklamami nowych klientów. no obawiam się że to nie przejdzie bo ludzie nie są naiwni

@max

To swoją drogą, ale aktualnie też należy wziąć poprawkę na sytuację rynkową. Teraz ciekawa jestem jak zareagują na nadchodzącą recesję w zakresie własnej oferty

Ela
@marta

Na Godlewskiego nr 1 w tym starszym budynku w halach garażowych są ładnie zrobione tynki. W tych nowych nr 2, 4, 6 już się nie chciało zrobić bo po co. Beznadziejna firma.

@Ela

A wiadomo czy to ten sam zleceniobiorca wykonywał?

Ela
@Dominika

Oczywiście, że to ten sam sam deweloper. Z jakości zaczęli iść w bylejakość i cięcia kosztów. Ludzie nie są naiwni i wszystko widzą, a także czytają różne opinie oraz pytają znajomych o opinie. Takie akcje oraz olewanie klientów z poprawą wszystkiego tak żeby byli zadowoleni z zakupu bardzo, ale to bardzo źle wróży temu deweloperowi.

Zostaw merytoryczną opinię o Ebf Development Sp. z o.o. - Zielona Góra

Ebf Development Sp. z o.o.
  • Bohaterów Westerplatte 11
    65-034 Zielona Góra

Ebf Development Sp. z o.o.