Opinie o Orange Energia Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Orange Energia Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Orange Energia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orange Energia Sp. z o.o. w Warszawa

tenCC

Sama firma Orange Energia nie zatrudnia, tylko korzysta z firm zewnętrznych, żeby nie afery, bo warunki kiepskie. Firmy, które zatrudniają dla Orange Energia to firmy krzaki - w POZNAŃ jest to Contact Center, lub arteria lub medi(coś). Zawsze umowa zlecenie. Nie wiadomo, czy zapłacą za czas szkolenie, rożnie to było. Często dziękują po zakończeniu szkolenie i nie wypłacają kasy. A jak podpiszesz umowę zlecenie to na bandyckich zasadach - zapis, że czas spędzony na coaching nie jest liczony do czasu pracy i nie przysługuje za to wynagrodzenie - tz, że jak pracujesz 8 godzin to firma zapłaci tylko za 6. Nie można tego w żaden sposób zweryfikować ile czasu faktycznie pracownik w limicie a ile poza limitem. Szukają haka, żeby odjąć od pensji. Taki sposób na obejście prawa, że można zapłacić mniej niż minimalna krajowa. Pewnie niezgodne z kodeksem pracy, ale chyba nie warto tracić czasu na sąd pracy, lepiej uciekać z CC.

Róża
@do oncc

A tak można? Przystąpić już na stracie do szkolenia i tak dalej bez tej umowy? Co z jakimś ubezpieczeniem i rzecz jasna późniejszymi składami? Ludzie do teraz decydują się na taki model współpracy czy może opisujesz stare dzieje? Zastanawia mnie brak zgłoszeń jest tak jest

Celina Nowy wpis

Ekspert e-commerce widzę, że ma możliwy tryb hybrydowy. w ofercie nie widzę jednak by wskazano ile dni jest opcjonalnych. Poza tym czy samemu można wybrać?

pracownik Nowy wpis

mają infolinie i Back office w Poznaniu Contact Center, umowę zawsze zawierasz z jeszcze kolejnym podwykonawcą np, arteria lub medi... zawsze umowa śmieciowa i minimalna krajowa. a i tak skubią na kasę,. odejmują godziny , które przepracowałeś i kłamią, że wyrównają premią, tylko premii nikt tam nie widział. Nie szanują pracownika, dlatego pracownicy byle jak obsługują klientów. Nie warto mieć prąd od takiego kiepskiego pracodawcy.

Administrator Nowy wpis

Widzieliście, że Orange Energia Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

tenCC

@tenCC

Co do tego szkolenia, to ile ono trwa? Jest na miejscu normalnie, czy gdzieś trzeba na nie jeździć? No niezłe kwiatki z tymi umowami. Niestety ja jestem pod ścianą, studiuję jeszcze więc nawet zlecenie by mnie ratowało. Ile płaca za godzinę? Atmosfera chociaż jest na plus wśród pracowników?

oncc

kierownictwo odklejone. konsultant po tygodniowym szkoleniu nic nie wie. odbierasz i robisz z siebie błazna. Jeśli klient nie złoży skargi to nikt się nie przejmuje. Jak jest skarga to musisz się tłumaczyć i odejmują kasę od wypłaty. Liderki kosmitki oczekują, że będziesz przepraszał klienta na każdym kroku. a bałagan taki w papierach ludzie za umową na mikro czekają miesiącami. Najlepiej spławiać bo nic się nie zrobić.

@oncc

To szkolenie jest płatne normalnie, tak? Za co się zdarzają te skargi, są jakieś generyczne powody, czy to różnie bywa? Ile wtedy z wypłaty zabierają?

do oncc

tam nic nie jest normalne płatne. Płacą połowę stawki, czyli wykonujesz polecenia pracodawcy i płacą ci połowę minimalnej krajowej. Taki sposób na obejście kodeksu pracy, bo nie ma to żadnej umowy. Wyplata za szkolenie po przepracowaniu 3 miesięcy, bo wtedy połowa odchodzi i nie trzeba płacić. a umowy na dowód nie pokażesz bo jej nie ma, odradzam. (usunięte przez administratora).

Róża Nowy wpis
@do oncc

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Orange Energia Sp. z o.o. na stanowisko Partner biznesowy rozwiązań OZE? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Honorka

Jak odbywa się tu ta rekrutacja zdalna?? Znacie szczegóły?? Piszę w sprawie aktualnego ogłoszenie dla Menadżera Operacyjnego Sprzedaży Energii Elektrycznej – Rynek SOHO i B2C. Ta zdalna rekrutacja ile ma etapów? Ile jest rozmów i czy one są techniczne, detaliczne, czy takie ogólne o firmie i posadzie?

Jak wygląda sprawa grafiku w Orange Energia Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Robert

Jak można nawiązać kontakt z Orange Energia ? Czy jest jakakolwiek możliwość otrzymania przesyłki z Orange Energia ?? Czy Orange Energia może korzystać z usług kurierskich normalnej firmy, która potrafi dostarczyć przesyłkę, lub wydać klientowi w punkcie odbioru ??? DPD nie dostarczyło na żadenz podanych adresów przesyłki, a w punkcie odbioru dwukrotnie nie wydano mi przesyłki po podaniu numeru przesyłki oraz podaniu kodu PIN do odbioru łącznie z otrzymanym SMS-em.

arek

zlodzieje Multimedia Polska Energia zmienili nazwe na orange energia i dalej rzna naiwnych

@arek

Taka jest prawda a Policja jeszcze ich kryje !!!!!!!

Zły

Powiedzcie jak długo można czekać na kontakt z Orange Energia ? Przez różne kanały pośrednie i bezpośrednie pozostawiam prośbę o kontakt, bo infolinii dedykowanej nie ma. Od 3 tygodni nikt się ze mną nie kontaktuje. W tym samym czasie wszyscy inni sprzedawcy już nawet kilkukrotnie zaoferowali swoje uslugi.

Stella

Zastanawiam się czy firma normalnie funkcjonuje i można aplikować? Jaką umowę proponuje firma i na jaki okres?

Zastanawiam się co mogło spowodować taka ciszę na forum? Dobrze się pracuje?

Janosik

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Jakieś info jak przebiega rekrutacja?

Tomasz

Orange Energia - słabo, nie obsługują fotowoltaiki Chciałem ostrzec przed sprzedawcami prądu typu Orange Energia. Umowa z nimi zazwyczaj na kilka lat zablokuje Ci np. możliwość zainstalowania sobie fotowoltaiki. Sam dałem się nabrać i dostałem od Orange Energia grzeczną odpowiedź, że nie obsługują fotowoltaiki (11.2019) a jakbym chciał rozwiązać umowę i przejść z powrotem do innogy przed czasem to nie zwolnią mnie z karnej opłaty. Ponieważ jestem jednak zdecydowany na te panele fotowoltaiczne na dachu to pozostaje mi jedynie rozwiązanie umowy z Orange Energia przed założeniem tej instalacji.

Krzysio

W ogłoszeniu pojawia się informacja o tym, iż jest to najlepszy pracodawca. Raczej nie bo oczekuje współpracy na zasadzie firma firma.

Marzena
@Krzysio

A to dyskwalifikuje Twoim zdaniem Orange Energia do tego, aby był najlepszym pracodawcom? Może lepiej przejść "na swoje" i podjąć współpracę z nimi niż siedzieć na etacie w innych firmach. Choć to tylko moje przypuszczenia, bo nie jestem ich pracownikiem. Może Ty u nich pracujesz i napiszesz coś więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Energia Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Orange Energia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orange Energia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orange Energia Sp. z o.o.?

Orange Energia Sp. z o.o.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 160
    02-326 Warszawa

Orange Energia Sp. z o.o.