Opinie o Ardna Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ardna Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ardna Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ardna Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Piotrek K

Witam. Czy aktualna jest jeszcze oferta Lakiernik przemyslowy w Graifswald?

@Helena

Dzień dobry, niektóre oferty dotyczą pracy w mniejszych miejscowościach bądź sam nocleg zorganizowany jest niedaleko(zazwyczaj do 15-20 km) od firmy ale własnie w takiej mniejszej miejscowości. W obu tych sytuacjach nie mając auta, nie ma możliwości dotarcia do pracy, gdyż brak jest komunikacji miejskiej.

Z tym koordynatorem polskim to kontakt jest cały czas? Chciałbym wyjechać z tego ogłoszenia na elektryka budowlanego bez znajomości języka, bo własnie to problem u mnie, ale nie wiem, czy ogarnę i nie będę potrzebował pomocy?

Maniek

Ja wsółpracowałem ni było żadnych problemów.Kasa się zgadzała zgodnie z umową.zaliczki bez problemu wszystko na czas.Kontakt z koordynatorem 8-16 bez problemu

Adrian
@Maniek

Jesteś zadowolony z współpracy z tą agencją pośrednictwa. Napisz jakie warunki mieszkaniowe zastałeś na miejscu i czy obejmowało Cię ubezpieczenie zdrowotne? Chętnie dowiem się szczegółów.

Abbas Nowy wpis
@Maniek

This is Ghulam I am from pakistan.i am looking for a job. i have11th years driving experience.in Dubai UAE. Sir i am a very hard working. First time from 2009 i am coming sharjah UAE as a ac mechanic i am working in this company 3 years. 2nd company is power factor electromechanical LLC dubai i am working in this company as a security guard 3 years. 3rd company is noor al madina workshop in al rashdiya dubai UAE i am work in this company as a auto mechanic 4 years. My 4th company al arif buildings construction llc dubai UAE. IAM working in this company as a light driver 2 years. 5th company key information technology LLC dubai UAE. i am working in this company as a private Delivery driver FROM 2015 TO 2020. Sir i have one more work. sir if you have a chance.i am coming in your company. now i am working as a DRIVER and customer service egent in Dubai UAE International Airport Terminal 3 with Hertz Rental dubai. I will show you my CV please. check my all details. I am looking as a driver as a auto mechanic.cleaning scrubber T20 oparetor. Thanks allot Thanks regards. Ghulam abbas. +971557504529.

Rafał

Witam mam pytanie o pomocnika elektryka, montera, ślusarza hydraulika. Wysłałem aplikację ale ba razie bez odzewu, przepracowałem w sumie kilkanaście miesięcy głównie na budowach domów jednorodzinnych od fundamentów po komin. Czekam na ofery

Nowy wpis

@Rafał

Dzień dobry Panie Rafale, Do osób, które się do nas zgłaszają oddzwaniamy systematycznie. Niestety nie zawsze w dzień zgłoszenia. Prawdopodobnie dzwoniliśmy do Pana w piątek 04.08 (domyślam się po imieniu i ofercie, o którą Pan pyta), ale Pan nie odbierał. Nasz numer do kontaktu: 500826150 lub mail: a.paczka@ardna.pl

Tytus

Aktualne jest ogłoszenie z robotą dla 4 malarzy / tapeciarzy do Reinfeld, koło Hamburga? Stawka 13,5 E brutto / h + 15 E diety dziennie, jak Państwo wymieniają w anonsie. Wiem również, że zakwaterowanie jest darmowe. Proszę więc dopisać, czy są jakieś inne koszty? Ile może wynieść paliwo na dojazdy do pracy, skoro, jak czytałem wcześniejsze wpisy, auto jest niezbędne? I na jak długo jest ta praca?

Nowy wpis

@Tytus

Dzień dobry, Nie przy wszystkich naszych ofertach wymagane jest auto na wyjazd- kiedy auto jest konieczne, zawsze jest to zaznaczone w ogłoszeniu. Przy tej ofercie nie było takiego wymogu. Dziś rozpoczął ostatni z czterech potrzebnych osób, także na ten moment ogłoszenie nie jest już aktualne.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Ardna Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Ardna Sp. z o.o. na Mechanik? 19 czerwca ogłoszenie na GoWork.pl.

Piotrek K

Witam. Czy aktualna jest jeszcze oferta Lakiernik przemyslowy w Graifswald?

@Piotrek K

Niestety już nie.

Jarosław
@Ardna Sp. z o.o.

W tym dzisiejszym ogłoszeniu - ślusarz / monter w Norymberdze - za 15 - 17 E brutto / godz, jak ważne jest własne auto i komunikatywna znajomość niemieckiego? Bo auta nie mam a z niemieckim to daleko mi do pełnej komunikatywności. Więcej rozumiem niż mówię. I jaki system pracy w Niemczech / zjazdu do kraju?

@Jarosław

Są to warunki, które należy spełnić, aby móc rozpocząć tam pracę.

Helena
@Ardna Sp. z o.o.

Ten samochód to do czego jest potrzebny na miejscu? Są jakieś zlecenia wymagające dojazdu? Ciekawi mnie że taki warunek jest konieczny aby rozpocząć pracę

@Helena

Patryk G.

Witam, Mam pytanie odnośnie oferty na produkcji okien w Bamberg, niedaleko Norymbergi. Mam ponad 5 letnie doświadczenie na produkcji okien i szyb. Chciałem wyjechać razem z dziewczyną, która również ma doświadczenie ponad 2 letnie w tej branży (pracuje razem ze mną). Czy oferta jest nadal aktualna i jest możliwość wyjazdu razem? Dziękuję za odpowiedź :)

Dzień dobry aplikowałam u Państwa na stanowisko laminaty czy oferta jest aktualna? Mogę przesłać cv. Mam doświadczenie w nordex oraz pracuje obecnie w Roma w rostocku. Jeżeli oferta jest aktualna proszę o kontakt. Pozdrawiam. Kurowska

@Karolina

Dzień dobry Pani Karolino, Tak jest aktualna- wysłałam Pani maila.

Dzień dobry. Proszę odbierać telefony. Dziękuję. Potencjalny klient

@Marek

Dzień dobry, obecnie jest okres przedświąteczny pracujemy mniej w biurze ale w naszych ogłoszeniach jest podany również numer komórkowy- proszę wówczas o kontakt 500 826 150 lub proszę przesłać nam swój numer ( np na maila : biuro@ardna.pl)

Patryk Stasiak

Było w porządku do czasu aż niemiecka firma z którą podpisałem z kolegą umowę nie zapłaciła pieniędzy za przepracowany miesiąc. Wtedy polska firma ardna umywa ręce oni muszą poprostu zarabiać a nie pomagać

@Patryk Stasiak

Cała sytuacja miała miejsce ponad dwa lata temu... Jako pośrednictwo pracy staramy się pomagać pracownikom we wszystkich możliwych sferach: zgłaszamy zaliczki,pomagamy zorganizować transport, dzwonimy do noclegu, pomagamy wypełniać dokumenty, wyjaśniamy rozliczenia miesięczne, tłumaczymy, o co chodzi w pismach, stąd pracownicy myślą, że jesteśmy w stanie wszystko załatwić i wszystko zorganizować. Niestety nie jesteśmy prawnikami i nie wystąpimy za kogoś do sądu- a z tego co nam wiadomo nie wkroczył Pan na drogę sądową a więc zaakceptował Pan nałożoną przez firmę karę umowną... A takową Pan otrzymał za naruszenie obowiązków pracowniczych - nie pojawił się Pan w pracy, mimo, że potwierdzał Pan przybycie, później zgłaszał, ze się Pan spóźni, następnie, że przyjedzie za 2-3 godziny, bo miał Pan problemy z autem, a na końcu wysłał Pan zwolnienie lekarskie( a nie wspominał Pan wcześniej, że się źle czuje). Firma przez Pana zachowanie straciła ważnego klienta- dlatego też otrzymał Pan karę.. Jako pośrednictwo skontaktowaliśmy się z Pana pracodawcą, wyjaśniliśmy Pana punkt widzenia, niestety nie byliśmy w stanie zmienić jego decyzji. Po rozmowie z pracodawcą skontaktowaliśmy się z Panem, przekazaliśmy informacje otrzymane od Pana pracodawcy oraz przekazaliśmy, co może Pan zrobić w takiej sytuacji(skontaktować się z prawnikiem) także nie nazwałabym tego umywaniem rąk i w sumie nie wiem , co jeszcze mogliśmy zrobić w takiej sytuacji

Agnieszka
@Ardna Sp. z o.o.

To fajnie że w sumie staracie się wyjaśnić takie sprawy :)) To jak się u was ludzie zatrudniają to muszą przestrzegać waszych zasad pracy czy tej drugiej firmy?

Czy w Ardna Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nie. Ardna Sp. z o.o. jako pośrednictwo pracy do Niemiec, nie zatrudnia pracowników. Za naszym pośrednictwem pracownicy wyjeżdżają do pracy u naszych niemieckich kontrahentów, z którymi podpisują od początku umowę o pracę na czas nieokreślony( pierwsze 6 miesięcy jest okresem próbnym)

Grażyna
@Pracodawca

Dzień dobry, a jak obecnie wyglądają wyjazdy do Niemiec? Chodzi mi o pandemię i różne obostrzenia. Jak to jest? Czy trzeba być zaszczepionym lub zrobić testy? Jakie formalności trzeba dopilnować? Czy zajmujemy się tym sami czy Ardna pomaga?

Adrian92

Witam można jakiegoś e-maila do Państwa abym mógł wysłać CV itp.

@Adrian92

biuro@ardna.pl

Wiecho

Ta ,,aby złapać klienta a później ratuj się kto może aby oni mieli reszta mięso armatnie

dordarek

PROSZE UWAZAC NA TE WALSZYWA FIRME .CHCESZ MIEC SAME KŁOPOTY OMIJAC WIELKIM ŁUKIEM

@dordarek

Ciężko mi się ustosunkować do tego wpisu, ponieważ nie jest wyjaśnione, dlaczego jesteśmy fałszywi i dlaczego należy nas omijać szerokim łukiem. Ze swojej strony mogę zapewnić, że jesteśmy rzetelną firmą, od wielu lat na rynku. Jesteśmy dostępni dla pracowników, zawsze odbieramy telefony i odpisujemy na wiadomości w godzinach pracy biura jak również praktycznie cała dobę w sytuacjach pilnych. Dodatkowo nawet po zakończeniu współpracy staramy się wyjaśniać i pomagać. Jako pośrednictwo pracy, nie jesteśmy osobami decyzyjnymi i oprócz wstawienia się za pracownikiem- niewiele możemy zrobić. A jako, że to my przekazujemy wszelkie informacje, często pracownicy łączą te sytuacje z nami i nam przypisują rożne negatywne opinie.

mag
@Ardna Sp. z o.o.

Proszę o jaśniejsze wytłumaczenie bo te kupy się nie trzyma i mija się z prawdą

@tomasz podasz ten telefon?

@Michał

Telefon stacjonarny do biura: 95 735 00 50, po godzinie 16 jesteśmy na telefonie dla tych osób, które wyjechały za naszym pośrednictwem do pracy:)

Tomasz

Polecam! Panie dostępne pod telefonem o każdej porze. Zawsze mogę liczyć na pomoc w wielu sprawach. Wspolpraca uklada się bardzo dobrze juz dlugi czas i nie zamierzam zmieniać pośrednika. Wszystko dopilnowane jak należy. Pozdrawiam

Ja nie narzekam.

Witek

Czytam te komentarze i nie wierzę bo ja jestem zadowolony że współpracy z tym pośrednictwem .pracuje za pośrednictwem tej firmy już 3 lata i bardzo solidna firma bo mam porównanie z innymi posrednictwami.takie warunki jak mi zapropwano na początku takie są na nimieckij umowie u niemieckiego pracodawcy z wszystkimi świadczeniami.panie w biurze bardzo kompetente zwłaszcza szefowa bo potrafi załatwić sprawę nawet w nocy bo miałem taki przypadek i nie było problemu.polecam wszystkim.

Patryk Hamburg

Witam,czy firma Ardna ma zlecenia na Hamburgu? czy tylko Berlin i okolice? Dziękuje z góry za odpowiedz.

@Patryk Hamburg

Dzień dobry, Tak pojawiają nam się również oferty pracy w Hamburgu. Jeżeli szuka Pan pracy tylko w Hamburgu również chętnie pomożemy- zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@ardna.pl lub tel. 519 835 655

Rafał Krawczyk

Krótko,nie polecam proszę uważać,jest wiele lepszych firm,kontakt z Pania z biura na poziomie,szkoda gadać,omijać z daleka

@Rafał Krawczyk

Panie Rafale, Szanuję Pana, że swoją opinię podpisał Pan imieniem i nazwiskiem, a nie skrył się Pan pod wymyślonym nickiem. Jednakże, zapewne zdaje Pan sobie sprawę z tego, ze Pana sytuacja była specyficzna. Za naszym pośrednictwem wyjechał Pan do pracy w Berlinie i przepracował tam... półtora dnia. Drugiego dnia pracy w połowie wyszedł Pan z budowy, nie informując nas o tym. Udał się Pan do lekarza, któremu powiedział Pan, że miał wypadek w pracy...Na budowie nikt nie wiedział o żadnym wypadku. Proszę wybaczyć, ale trochę wyglądało to tak, jakby chciał Pan naciągnąć firmę ( nie nas- my Pana nie zatrudnialiśmy) na płatne chorobowe...

Zostaw merytoryczną opinię o Ardna Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Ardna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ardna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ardna Sp. z o.o.?

• Strzelecka 17 lok. 2
    66-400 Gorzów Wielkopolski