Opinie o Whoohoo Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Whoohoo Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Whoohoo Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Whoohoo Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Agata Nowy wpis

Hejka. ;) kiedyś w sieci widziałam informację o tym, że tester oprogramowania był poszukiwany ale miała stara datę. Teraz też nie udało mi się odszukać niczego aktualnego. Nie wiecie czy nie będą może kogoś szukać i czy rok doświadczenia by wystarczył?

Rozmowa rekrutacyjna była bardzo dziwna. Mało pytań o kompetencje i umiejętności, bardziej osoby pytające interesowało, gdzie mieszkam. Dużo pytań pseudopsychologicznych i pseudorekrutacyjnych, sprawdzających reakcję. Miał być telefon po rozmowie, bez względu na wynik rekrutacji. Jednak nikt nie raczył zadzwonić i poinformować.

moreorless Nowy wpis
@Kandydat

zgodzę się. jedna z gorszych rozmów pod względem "użytych" kompetencji rekrutacyjnych. psuedotesty, sprawdzenie reakcji poprzez mało zwinne zwroty, budowanie sztucznej atmosfery, brak spójności w tym, co widzisz i słyszysz, po chwili aż niezdrowo się oddycha. brak profesjonalizmu przełożonego zostanie ze mną na długo :) pójść można chyba tylko po to, żeby zobaczyć jak się tego NIE robi. podkreślę doświadczenie osoby prowadzącej spotkanie w obszarze HR - kilkuletnie! natomiast moim zdaniem nieaktualne. w tej branży szczególnie widzi się zmianę podejścia, bo tego typu styl nic nie sprawdza, jedynie marnuje czas jednej i drugiej stronie. ma się wrażenie jakby czas cofnął się tu 15 lat. pytania na wstępie o życie prywatne - bez sensu. długa rozmowa, która rzeczowo przeprowadzona mogłaby trwać max. 30-40min. (z tymi pytaniami 30). piękne, PUSTE biuro, a powietrze jak po wybuchu. rozumiem, że większość zdalnie, ale gdyby pojawić się tam ponownie - bardzo niechętnie. dziwne miejsce.

Judyta Nowy wpis

Ile osób pracuje na recepcji? Szukali jakiś czas temu office managera, a obowiązków z tego co widzę sporu, w tym te zakrawające o HR (rozliczenie delegacji, onboarding itp). Aż się zastanawiam czy czasu wystarcza na jedną osobę :) Ogólnie jest to wg informacji na stronie stanowisko kierownicze, rzadko się zdarza że rekrutują najpierw z wewnątrz firmy na wyższe szczeble?

Jerzy Gaworczyk Nowy wpis

Zamówiłem u was zegarek -gleukometr Mija drugi dzień i żadnej informacji od was nie mam . Dlatego kończę z wami Rezygnuje z zakupu.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Whoohoo Poland Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
Łucja

Czyli aktualnie jak negocjacja stawki może tu wyglądać? pytam, bo pisali, że na rozmowie dopiero poruszany jest temat kasy. co firma obecnie najbardziej sobie ceni i bez czego nie warto wgl cv składać? trudno obecnie jest się tu dostać? jak długo proces rekrutacji trwa?

Bob

Rekrutacja bezsensowna. Firma nie rekrutuje na projekt, lecz podsyła kandydatów innym firmom. Po zgłoszeniu się umawiają rozmowę z firmą klientem, bez wiadomości do jakiego projektu będzie dana rekrutacja lub szczątkowymi informacjami odnośnie stacku itp. Na rozmowie z klientem ozakuje się, że firma szuka pracowników do projektu z zupełnie innym stackiem technologicznym. Całkowita strata czasu, jest wiele lepszych rekruterów na rynku.

Bogdan
@Bob

Czyli w sumie rekrutowali cię w ciemno bo wszystkiego dopiero dowiedziałeś się na rozmowie. Dziwne bo człowiek się nastawia na konkretny projekt a okazuje się coś zupełnie innego. Chociaż powiedzieli ci jakie dają warunki finansowe czy w ogóle nic na ten temat nie wiadomo?

Pedro
@Bogdan

Na rozmowie mówią o zarobkach.

damazłasiczką

Szef niestety, nieobiektywny, wszystko zależy od jego humoru :-) traktuje pracowników w zależności od tego na jakim stopniu zażyłości z nimi jest. Rozmowy rekrutacyjne jak i całe procesy się rozwlekają, rekrutują na stanowiska, których nie mają, ale może będą mieć! Osoby prowadzące rekrutacje IT kompletnie nie wiedzą co robią. Testowanie puszki coli, butelki czy długopisu... w innych firmach tego nie ma tylko merytoryczne sprawdzenie wiedzy :D

Julia
@damazłasiczką

Myślę, że każdy kto wykonuje swoją pracę jak należy nie jest narażony na humory szefa. Patrząc na stronę firmy odnoszę wrażenie, że są przyjmowane kompetentne osoby. Ciekawe, że masz takie spostrzeżenia. Czy firma oferuje benefity pracownicze, i jaka atmosfera panuje między pracownikami?

asdf
@Julia

Oświeć mnie, w jaki sposób strona firmy dowodzi przyjmowania kompetentnych osób :) W sensie napisali na stronie "Przyjmujemy tylko kompetentne osoby, kandydaci bez kwalifikacji prosimy nie aplikować" ? :D

Wanda
@asdf

Oj tam, czepiasz się ;) To jak z tymi benefitami i atmosferą? Bo w sumie nie odpowiedzieliście koleżance.

@X wow rzeczywiście dziwnie to brzmi.. A jakich kwalifikacji wymagali?

X

Miałem rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko testera oprogramowania i powiem szczerze że tak dziwnej rozmowy nigdy w życiu nie miałem. Osoba techniczna zadawała tak dziwne pytania typu jakiego typu testy przeprowadziłbym na puszce coca coli, dodatkowo bez specyfikacji. Potem pytał w jaki sposób zrobiłbym parę rzeczy i odpowiedzilbym że użyłbym narzędzia X, na co dostałem pytanie a co jakby to nie istniało więc odpowiedziałbym że użyłbym innego sposobu i narzędzia i znowu dostałem pytanie że a gdyby tego narzędzia również nie było.... No masakra, w ogóle dogadać się nie szło, a na koniec nawet feedbacku nie dostałem.

Whoohoo Poland
@X

Drogi Kandydacie, Pytanie dotyczące przetestowania przedmiotu ma na celu sprawdzenie znajomości procesu testowania i jest to częste pytanie na rozmowach kwalifikacyjnych. Jeśli nie było wymagań co do puszki coli, to wystarczyło je ustalić razem z osobą, która zadała pytanie. Jeśli chodzi o powtórne pytanie o narzędzia, to chcieliśmy ustalić czy wie Pan, że dodatkowe narzędzia wcale nie są do tego potrzebne i wystarczy przeglądarka. Nie ma w tym nic złego bo pytanie zostało zaliczone. Dokładamy wszelkich starań, aby kandydaci otrzymywali informacje zwrotne po zakończonej rekrutacji. Jeśli faktycznie nie otrzymał Pan feedbacku, pozostaje nam za to przeprosić. Z pewnością jest to dla nas cenna wskazówka, co powinniśmy poprawiać w kontaktach z kandydatami na przyszłość. Pozdrawiamy, Whoohoo Poland

Paweł Gaweł

Z punktu widzenia kandydata (specjalista): - konsultanci nie odpowiadają na maile, - po wysłaniu aplikacji pojawia się wiadomość "niedługo się z tobą skontaktujemy" - niestety to tylko slogan, - podany jest również mail i telefon do konsultanta ale i tak nikt nie odbiera ani nie oddzwania. Jak już kiedyś będę prezesem i będę wybierał firmę rekrutacyjna to na pewno nie będzie to Whoohoo!

Olgierd

Agencja która działa dopiero od trzech lat, a ma tak dobre opinie to wielki sukces, polecam.

????

Świetna atmosfera pracy :)

Filip

Czy brak opinii bo tak dobrze? Prosze o informację czy poszukują do pracy i na jakich stanowiskach i zasadach

Mirek

Zastanawiająca cisza na forum. Czy tak dobrze pracuje się z firmą i dlatego nie ma ochotnika do pisania?

Pracownik Whoohoo
@Mirek

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Whoohoo Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Whoohoo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Whoohoo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Whoohoo Poland Sp. z o.o.
  • Kazimierza Wielkiego 1
    50-077 Wrocław

Whoohoo Poland Sp. z o.o.