Opinie o Bosari Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bosari Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bosari Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosari Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Patrycja Nowy wpis

Historii tej firmy znacie już kilka tak więc przedstawię i moją. 15.03.2019 jedną z moich nagród w zawodach były dwa wybrane stroje z firmy Bosari. - Jeszcze 24 marca napisałam z zamówieniem. Wszystkie szczegóły ustalilyśmy. Pytała również czy może udostępnić moje zdjęcie z zawodów na swoim profilu. Na co się zgodziłam. Atmosfera oczywiście w trakcie składania zamówienia była bardzo przyjemna. - 10 kwietnia - wiedziałam że to nagroda ale coś mnie skusiło żeby zapytać : "Hej. Daj znać proszę kiedy mogę spodziewać się strojów bo w sumie nie dopytalam o to ? " •Na co otrzymałam odpowiedź : " Hejka. Zabiorę się za Twoje stroje w przyszłym tygodniu ponieważ w tym tygodniu dopinam jeszcze stroje dla dziewczyn na zawody MyWay Show i pochłania to większość mojego czasu " - myślę sobie okej nie ma sprawy czekam dalej to nagroda więc takie sytuacje mogą więc miejsce.. - 26 kwietnia "Kiedy stroje zostały wysłane?" Odpowiedz dopiero 6 mają "Witam. Jeden Pani strój już jest gotowy i w tym tygodniu będzie już drugi. Jak już skończymy prace na strojem wyślę Pani numer przesyłki " - Ja już szczęśliwa że mam jakieś konkrety i faktycznie otrzymuje info 17 mają "Witam, przepraszam, nie zauważyłam wiadomości. Stroje są gotowe i będą dziś nadane " ale oczywiście pomimo prośby nadal bez numeru przesyłki do śledzenia. Później zaczynają się przeboje..???? - pisałam "Kurcze sądziłam że jak pojawi się nowy pracownik to coś się zmieni z czesem realizacji i komunikacją. Jak widać nadal nic się nie zmieniło. Zostaje z informacjami tylko przy zamówieniu później cisza...czy strój będzie u mnie do 31 maja?" To jedna z wielu tego typu wiadomości, tak czy inaczej cały czas bez odpowiedzi. - otrzymałam 2 razy info że to jakiś błąd i wiadomości trafiają jej do folderu inne. Później że sprawdzi moje zamówienie i da jutro znać co się dzieje. Oczywiście jak każdy może się domyślić zostałam bez odpowiedzi ! - 31 maja piszą "Witam. Paczka dzisiaj do nas wrocila z naszej winy. Zle wpisaliśmy kod pocztowy, w poniedziałek wyślemy ja do Pani ponownie!" (Wspomnę że wysyłam im dane do przesyłki , zresztą zamówiłam już kiedyś u nich strój więc wszystkie dane były...) -Oczywiście jak możecie się domyślić pisałam co się dzieje bo nie wiedziałam że strój wgl faktycznie od nich wyszedł czy leży gdzieś na poczcie.. - no i 6 czerwca najlepsze info po tym jak już niby 2 razy wysyłała mi stoję bo były gotowe "Witam. Za chwile sprawdzę i do Pani wrócę. Jednocześnie informuje, że nie ma określonego terminu realizacji wygranego zestawu więc nie przysługuje Pani prawo zgłoszenia na policję. W razie pytań proszę kontaktować się z prawnikiem. Pozdrawiam serdecznie" Na stronie termin realizacji to max 3 miesiące. W międzyczasie zamówiłam już 2 stoję z innych firm które bez problemu mi przyszły..ale nie o ten fakt chodzi ???? Gdyby przy zamówieniu napisali..dziękujemy wszystkie kwesie zapisaliśmy ale ze względu na to że jest to nagroda to Pani stróje będzą gotowy na pół roku .. to człowiek by zrozumiał ‼️ Naprawdę ‼️ a nie wyczekiwał jak głupi. Słuchał wszystkich możliwych wymówek typu, zły adres, wina pracownika, inny czas realizacji byle tylko samemu nie przyznać się do błędu ‼️ -7 czerwca kolejne info o nadaniu przesyłki -13 czerwca "Witam. Do jutra jestem na zwolnieniu lekarskim ale paczka została wysłana i podany Pani numer nadania wiec na dzień dzisiejszy nie wiem dlaczego do Pani nie dotarła. Sprawdzę po powrocie do pracy" Oczywiście bez odpowiedzi ‼️ Od tego czasu pisałam wielokrotnie na ich maila z różnych adresów..na ich stronie..na profilu prywatnym i nadal cisza. Ja sobie z tą kwestią poradzę ale pisze to jako przestroga.. ‼️ Zamawiałam już 2 razy strój z tej firmy i wcześniej nie była to nagroda tylko standardowe zamówienie i zawsze z przebojami..nie wspominając o wiecznie utrudnionym kontakcie z firmą. 1 zamówienie u nich ..jak już wreszcie przyszły stroje to w innych rozmiarach...kolejny raz tę same stroje zamiast większe przyszły mniejsze. No i za 3 razem przyszły już w dobrych rozmiarach - Uwaga wina oczywiście była pracownika !???? No ale nie zamawiałam jeszcze wtedy jakoś często strojów i podeszłam do tego po ludzku. druga próba zaufania to był strój na zawody. Zwróciłam ogromną uwagę na termin i zamówiłam go z dużym wyprzedzeniem. Kontakt oczywiście był urwany a strój przyszedł dzień przed zawodami gdzie ja już zdobiłam sobie innych żeby mieć jakieś wyjście awaryjne bo zostałam bez licznego. Tyle ❗Mam szczerą nadzieję że właścicielka firmy to czyta i raczy mi odpisać . Znam już wiele historii i każda kończy sie grożąc komuś, odsyłając do prawnika ,kłamiąc, lub zwyczajnie tak jak w moim przypadku urywając kontakt. Taki klient nie wróci ‼️ Jak widać można tak prowadzić biznes..ale pytanie jak długo..

Zrezygnowany

Totalnie nie polecam. Zero informacji odnośnie wypłat, wygórowane oczekiwania (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Bosari Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Bosari Sp. z o.o.