Opinie o Ability Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ability Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ability Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ability Sp. z o.o. w Bytom

Abc

Obiecanki Cacanki i nic z tego nie ms

Anna K.
@Abc

Witaj - totalnie nie wiemy z kim mamy doczynienia. ABC - kto to nie znamy takiej osoby. Nikt nic z nami nie ustalał.

W internecie znalazłem informacje że firma jest zamknięta na stałe. To prawda? Wszyscy pracownicy zostali zwolnieni? Każdy dostał wypłaty na bieżąco i świadectwo pracy? Jest szansa że jeszcze wrócą do funkcjonowania czy nie ma takich planów? Ktoś z byłych pracowników może zaktualizować informacje?

Ksenia
@Pablo

od kiedy w takim razie firma nie istnieje? i co było powodem jej zamknięcia? daj znać, jeśli wiesz... myślałam, że złożę tutaj CV...

Siemka widziałem oferte pracy na produkcje, dobrze rozumiem że firma nadal działa ale zmieniła nazwę? Podacie mi więcej info, bo nie wiem jak się z nimi skontaktować w sprawie roboty.

Rsc

Sprawdź sobie . Oni nie istnieją pod tą sp.zoo. a otworzyli nowa aby im się nikt do tyłka nie dobrał .

Ania Nowy wpis

Nigdy? To czemu mi się jakieś ogłoszenia tutaj na produkcję wyświetlają? Albo ja coś pomyliłam albo nie wiem. Nigdy nie mieli żadnych pracowników? Może jest szansa jeszcze, że coś się pojawi, ciekawe. Ciężko o robotę w okolicy...

Pablo Nowy wpis
@Ania

Przecież jak może się coś pojawiać jak "firma" nie istnieje już ?

Ksenia Nowy wpis
@Pablo

Jak często w Ability Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 7 września na Lento.pl, obiecują bogaty rozwój.

Właściwe w komentarzach tylko dyskusja na temat czy firma posiada zadłużenie wobec pracowników czy nie. To jak jest teraz? Może ktoś wyjaśni jak wygląda obecna sytuacja? Spłacili zaległości i przyjmują nowych pracowników? Nie widziałem żadnych rekrutacji w sieci dlatego wolałbym się dowiedzieć u źródła.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Ability Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Jarosław

Kasy jak nie było za robotę tak nie ma, już drugi rok się upominam swoją należność. Nie polecam.

@Jarosław

Witaj pomyliłeś firmy. My nie mamy długów. Pozd

@Ania

Żart? Że nie macie długów?

Pomylka to jest negatywna

Madafaka

Wy duzo ludzi nie chcecie znac . Z wami to dopiero porazka . Zreszta widac jak zarzad sie zmienia .

Xyz

Porazka to jest wam zaufac i uwierzyc (przyklad przyjecie do pracu ?!?!?!?!)

@Madafaka

Widzę, że spore napięcie tu macie. :/ Według Ciebie to dobrze, że zarząd się zmienia?

@Magdalena

Przeciez musza pewne sprawy pozamiatac

Dorota
@Madafaka

no ale wlasciciel firmy pisze ze nigdy u nich nie pracowales, wiec skąd masz takie negatywne zdanie o firmie, non stop o nich piszesz?

Klient
@Dorota

Madafaka ma racje sa niepowazni i tylko dobrze gadaja i zlote gory obiecuja Wiec niech zarzad sobie opinii nie wypisuje

@Dorota

Przeciez oni nikogo nie zatrudniaja . Sa tylko sp.zoo. i kasuja za noclegi m.in. a reszta ich spraw i porazek oraz zakupow i zmian w zarzadziw to w odpowiednim czasie

@Kanar

Ok, ale to nie zmienia faktu, że są tu jakieś problemy z uregulowaniem jakichkolwiek należności? Bo teraz to opinie już się trochę sprzeczne tutaj zaczęły robić

Klient

Szanowna Pani anno . Niech Pani bzdur nie wypisuje

@Klient

Anno? Pierwsza część się nie zgadza, jeśli chodzi o drugą to dla sprostowania tylko dopytam, to z tymi długami to jakiś hejt był tak? Nic takiego nie miało tu nigdy miejsca?

@Magdalena

To zaden hejt to prawda . Nie placa wykonawcom a jak ewentualnie cos kapna to tylko na paliwo. A jak sprawdzisz krs to zobaczysz ze w zarzadzie jest anna ktora wypisuje sobie opinie i wlasnie spradzaja czy magda to nie anna .

Kanar

Dlaczego zarzad od paru racowni(omiesiecy wypowiada sie na temat bylych pracownikow ?

@Wnerwiony

No to nie wiem jak udowodnić, że nie ale nie wnikam. Czyli jednak coś wypłacają z tego co piszesz? Chociaż tu trudno się połapać, bo jedyni piszą tak drudzy tak.

Bez komentarzs

Aaa
@Jarosław

Bo mnie też nie zapłacili, oszusty

Hello

Raczej pohamowalbym się z naciaganymi opiniami pisanymi przez kogo sobie ustawia albo wpisze Oprócz obiecanek i kultury nic więcej nie ma

@Hello

O co chodzi ? Zadzwoń do nas. Pozd An

Hello
@Ania

Przecież do Was dzwonić to tak jak do slups

abc
@Hello

bo to prawda

Ewelina
@abc

Też próbowałeś się kontaktować?

Nic nie umia zalatwic

@Ania

O ten tramwaj co nie chodzi

ncd
@abc

bo jest prawdziwa

@Wnerwiony

Ale w jakim sensie? Opiszesz dokładniej sytuację?

@Piotr

Naprawde chcesz wiedziec ? Ale najpierw sie ujawnij bo pod pseudonimem jest napewno inna osoba ktora wie o pewnym pozarze .

Czyli się nie dowiemy?

@Magdalena

Ok ale prawda jest brutalna . 1 pozar w zakupionym budynku 2 ucieczka formalna tylko z ability pewnego dyrektora 3 transport ktory byl poreczony i padl 4 poprzegrywane sprawy w sadach Wystarczy ?

Irena
@Wnerwiony

Hej, masz jednoznaczny nick, piszesz emocjonalnie ale właściwie nie wiadomo co chcesz przekazać. Masz doświadczenia z firmą z perspektywy pracownika, tak? I co, jakie masz zdanie o nich? Mąż chce aplikować do nich, mogę być spokojna w takim razie? Wypłaty są na czas, wszystko w tym temacie ok?

@Irena

Maz to powiniem sie porzadnie w glowke trzepnac z dwoch. 1 niepowazma firma nie placaca tylko kasujaca duza kase 2 . Ze nie ma odwagi sam napisac pytan

Prezes Zarządu
@Wnerwiony

Witaj Ireno - niezmiernie nam miło, że zostawiłaś opinię. Firma nasza to spółka prawa handlowego. Nie wiemy jaki Maz jest w naszej firmie - nie mamy takiego pracownika. Co do pieniędzy o których piszesz za mało mamy danych by odnieś się do Twojej wypowiedzi.

Prezes Zarządu
@Wnerwiony

ad 1 - o jakim pożarze ? nie było takich ? ad 2 spółka nie miała nigdy dyrektora, tylko prezesa ad 3 transport ? spółka nie świadczy transportu ... ??? jakieś dziwne rzeczy

Danuta
@Wnerwiony

Jak to niepłacąca? Nie dostałeś od nich pieniędzy? Powiedz no, jaka jest sytuacja. Od kiedy to trwa, co pracodawca mówi... Problemy z kasą to poważna sprawa, wiadomo

wnerwiony
@Prezes Zarządu

sprawdz zanim kolejny prezesie odpiszesz bzdury . byl pozar pewnego waszego choc teraz moze byc przepisany . ale przeciez wy wynajmujecie nieruchomosci . Zdziwiony ? to co to za prezes co udaje ze nic nie wie co sie w firmie dzieje .

Ability Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

P4zeciez oni produkcji nie maja

Czy pracownicy w Ability Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Xyz

Jacy ?

JAREK

Bardzo dobrze

@JAREK

To co mowia to jedno a co robia to drugie

Human

Nie mają długów?! Hahaha . Nie płacą ludziom za pracę A sami bez pardonu kasują

Henry

Zmieniła się praca od momentu kiedy koronawirus spowodował takie zamieszanie?

Abc

Obiecanki Cacanki i nic z tego nie ms

Anna K.
@Abc

Wszystko ok.

Pracuję w Ability 7 lat. Nie mogę złego słowa powiedzieć- wypłaty na czas. Stabilizacja zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Ability Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w Ability Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ability Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ability Sp. z o.o.?

Ability Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Nowa 40
    41-908 Bytom