Opinie o Hotel Angelo**** Katowice w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hotel Angelo**** Katowice. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Angelo**** Katowice o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Angelo**** Katowice w Katowice

Basia Nowy wpis

Pracuje w hotelu dobrych pare lat????prace oceniam bardzo dobrze, i sadze ze jest doceniana. Są okresy gdzie jest ogrom tej pracy- i się pracuje jak konik—-ale chyba to naturalne i normalne bo jest to branża hotelarska , pracuje się fizycznie i albo ktoś to lubi i jest nauczony pracy albo wciąż narzeka(znam takich, zwalniali się już ii zawsze wracali) Jeżeli jestes pracowity, zawsze jest to docenione, Zawsze znajda się ludzie narzekający na władze,dyrekcje itd ale uważam , ze to dzieki nim tak dobrze wszystko funkcjonuje! Mam poczucie stabilności w tej firmie,zdarzają mi się l4 i nigdy nikt nie robił problemów w tym temacie

Olga Nowy wpis

Interesuje mnie jaką umowę firma odpisuje na początku i czy jakieś dodatki do pensji występują?

Iwona Nowy wpis

A jakieś słuchy o ewentualnej pracy macie? Trudno dostać się?

M. Nowy wpis

Firma jest dobrym pracodawcą. Miałam okazję pracować w recepcji, zmiany głównie po 8h. Atmosfera bardzo fajna, ludzie zgrani i chętni do pomocy. Zarobki faktycznie mogłyby być wyższe, ale wpływa na to fakt, że w dziale recepcji nie ma nadgodzin. Pół godziny przerwy owszem, zabierane jest z czasu pracy, ale wystarczy zdeklarować się w kadrach, że nie korzysta się z tej przerwy i zrezygnować z zapewnianego przez firmę lunchu, i korzystać z ustawowych 15 min przerwy - proste. Co jakiś czas odbywają się szkolenia dla pracowników. Jest również socjal: co miesiąc bilety do kina, multisport, luxmed, ubezpieczenie grupowe i wczasy pod gruszą. Jak ktoś lubi pracować w hotelarstwie, to to jest świetne miejsce dla takich osób.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Hotel Angelo**** Katowice spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Aga

Słyszałam, że firma jest dobrym pracodawcą. Nie rozumiem dlaczego tak piszecie!!

Zadowolony

Jeśli praca w dobrej firmie nie odpowiada to ją zmieńcie!!

Praca jest fajna. Jeżeli ktoś lubi pracować w ramach wolontariatu i nie ma życia po za hotelem. Wymagane ciągłe bezpłatne nadgodziny, zabieranie pół godziny przerwy, której niektóre działy nie mają, a to wszystko za najniższą krajową. I za tą stawkę przełożeni wymagają coraz więcej, a sami potrafią opieprzyć i zwyzywać.

Paulina

@recepcjonistka jak przebiegł proces rekrutacji? Na jakie pytania można liczyć na rozmowie? A może przyjęli Cię do pracy? Jeśli tak to jak pierwsze wrażenia? Wszystkie informacje są pomocne osobom składającym cv do Hotel Angelo**** Katowice.

recepcjonistka

Wczoraj zadzwoniono do mnie z hotelu Angelo,abym przyszła na rozmowę rekrutacyjna . Zaaplikowalam do nich na stanowisko recepcjonistki . Czy może mi ktoś coś napisac co to za hotel i jakie tam są warunki ? Będę wdzięczna . Pozdrawiam

Hotelarz
@recepcjonistka

Boskie podejscie: apllikujesz "gdzies" na "jakies" stanowisko, a teraz "łolaboga! zadzownili do mnie, nie wiem skąd, po co i na co!". Jak Ty się teraz próbujesz dowiedzieć, gdzie właściwie zaaaplikowałaś, to raczej się na recepcjonistkę nie nadajesz, bo tam trzeba dość sporo ogarnąć, a Ty podstaw nie potrafisz. Daruj sobie.

ona

W życiu nie polecam, daremna stawka, obiecują umowę o pracę, a po czasie ci dziękują. Nawet o umowę zlecenie trzeba się prosić po 2 tygodnie! Co chwilę oferty pracy, nawet dziś z kelnera śniadaniowego - bo wszyscy uciekają! Nie dziwię się wcale - masz być przed 6 i jeszcze pół h ucinają z wypłaty.

na początku umowa zlecenie za minimalną krajową, a potem umowa o pracę za... minimalną krajową. Faktycznie zabierają 30 min za które nie płacą (nie wiadomo niby czemu) nieraz się siedzi np od 6 rano do 15 a oni jeszcze ucinają 30 minut i zamiast 9 h płacą za 8,5h. Jadą na samych praktykantach, bo nikt im tam pracować nie chce. Ciągle są nowe dziewczyny. Rotacja porównywalna do zmieniania majtek.

Paulina

@AGA****, pracujesz tam nadal? Powiedz więcej o pracy.

AGA****

Witam.Mam pytanie we wtorek ide tam na dzień próbny jako pomoc kuchenna.Chciałam zapytać o zarobek,traktowanie i czy weekendy są pracujące?Z góry dzięki Aga :)

Jack

Byłem tam ostatnio na rozmowie do działu technicznego. Jednak ok 2500 na rękę za technika do wszystkiego z dyżurami 24 h i pracą w soboty to zbyt dużo.. Bardzo chciałbym tutaj podziękować pani kadrowej z hotelu za obiecany kontakt ws decyzji o przyjeciu do pracy, a raczej za jego brak.. Wielka władczyni ludzi nie jesteście jedynymi pracodawcami-ludzie otrzymują propozycje też od innych. Mam nadzieję że ciebie ktoś tak potraktuje, o twoim spóźnieniu 15 min. na spotkanie nie wspomne..to już dało do myślenia, że nie warto z takimi osobami pracować. Kadrowa do zwolnienia..naucz sie być fair w stosunku do innych bo długo tam miejsca nie zagrzejesz.

AGA****
@Jack

Czyli odradzasz?

majeranek

ania, akurat teraz potrzebują kucharza. Nie wiecie jakie warunki na start są w stanie zaproponować - dajcie znać :)

papmapa

zazwyczaj negatywne opinie dają ludzie o niskich kwalifikacjach:) Dobre księgowe mają prace, a słabe aplikują z częstotliwością raz na pół roku...i krytykują pracodawców na forum, .....dobre kelnerki żyją z napiwków a zarobki inwestują w zagraniczne wojaże

czarna

Czy ktoś może napisać czy wpis z 2014 dotyczący zarobków jest nadal aktualny? "1.900 brutto = ok 1398". Bo jeśli tak, to trochę śmiech na sali, a widziałam, że nadal się ogłaszają i myślę o złożeniu CV.

IKA

Brat pracował- wyzysk, mało kasy. Dyspozycyjność 24 na dobe- ciągłe telefony

Pracowałem tam chwilkę na kuchni i powiem tak: Ilość pracy ogromna(MEGA OGROMNA), pracowników mało jak na tyle pracy do ogarnięcia (z resztą za te pieniądze nie dziwne ok 2,100.00 BRUTTO!!!), z każdej dniówki biorą Ci 30 min na jakąś przerwe, których i tak nie ma bo ciągle jest coś do zrobienia... gotowanie w 50% na proszkach (knor itd), nadgodzin nie płacą, zero motywacji, tylko słyszysz że masz zapi....! Ogólnie hotel bardzo dobrze prosperujący z dużej sieci, a pracowników traktują jak maszynki... NIE POLECAM!

jontek

resident manager pan [usunięte przez moderatora] , ktoremu wydaje sie ze wszystko wie i ze jest GURU hotelarstwa a tak naprawde biegnie z kazdym pomyslem innych ludzi do dyrektora aby przedstawic go jako swoj - panie resident zenada !!!! . Zarobki na rynkowym poziomie. Cisnienie ogromne + [usunięte przez moderatora] na wysokim stanowisku wiec sami odpowiedzcie sobie na pytanie czy warto

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Angelo**** Katowice - Katowice

Hotel Angelo**** Katowice
2.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Sokolska 24
    40-086 Katowice