Opinie o Vesuvius CSD Sp. z o.o. w Kraków Prądnicka 4

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vesuvius CSD Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vesuvius CSD Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vesuvius CSD Sp. z o.o. w Kraków Prądnicka 4

Zatrudniając się w Vesuvius warto zapisać się od razu do psychologa albo.... Od razu szukać nowej pracy.

Nicollllll

Fajny zespół, ciekawe zadania. Chciałam powiedzieć że są możliwości rozwoju. Adekwatne wynagrodzenie. Polecam ambitnym, zdolnym.

Bus
@fisko

Ja jeszcze dopytam tutaj są organizowane tylko konsultacje psychologiczne czy są też jakieś z innych kategorii? prawne czy coś takiego?

Akar

Czy wszystkie oferty na stronie firmy są aktualne? Ktoś się już zgłaszał i wie po jakim czasie przychodzi odpowiedź?

zębodół
@zębodół

żart oczywiście, domyślam się, że chodziło raczej o ten dobry scenariusz :p

Wirginia

Nie rozumiem dlaczego tak narzekacie a nadal pracujecie? Firma dba o pracowników jak również atmosfera jest wspaniała.

@jedynka

Atmosfera w porządku, później pokój bez klamek.

Firma z potencjalem

Golon
@Andrzej

Mógłbyś coś wiecej powiedzieć? Jak atmosfera, czy firma uczciwa?

Kaktus
@Golon

Atmosfera jest bardzo pozytywna, głównie bo porządni ludzie tu pracują, niepotrzebnych problemów nie robią, więc lżej się człowiekowi pracuje

Kaktus
@Golon

W jakim sensie firma uczciwa? Pieniądze na czas są i zgadzają się z tym co miało być na wypłacie, więc chyba uczciwa pod tym względem...

chetny
@Kaktus

a długo już tu pracujesz? też się zastanawiam czy składać cv i w sumie wolę długotrwałą współpracę bo szukam czegoś na stałe, myślisz, że da się tak tutaj?

chetny
@Kaktus

a powiesz mi jak tu jest z umowami? ile trwa czas próbny o ile w ogóle jest i czy potem można przejść na uop?

Salek
@chetny

głownie umowy o prace, b2b w ogole nie daja a na zleceniach glownie studenci robia

Salek
@chetny

jest okres probny 3 miesiace na uopie normalnie

lego
@Salek

czy jesli chodzi o atmosfere to moglbys powiedziec jak sie dogadujecie?

@lego

nie wiem czy w temacie ale jestem swiezo po rozmowie o prace i musze powiedzieć że atmosfera calej rekrutacji jak i na miejscu na pierwszy rzut oka wydawala sie bardzo pozytywna

@Mleko

relacje z ludźmi w pracy wspomianm bardzo dobrze, więc dobra atmosfera nie tylko w trakcie rekrutacji

@Mleko

udalo ci sie dostac prace, odezwali sie? :)

@Mleko

jak dlugo czekales az sie odezwa i zaprosza na rozmowe?

@Duno

cos wiecej o samej pracy ogolnie mozesz dodac, twoim zdaniem praca na dluzej mozliwa?

Stared
@apyl

Ja właśnie czekam na odzew też i zastanawiam się ile tutaj etapów jest rekrutacji, ktoś kojarzy jak to wygląda?

@apyl

bardzo dobra atmosfera w pracy, super ludzie i ciekawe pomysły na integracje, sama praca też nie należy do złych więc od siebie mogę powiedzieć że jestem zadowolony że tutaj trafiłem

@apyl

jeśli chodzi o stabilność i pracę na dłużej to myślę że też dobrze trafiłeś

@Stared

dwa do trzech etapów, w zasadzie im wyzsze stanowisko tym więcej, zależy gdzie celujesz

FBF
@Ulan

o co pytają podczas rozmowy? bardzo jest szczegółowa?

plizner
@Ulan

firma bardzo dobra, chociaż nie ukrywajmy pracy jest sporo, natomiast ludzie bardzo fajni, raczej przyjacielskie stosunki ze wszytskimi panuja

@plizner

to akurat ważny czynnik uważam, bo atmosfera robi dużo w pracy ;)

kirel
@Cinkrus

fakt, atmosferą w pracy firma dużo nadrabia

@kirel

pracuje się raczej w grupach czy to bardziej indywidualna praca?

@Cinkrus

czyli rozumiem że bardzo spoko atmosfera, a jak wyglądają kontakty z górą?

@Andrzej

Jak ktoś gdzie pisze o firmie z potencjałem albo ambitnych zadaniach albo odporności na pracę pod presją czasu to z miejsca trzeba takie firmy szerokim łukiem omijać. Jedynie kawę dobrze wspominam.

olox
@rupp

mnie się bardzo dobrze tu pracuje, kontakty z górą też w porządku, co ci trzeba to załatwiają i idą na ręke

fleczer
@olox

urlopy tez mozna wybierac jak sie zaklepie wczesniej?

labla
@fleczer

raczej o wszystkich pasuje powiadomić z wyprzedzeniem, ale nie ma najmniejszego problemu z urlopami tak ogólnie

z tymi dłuższymi też?

@Akar

Czy może ktoś jeszcze dodać informacje o rekrutacji jak tutaj to przebiega?

@Akar

z tego co kojarze wszystkie są aktualne, jak chodzi o odpowiedź z firmy to jest to jedna wielka niewiadoma, tak na dwa tygodnie bym się bezpiecznie nastawiał

@Akar

masz dwie trzy rozmowy, w zasadzie im wyższe stanowisko tym więcej pogadanek

Kain
@uszer

Jak wyglądają te rozmowy, pamiętasz coś z tego może i podpowiesz na co się przygotować?

@Kain

Powiem ci że nawet nie pamiętam szczegółów jakoś nie zapadła mi ta rozmowa w pamięć. No była dosyc normalna, pytali o to gdzie wszędzie pytają z tego co kojarzę, nic niesamowitego, ani też wymagającego, jak dobre cv masz i cię już zaproszą to się wybronisz tak sądze

Hejdi
@uszer

Co oznacza dobre cv, masz na myśli doświadczenie?

Hejdi
@uszer

To na wszystkich etapach jest taka typowa rozmowa? Ile dokładnie miałeś etapów i ile to trwało?

direr
@Hejdi

etapy są dwa albo trzy też od stanowiska zależy, to samo tyczy się czasu

Ferna
@direr

Jak wyglądają mniej więcej te etapy? To są zwykłe rozmowy sprawdzające Twoje kompetencje?

murman
@Ferna

no a co więcej bys chciała mieć podczas rozmowy? typowe rozmowy jak do każdej innej firmy o podobnym profilu :)

Peret
@murman

Jak atmsofera? Z kim w ogóle są przeprowadzane i ile to mniej więcej trwa?

Naoker
@Peret

atmosfera akurat bardzo koleżeńska i w pracy i na rozmowie, ja byłem bardzo pozytywnie zaskoczony

Naoker
@Peret

spotkania są dwa trzy zależy na jakie stanowisko i to samo się tyczy osób z którymi rozmawiasz

Ndbd
@Naoker

Jak atmosfera tych rekrutacji?

jalapeno
@Ndbd

u mnie atmosfera byla bardzo na plus, duzo konkretnych informacji ale wszystko milo i profesjonalnie

fisko

a moglbys jakies konkrety dac? o co pytają, ile trwa taka rekrutacja, kiedy dostajesz decyzje?

dak
@fisko

Jest szansa zeby ta rozmowa byla online??

skyler
@fisko

moja rozmowa trwała tak do pół godziny z tego co pamiętam, może mniej. ogólnie tak jak wyżej pisali, było spokojnie i luźno raczej, dostałam decyzje po kilku dniach od rozmowy

Migo

W sumie dobre pytanie XD ogólnie odpowiedź super bo się można przygotować ale czy zdalnie to dalej nie wiadomo

Seneka
@fisko

Ja chyba po niecałych 2 tyg dostałem informację że mnie zatrudnią, pytają o takie klasyczne rzeczy jak na więskzości rozmów wiec jeśli już jakies miałeś to powinieneś mniej więcej wiedzieć

szyt
@Seneka

a masz może jakieś tipy dla potencjalnego pracownika ? o czym warto pamiętać na rozmowie ?

inspo

podbijam, ta rozmowa jest online?

Kabi
@szyt

Nie ma za bardzo tipów, grunt to się nie stresować i w siebie wierzyć

plik
@inspo

ktos tam wyzej chyba pisal ze jest zdalnie

Modric
@plik

Praca ogolnie tez 100 procent zdalnie czy jakies dni do biura trzeba przychodzic?

Vaias
@Modric

mamy system hybrydowy, kilka dni z biura kilka zdalnie

maly
@Vaias

i jak wam sie sprawdza ten system? pracownicy zadowoleni?

Notka
@maly

Mnie też ciekawi jaka atmosfera na co dzień panuje. Z góry dzięki za odpowiedź.

labla
@Notka

ja tam nie narzekam na atmosfere tutaj, a wręcz sobie chwalę. Ludzie ogarnięci i pomocni w razie czego, kulturani. Czego chciec wiecej

vere
@labla

dobrych zarobkow na przyklad, bo bycie milym cie nie wykarmi. pensje macie tutaj w porzadku? :)

vere
@labla

wszystko zawsze na czas wplywa na konto?

piątnica
@vere

ja osobiście uważam że stawki są ok, porównując do poprzednich firm w których miałem okazje pracować, to bym powiedział, że tutaj to jest nawet bardzo ok

bande
@piątnica

Bo to brednia

HHH
@piątnica

w sumie tez tak uwazam, nie ma sie co czarowac, ze gdzie indziej dadzą więcej...

HHH Nowy wpis
@vere

no ja sobie nie przypominam żeby tego typu akcja byla kiedykolwiek

@HHH

że zapłacili w terminie? hahah wątpie, że to miałeś na myśli, ale tak trochę to ująłeś

@zębodół

żart oczywiście, domyślam się, że chodziło raczej o ten dobry scenariusz :p

Wirginia

Aga

Powiesz jak wygląda to dbanie?

Poglad
@Wirginia

Chętnie poczytam....szczegóły. kto dba i o co?

rys
@Wirginia

mógłby ktoś coś więcej napisać? słyszałem opinie właśnie odnośnie atmosfery, że to duży plus tej pracy, ale mógłby ktoś jeszcze się podzielić swoją opinią?

gruper
@rys

ludzie się ze sobą lubią i to robi całą robotę

jedynka

a twoim zdaniem atmosfera w porządku? ktoś wyżej niby pisał że tak ale lepiej jak więcej osób sie wypowie

@jedynka

Atmosfera w porządku, później pokój bez klamek.

Wito

Gdzie najczęściej umieszczane są oferty pracy? Orientujecie się czy mają jakieś otwarte rekrutacje?

@Wito

Widzę, że są na pracuj, ale do Skawiny. Ile oddziałów właściwie ma firma? W Krakowie jest jakieś biuro, czy jak to wygląda?

fasolka
@Wito

ja bym chciala sie dowiedziec jakie sa glowne godziny pracy w biurach?

fasolka
@fasolka

pracuje sie glownie na pierwsze zmiany czy popoludniowe tez sie zdarzaja?

Zmiennik
@fasolka

Nie ma zmian. Ludzie pracują normalnie miedzy 7 a 17. Zależy kiedy przyjdziesz

Marso
@Zmiennik

w jakim sensie zależy kiedy przyjdziesz bo trochę chyba nie rozumiem?

Marso
@Zmiennik

pracuje się po 8 godzin czy po 10?

Zmiennik
@Marso

Pracujesz 8. Godziny są elastyczne

Pluka
@Zmiennik

i na zdalnych można robić? dobrze rozumiem?

Bloom

Po jakim czasie przechodzi się na hybrydę? Czy od początku możesz tak pracować?

Dakan
@Bloom

tutaj na każdym stanowisku można pracować na hybrydzie?

Gunter
@Dakan

nie wiem czy na każdym raczej na znamienitej większości pracuje się hybrydowo

Gunter
@Dakan

taka norma na hybrydzie to jest 3 dni z domu dwa z biura

@Gunter

tak odgornie kazdy ma ustalone?

@Gunter

można pracować tylko stacjonarnie czy tylko hybrydowo? :)

@piekarz

na hybrydzie tak się przyjęło i tak się pracowało

@Mint

są stanowiska tylko stacjonarnie np. ale to zależy jaka oferta cię interesuje, tam zresztą powinno byc to opisane

@Duno

mam na oku stanowisko customer service specialist, w ogłoszeniu jest napisane że to full office work, więc jak rozumiem ta hybryda do tego sie nie aplikuje?

@Duno

dodatkowo chciałem się dopytać o jeżdżenie bo jest zaznaczone że konieczne bedzie podróżowanie w ciągu tygodnia, czy firma ma jakąś właśną flotę służbowych samochodów?

@point

ktoś wyzej podobne pytanie zadawał i mu odpowiedzieli że jak full ofice to bez, ale fajnie jakby ktos potwierdził

@point

w ogóle juz na wiekszosc pytan sa tutaj odpowiedzi wystarczy poszukać

gatt
@point

gdzie dokladnie mozna znalezc oferty zeby sobie poczytac wszelkie wymagania?

gatt
@rupp

nikt finalnie nie odpowiedzial czy to hybryda czy co

Kowalski
@gatt

jak wpiszesz sobie normalnie w google to wyjdzie ich stronka, a tam masz wszystkie stanowiska wymienione razem z opisami i mozesz tez tam wyslac swoje cv

a na ogół jak jest?

paradise

orientujesz się czy sa aktualnie jakieś przyjęcia?

drwal
@paradise

są oferty na ich stronie, zerknij sobie a moze cos znajdziesz dla siebie

OKsy
@drwal

Tam gdzie nadal można aplikować na pewno są to oferty aktualne tak?

avatar
@OKsy

jesli mozna aplikowac to pewnie aktualne, zazwyczaj pisze ze oferta wygasła jesli juz nie szukają

Krab

Można prosić maila na którego wysyłaliście CV?

gruzja

jak jest jedno ogłoszenie z 12 grudnia np to ono jest caly czas aktualne?

Miłosny

Albo czy rozmowa jest stacjonarna czy już tylko online praktykują?

@Miłosny

jak ja sie zatrudnialem, to mialem rozmowe stacjonarnie, ale nwm moze sie cos zdążyło pozmieniac

Ewan

rozmowy powinny być głównie w online, czasem do biura zapraszają

@Ewan

od czego to zalezy czy masz rozmowe w biurze czy zdalnie?

dak
@Ewan

ok juz wyzej zapytalam o to wyzej, sorki mam juz odpowiedz. czyli podsumowujac te rekrutacje to robia glownie online ale nie jest to jakas stala zasada?

Raffs

Jak sie czegos nie wie to zawsze najlepiej sprawdzac czy jest jakas strona oficjalna firmy, bo tam najpredzej wszystkie dane beda aktualne.

Brałeś udział w rekrutacji do Vesuvius CSD Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Nicollllll

@Nicollllll

Na jakim stanowisku pracujesz?

Faustus
@Nicollllll

a jak z doświadczeniem? trzeba mieć już długi staż żeby się tutaj dostać?

Lig
@Faustus

nieee no nie musisz miec duzego doswiadczenia, chyba ze to podkresla akurat w ogloszeniu. wazne zebys wiedzial co robisz. firma raczej daje szanse kazdemu, ale to tez wiadomo zalezy od zapotrzebowania na ten czas

Lig
@Faustus

zreszta mielismy tez studentow zatrudnionych wiec tacy mlodzi tez raczej nie mieli duzego doswiadczenia jak sie mozna domyslic. raczej nie ma sie co martwic, warto sprobowac zlozyc cv

Faust
@Lig

a uważasz, że to stabilna firma? można się tutaj zatrudnić na stałe tak żeby być pewnym zatrudnienia?

Faust
@Lig

a i jeszcze jak długo czeka się na odpowiedź na cv? jakoś znośnie czy trochę jednak trzeba poczekać?

Vesyr
@Faust

tak, jest stabilnie i raczej z ciągłością zatrudnienia nie powinnieneś miec problemow tak długo jak bedziesz robił co trzeba :)

Vesyr
@Faust

nie wiem czy to norma, ja ogólnie czekałem jakoś tydzień? ale nie wiem czy po prostu fartem nie wbiłem się na koniec rekrutacji chyba dla każdego to nieco inaczej wygląda

Terk
@Faust

firma jest całkiem fajna ciekawe zadania i fajni ludzie na ogół chociaz kilka paragrafow w polityce firmy mogliby poprawic... ale i tak obiektywnie patrzac to dobra praca jest

Terk
@Faust

nie ma na to chyba reguły wiesz zalezy jakie stanowisko jak bardzo potrzeba pracownika jacy kandydaci itd loteria jedny slowem

nail
@Terk

a jak jest z grafikiem, jakie zmiany macie?

kloro
@nail

ale raczej jest to dostosowane do potrzeb pracownika i możesz zaczynać od 7:30 do 9:30

@kloro

mógłbyś mi jeszcze tylko rozjaśnić, czy to można codziennie zaczynać o dowolnej godzinie w tym przedziale, czy to raz się deklarujesz o której zaczynasz i tak robisz?

@kloro

i jak macie tu z nadgodzinami? są w ogole?

@kloro

czyli jedynie od poniedzialku do piatku sie pracuje jak rozumiem

@piekarz

no chyba ze w soboty tez czasami trzeba przyjsc na zmiane czy to sie raczej nie zdarza?

@piekarz

właśnie ja też się zastanawiam czy poniedziałek - piątek się tutaj pracuje czy jednak weekendy też czasem wchodzą w grę :)

@piekarz

Bo obstawiam poniedziałek - piątek ale czekam na jakąś dokładną informację, ktoś pomoże?

@Mint

podbijam pytanie i bardzo prosze o odpowiedź jakie dni pracy?

@point

gdzieś czytałem tutaj forum i pisali że tak, od poniedziałku do piątku

pererek
@rupp

czy w takim razie występują nadgodziny?

yoto
@rupp

moga zdarzyc sie weekendy pracujace chociazby sobota?

@yoto

Mają tam słodkie środy, owocowe czwartki i piątki z pizzą. A w dodatku za nic nie robienie dodatkowe grosiwo. Za to Skawina musi na nierobów tyrać.

wrF
@pererek

są nadgodziny, szczególnie pod koniec miesiąca zdarza się ich sporo

czill
@wrF

jak to potem działa jak się robi nadgodziny?

chce robić
@wrF

ale to trzeba się jakoś wcześniej zapisać na takie nadgodziny? bardzo chciałabym dostawać sporo godzin a w mojej poprzedniej pracy trzeba było ze sporym wyprzedzeniem taką chęć wyrażać

kongo
@Faust

pewnie, że tak jeśli odpowiada ci praca i się nie obijasz to nikt cię tutaj niespodziewanie nie zwolni :) ja juz pracuję dosyć długo i nie narzekam nigdy nie byłem w sytuacji żeby ktoś mnie próbował wykiwać

smerf
@kongo

skoro pracujesz to mógłbyś coś powiedzieć o warunkach pracy? jest w porządku?

smerf
@kongo

jeszcze coś o udogodnieniach firmie jakbys dodał to bym się w ogóle ucieszył

hello there
@smerf

warunki pracy ok, bywalem w gorszych miejscach

hello there
@smerf

a jesli chodzi o benefity to jest ich calkiem sporo, chociazby nawet luxmed, multisport, karta lunchowa, dodatek wakacyjny - bardzo pozyteczne wdg mnie

Bumtarara
@hello there

karta lunchowa jest doładowywana na jakąś konkretną kwote czy to jakoś inaczej działa? nie korzystałem do tej pory z czegoś takiego w ogóle

Bumtarara
@hello there

ogólnie ten luxmed funkcjonuje na podobnej zasadzie co medicover?

zdrowie psychiczne
@hello there

ja bardzo cenie to ze sa konsultacje psychologiczne dla pracownikow

bubblegum

ceny chyba i tak nie bardzo muszą nas obchodzić prawda?

bubblegum

kwestia co woli pracodawca, dla mnie chyba by to bez różnicy było jeśli nie trzeba dopłacać albo jedynie symboliczną kwotę

paradise
@zdrowie psychiczne

wiesz może czy każdy pracownik może z tego skorzystać?

kajaxgw
@paradise

dobre pytanie, ja slyszalam ze kazdy pracownik moze korzystac, ale moze niech sie wypowie ktos kto tam pracuje??

@zdrowie psychiczne

te konsultacje są darmowe?

Bus

bandera

hej czy jeśli chodzi o pracę w biurze to jak wygląda atmosfera? z tego co czytam wszystko fajnie i ludzie się lubią, nadal tak jest nic się nie zmieniło?

bandera
@bandera

i jeszcze czy w kwestii jakichś ewentualnych benefitów jest w porządku? jakieś dodatki do wakacji? coś wartego uwagi?

PPiec
@bandera

Mamy bardzo pozytywna załogę i raczej wszyscy się lubimy (a przynajmniej szanujemy), więc atmosfera o tyle dobra że trzymamy między sobą sztamę zazwyczaj.

PPiec
@bandera

Co do tego że wszystko fajnie to no wiesz nigdzie nie ma idealnie w pracy i tu jest tak samo, są obszary, w których na pewno mogłoby być lepiej, ale moim zdaniem nic co dyskredytowałoby pracodawce. Jak szukasz pracy to warto spróbować myślę :)

arcis
@PPiec

gdzie można znaleźć ogłoszenia? bo rozumiem że jak warto spróbować to jakieś są teraz

komandos
@PPiec

a macie może jakieś imprezy integracyjne żeby się lepiej poznać? w poprzedniej pracy też niby atmosfera była bardzo w porządku ale tak praktycznie to nic się za bardzo nie znał bo nie było nawet czasu żeby się jakoś głębiej zintegrować

komandos
@komandos

albo jakieś wyjazdy pracownicze? w sensie no głównie chodzi mi czy w firmie są jakieś zajęcia dzięki którym zespół ma czas ze sobą pogadać, porobić coś wspólnie

www
@arcis

poznajmysievesuvius czy jakos tak, na to wyglada ze jest to po prostu ich strona firmowa i tam tych ogloszen widzialem najwiecej

Migo
@arcis

Na aplikuj też ostatnio widziałem jedno całkiem fajne

Cinkrus

Można tutaj pracować hybrydowo lub zdalnie? :) Widziałem coś w ogłoszeniu które mnie interesuje i zastanawiam się jaki podział wchodzi w grę

@Cinkrus

Chodzi mi oczywiście o ofertę z ich strony :)

kirel
@Cinkrus

jakie stanowisko dokładnie cię interesuje może jakieś szczegóły podrzucę?

X

Wieczna rotacja, stres, słaba płaca, to nie jest dobre miejsce dużo osób ucieka. Chciałam powiedzieć ze nie polecam.

logic
@X

Niestety, w samo sedno - jest już baardzo źle, długo oczekiwane zmiany przyniosły ogromne rozczarowanie. Jeżeli ktoś w ogóle się zastanawia nad tą firmą - szczerze nie polecam. Sporo ludzi uciekło i u mnie to była bardzo słuszna decyzja ;/

Troy

Chodzi mi o to czy może uda się załapać tu na umowę zlecenie czy raczej się na to nie nastawiać.

ks
@Troy

Raczej glownie umowa o prace.

ks
@ks

Ewentualnie studenci sa zatrudniani na umowe zlecenie.

Były Pracownik

Aktualnie warunki pracy w firmie są bardzo słabe, nie pracuje się tam dobrze. Początkowo, gdy dział CSD powstawał w Krakowie była to firma z potencjałem, dla której warto było pracować. W ostatnich latach sytuacja bardzo się zmieniła, ludzie są przeciążeni i zdemotywowani, z reguły panuje kiepska i nerwowa atmosfera. Po wielu wewnętrznych zmianach panuje tam chaos, są ogromne luki w procesach, ludzie są niedoszkalani i nieprzygotowani do pełnienia swojej roli. Do tego dochodzą liczne błędy systemowe, źle skonfigurowane systemy, przez co często ręcznie poprawia się dokumenty. Jest spora rotacja pracowników. Ludzie uciekają z firmy, znaczna część pracujących tam osób rozgląda się za czymś innym. Sama kadra manadżerska/TL jest na słabym poziomie, stanowiska te z reguły obsadzone są przez osoby, które nie mają kompetencji ani predyspozycji do pełnienia swoich ról. W wielu przypadkach dochodzi też brak wiedzy z zakresu zarządzania i na temat aktualnych procesów. Na porządku dziennym pojawiają się kłamstwa, pretensje, niespełniane obietnice oraz niedomówienia. Wręczanie planów naprawczych i nacisk na podpisanie ich bez przedstawienia wiarygodnych powodów. Dociążanie pracowników, wielokrotne prośby o przesunięcia urlopów. Gdy ktoś odchodzi z zespołu łata się luki za pomocą stażystów i rozdziela się obowiązki pomiędzy pozostałymi pracownikami. Pracę w tej firmie mogę polecić jedynie osobom, które są świeżo po studiach, pragną zdobyć doświadczenie i mają niewielkie wymagania. Plusem są elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej.

wtur

fajnie widzieć taki komentarz ale mógłbys doprecyzować czemu? chciałbym sie tu zatrudnic i fajnie jakby udało mi się czegoś wcześniej dowiedzieć o warunkach

wtur

szczególnie mnie interesują warunki zatrudnienia, czy dają uopa i na jakich zasadach (jakiś okres próbny?)

rai
@wtur

masz umowe o prace z okresem probnym 3 miesiecznym

rai
@wtur

zazwyczaj daja na nieokreslony ale moze sie zdarzyc ze i okreslony dadza najpierw

daktyl
@rai

a jak jest z rekrutacją ktoś kojarzy? zdalnie czy stacjonarnie?

daktyl
@rai

aha i w ogóle ile jest etapów w rekrutacji? jeden czy więcej?

Hummus
@daktyl

A co do etapów to jest to zależne od stanowiska które Cię interesuje, ja akurat miałem dwa. Jak powiesz na co się chcesz zatrudniać to podpowiem może ;)

zagubiony
@Hummus

hej bo właśnie widze ze sa dwa profile vesuviusa jeden z dopiskiem csd a drugi ssc czym to się rozni ze tak sie dopytam bo nie wiem na ktorym zadawac pytania o stanowisko ktore mnie interesuje

zagubiony
@Hummus

dodam ze chce aplikowac na junior design engineer, tylko wlasnie nie wiem ktory profil do czego

Weksel
@zagubiony

właśnie też się zastanawiam gdzie mogę zapytać o co bo ciężko mi znaleźć wyjaśnienie jaka jest różnica :D Bo to na pewno ta sama firma, prawda?

Wirginii

kkk
@Wirginii

tez nie potrafie tego pojac bo moze nie jest to praca marzen jak nie placa ci za lezenie , ale chociaz jest stabilnie i da sie dogadac kiedy trzeba

kandydat
@kkk

wlasnie sie zastanawiam nad aplikowaniem tam bo te negatywne opinie brzmią jak wylewanie jadu i plucie żółcią, ktoś powie jakie są faktycznie plusy i minusy pracy w tej firmie? tylko poproszę merytorycznie

Xyz
@kandydat

Plusem tej firmy jest niewątpliwie fakt, że pomimo ogromnej rotacji jeszcze się nie rozleciała. A z minusów, kadra menadżerska nie ma wiedzy operacyjnej, nie ma już prawie nikogo, kto brał udział w tranzycji, jest za mało ludzi, więc każda nowa osoba jest skazana na siebie i procedury które są żałośnie napisane. Nacisk ze strony sprzedaży, skargi, sprawdzanie listy obecności w biurze, plany naprawcze dla pracowników za wyssane z palca powody. Nie polecam.

Alicja

Czy były lub są spodziewane podwyżki ?

Alicja

Chciałabym wiedzieć co to oznacza ?

Radek
@Alicja

To oznacza, że ludzie dostali sygnał by uciekać.

Hahaha
@Alicja

Podwyżki były, były. Tak żenujący był ich poziom, że mi by było wstyd takie coś nawet przekazać. Tyle, że oczywiście to pracownicy są winni, że podwyzki są niskie, a jak już dostales coś lepszego niż inflacyjna to ci wmawiają, że to podwyżka godna zmiany stanowiska i że w sumie to więcej się nie da. Myślenie oczu, żeby jak najwięcej ludzi uwierzyło.

outsider

praca jest ciekawa w CSD ale team liderzy i managerzy, ogolnie niekompetentni, kultura osobista bardzo niska, sami sie promuja i o swoje stolki dbaja, TL PRZEKLINA na open space a managerka siedzi obok i nie reaguje, udaje ze nic nie slyszy, nie widzi bledow TL , brak szkolen, ludzie musza sie uczyc sami. zmienilismy system na nowego sapa, ludzie nie znaja procesu a manager mowi zeby sobie przeczytac instrukcje na share point...... to jest nie powazne zeby zarzadzac praca w tak nieprofesjonalny sposob. Tworzy to frustracje i niepotrzebny stres. brak personelu do szkolenia z systemu, kumoterstwo, Jesli zarzadzaja zespolem ludzie bez doswiadczenia i przygotowania merytorycznego taki tego efekt, brak dbania o zespol, najciekawsze osoby odchodza i nikt nie zadaje sobie pytania dlaczego .....

Little Alien
@outsider

Widze wiele komentarzy o kumoterstwie w tej firmie. Podasz moze jakis przykład? Na czym polega niekompetencja managerów? Nie znają się na swojej pracy czy może nie potrafią rozmawiać z ludźmi?

SAPsider
@outsider

Jak się jest niekompetentnym i szkolenia nie pomagają to pozostają tylko instrukcje ????

Nicole

Witam. Czy warto teraz przejsc do Vesuvius CSD ?Jak atmosfera zarobki itp?Dziekuje

Stokrotka

Chciałam powiedzieć ze wystarczy robić swoje. Zespół ludzi na których można polegać. Praca pewna i dobra. Można się rozwinąć i zdobyć umiejętności.

Bubzul
@Stokrotka

(usunięte przez administratora) Na kim można polegać ? Chyba tylko na sobie , bo zero wsparcia od managementu jak i co chwile zmieniajacych sie wspolpracownikow. Popieram przedmowcow , wstyd tu pracowac.

Annnnn

Dobra atmosfera, dobre zarządzanie.Wszystko super, polecam.Dobre miejsce na rozwój.

??
@Annnnn

Rozwoj? Jaki rozwój? Załamanie nerwowe jedynie można rozwinąć przy tym co się tam działo.

Były

Już tam nie pracuję ale powiem tak: pomimo braku bonusa i bonów świątecznych firma sama w sobie nie jest taka zła. Jak sobie wynegocjujesz to zarobisz. Źli są niektórzy ludzie. Ja trafiłem na spisek bo ktoś chciał się mnie pozbyć, ale miałem ich w (usunięte przez administratora) i sam odszedłem. W Skawinie ponoć jest lepiej. Mógłbym się sądzić ale nie chce ich widzieć

Hej

Firma zapewnia dobre wynagrodzenie. Zespół fajny, ciekawe zadania. Bardzo dobrze się pracuje w miłej atmosferze. Dlaczego tak narzekacie ? Jakieś konkrety ?

Dick
@Hej

Konkrety: - łatanie dziur ludźmi, którzy jeszcze nie odeszli - kiepski management z tendencją do mikrozarządzania - brak możliwości rozwoju - nieuczciwa polityka płacowa - podejście do pracownika jak do trzody Oczywiście zdarza się, że trafisz do całkiem fajnego zespołu, ale to tylko przysłania problemy na wyższym szczeblu.

Pytajnik
@Dick

Co oznacza nieuczciwa polityka płacowa? Proszę o rozwiniecie.

Dick
@Pytajnik

To, że jako bardziej doświadczony pracownik zarabiasz pół stawki kogoś, kto dopiero przyszedł. I management nie widzi w tym nic złego.

Kto
@Hej

Który zespół masz na myśli pisząc: fajny? I o jakich zadaniach mowa w słowie: ciekawe? Kto tam był to wie.....

Zostaw merytoryczną opinię o Vesuvius CSD Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Vesuvius CSD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vesuvius CSD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vesuvius CSD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vesuvius CSD Sp. z o.o.

Vesuvius CSD Sp. z o.o.