Opinie o Alk Abelló Poland Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Alk Abelló Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Alk Abelló Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alk Abelló Poland Sp. z o.o. w Kraków

Maksiu Nowy wpis

Szperając w zakładce kariera trafiłem na propozycje z robotą dla IT Compliance Assistant. I odnośnie jednego z wymagań potrzebowałbym doprecyzowania. Idzie o zdolność do wielozadaniowości. Jaką mam pewność, że nie zostanę po okresie próbnym zawalony wieloma zadaniami na raz, z terminem wykonania na wczoraj? Jak reagują tu na grzeczne, acz stanowcze dbanie o swoje granice?

Zaciekawił mnie w ogłoszeniu na pozycję Global Business Analyst sprzed paru miesięcy punkt o finansowaniu zewnętrznych szkoleń i kursów językowych. Można prosić pracowników o kilka słów więcej? Jest ustalony jakiś budżet szkoleniowy na głowę i ile on wynosi?

Pracodawnik Nowy wpis

Cześć, nie mamy odgórnie ustalonych budżetów szkoleniowych. Potrzeby omawia się na spotkaniach z managerem, i przy ich odpowiednim umotywowaniu ALK pokrywa koszty szkoleń czy kursów. Kursy językowe: mamy ustalone kwoty dofinansowania, jest to kilkaset złotych, kwota zależy od wybranego języka obcego.

Sandra Nowy wpis

Do firmy dołączyłam w styczniu i muszę przyznać, że jest to bardzo fajne miejsce. Ludzie są bardzo otwarci, pomocni - dużym plusem dla mnie jest to, że jest jednak dużo okazji do integracji - brakowało mi tego w poprzedniej firmie, gdzie nie znałam swojego teamu pracując tam przez ponad dwa lata. Tutaj na tzw. "Awayday'ach" da się poznać też ludzi z innych zespołów. Ogólnie na nude nie narzekam, lubie to co robię i podoba mi się też to, że mogę "podpatrzeć" czym zajmują się pozostałe działy. Praca hybrydowa, ale to akurat dla mnie plus - nie ma problemu, jeśli chce się popracować z innego miejsca.

jestem juz trochę w tej firmie i powiem tak: jak się komuś chce, to ma super mozliwości rozwoju (projekty, zmiana zespolu), kasa ok, bonusy roczne bardzo ok. Nie ma obijania się, faktycznie bywają okresy kiedy pracy jest bardzo dużo, ale można te nadgodziny odebrać, a jeśli nie to są wypłacane zgodnie z kodeksem. Benefity spoko, dużo imprez, działy wsparcia działają jak trzeba. W zasadzie nie mam się do czego przyczepić, i uważam że jest dużo fajniej niż w wielkich korpo w których miałam okazję pracować w przeszłości.

@pracownik

Ja nie z tych co się obijają, więc rozumiem dobrze by mi się tam żyło. Tylko kwestia zarobków.. Co dla ciebie oznacza kasa ok? Choćby w przybliżeniu ;) A jeszcze pytanko co wchodzi w skład tych benefitów?

Co do zarobków: mniej więcej górny przedział z raportów wynagrodzeń dostępnych w internecie. Zdarzyło mi się rozmawiać z 2 firmami z ciekawości w ostatnim czasie ale zadna z tych firm nie zaproponowała mi lepszej kasy niż mam tutaj. Plusem są bonusy roczne w wysokości ok. 1 dodatkowego wynagrodzenia. Benefity standardowe, tzn opieka medyczna, platforma mybenefit, bony sodexo, prezenty na święta, dodatkowe ubezpieczenie na zycie.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Alk Abelló Poland Sp. z o.o. na stanowisko Performance Marketing Specialist? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Renata

Nie dość, że opinie z tamtego roku to jakieś takie mało zachęcające. Na stronie widzę, że potrzebują do działu HR w Krakowie. Opłaca się tam iść? Ktoś może tu zagląda kto tam pracuje lub niedawno pracował? Jakie zarobki na HR i jaka ścieżka rozwoju?

Szkoda czasu na te firme, duza presja czasu, wszyscy szanujacy sie specjalisci dawno odeszli z tej firmy, stanowczo odradzam.

Employee

Nie polecam, szkoda czasu i energii na te firme.

Wiktoria
@Employee

Czemu nie polecasz?

@Employee

Pracuje w tej branży 20 lat i takiego (usunięte przez administratora) ze strony przełożonych pod płaszczykiem fałszywych uśmieszków niegdy nie doświadczyłem. Sterowanie ręczne przez jedna osobę z problemami emocjonalnymi. Dramat.

M.

Nie wiem w jakich działach pracują osoby wystawiający negatywne opinie. Ja pracuję w IT i nie mam podobnych problemów w kwestii wynagrodzenia, czy ilości pracy. Zdecydowanie działa work-life balance. Można pracowac 2 dni/tydzień z domu. Nie zauważyłem też ciśnień, czy presji. Atmosfera bardzo spoko. Ludzie są otwarci i pomocni. Szkolenia wedle potrzeb, a góra sprzyja self-development-owi. Nie ma korpo-bullshit-u, którego miałem już dość w poprzedniej firmie.

Maja
@M.

No to jeśli tak, to o co im wszystkim tu chodzi? Może tylko z perspektywy IT w firmie jest tak fajnie a innych traktują gorzej?

@Maja

To sprzedaż utrzymuje IT i inne działy a tu sprzedaż jest traktowana dramatycznie. Jeśli pani prezes nie podoba się ktoś, kto robi świetne wyniki, ale choć w jednej kwestii nie zgodzi się z nią (to może być drobiazg) - jego dni w firmie są policzone. Autorytarna i zakłamana osoba. Brak słów.

Ala

Niestety firma jest pełna sloganów o poszanowaniu praw pracownika, o potrzebie komfortu pracy, zrozumienia, zaufania i szczerej komunikacji. I na tym zakończę. Jako pracownik sprzedaży mogę powiedzieć tyle - w aż tak zakłamanej i sterowanej ręcznie firmie nigdy nie pracowałam. A mam 20 letnie doświadczenie. Pożegnałem się z ulgą choć powinnam pójść do sądu. Szkoda mojego zdrowia na szarpanie się z ludźmi bez honoru. Nie polecam.

Maja
@Ala

No cóż, sporo obelg poleciało ale na podstawie tego nie wynika chyba czemu miałabyś do sądu iść. Możesz chociaż to doprecyzować? No bo jakie prawa pracownicze miałaś na myśli?

@Ala

To chyba faktycznie szkoda czasu na te firme… dzieki za Twoja opinie ! Pozdrawiam

Wiktoria
@Anonim

A chciałeś aplikować z tego co rozumiem? O jakie stanowisko ci chodziło? Może warto przekonać się co i jak na własnej skórze? :)

@Ala

To firma która powinna zniknąć z tego rynku. Nie szanują pracowników, są zakłamani i wiem co mówię bo jestem byłym pracownikiem. Po pięknym wstępie pełnym frazesów wyszło szydło z worka - fałsz, obłuda i niecywilizowanego formy zwolnienia. Firma sterowana ręcznie bez zasad. Gdyby centrala się o tych nieetycznych zachowaniach się dowiedziała to zrobiliby tu porządek. Nie polecam!!!

Qwarc

Trzymajcie się od tej firmy z daleka. Poziom fałszu i zakłamania niewiarygodny. Pod osłoną frazesów takich jak to, że pracownik jest najważniejszy itp.itd. pani (usunięte przez administratora) traktuje instrumentalnie i bez minimum empatii tych, którzy są na tyle odważni aby asertywnie wyrazić swoją opinię w danej kwestii a która nie licuje z jej przekonaniami. Potrafi zwolnić pracownika z zasadzki - wysłać wypowiedzenie dyscyplinarne poczta tylko dlatego że pracownik odkrył przekręty w firmie i stał się niewygodny. Proces oczywiście przegrali ale zdrowie zmarnowane. Drugie zwolnienie - pracownik zaproszony na lunch i dostaje wypowiedzenie bez podania przyczyny - oczywiście wyniki sprzedaży najlepsze w kraju. Ale to nieważne - pani królewicz coś nie pasuje więc człowiek musi w ciągu kilku minut z zaskoczenia oddać telefon, samochód itp. (usunięte przez administratora)

A.

Jako osoba z finansów mogę powiedzieć że faktycznie podwyżki nie sprostały obecnej inflacji ale nie mam się do czego przyczepić w innych kwestiach (możliwości awansu, benefity, atmosfera)

Roman
@A.

No dobra. Jak nie sprostały to może powiesz ile było tej podwyżki. Bo może wcale nie tak mało?

Abc

Nie polecam, zbyt duzo pracy przydzielone dla jednego pracownika, marne podwyzki, oddzial w Krakowie ma byc miejscem gdzie sie tnie koszty a nie rozwija pracownikow, ambitnym odradzam. Pozdrawiam.

Natalia
@Abc

a jak z tymi zarobkami mimo podwyżek? Orientujesz się jak wypadają na tle innych firm z branży?

Firma Alk Abelló Poland Sp. z o.o. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Manager. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Unknown

Jesli jestes pracoholikiem, poswiecasz sie dla firmy przez wiekszosc czasu, to tak, to jest stanowisko dla Ciebie. Firma nie oferuje dunskiej kultury pracy, cos czym sie tak chwala, pracuje sie tutaj duzo wiecej niz etatowe 8h. Szkolenia wygladaja slabo, nie polecam.

Iwona
@Unknown

Może chociaż zarabiacie tak, że po przeliczeniu płacy na "legalne" godziny i nadgodziny i tak wychodzi godziwie? Rozumiesz, nadgodziny przy najniższej krajowej bolą bardziej niż przy średniej krajowej...

Staszek

Atmosfera w firmie jest coraz gorsza, coraz wieksze cisnienie w pracy, nie polecam pracy w tej firmie.

Bronek

Stanowczo odradzam pracy w tej firmie, wielkie rozczarowanie, atmosfera z kazdym rokiem jest coraz gorsza, nie polecam.

Xyz

Nie zawracajcie sobie glowy tą firmą, kiepskie benefity w porownaniu do innych firm, nie polecam.

Gal anonim

Zbyt duzo pracy, brak nowoczesnych technologii, slabe podwyzki i benefity, malo szkolen podnoszacych kwalifikacje pracownikow, duza rotacja ludzi w firmie.

Roman
@Gal anonim

Te słabe benefity to co konkretnie? Macie prywatną opiekę lekarską albo dodatkowe ubezpieczenie?

Duza rotacja ludzi w firmie, szczegolnie w dziale finansow (w innych rowniez), duza presja czasu, slabe podwyzki, dobra firma na zdobycie pierwszych doswiadczen zawodowych i na tym sie konczy.

Zadowolony

Fajna firma, dba o ludzi, dobrze płaci, kryzys nic nie zmienił bo podwyżki i bonusy były wypłacone a teraz wszyscy pracują z domu

Zostaw merytoryczną opinię o Alk Abelló Poland Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Alk Abelló Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alk Abelló Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alk Abelló Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alk Abelló Poland Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Aleja Pokoju 1
    31-548 Kraków

Alk Abelló Poland Sp. z o.o.