Opinie o Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Poznań

Runey

Banda debili Umawiają poprzez konsultantów a a warsztat samochodowy nic nie wie Samochód został tydzień w warsztacie na wizytę umówioną już w warsztacie

Damian
@Runey

No nie wiesz o co chodzi, KASA KASA, tylko z nas kasę zdrapują jak zadzwonią to policzą cała polityka.

Honorata
@Damian

No co Ty, ponoć "Korzystanie z portalu jest dla użytkowników całkowicie bezpłatne."

Daleki
@Honorata

Taaak, biorą za wszystko i jak najwiecej nie daj się omamić lub oszukać, jak chcesz coś wynegocjować to straszą różnymi konsekwencjach.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Bogdan

Podasz jakieś konkretne kwoty jeśli chodzi o wynagrodzenie w Dobrymechanik.Pl? Zależy mi na jakichś widełkach płacowych żeby wiedzieć czy stawki w tej firmie są konkurencyjne. Jak Ty to oceniasz?

Mati Kacki

dzień Dobry, jestem związany z umową z firmą o której tutaj tak bardzo piszecie, nie chcę się ujawniać bo to równa się z nieprzyjemnościami od stróżów własnych praw dobregomechanika.pl czyli tzw., opiekunów lub zerwaniem umowy a wiem że na bank to czytają. opowiem Wam moi drodzy jak to wygląda, jeśli nie płacisz regularnie to najzwyczajniej opiekun tak przeprowadzi badanie opinii klienta o Twoim warsztacie że ten klient wystawi ci komentarz negatywny, później musisz pisać prosić błagać ale nikt się nie zlituje dlaczego??? bo zakaże tego opiekun który powinien być z tobą a nie z klientem. Dwa: opiekunowie są pazerni szczególnie ci którzy sądzą ze trzeba dać żeby być a szczególnie jeden (nie napisze który bo i tak ktoś to z moderuje - jeśli ktoś ciekawy to z chęcią na maila). jeśli zaś nie zapłacisz będziesz spadał z pozycji a zyskiwał ten kto zapłacił. Wszystko jest ok tylko do czasu podpisania umowy później jesteście nadmuchanym balonem który można położyć w kącie i monitować tylko przy płatnościach. Trzy: płacimy za rzekome telefony za które rzekomo zarabiamy pieniądze i to około 7000-10000 zł tylko kto je wykonuje w większości czyżby sam słynny portal dobrymechanik??? telefony z których nic nie wychodzi może miesięcznie przyjedzie klientów ze 120 telefonów 10 po 50-15 zł, cztery: dopisują kwoty do tzw. napraw dla umówionych klientów więc jeśli ktoś ma taką umowę proponuję sprawdzić wstecz około rok na 100% się nie będzie zgadzało, i zaraz pewnie napiszą że każdy dostaje do sprawdzeni wykaz co miesiąc i ma dwa trzy dni na sprawdzenie ale nie napiszą że jak ktoś wniesie zażalenie to opiekun co zrobi...? oleje go i powie że jest problemowym klientem i wypowie mu umowę.

Warsztat mechaniki. jakub

Ludzie to cała prawda, trzeba chwycić się za głowę przed zawarciem z tymi osobami umowę czy to ustną czy pisemną BO NA 100% WDEPNIEMY W (usunięte przez administratora) przekonują i są mili do czasu pierwszej wpłaty bądź zawarcia umowy a później kantują nas ile wlezie. Panowie opiekunowie około rok temu miałem wizytówkę warsztatu godnego zaufania - z najmilszą chęcią wypowiedziałem tą umowę, u mnie nic się nie zmieniło prócz przeszło 1500zł w kieszeni a wy tych właśnie 1500zł nie dostajecie i to jak wiem od wielu już warsztatów. Żeby prowadzić wizytówkę warsztat godny zaufania trzeba samemu najpierw być GODNYM ZAUFANIA!!! Niestety wy nie jesteście - co widać na forach... Nie pozdrawiam was Jakub

Antoni
@Warsztat mechaniki. jakub

Cała prawda BRRRRRAAAAAWO Jakub oby tak dalej.

@Antoni

Takie kwoty opłacają jedynie warsztaty, które otrzymują od naszego portalu zlecenia na kwotę co najmniej kilkunastu tysięcy złotych. Oczywiście jeżeli dla warsztatu pozyskiwanie nowych klientów, którzy generują taki przychód i umawiają kolejne naprawy nie jest atrakcyjne, mogą wypowiedzieć taką umowę, a my będziemy umawiać kierowców do innych sprawdzonych warsztatów w okolicy. Pozdrawiamy, zespół DobryMechanik.pl

Wojciech Ch.
@DobryMechanik.pl

Dlaczego tak oszukujecie ludzi na forum skoro wiecie doskonale ze nie jest to praca, macie zakłamanych nic nie wartych tzw opiekunów którzy biorą kasę dl łapy z jednych warsztatów żeby wykluczać drugie i mam na to dowody.

Rekrutacja przebiegła spoko. Sprawnie, sympatycznie i konkretnie. Niestety trochę mi zabrakło technicznie żeby dołączyć do zespołu ale do samego procesu nie mam zastrzeżeń. Mili ludzie, konstruktywny feedback, trzymam za nich kciuki.

Ok

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
serwis samochodowy Wrocław

Dzień Dobry, chciałbym potwierdzić, obrymechanik.pl działa niezgodnie z przepisami, goli nas (mnie juz na szczęście nie bo odszedłem) Panowie zbierzmy się razem i odejdźmy od nich hurtowo tak aby odczuli brak nas u siebie, może wówczas dojdą po rozum do głowy. Tak mocny oddech nigdy mi się nie przydarzył odkąd z nimi byłem

Grażyna

Cześć, widziałam ofertę pracy dla key account managera w firmie Dobrymechanik.Pl i przyznam, że zachęciły mnie widełki wynagrodzenia w ogłoszeniu (5000-10000zł). Moglibyście napisać mi coś więcej na temat zarobków firmie na takim stanowisku? Czy jest jakaś podstawa czy wynagrodzenie opiera się głównie na prowizjach? Ile może zarobić przeciętny pracownik? Czy te 5 tysięcy to takie minimum czy zdarza się mniej?

DobryMechanik.pl

Dzień dobry, to nieprawda, każdy nowy warsztat, który podpisuje z nami umowę, współpracuje na takich samych warunkach płacąc stały miesięczny abonament. Szczegóły oferty są klarownie opisane w tym miejscu: http://warsztaty.dobrymechanik.pl/ Pozdrawiamy, zespół DobryMechanik.pl

Klient

Tak zgadzam się w 100% polityka ustawiona przez przedstawicieli jest nastawiona na ((usunięte przez administratora)

DobryMechanik.pl

Dzień dobry, opiekun klienta może wypowiedzieć umowę warsztatowi z dwóch powodów: 1. Notoryczny brak terminowych płatności za faktury wystawiane w ramach współpracy 2. Utrzymujący się niski wskaźnik zadowolenia kierowców po wykonanej naprawie w warsztacie Naszym celem jest pokazywanie na portalu rzetelnych warsztatów, które możemy z czystym sumieniem polecać kierowcom szukającym dobrego mechanika. Stale selekcjonujemy grupę "Warsztatów Godnych Zaufania" na podstawie badań satysfakcji klientów po naprawie, aby utrzymać wysoki poziom usług i obsługi klienta we wszystkich warsztatach, które posiadają takie odznaczenie na naszym portalu. Pozdrawiamy, zespół DobryMechanik.pl

dodaj-opinie/148514/f1545

Warsztat Auto Kolor Piotr Rudnicki do naprawy powypadkowej wybralem z listy PZU na podstawie zebranych opini . Spotkalem sie z uprzejma i rzeczowa obsluga przy przyjeciu samochodu Mitsubishi Colt do naprawy w umowionym terminie. Naprawe wykonano w wyznaczonym terminie bardzo starannie . Opinie wydaje emerytowany pracownik branzy zaplecza motoryzacji. Aleksander J.

Janek

Portal DobryMechanik.pl - oto moje doświadczenie. Jeśli nie płacisz to od czasu do czasu pojawiają się fałszywe negatywne opinie klientów, którzy nigdy nie byli w warsztacie. Opisują nieprawdziwe historie podając imiona osób , które nigdy nie pracowały w firmie . Bardzo dziwne, że warsztaty które wykupują pakiety i płacą , mają bliźniaczo podobne komentarze oczywiście pozytywne. Wniosek sam się nasuwa Niewiarygodny portal

super warsztat umówiona wizyta na godz. 8 i o 8 jest na stanowisku pracy koszty naprawy podane praktycznie od ręki i co najważniejsze nie były abstrakcyjne prosiłem aby naprawa odbyła się w jednym dniu i tak też się stało TAK TRZYMAĆ POLECAM TEN WARSZTAT WALDEMAR

Konrad

Jestem właścicielem warsztatu i podzielam opinię że to naciągacze i (usunięte przez administratora) Nie będę się rozpisywał po prostu przestrzegam przed współpracą z nimi.

Założenie gazu po prostu idealnie

@Developer a zdradzisz czy wykonanie tego zadania rekrutacyjnego było czasochłonne?

dev

Zadanie dla niektórych mogło być proste, jednak z minimum dwa-trzy dni trzeba było poświęcić. Z rekrutacji 'na szybko' proces rozciągnął się na dwa miesiące, potem z powodu koronawirusa zrezygnowali z rekrutacji.

Polecam warsztat szybko,dokładnie sumiennie.

Filarand

Manipulują opiniami zamieszczanymi przez klientów serwisów.Moderator publikuje oczywiście dobre opinie a złe usuwa.To nie jest niezależny portal ,więc opinie dotyczące mechaników są dopasowywane tak żeby było dobrze dla klienta który im płaci abonament.

@Filarand

Dzień dobry, Opinie są moderowane w taki sam sposób niezależnie od tego, czy warsztat ma u nas wykupiony pakiet promocyjny, który polega tylko i wyłącznie na dodatkowej widoczności na stronie oraz możliwości umawiania wizyt poprzez portal. Naszym celem jest pokazywanie użytkownikom wiarygodnych opinii innych kierowców, z tego względu czasami weryfikujemy podwójnie podejrzane opinie, które wykrywa nasz algorytm np. prosząc autora opinii o potwierdzenie wykonania usługi. Dotyczy to zarówno negatywnych, jak i pozytywnych opinii na każdej z wizytówek. Pozdrawiamy, Zespół DobryMechanik.pl

Yacky
@Filarand

Zgadza się w 100%. Przed chwilą umieściłem opinię o nich i po chwili zniknęła. Ta pewnie też za chwilę zniknie. Portal nie jest godny zaufania.

Developer

Po całkiem przyjemnej rozmowie oraz wysłanym zadaniu rekrutacyjnym, zero odpowiedzi ze strony firmy. Zmarnowałem dużo czasu, może warto byłoby przynajmniej napisać na maila, że nie jestem odpowiednim kandydatem.

serwis

Portal dobrymechanik to naciągacze i wyciągacze pieniędzy. Opłaciłem proformę faktury za jeden miesiąc potem za drugi. Nie otrzymalem faktury tylko proformy. Powiedziałem że w grudniu nie mam pieniędzy i reklama mie w tym misiącu nie interesuje. Dziś straszą mie firmą zewnętrzną windykacyjną za wszystkie miesiące! No i w tym roku jest już drożej 300zł br. Opłacenie jednej proformy wiąże się z podpisaniem umowy na rok! Bez jakiego kolwiek podpisu.

@serwis

Dzień dobry, obecnie oferta płatnej wizytówki na DobryMechanik.pl występuje tylko w ramach 12 miesięcznej umowy. Każdy doradca po naszej stronie informuje o tym klienta przed uruchomieniem wizytówki, proponując płatność za całą umowę z góry, lub opłatę w 2 lub 12 miesięcznych ratach. Taka oferta jest spowodowana tym, że tylko długofalowa współpraca przynosi warsztatom 100% wartości jaką jesteśmy w stanie zaoferować. Klienci którzy zerwali z nami poprzednią umowę, mogą podpisać kolejną na obecnych warunkach, które oferujemy każdemu warsztatowi. Pozdrawiamy, zespół DobryMechanik.pl

MERCSERVIS AUTO NAPRAWA

Wpis poprzednika jest jak najbardziej autentyczny , mało tego w 2020 roku spółka próbuje naciągać klientów na pakiet 299zł NETTO miesięcznie nie mówiąc o tym iż po zapłacie 1 abonamentu potwierdzamy umowę na rok !!!!!! OTRZEGAMY I SUGERUJEMY UCZCIWOŚĆ , Sami zostaliśmy potraktowani tak samo jak poprzednik piszący tutaj opinie ! A wręc nasza wizytówka z 100 opiniami zbierana latami została skasowana definitywnie .

@MERCSERVIS AUTO NAPRAWA

Dzień dobry, Zgadza się, obecnie oferujemy warsztatom tylko umowy na 12 miesięcy, z najniższym pakietem za 299 zł netto miesięcznie. Jest to atrakcyjna oferta dla warsztatów, które chcą promować swoje usługi w internecie, o czym świadczy wysoki odsetek zadowolonych klientów. Pozdrawiamy, zespół DobryMechanik.pl

liderspeed

UWAGA WARSZTATY Jestem właścicielem warsztatu samochodowego LIDERSPEED w Będzinie. Chciałem się podzielić informacjami w jaki sposób serwis Dobrymechanik.pl traktuje swoich stałych klientów. Od mniej więcej 8 lat posiadam darmową wizytówkę na dobrymechanik.pl. Wiele razy proponowano mi przejście na wersję płatną ale zawsze odmawiałem ponieważ uważałem to za zbędne. Około miesiąc temu zadzwoniono do mnie z kolejną propozycją. Osoba która ze mną rozmawiała zapewniała mnie że propozycja polega na miesięcznym darmowym okresie testowym a jeżeli nie będę zadowolony to wszystko wróci do stanu poprzedniego. Zgodziłem się. Minął miesiąc. Skończył się okres "promocji" a wraz z nim zniknął z wizytówki mój numer telefonu, mapa dojazdu oraz link do mojej strony www. Zadzwoniłem do nich bo myślałem że to jakiś błąd systemu. Otrzymałem przez telefon informację że to nie błąd tylko standardowe działanie i że w ten sposób traktują wszystkich klientów którzy mięli promocyjną wizytówkę na darmowy okres testowy po czym z niej zrezygnowali. Napisałem również meila w którym wnoszę o uzupełnienie danych lub usunięcie wizytówki na którego dostałem negatywną odpowiedź. Odpowiedź umieszczam w formie zdjęcia w galerii zdjęć. Podsumowując. Gdybym nie dał się przekonać wizytówka była by z numerem telefonu mapą dojazdu i linkiem do strony www. Więc zastanówcie się trzy razy zanim wyrazicie zgodę jak ktoś z serwisu zadzwoni do Was. Pozdrawiam. Właściciel firmy LIDERSPEED Moje sugestie dla Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością: Sugeruję uczciwość. Pozdrawiam

@liderspeed

Dzień dobry, Obecnie wszystkie darmowe wizytówki na naszym portalu posiadają tylko podstawowe informacje o warsztacie oraz możliwość wystawiania opinii. Dla warsztatów, które chcą dodatkowo pozyskiwać klientów przez DobryMechanik.pl oferujemy wizytówki płatne, które posiadają widoczny numer telefonu i kalendarz online. Po okresie próbnym wizytówka wróciła do wersji bezpłatnej. Pozdrawiamy, zespół DobryMechanik.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Poznań

• Jak się pracuje w Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 19 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Kandydaci do pracy w Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
2.8/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Święty Marcin 11
    61-803 Poznań