Opinie o Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Poznań

Były klient

Opiszę jako traktowała mnie firma, a czytelnikom pozostawiam ocenę : - dopóki abonament był płacony, wizytówka firmy była pozycjonowana wysoko, gdy abonament się skończył i odmówiłem jego przedłużenia, wizytówka została przesunięta na sam koniec listy (mając średnią ocen około 4.8 i dużą liczbę opinii, wylądowaliśmy za warsztatami ze średnią oceną np. 1.5 - kuriozum) - dlaczego zrezygnowaliśmy? Na warsztat za pośrednictwem dobrego mechanika dzwoniły dziwne telefony od klientów , którzy umawiali się na naprawę, ale nigdy na warsztat nie docierali( portal naliczał sobie za to prowizje od każdego z takich połączeń) - dopóki abonament był wykupiony, na wizytówce warsztatu nie pojawiła się ani jedna negatywna opinia od klienta, po odmowie przedłużenia abonamentu nagle zaczęły pojawiać się negatywy . Z kolei gdy osoba z rodziny po wizycie na warsztacie chciała wystawić komentarz pozytywny, jej opinia została usunięta przez serwis :D Generalnie mógłbym wymienić jeszcze kilka dziwnych sytuacji, ale myślę że to wystarczy , a ocenę jak pisałem zostawiam czytelnikom. Ode mnie najniższa możliwa ocena

@Były klient

Dzień dobry, odpowiadając na każdy punkt: - To prawda, warsztaty współpracujące z nami są pozycjonowane wyżej na naszej stronie. Dzieje się tak, ponieważ posiadają one możliwość umówienia wizyty do warsztatu poprzez portal. Kierowcy doceniają możliwość umówienia wizyty do warsztatu przez internet ze względu na wygodę, dlatego pokazujemy takie warsztatu wyżej na naszym portalu. - Na bieżąco analizujemy, jaka część kierowców umawiających się do warsztatu telefonicznie faktycznie odbywa wizytę. Z naszych statystyk wynika, że ta liczba nie różni się od telefonów do warsztatów z innych źródeł. Proszę o kontakt na kontakt@dobrymechanik.pl. Chętnie przeanalizujemy bardziej szczegółowo Pana przypadek, żeby lepiej rozwiązywać taki problem w przyszłości. - Sposób moderacji opinii na naszym portalu jest taki sam niezależnie od posiadanego abonamentu. Jeśli tej osobie nie udało się wystawić opinii, taki sam skutek byłby niezależnie od statusu współpracy. Najczęstszymi powodami odrzucenia opinii jest wystawienie jej z tych samych danych co wcześniejsze opinie na wizytówce lub brak weryfikacji oceny mailowo lub SMS. Również proszę o kontakt w tej sprawie, chętnie pomożemy rozwiązać problem. Pozdrawiamy, zespół DobryMechanik.pl

Miki
@Były klient

Dokładnie, DobryMechanik.pl udostępnia swoim pracownikom karty prepaid i oni dzwonią jako klienci, zdarzyło mi się to kilka razy kiedy ten sam nr telefonu który już miałem zapisany dzwonił ponownie ale już samochód właściciel usterka była inna. Podbudowują sobie kwotę bo dopiero od jakiejś kwoty moga naliczać płatności. Napisałem im ze (usunięte przez administratora) i wypowiedzieli mi umowę, jestem w danej chwili w trakcie rozmowy z adwokatem o stworzeniu zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa (usunięte przez administratora) i złożenie go na ręce prokuratury ze wszystkimi wydrukami dzwoniących do nas telefonów. Zapewniam ze to arogancka firma która swoje podłoże buduje na biedzie innych.

Były klient
@DobryMechanik.pl

Odnośnie punktu pierwszego - zapomniałem dodać , iż warsztat z niższą oceną ogólną również nie posiadał wykupionego pakietu premium, więc wygląda to raczej na ręczne wypozycjonowanie naszego warsztatu na szarym końcu listy jako kara za nie przedłużenie pakietu premium...

Agnieszka
@DobryMechanik.pl

Dlaczego kłamiecie kłamiecie żywe oczy, myślicie ludzi fałszywymi odpowiedziami, pracowałam dla tej firmy i wiem że podkładanie pracowników w celu dzwonienia po klientach a ci którzy się upomną o swoje wyrzucacie, wypowiadacie umowy bo "ośmielili się odezwc" mam nadzieję że w końcu ktoś rozwali wasza firmę bo nie zasługujecie.

@Miki

@Miki @Agnieszka, To nieprawda. Nasi pracownicy nigdy nie stosowali takich praktyk. Po pierwsze większość kierowców przez nasz portal umawia się do warsztatów online. Po drugie nasi klienci szczegółowo analizują efekty współpracy z portalem, więc gdyby takie praktyki miały miejsce, nasza firma już dawno zniknęłaby z rynku (tymczasem kilkaset zadowolonych warsztatów współpracuje już z nami conajmniej kilka lat). @Były klient Warsztaty nie współpracujące z nami są wyświetlane naprzemiennie poniżej warsztatów współpracujących. Tak jak wspominałem wyżej, wynika to z możliwości umówienia wizyty do warsztatu poprzez portal. Pozdrawiamy, zespół DobryMechanik.pl

Jacek
@DobryMechanik.pl

Jeśli tak jest to z jakiego powodu jest w tym miejscu tyle negatywnych i wciąż potwierdzanych komentarzy negatywnych, wasi pseudo konsultacji szafują umowami w która strone chca, mówicie ze nie wypowiadacie umow jeśli ktoś chce wyjaśnić swoją sprawe...? Jesteście zakłamani, to notoryczne działanie waszych oracownikow, straciłem jedna z umow w taki sposób po ponownym wpisaniu się do was przy wyjaśnieniu sprawy usłyszałem "jak się nie podoba to idę do zzefostwa aby zakończyć z Panem umowe" prosze mnie podać do orokuratury jeśli uważacie ze kłamie, ja mam się czym obronić mam nagrania, I CO TERAZ NAPISZECIE!!!

@Jacek

Portal taki jak GoWork w żaden sposób nie weryfikuje wiarygodności wpisów (nie wymaga nawet podania adresu email). Równie dobrze negatywne komentarze pod naszym adresem może pisać jeden niezadowolony warsztat - na co zresztą wskazuje w naszym przypadku pisanie "seriami" takich komentarzy i cały czas opowiadana ta sama historia na różny sposób. Zasady współpracy z naszą firmą są przejrzyste i można je przeczytać w regulaminie portalu. Nie ma w tym nic dziwnego, że kończymy współpracę z naszej inicjatywy z warsztatem, który się do nich nie stosuje. Nie mamy problemu z przyznawaniem się do błędów jeśli je popełnimy, ale nie zgadzamy się na pisanie stwierdzeń, które nie są prawdą i oczerniają naszą firmę lub pracowników. Z takimi wpisami będziemy walczyć (również prawnie). Pozdrawiamy, zespół DobryMechanik.pl

Exsales
@Były klient

Zgadzam się z opinią - dopóki szła kapucha to mieliśmy wspierać mechaników, a jak abo się kończył to sztucznie zaniżano wyniki :/ Menedżment wiedział i sugerował

Klient warsztatu
@Jacek

Sama prawda

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Dobry Mechanik HR

@Pytanie ilość etapów rekrutacji zalezy od stanowiska i działu do jakiego aplikujesz. Nasz proces składa się z kilku kroków, ale to dlatego, że chcemy mieć 100% pewności, że zatrudnimy kogoś, kto idealnie do nas pasuje, a ten ktoś będzie z pracy z nami zadowolony. W zależności od dostępności kandydata możemy zamknąć cały proces w 2 tygodnie a czasami krócej :) Pozdrawiamy, DobryMechanik HR

Pracuje w DM już jakiś czas i jak do tej pory jest bez żadnych zastrzeżeń. Firma elastyczna, wypłacalna, ze wszystkim można się dogadać i oczywiście ludzie bardzo sympatyczni :) Z czystym sumieniem polecam!

Olek

Bardzo dobry pracodawca! Na plus: 1. Wszystkie sprawy formalne są dopięte. 2. Świetna atmosfera w zespole. 3. Duże możliwości rozwoju i swoboda w podejmowaniu decyzji. Polecam!

Rekrutacja przebiegła spoko. Sprawnie, sympatycznie i konkretnie. Niestety trochę mi zabrakło technicznie żeby dołączyć do zespołu ale do samego procesu nie mam zastrzeżeń. Mili ludzie, konstruktywny feedback, trzymam za nich kciuki.

Ok

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Pracownik DM

Pracuję w DM od paru miesięcy i nie mam na co narzekać. Fajna praca przy ciekawym produkcie, zgrany i mega sympatyczny team. Potencjał i możliwość rozwoju. Polecam.

Pracownik po okresie próbnym

Dobre warunki pracy i możliwość rozwoju. Fajny zespół i dobra atmosfera. Polecam!

Czy firma Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Dobry Mechanik HR

Każdy pracownik DM może liczyć na nasze wsparcie. Rozwijamy się i powiększamy team, niedawno do zespołu dołaczyła koleżanka, która prowadzi nasze sprawy hrowe i zajmuje się planowaniem, wdrażeniem dodatkowych świadczeń dla pracowników. Pozdrawiamy!

Na plus: - elastyczny czas pracy - praca zdalna - możliwość uzyskania premii za dobre wyniki Na minus: - poziom zarobków zdecydowanie za niski w stosunku do wymagań - średnia atmosfera pracy - brak prywatnej opieki zdrowotnej oraz pakietu Multisport - wystarczy spojrzeć na oferty pracy umieszczone na znanym portalu z ofertami pracy i zobaczyć, jakie są wymagania są stawiane potencjalnym pracownikom, a co w zamian oferuje firma ;)

@.

Dziękujemy za opinię. Sprawdzamy co możemy zmienić i wdrożyć tak aby Pracownikom pracowało się lepiej, komfort i atmosfera pracy jest dla nas bardzo ważna. W najbliższym czasie na pewno pojawią się również benefity :) Pozdrawiamy.

Pracowałam tam(niestety)

Praca może i łatwa, ale za to strasznie monotonna. Umowa zlecenie i oczywiście najniższa możliwa stawka bez żadnych nawet najmniejszych benefitów(chyba ze zaliczymy do tego kawę i wodę w biurze). Stary, wysłużony a do tego brudny sprzęt. Raczej nie polecam.

@Pracowałam tam(niestety)

Dziękujemy za opinię. Każda uwaga jest dla nas ważna i staramy się wyciągać wnioski na przyszłość :) Obecnie jesteśmy na etapie wprowadzania zmian, które ułatwią i uprzyjemnią Zespołowi pracę, m.in benefity. Pozdrawiamy!

Rick

Nie polecam (usunięte przez administratora) skończył się abonament i w google wyłączyli mój numer telefonu po czym się dziwiłem dlaczego klienci nie dzwonią do mnie Po czym zorientowałem się że numer telefonu wyłączyli by nie był widoczny

@Rick

Dzień dobry, jako portal nie mamy możliwości wyłączenia Pana numeru telefonu na wizytówce Google'a. W ramach współpracy uruchamiamy dla warsztatu dedykowany wirtualny numer, dzięki któremu możemy mierzyć efekty promowania warsztatu na portalu. Po zakończeniu współpracy numer zostaje zdezaktywowany, ale nie ma to wpływu na telefony z wizytówki Google. Pozdrawiamy zespół DobryMechanik.pl

DobryMechanik.pl

Dzień dobry, zasady zakupu pakietu promującego przez warsztat są transparentne i komunikowane zarówno na stronie Dobrego Mechanika, jak i przez naszych opiekunów klienta. Pakiet płatny jest włączany tylko po zaakceptowaniu regulaminu i warunków umowy przez właściciela warsztatu. Oczywiście umowę można rozwiązać zachowując okres wypowiedzenia zgodnie z warunkami w regulaminie. Pozdrawiamy Zespół DobryMechanik.pl

Asia

Dołączyłam do Dobrego Mechanika kilka mscy temu i jestem bardzo zadowolona ze współpracy :) Panuje przyjazna atmosfera, ludzie są otwarci i pomocni. Firma rozwija się i realizuje sukcesywnie swoje cele a przy okazji nie zapomina o pracownikach. Duzo pracy ale i dużo satysfakcji na co dzień z wyników, bardzo ważne - pomysły i inicjatywy zespołu są rozważane i wdrażane. Management też cały czas pracuje aby zapewnieć zespołowi jak najlepsze warunki. Wiadomo, że nie da się od razu wszystkiego wdrożyć na już ale firma zmierza w bardzo dobrym kierunku. Polecam Pracodawcę! :)

Warsztat z Radomia

Omijać szerokim łukiem w/w portal, trwa tam zbrodniczy proceder naciągania firm na pieniądze!!!!!!! Nie dajcie się nabrać, bądzcie czujni. Jak raz wykupisz abonament, to już wpdałeś w ich pułapkę. Dopuki będziesz im płacił, to będziesz miał pozytywne opinie tylko, bo te negatywne które tak na prawdę często sami zamieszczają, to one będą niewidoczne dla klientów dopuki będziesz im płacić. Naumawiają ci virtualnych klientów, za których będziesz musiał zapłacić realnymi pieniędzmi. Jeśli jakiś klient będzie chciał znależć numer telefonu do twojej firmy i na nią kliknie, to wyświetli mu się kontakt do innej firmy. Takiej która im płaci. Sprawa została już zgłoszona do odpowiednich organów, niestety trochę potrwa, ale przegrają na pewno. Bo dobro zawsze zwycięża!!!

Kacper

W DobryMechanik.pl pracuje mi się niezwykle przyjemnie. Przyjemna atmosfera wśród pracowników, możliwość pracy zdalnej, czy nieskomplikowany zakres obowiązków to tylko niektóre z plusów. Jeśli wykonuje się swoją pracę należycie i uczciwie, nie ma się czego obawiać. Wypłaty są na koncie zawsze w terminie. Gorąco polecam rozpoczęcie pracy w tej firmie.

Joanna

Pracuje w tej firmie już ponad rok i z czystym sumieniem mogę ją polecić jako pracodawcę. Firma jest bardzo przyjazna dla pracownika, nigdy nie miałam problemu z wzięciem urlopu, czy opieki. Oferuje również możliwość pracy zdalnej. Wynagrodzenie zawsze otrzymuje na czas, a jeśli jest potrzeba by zostać dłużej w pracy, to nie jest to obowiązkowe. Nikt nikogo nie zmusza do robienia nadgodzin. Zawsze jest to płatne dodatkowo. Cieszę się, że trafiłam do tej firmy i mogę brać udział w jej rozwoju. Opinie z Warsztatów są różne w zależności od tego jak potoczyła się współpraca, ale jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć jak pracuje się w tej firmie, to myślę, że ta opinia będzie bardzo pomocna. Ja osobiście jestem zadowolona.

Super atmosfera, wsłuchiwanie się w pomysły i potrzeby pracownika, możliwość pracy w nowoczesnym biurze lub pracy zdalnej/hybrydowej, spotkania integracyjne, wsparcie merytoryczne i co najważniejsze szacunek i uczciwość.

Czy w firmie Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Agnieszka

Niestety nie, zwolniłam się z tej firmy, brak dokumentów pracowniczych jest normalka.

Prawdziwa Agnieszka
@Agnieszka

Ta opinia to fejk. W DobrymMechaniku są i 2 Agnieszki, obie nadal pracują, obie mają umowę o pracę od początku współpracy. Nigdy nie było 3 osoby o tym imieniu.

Jack
@Prawdziwa Agnieszka

Rozumiemy Pani Agnieszko ze są Felki w internecie ale czy cała reszta osób które opisują jak złe są traktowani przez wasza firmę to same fejki? Ja są także mam bardzo złe chwile spędzone z wami i na dzień dzisiejszy uważam ze warto zarobić bez waszej pomocy mnie niż z wami więcej. Pani Agnieszko proszę napisać jak można szafować tytułem warsztatu dając lub zabierając WGZ gdy samemu jie jest się godnym zaufania…? Jestem daleki od opisywania własnych problemów w internecie ale zostałem bardzo złe potraktowany przez przedstawicieli waszej firmy którzy wydają się być panami i osobami bezkarnymi. Ciekawe czy odpowiada mi Pani na moja wiadomość.

Praca w koleżeńskiej atmosferze, jeżeli robisz swoje, nie masz powodu do stresu i poniedziałek nie jest najgorszym dniem tygodnia. Regularne spotkania z przełożonymi i wyczuwalny realny wpływ na kierunek rozwoju firmy. Wiele pomysłów pracowników zostało później wdrożonych, także można czuć się jak pełnoprawny członek zespołu. Uważam, że firma bardzo wyrozumiała i wybacza wiele błędów początkującym, jednak trzeba wyciągać wnioski i na dłuższą metę ich nie popełniać. Aktualnie swoboda w wyborze pracy zdalnej/hybrydowej/stacjonarnej, co nie jest wcale takie oczywiste. Jeżeli komuś bardzo zależy na utrzymaniu pracy i pracuje uczciwie, to prędzej dostanie propozycję wykonywania innych zadań, które akurat są dostępne, niż zostanie zwolniony. Jeżeli robisz swoje, możesz się czuć w tej firmie bezpiecznie. Pracodawca nie żałuje na pracowników w zakresie zapewnienia sprawnego sprzętu do pracy. Uzasadnione potrzeby są realizowane nawet na wyrost. Dobre miejsce do nauki od podstaw jak i sprawdzenia swojego doświadczenia z racji pozycji lidera na rynku i nie tak wielkiego jeszcze zespołu niczym w korpo, w którym nie dowiesz się nic więcej, niż to co musisz wiedzieć. Nowoczesne biuro w Poznaniu.

Prawdziwa Agnieszka

Bardzo fajna praca, dobra atmosfera, wszyscy pomocni i zaangażowani. Pracuję w Dobrym Mechaniku 2 lata od początku miałam umowę o pracę. Wynagrodzenie również ok. Dużym plusem jest możliwość pracy zdalnej.

Michael

Dobre miejsce do pracy jak ktoś się chce nauczyć sprzedawać. Kasa też całkiem ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Poznań

• Jak się pracuje w Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 19 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Kandydaci do pracy w Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
2.8/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Święty Marcin 11
    61-803 Poznań