Opinie o Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Poznań

Mi

Firma rzetelna, naprawa dobrze wykonanana, czas przyzwoity.

Obecnie Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Designer. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 26 lutego.

Dobry Mechanik HR

Dzień dobry, obecnie nie szukamy do naszego zespołu Designera, ponieważ rozpoczęliśmy już z nim współpracę od marca :) Błędne jest również wskazanie, że ogłoszenie pojawiło się na portalu 26 lutego, widniało one dużo wcześniej a z dniem zatrudnienia Designera ogłoszenie zostało zdjęte z portalu. Bardzo proszę nie wprowadzać w błąd. Pozdrawiamy, DobryMechanik.pl

Noxworld

Rekrutacja na stanowisko Junior Front End Developer (Vue) Na wstępie chciałbym podkreślić, że rekruterka Pani Joanna w trakcie procesu rekrutacyjnego na stanowisko Junior Front End Developer była bardzo miła i profesjonalna, co wpłynęło na bardzo przyjazną atmosferę podczas rozmowy. Dodatkowo, rozmowa techniczna z Panem Piotrem Front End Developerem była bardzo merytoryczna i na wysokim poziomie. Byłem pod wrażeniem jego wiedzy i umiejętności, a cała rozmowa była prowadzona w sposób bardzo profesjonalny. Oto kilka zalet procesu rekrutacji, które chciałbym wyróżnić: 1.Profesjonalna i sympatyczna rekruterka: Pani Joanna była bardzo przyjazna i profesjonalna, co sprawiło, że czułem się swobodnie podczas rozmowy. 2.Staranne przygotowanie rozmowy technicznej: Rozmowa z Panem Piotrem Front End Developerem była bardzo merytoryczna i na wysokim poziomie. Widać było, że została starannie przygotowana i skupiona na sprawdzeniu moich umiejętności. 3.Dbałość o atmosferę: Zarówno Pani Joanna, jak i Pan Piotr, dbali o przyjazną atmosferę podczas rozmowy. Było to bardzo ważne, ponieważ pomogło mi się zrelaksować i skupić na merytorycznej części rozmowy. 4.Szybka odpowiedź: Po zakończeniu rozmowy otrzymałem informację zwrotną w ciągu kilku dni. Byłem zaskoczony szybkością odpowiedzi i doceniam to, że firma szanuje czas kandydatów. Podsumowując, proces rekrutacji na stanowisko Junior Front End Developer był bardzo profesjonalny, sympatyczny i skupiony na merytoryce.

@Noxworld

Bardzo, bardzo dziękujemy za tak miłą opinię a przede wszystkim za zauważenie i docenienie naszej rekrutacji. Pozdrawiamy serdecznie, DobryMechanik.pl

Jula

Pracuję w tej firmie od listopada i szczerze nie pomyślałabym nigdy, że mogłabym trafić na pracę, która spełnia tak naprawdę wszystkie moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona z samej pracy jak i z atmosfery jaka w firmie panuje. Jako jedyna kobieta jestem w zespole "męskim" i od samego początku odebrano mnie bardzo pozytywnie, co też bardzo mnie cieszy. Nabywam wiedzę tak naprawdę codziennie, lubię to czym aktualnie się zajmuję i cieszę się, że mogę współpracować z DM. :)

@Jula

Julka dziękujemy za miłą opinię i za to, że jesteś z nami! Życzymy kolejnych sukecsów ;) Pozdrawiam, DobryMechanik HR

@Jula

Hej. Skoro jesteś tak zadowolona, to możesz mi napisać, jak w Twoim przypadku wyglądała rekrutacja? Od listopada pracujesz to może jeszcze pamiętasz jakie pytania były i czy jakieś testy sprawdzające wiedzę i umiejętności? Masz szansę na rozwój tutaj? Ja sam myślę o ubieganiu się o pracę tutaj, dlatego chciałem się dowiedzieć i może mi pomożesz.

Jula
@Marcin

@Marcin z tego co mi wiadomo, obecnie firma nie rozszerza zespołu ani nie prowadzi żadnych procesów rekrutacyjnych do mojego działu. Co do mojej rekrutacji, miałam 3 etapy, ale każdy się od siebie różnił. Na pewno trzeba było odegrać scenkę, w której kluczowe jest posiadanie jednak jakiejś wiedzy technicznej. W końcu aplikując na takie stanowisko, jakąś wiedzę wypada posiadać :) Jeśli chodzi o rozwój- myślę, że czas pokaże.

Rekrutacja przebiegła spoko. Sprawnie, sympatycznie i konkretnie. Niestety trochę mi zabrakło technicznie żeby dołączyć do zespołu ale do samego procesu nie mam zastrzeżeń. Mili ludzie, konstruktywny feedback, trzymam za nich kciuki.

Ok

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
bec bec

Dziele sie swoim doswiadczeniem o tym zakladzie uslugowym, STAG MOTO CENTRUM Zaborowscy s.c Bosch Car Service / Zaklad uslugowy Szczytno, Nadmienia ze bylem tam wielokrotnie, powiezylem temu wlascicielowi Zaborowski W. auto Renault Megane ll zeby wymienil listwe na progu i glosnik, to przy okazji zeby zarobic przedziurawiona uszkodzona chlodnica, wyciek plynu chlodzacego, zostaly podmienione wtryski na zapchane, uszkodzili nawiew kabinowy, nagrzewnice rowniez zostala uszkodzona maglownica walili mlotem po koncowkach drazkow przy skrecie zaczela strzelac, podziurawili uszczelniacze na pol osiach podczas jazdy wyrzucalo smar z lozysk, wczesniej auto bylo calkowicie spawne i servisowane w servisie reno, wymiana poduszki pod silnikie do megan ll zalozyl od clio, wysiadla po trzech dniach, uwaga duzo czesci jest wymieniane dobrych bez konsultacji z klientem, natomiast te czesci dobre sa zabierane i trafiaja do ponownego montazu do innych aut, to sie nazywa przywlaszczenie / kradziezmalo tego jest to celowe dzialanie, bardzo niska wiedza o tematyce mechanika samochodowa, naprawy wiekszosci nie potrafia naprawic, dla tego trzeba sprawdzac czy faktycznie usluga zostala wykonana, wlasnie w taki spsob wyludzaja pieniadze nie naprawiajac bo nie potrafia, nastepne auto punto mial wymienic uszczelke pod glowica i lozysko w kole na piascie i usunac lekki wyciek wymienic uszczelniacz na wale korbowym w tym przypadku nic nie bylo zrobione wyludzil pieniadze, za wymiane nagrzewnicy ktora sam uszkodzil, wyludzaja pieniadze nie naprawiaja bo nie potrafia naprawiac, zespawali wydech z katalizatorem podmieniona zostala sada lambada zeby rozadzilo katalizator sonda od innego modelu zeby sie dusil, rozdmuchane miejsce, ze potrafia naprawiac wszystkie marki aut, pomylone pojecie nie potrafia jednej maki dobrze naprawic a co mowiac o wielu, auta sa tu okradane podmieniane sa czesci na zepsute, malo tego wkladaja to co nie pasuje do tego modelu auta jest to celowe dzialanie zeby te auta w kolko naprawiac, admienie tez ze elektronika jest podmieniana na uszkodzona i zepsuta, rowniez odradzam powierzania i auto pod ich opieke skutki finansowe moga by powazne, szczera narracja z mojej strony i doswiadczenie o tym zakladzie, czy oni tu naprawiaja auta tylko na macanego w moim przypadku nic nie zrobili wyludzili pieniadze tak dziala ten zaklad, polecam google opinie Zaborowski W. Bobry Mechanik pl. (usunięte przez administratora) na stanowisku pracy, ocieraja sie brudnymi ubraniami o wnetrze samochodu, szczerze odradzam...

@bec bec

Dzień dobry, jeśli wizyta była umówiona przez portal DobryMechanik.pl, zachęcamy do wystawienia opinii na wizytówce warsztatu na naszej stronie. W ten sposób ocena będzie widoczna dla innych kierowców, którzy biorą pod uwagę umówienie wizyty w tym warsztacie. Pozdrawiamy, zespół DobryMechanik.pl

bec bec

Dziele sie swiom doswiadczeniem o tym zakladzie uslugowym, zlecilem temu zakladowi w Szczytnie Zaborowski Stag servis, wymiane listwy na prog i glosnika w drzwiach, no to przy okazji przedziurawili chlodnice, uszkodzili uklad kierowniczy walac mlotem po koncowkach drazkow kierowniczych, podmienili wtryski na zapchane, tak dziala ten zaklad, na koniec wkrecili srube w opone i wycieli fleksem bierznik w oponie na srodku, ocieranie sie brudnymi ubraniami o wnetrze auta to standart w tym zakladzie, odradzam ten zaklad, opinia jest szczera i prawdziwa, nadmienie jeszcze zostala uszkodzona nagrzewnica, od nawiewu kabinowego, zaproponowali tez wymiane uszczelki pod glowica tylko nie wiem po co zeby wyludzic pieniadze,oczywisci nic nie bylo robione wyludzili pieniadze 1200 zl, nastepnie maly wycie oleju z silnika pod cisnienim tylko wyciek, nie wymienili uszczelniacza na wale korbowym, wyludzili 500 zl nawet nie bylo ruszone, malo tego uszkodzenie systemu PDF./ Tak dziala ten zaklad, szczerze odradzam pozostawiania auta pod ich opieka, koszty moga byc zdumiewajace.

@bec bec

Chcialbym jeszcze dodac ze opinia jest negatywna, takim (usunięte przez administratora) jak tu to nie spotkalem, servis Reno w niedzicy uswa wszystkie uszkodzenia na ktore jest dokumentacja servisowa,

Hanna

Cześć, akurat trafiłam na ofertę do nich, chodzi o stanowisko Designer UI/UX. Napisane jest, że proponują 13-16 tys na B2B, czy ta stawka to podstawa czy dochodzą jeszcze jakieś dodatki? Może akurat się zdarzy, że ktoś tutaj zajrzy, kto coś wie o tym konkretnym stanowisku.

@Hanna

Dzień dobry :) oferta opisana jest dość szczegółowo, wszystkie oferowane benefity i pełen opis stanowiska można znaleźć np. u nas na stronie, w zakładce kariera: https://lp.dobrymechanik.pl/kariera/senior-designer-ui-ux W razie pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy, DobryMechanik HR

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Podziel się swoją opinią.

Dobry Mechanik HR

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na ww. stanowisko. Przy każdej nowo otwartej rekrutacji, proces do każdego ze stanowisk opisany jest w publikowanych przez nas ofertach. Pozdrawiam, DobryMechanik HR

Poszukuję pracy w Warszawa na stanowisku Web Developer. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Dobry Mechanik HR

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na ww. stanowisko. Wszystkie aktualne oferty pracy publikujemy na naszej stronie internetowej w zakładce kariera. Pozdrawiamy, DobryMechanik HR

Agnieszka

Pracuje w Dobrym Mechaniku od kilku lat. Firma daje mi możliwość rozwoju (nobilitacja wewnątrz firmy), atmosfera jest bardzo przyjazna, wynagrodzenie zawsze na czas, możliwość pracy zdalnej, premie oraz dodatkowe benefity. Ogólnie nie dostrzegam minusów czego potwierdzeniem jest mój staż w DM. Bardzo polecam tego pracodawcę :)

@Agnieszka

Aga dziękujemy bardzo za pozytywną opinię! Liczymy na kolejne wspólne lata :) Pozdrawiam :) HR

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko doradca serwisowy do pracy w Poznań. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Dobry Mechanik HR

Mają Państwo nieaktualne informacje. Rekrutacja została już szczęśliwie zakończona i nowa osoba dołączyła już do naszego Zespołu :) Oferta pracy została juz zdjęta z portali. Pozdrawiamy, DobryMechanik HR

NIE POLECAM TEJ FIRYM, jako klient. Jak pracodawcy również nie poleciłbym firmy, która stosuje nieuczciwe praktyki, mające na celu oszukanie klientów. Firma stosuje oszukańcze praktyki we współpracy z klientami, mające na celu wprowadzić klienta w błąd, co skutkować ma finalnym wyborem danego warsztatu, poprzez platformę Dobrymechanik.pl , a to finalnie wiąże się z prowizją dla Dobrymechanik.pl, od usług wykonanych w warsztacie. Nie dość, że numer telefonu sugeruje, że dzwonimy na stacjonarny telefon w warsztacie (odpowiedni kierunkowy), to jeszcze (usunięte przez administratora) siedzący po drugiej stronie odbiera telefon słowami - "mechanik, słucham", co w dodatku "nakazuje mu pracodawca", jak to stwierdził jeden z pracowników. Już samo to świadczy o tym, że Firma celowo stosuje nieuczciwe praktyki, żeby wywołać i wzmocnić w kliencie przekonanie, że rozmawia bezpośrednio z pracownikiem serwisu. Potem jest już tylko gorzej. Pracownik Dobrymechanik.pl potrafi zaproponować wycenę wywróżoną z kuli, nie mając do niej żadnych podstaw ani też nie będąc do tego uprawnionym, a przecież wiadomo, że wycena jest decydująca przy wyborze danego warsztatu. Zachęcony tą wyceną, wybieram warsztat, a na koniec dostaję fakturę o 500 zł wyższą, niż szacunkowa wycena podana w rozmowie telefonicznej. W odpowiedzi, po zgłoszeniu reklamacji, oddzwania do mnie Pan, który mnie wprowadził w błąd i twierdzi, że przecież wszystko jest OK, bo wycena dotyczyła łącznie 5 usług, a różnica 100 zł na każdej z usług, to nic takiego, stąd ta różnica 500 zł, i twierdzi, że wszystko jest OK.

AUTOMANIA SERWIS

Jesteśmy warsztatem samochodowym z kilkuletnim stażem i my też mamy bardzo złe zdanie na temat DOBREGO MECHANIKA. Wszystko było ok do czasu, gdzie był stały abonament miesięczny, aż nagle zmienili regulamin co do płatności i teraz jest tak, że naliczają sobie koszty od nas nie tylko za usługi, ale także za części ! Gdzie to nie powinno mieć w ogóle miejsca. Nasz prawnik zajmuje się już tą sprawą i jesteśmy w kontakcie z innymi warsztatami, którzy czują się tak jak my oszukiwani i naciągani na koszty z sufitu wzięte! Także może być tak, że skończy się pozwem zbiorowym. Po kilkuletniej współpracy z DM - wypowiedzieliśmy umowę, bo po prostu nie widzimy dalszej możliwości współpracy z firmą, która w naszych oczach jest totalnym nieporozumieniem.

DobryMechanik.pl

Dzień dobry, w ramach współpracy z warsztatami oferujemy usługę, która polega na odbieraniu połączeń od kierowców przez doradców serwisowych DobryMechanik w przypadku gdy warsztat nie jest w stanie odebrać telefonu. Informacja o tym widnieje pod numerem telefonu, który wyświetla się na wizytówce warsztatu. Doradcy serwisowi oprócz umówienia wizyty w warsztacie są w stanie oszacować koszt potencjalnej naprawy na podstawie znajomości cen części oraz stawek roboczogodziny w danym serwisie, natomiast nie jest to finalna cena do której zobowiązuje się warsztat, a jedynie orientacyjny koszt pozwalający rozeznać się kierowcy i podjąć decyzję o umówieniu wizyty. Informujemy o tym podczas rozmowy i zaznaczamy, że finalny koszt naprawy może się różnić. Jeśli uważa Pan, że warsztat nie przedstawił w rzetelny sposób ostatecznego kosztorysu naprawy po zdiagnozowaniu usterki przez mechanika, zachęcamy do podzielenia się opinią o warsztacie na naszym portalu. Pozdrawiamy, zespół DobryMechanik.pl

@AUTOMANIA SERWIS

Dzień dobry, w sierpniu zmieniliśmy sposób rozliczania za współpracę ze wszystkimi warsztatami i jest to oferta, która ma na celu lepsze odzwierciedlenie wartości z promowania się na portalu. Zmiana była wdrożona na podstawie sugestii wielu klientów, którzy chcieli rozliczać się za efekty współpracy. Nowy cennik był komunikowany kilka tygodni przed wejściem w życie i każdy warsztat miał prawo zrezygnować ze współpracy, gdyby nowy sposób rozliczeń nie odpowiadał jego oczekiwaniom. Pozdrawiamy, zespół DobryMechanik.pl

Barbara
@AUTOMANIA SERWIS

A jak wyglada to wypowiedzenie umowy? Firma robi jakieś problemy, czy da się to załatwić w normalny sposób? :)

@Barbara

Każdy warsztat wchodzący z nami we współprace podpisuje umowe na 12 miesięcy z 3-miesięcznym okresem próbnym. Jeśli po 3 miesiącach właściciel warsztatu uzna, że współpraca nie przynosi oczekiwanych korzyści, może bez żadnych zobowiązań wycofać się ze współpracy. Pozdrawiamy, zespół DobryMechanik.pl

AUTOMANIA SERWIS
@Barbara

@Barbara wypowiedzieliśmy umowę pierwsi po tym, jak zaczęły się robić tzw. hocki klocki z DM. W związku z wiążącą nas umową - okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiące - nam się kończy w Grudniu.

Krzysztof, dział Content

W dobrymechaniku.pl pracowałem od kwietnia do października 2022. Byłem zatrudniony projektowo na pół roku i nie było możliwości przedłużenia umowy, o czym zostałem poinformowany na rozmowie rekrutacyjnej w marcu. Ze szczerego serca mogę polecić dobrego mechanika jako pracodawcę ponieważ: - atmosfera w firmie jest przyjazna, - relacje między pracownikami są partnerskie i pełne szacunku, - można pracować zdalnie, hybrydowo albo regularnie przychodzić do biura (jak kto woli), - jeśli się starasz i jest efekt twojej pracy, to zostanie to docenione przez przełożonego i można liczyć na gratyfikację finansową, - onboarding jest przeprowadzony na wysokim poziomie, ponadto ma się pełne wsparcie przełożonego w trakcie okresu próbnego, - pensja jest zawsze na czas, - nie ma nadgodzin, - można się dogadać co do godzin pracy, przykładowo jak chciałem jechać w piątek na wyjazd wcześniej to nie było problemu, żebym w piątek pracował 4 godziny (do godz. 12), a pozostałe 4 odrobił w inne dni np. po godzinie dłużej w następnym tygodniu. - jeżeli sprzęt w jakiś sposób spowalnia moją pracę to nie ma problemu z kupnem nowego - ja zgłosiłem się po nową myszkę i dostałem. - od pierwszego kwartału tego roku nastąpiło wiele zmian np. przemiła osobę do działu HR, która bardzo usystematyzowała proces rekrutacji i zaproponowała różne udogodnienia dla pracowników. Został wprowadzony Pakiet opieki medycznej Medicover i Karta Multisport, a to na pewno nie koniec. Jakiś czas temu była ankieta pracownicza, co do benefitów i jakości pracy w dobrymechaniku. To pokazuje, że pracodawca ma na uwadze potrzeby pracownika i chce zapewnić jak najlepszy pakiet benefitów i komfort pracy. Podsumowując, gdyby była dla mnie możliwość formy pracy w dobrymechaniku na dłużej niż pó łroku, na stanowisku z przejrzystą ścieżką rozwoju kariery, to na pewno bym został. Pozdrawiam Zarząd i Pracowników DobregoMechanika.pl :)

@Krzysztof, dział Content

Krzysiek bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Niezwykle miło czyta się takie komentarze od Pracowników DM :) Staramy się ulepszać nasze procesy, dbać o atmosferę i cieszymy się, że to zauwazyłeś. Dzięki za udaną współpracę, życzymy Ci samych sukcesów i trzymamy kciuki za nowe wyzwania! :) Do zobaczenia! Pozdrawiamy, DobryMechanik

Pracuję w Dobrym Mechaniku trochę ponad 3 miesiące, ale już widzę że warto zostać na dłużej :) Szukałam miejsca z luźną atmosferą, bez dress code, z możliwością pracy zdalnie / hybrydowo i takiego, w którym jest zrozumienie dla rodziców i ich chorujących dzieci - tu to wszystko jest ;) Na początku jest onboarding, który bardzo pomaga odnaleźć sie w firmie. Projekty są ciekawe + faktycznie ma się wpływ na to, co się robi i jakie ma się cele. Fajnie też, że jest pakiet Medicover & Multisport, bo wbrew pozorom to nie jest jeszcze wszędzie standard :)

@Ania

Aniu dziękujemy bardzo za Twoją miłą opinię :) Cieszymy się, że dołączyłaś do Zespołu, przed nam jeszcze wiele super projektów do zrealizowania! Pozdrawiamy, HR

Maria
@Ania

Masz moje zainteresowanie bo właśnie szukam czegoś zdalnego. Na jakich stanowiskach jest możliwość pracy zdalnej właśnie? Trzeba na ten onboarding i rekrutację przyjeżdżać do firmy czy jest opcja żeby wszystko przebiegało on-line?

@Maria

Dzień dobry, na ten moment praca w 100% zdalna jest tylko na stanowisku Doradcy serwisowego. Jednak onboarding i wdrożenie wymaga aby byc na miejscu w biurze ok. tygodnia. Jest to niezbędne aby móc przygotować się i wdrożyć do pełnienia obowiązków oraz odbyć szkolenie wstępne. Link do pełnej oferty: https://www.pracuj.pl/praca/,oferta,1002138354 Pozdrawiam, DobryMechanik HR

K.

Pracuję w DM już prawie 2 lata i to, co obserwuję na co dzień to nieustający progres i zmiany na lepsze, zwłaszcza w obszarze HR. W pracy najbardziej cenię sobie samodzielność i możliwość pracy hybrydowej, co wbrew pozorom nadal nie jest tak powszechne w odniesieniu do niektórych stanowisk. Firma jest otwarta na pomysły i inicjatywę pracownika, wiele z proponowanych przez pracowników rozwiązań w zakresie automatyzacji czy usprawnień w ich codziennej pracy jest wdrażanych w życie. Dodatkowo jeśli ktoś, tak jak ja, ceni sobie luźną atmosferę w pracy i jej niekorporacyjny charakter to jest to zdecydowanie miejsce dla niego. Możliwość pracy zdalnej czy hybrydowej powoduje, że wszyscy pracownicy obdarzeni są dość sporym zaufaniem, ale też sprawia, że cały zespół DM to nie zlepek przypadkowych osób tylko grupa zaangażowanych i odpowiedzialnych ludzi, którzy wspólnie zmierzają w jednym kierunku. Firma ma jasno określone standardy w zakresie procesu rekrutacji, onboardingu i offboardingu. Dodatkowo od października będzie oferowała benefity w postaci prywatnej opieki medycznej i karty multisport. To naprawdę dobre miejsce do rozwoju i rozwinięcia skrzydeł.

@K.

Dziękujemy :) miło słyszeć, że Pracownicy doceniają naszą, ciężką pracę i co najważniejsze chętnie uczestniczą w zmianach i sami je wdrażają w swojej codziennej pracy

Firma Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością rekrutowała na stanowisko front end developer. Czy wynagrodzenie naprawdę wynosi 4500 PLN?

Dobry Mechanik HR

Stale się rozwijamy i rekrutujemy obecnie na różne stanowiska, m.in. Junior frontend developer'a. Pełny opis stanowiska i widełki można znaleźć na portalach pracy, na których publikujemy ogłoszenia, np. https://publikacja.pracuj.pl/showjoboffer/6d2a0000-5dac-0015-0e7b-08da8fe805be W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy, DobryMechanik HR

Mateusz

Pracuję w DobrymMechaniku jako backend developer już trzy miesiące i właśnie kończę z powodzeniem okres próbny. Postanowiłem tu aplikować ze względu na profil działalności firmy oraz chęć pracy przy świeżym, dobrze zaprojektowanym projekcie, bez ciągłego grzebania się w legacy. Rzeczywistość całkowicie pokryła się z oczekiwaniami i obietnicami. Firma jest bardzo przyjazna, ze zdrową atmosferą, a dodatkowo właśnie zostały wdrożone benefity: pakiet medyczny i sportowy. Więcej szczegółów w kwestii pracy w dziale IT: Stosowane są dobre praktyki programistyczne oraz wzorce projektowe. Do tej pory myślałem, że takie rzeczy są tylko w ksiażkach branżowych, a tutaj jest to wykorzystywane na co dzień. Jako mid developer ciągle uczę się czegoś nowego i rozszerzam swoje kompetencje. Mamy mały, świetnie zgrany zespół, na który można zawsze liczyć. Zdecydowanie jest to miejsce dla ludzi, którzy mają "zajawkę" do kodowania i chęć rozwoju.

@Mateusz

@Mateusz dziękujęmy! Super mieć Cię w zespole! :) Pozdrawiam, HR

Rozpocząłem pracę od czerwca. Do tej pory nie było żadnych problemów. Wynagrodzenie wypłacane na czas zgodnie z ustaleniami. Pozytywna atmosfera, bardzo dobry zespół, można dogadać się w każdej sprawie. Zdecydowanie polecam

Ważne

Muszę napisać o moim doświadczeniu z firmą "Dobry Mechanik" Ostrzegam aby nie brać poważnie opinii wystawianych dla warsztatów samochodowych przez tą firmę. Opinie są tworzone na wyraźne zapotrzebowanie WARSZTATU A NIE KLIENTA, jeżeli napiszesz opinię prawdziwą ale niekorzystną dla danego warsztatu zostaje usunięta i jest jak w bajce "WSZYSTKIE OPINIE TO TYLKO ZACHWYT" a klient jest robiony w tak zwanego konia bo jak zaufa opiniom na "DOBRY MECHANIK" a warsztat okaże się niepoważny to i tak nie będzie mógł napisać swojej negatywnej opinii bo zostanie usunięta i to bezpodstawnie. Tak więc OSTRZEGAM PRZED OPINIAMI NA "DOBRY MECHANIK"

@Ważne

Dzień dobry, każdy kierowca może wystawić opinie (pozytywną czy negatywną). Oczywiście warsztat może zgłosić taką ocenę do moderacji, jednak jeśli kierowca przedstawi dowód wykonania usługi (np. paragon z warsztatu) nie ma możliwości usunięcia takiej opinii. Dodatkowo duża część naszych opinii jest zweryfikowania poprzez odbycie wizyty umówionej przez nasz portal, co wyklucza możliwość usunięcia opinii. Pozdrawiamy zespół DobryMechanik.pl

Dawid

Pracuje w DM już jakiś czas i jak do tej pory jest bez żadnych zastrzeżeń. Firma elastyczna, wypłacalna chociaż na ostatni moment ale zawsze , ze wszystkim można się dogadać, atmosfera też na jak największy +. Z czystym sumieniem polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Poznań

• Jak się pracuje w Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 19 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Kandydaci do pracy w Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
2.8/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Święty Marcin 11
    61-803 Poznań