Opinie o Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Poznań

Warsztay

Nareszcie ktoś zaczął ruszać tą firmę, że wszystkich sił dołożymy się do tego aby nigdy nikogo nie oszukali, wykupując pakiet sami dzwonią do warsztatów a później przysyłają faktury na kwoty powyżej 1000 zł za miesiąc mówiąc zezarobilismy z telefonów powyżej 7000zl, IC nie przekona ich że tak nie jest żadne dokumenty i oświadczenia.

mercury
@Warsztay

Pierwszy raz o działalności tej firmy pod nazwą Dobry Mechanik dowiedziałem się, gdy na koncie z danymi mojej firmy znalazły się pierwsze komentarze. Nigdy nie miałem pomysłu, żeby z tą firmą współpracować. Szczególnie komentarz mojego starego znajomego Piotra Zakrawacza z Poznania bardzo mnie zaskoczył. Opisywał nieprawdziwe historie na temat mojej firmy, a ja nie mogłem w żadem sposób odnieść się do tych zarzutów na portalu Dobry Mechanik. Kontaktowałem się z portalem wielokrotnie, aż w końcu usunęli wpis Piotra, nie wstawiając żadnego komentarza. Wpis pojawił się ponownie wraz z innymi, w których autorzy opisywali sytuacje, podczas, gdy nawet nie byli w mojej firmie. W samochodach, których stan techniczny pojazdów wymagał znacznych nakładów finansowych, czasem zgadzaliśmy się podjąć próbę pomocy i potem tego żałowaliśmy. Uważam, że dobry portal to taki, który jest jak najbliżej prawdy, a nie szuka dobrego zarobku. Nie jestem w żadem sposób związany z firmą Dobry Mechanik i uważam, że zamieszczanie przez tę firmę jakichkolwiek opinii o mojej firmie w formie zbiorczej jest niedopuszczalne i godzi w dobę imię mojego warsztatu. W swojej historii zamontowałem instalacje gazowe w kilku tysiącach samochodów, nie wspominając o naprawach i przeglądach. Na portalu Dobry Mechanik jest tylko kilka opinii i na ich podstawie portal upoważnia się do wystawienia oceny i umieszczenia jej w internecie bez mojej wiedzy i zgody. To jest działanie na szkodę mojej firmy. Nikomu firmy Dobry Mechanik nie polecam, a jeżeli dodatkowo pobierają nieuczciwe opłaty, to już jest skandal. Pozdrawiam Rafał

Nie polecam! Dla mnie (usunięte przez administratora) Stosują takie praktyki że nie idzie się z tego wykręcić i trzeba płacić za faktury które nigdy nie miały miejsca.

@Paweł

Tutaj to było nawiązanie do rozmowy z klientem czy kandydatem? Nie wiem także o jakich praktykach jest tu w zasadzie mowa, ale czy na rekrutacji to jakoś sprawdzają czy szkolenie z tego będzie? Jak tu ludzi na stanowisko wdrażają?

Pracuję w DM już ponad 3 lata i mogę powiedzieć, że moje zadowolenie jest wciąż na wysokim poziomie. Pracownik jest szanowany i nigdy nie pozostaje sam z problemem, wszystkie awersje lub pomysły są zawsze przegadywane. Jest się po prostu traktowanym jak człowiek, jak członek ekipy a nie kolejny element statystyk. Wciąż dokładane benefity czy udogodnienia dla pracowników (chociażby w postaci pracy zdalnej), jasne warunki finansowe czy świetna atmosfera to tylko nieliczne z zalet. Zawsze chciałem pracować w firmie gdzie mogę się rozwijać i realnie przyczyniam się do jej rozwoju i to jest mi dane, także polecam.

@Tomek

Widać że jest parcie na podniesienie negatywnych opinii które uczciwie pracujące warsztaty wystawili dobremumechanikowi.pl - także zawyżajcie sobie opinie przez rzekomych pracowników a tu co chwila otrzymywaliśmy informację że dany człowiek już nie pracuje więc nie nabijajcie potencjalnych kandydatów w butelkę tak samo jak nabijaliście i nadal nabijacie klientow - wyłudzanie kasy za usługi bez pokrycia - powiedzą Wam że dzwoniło tyle czy tyle klientów i na podstawie tego przeliczają kwotę którą rzekomo statystyczny klient zostawia w warsztacie - i tak dla każdego numeru - potrafią naliczać nawet na podstawie telefonów od osób które pomyliły numery to jest nie do wiary !! Ostrzegamy za nic w świecie nie dajcie się zmanipulować !!

Ula Nowy wpis

Hejka. Kiedyś wiem, że był potrzebny junior frontend developer. Wstępne doświadczenie już mam, nie trzeba było wtedy mieć tego komercyjnego, dlatego może udałoby mi się spróbować. ale czy warto? i czy będą szukać?

xyz Nowy wpis

Portal nie poinformował warsztatu o umówieniu wizyty, przez co się nie odbyła. Nie polecam.

Dzień dobry. a mnie ciekawi na jakich można się zatrudnić. mam na myśli bezpośrednio w firmie. ktoś kiedyś pytał już o Product Managera, taka oferta z kiedyś także mi się wyświetliła w internecie. a co dalej z biurem? Jakie są działy? Jakiś marketing może? tak jak ktoś kiedyś już wspomniał na stronie wciąż nie ma ofert

Widziałam te opinie dotycząca zmian warunków umowy z klientami, czy u każdego do nich doszło i występuje podobnie negatywny odbiór? Ciekawa jestem jak przy tym teraz wygląda praca na obsłudze, jaka jest atmosfera na dziale? chodzi mi o biuro w stolicy, mieszkam niedaleko Langiewicza, jakie warunki mam teraz do spełnienia by moc się przyjąć?

@Pracodawca Tak właśnie to się odbywa zmieniają warunki umowy z klientami w trakcie umów ! Potwierdzamy nie polecamy !!

Rekrutacja przebiegła spoko. Sprawnie, sympatycznie i konkretnie. Niestety trochę mi zabrakło technicznie żeby dołączyć do zespołu ale do samego procesu nie mam zastrzeżeń. Mili ludzie, konstruktywny feedback, trzymam za nich kciuki.

Ok

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

@Paweł

Dasz znać coś więcej na temat tych faktur? One omawiane są na rozmowie czy kiedy? Skoro nie miały mieć miejsca to jak wygląda reakcja na odwołanie się od ich treści? i jak docelowo można taki problem rozwiązać?

Dobry Mechanik HR
@Tomek

Dzięki Tomek :) Cieszymy się, że mamy w zespole tak zmotywowanych i gotowych do działania ludzi! Liczymy na kolejne, wspólne lata przy realizowaniu ciekawych projektów ;) Pozdrawiamy, DobryMechanik

Gabriela
@Tomek

Serio dokładane są benefity? Mega. A można wiedzieć, co konkretnie firma daje pracownikom? I czy te dokładanie benefitów to jakby gratyfikacja za staż pracy w tutaj, czy po prostu gest szefostwa?

Dobry Mechanik HR
@Gabriela

Wdrażając benefity wprowadzamy je dla wszystkich Pracowników, nie tylko dla wybranych osób :) m.in. opieka medyczna, karta multisport, konkursy z nagrodami. Chętnie celebrujemy również pojedyncze święta np. przy goracej czekoladzie ;) Pozdrawiamy, DobryMechanik HR

Becia

Jakieś wieści, czy w tym roku będzie nabór na specjalistę ds. obsługi klienta serwisu samochodowego? Chyba od plus minus 9 miesięcy nikt nowy się nie zatrudnił, może zaczyna Wam wakować jakieś ciekawe stanowisko?

Warsztay

@Warsztay

Dzień dobry, warsztaty, które zdecydowały się na rozliczanie z nami w ramach progów prowizyjnych są stale informowane w jaki sposób naliczamy nasze wynagrodzenie. Taki model jest satysfakcjonujący dla obu stron, o czym świadczy bardzo niski wskaźnik warsztatów rezygnujących ze współpracy na poziomie 2-3% klientów. Pozdrawiamy, zespół DobryMechanik.pl

warsztat G.Wlkp.
@DobryMechanik.pl

Chyba słabo Proszę Pana lub pani znacie politykę własnego przedsiębiorstwa, miesiącami byliśmy obliczani wg wskaźników o których nie mieliśmy pojęcia, proszę nie opowiadać takich rzeczy w końcu przestaniecie na nas zarabiać jest nas coraz więcej i nie pozwolimy się naciągać na puste koszty.

@warsztat G.Wlkp.

Sposób obliczania progów prowizyjnych jest jawny i zawarty w umowie, którą akceptuje warsztat w momencie rozpoczęcia współpracy. W każdym miesiącu warsztat otrzymuje od nas dokładne podsumowanie wyników wraz z przedstawieniem z czego wynika kwota na fakturze. Oczywiście jeżeli warsztat nie jest zadowolony ze współpracy, może powrócić do niższego, stałego abonamentu lub wypowiedzieć umowę z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Tak jak wspominałem w poprzednim komentarzu, zależy nam na sytuacji w której obie strony są zadowolone ze współpracy, a kierowcy z naszego portalu mogą naprawić samochód w sprawdzonym warsztacie. Pozdrawiamy, zespół DobryMechanik.pl

Antoni
@Warsztay

Tyle ile straciłem przez och opieszałość i doliczania telefonów które nigdy nie dzwoniły nie da się opisać. A ci którzy dzwonią z pytaniami za co liczą nam kaske to pewnie tez z tego całego dobrego mechanik, śmiech.

Zadowolony
@Antoni

Hahah komentarz godny imiennika z rządu xD stwórz Pan komisję śledczą ds. połączeń xD Jak tacy malkontenci w ogóle funkcjonują na rynku

@Zadowolony

Ja jestem także jednym z tych warsztatów które były (usunięte przez administratora) przez WASZ (bo jak sadze pracownicy dostali prikaz aby się tu wyszczekiwac) serwis, także kilku klientów dzwoniło z tego samego nr telefonu ale z innych miejscowości i innych aut, przypadek? Jak oszukujecie to z podniesionym do końca czołem, macie kasę i sracie na nas na ludzi którzy tak na prawdę płaca wasze wynagrodzenia gdyby jie my nie mielibyście pracy wiec z szacunkiem, a jeśli już nie jesteś kolego pracownikiem tylko warsztatem to proszę napisz jaki to warsztat i gdzie się znajduje, ja z chęcią napisze kim jestem i gdzie mam warsztat ale wtedy przekaże wszystkim wasze maile z powtarzającymi się nr telefoniw…

Klient
@Warsztay

Za dużo by pisać… Ale w skrócie: Serwis dobrymechanik to paskudni wyrafinowani (usunięte przez administratora) Praktykują fatalne podejście do swoich klientów, Naliczają chore % (nawet 20%) od różnych napraw licząc pełen koszt naprawy nie uwzględniając ile faktycznie zarabia warsztat (łączą koszta napraw z kosztami części a nie każdy zarabia na częściach które zwykle są o wiele droższe niż robocizna). Kiedyś abonament był jasny, płaciło się XXX za miesiąc lub rok i nic poza tym. Jednak od pewnego czasu zaczęło się nie opłacać i pomimo umowy, zaczęli zmieniać bezprawnie regulamin zmieniając koszta i zasady na jakich pracowali. Dodatkowo poza prowizją jaką wyczarowali sobie z kosmosu, naliczają opłatę abonamentową (od 99zł do 250zł netto i w górę) Kontakt z obsługą jest fatalny, żadne logiczne argumenty nie docierają - próba kontaktu kończy się sztywnym regulaminowym bronieniem własnego interesu, nikt nic nie może, nikt nic nie wie i każą płacić niemal 105% z naszego zarobku w miesiącu. Nic poza bandą (usunięte przez administratora) - OMIJAĆ JAK OGNIA - jeśli ktoś jest gotów sporządzić pozew zbiorowy wobec tych partaczy, to jest już sporo firm które chcą to zrobić, odzywajcie się tutaj!

Nabity w butelkę jak pozostali
@Warsztay

Potwierdzam, tą "firmą" powinien zająć się UOKiK - przecież to jawne (usunięte przez administratora)kasy od ciężko pracujących serwisów - nam przysyłali faktury po 999 netto to nie dość że naliczali od kwoty ze sprzedaży brutto zamiast netto z wystawionej klientowi faktury (czyli naliczali sobie prowizję również za podatki od faktury VAT) to naliczali od wartości brutto i tu kolejna uwaga wraz z częściami za całą fakturę a zamiast tylko za usługę !! Dla przykładu: Wystawiacie klientowi fakturę na 9000zł brutto gdzie sama część kosztuje 8200 zł brutto a robocizna wynosiła 800zł brutto więc naliczali abonament 999zł netto za tak wystawioną fakturę !! To był szok !! Czyli zarabiali 3 więcej niż warsztat który wykonał usługę !! A jeśli nie było zamówionej usługi to wystawiali faktury za otrzymane rzekomo przez Ich pośrednictwo telefony które jak twierdzili: wszystkie telefony które zarejestrował "system" to byli potencjalni klienci których nam niby serwis dm.pl dostarczał - tyle tylko że to często były osoby które nie dzwoniły w sprawie umówienia usługi tylko np. w sprawie syna który miał praktyki w naszym serwisie, czy nawet kurier z dostawą więc tak liczyli wszystkie telefony jak leciało jako numery przez które niby zarabialiśmy.... Odwołując się powoływali się na zapisy w regulaminie które notabene co chwila były zmieniane tak jak Im pasowało nie informując w ogóle przy tym nas jako strony rzekomej umowy.. Wypowiedzieliśmy czym prędzej tą umowę i nie polecamy Tych naciągaczy a wręcz chętnie przyłączymy się do pozwu zbiorowego bo nie po to człowiek ciężko uczciwie pracuje żeby takie pasożyty miały pożywkę.

mercury
@Warsztay

Ile zarabia product manager? Zdaje sobie sprawę z tego, że oferta do której teraz nawiąże jest dość dawna, bo chyba z rok temu publikowana, ale szukali wtedy kogoś na Ochotę. Zarobki mnie zaciekawiły, bo były do 14,000 zł oznaczone. Teraz od nowego roku są jakieś inne przewidywania? I czy jedna osoba jest obecnie potrzebna do tej funkcji czy może więcej?

Szybko. sprawnie i bardzo dobrze wykonana usługa. Miła i przyjazna atmosfera.

Kiedy ostatnio było zapotrzebowanie na dodatkowe ręce do pracy? upewniam się, bo gdy wchodzę na stronię w sekcję dołącz do nas to widzę napis „No items found.” :( widziałam wyżej, że można pracować zdalnie i w takiej formie chciałabym spróbować. proszę o wskazanie wszystkich stanowisk, na których tego typu forma zatrudnienia jest obecnie u Was możliwa.

janek22231

chciałem napisaćopinię o zakładzie na Śląsku, z usług , której korzystam już 4 lata. Pod każdym względem firma jest profesjonalna, ogarnia każdy temat i służy zarówno wysokiej jakości instalacjami LPG, jak również ich serwisem. Przez 4lata jężdżę tylko na przegląd i reszta mnie nie obchodzi. Mam lancie Delta 1,4 i po za po żamontowaniu instalacji ani jednej usterki.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 26 lutego

jacek1009

Auto Best Service Maciej Linder naprawiło mi samochód bardzo szybko. Miałem wyciek płynu chłodzącego i Panowie mimo natłoku pracy szybko uporali się z naprawą niedrogo szybko i profesjonalnie. Po diagnozie zostałem poinformowany o rodzaju usterki i kosztach naprawy. na końcu dostałem szczegółowy kosztorys naprawy -uczciwie. Gorąco polecam ten warsztat.

AUTOMANIA SERWIS

Nasz warsztat przesłał wspópracować z DOBRYM MECHANIKIEM kilka miesięcy temu, no i w ostatni piątek pojawiła się po raz kolejny negatywna opinia odnosnie naszej firmy. Zdania dalej nie zmieniamy, że ten portal jest bandą (usunięte przez administratora) którzy myslą, ze jak napiszą na nas złe słowa to to coś da . Wklejam poniżej to, co napisali - podszywając się pod niezadowolonego klienta, nie pozostaliśmy im dłużni i oczywiście odpisalismy ;) Negatywny Dzień dobry dla wszystkich tu wchodzących i sprawdzających opinie ostrzeżenie! Ten warsztat to zwykli (usunięte przez administratora) wyłudzacze i naciągacze omijacie go szerokim łukiem!pozdrawiam Odpowiedź warsztatu na komentarz: Szanowna Pani „Nino”, Nie przypominamy sobie klienta o tym imieniu , a drogiej konkurencji, która próbuje nas oczernić w taki sposób życzymy powodzenia ! Portalowi DOBRY MECHANIK , który od dłuższego czasu próbuje z nas zrobić idiotów i próbuje zemsty tylko dlatego, ze żeśmy zrezygnowali z ich usług , także życzymy powodzenia ! Proszę nam wierzyć - ze tego typu tandetne i prostackie zagrywki z Waszej strony nie robią na nas żadnego wrażenia . Mało tego - jak będzie trzeba, to spotkany się w sądzie - bo z tego co wiemy, jest wiele warsztatów , które właśnie w ten sam sposób próbujecie oczernić - pisząc negatywne opinie wyssane z palca !

WARSZTAT SAMOCHODOWY

(usunięte przez administratora) OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED DOBRYM MECHANIKIEM.SAMI DZWONIĄ I NACIĄGAJĄ KWOTĘ FAKTURY SAMI SOBIE WYLICZAJĄ. (usunięte przez administratora)

DobryMechanik.pl

Dzień dobry, moderację opinii wykonujemy w taki sam sposób niezależnie od tego, czy warsztat ma u nas wykupiony pakiet promujący, czy nie. Nasza oferta opiera się na pozyskiwaniu zleceń dla warsztatów, a nie zarządzaniem ich opiniami. Jeżeli jakieś opinie na Pana wizytówce są nieprawdziwe, może Pan zgłosić je do nas, a my poprosimy użytkownika który ją wystawił o weryfikację, czy faktycznie był Pana klientem. Pozdrawiamy, Zespół DobryMechanik.pl

Jack

To znowu ja. Jack z Kielc. Zaryzykowałem drugi raz i umówiłem się na wymianem opon przez serwis. I znowu ZONG. Okazało się że warsztat w którym mnie umówiono nie istnieje. Lub może istnieje ale niezbyt legalnie. W miejscu gdzie miał być znajduje się co innego. A ogólnie wokół (usunięte przez administratora) i mogiła. Dodzwoniłem się na jakiś telefon z neta do warsztatu. Odebrał chyba Pan z Ukrainy (tak po akcencie) i że on nie wie nic o mojej wizycie i że będzie za 15 min. Po 25 min odjechałem bo nikogo nie było. Zastanawiające jest to że warsztat ma 7 opinii i wszystkie na 6. Zdjęcie poglądowe ze strony dobry mechanik nie jest faktycznym zdjęciem warsztatu. Widzę że serwis współpracuje ze słupami i nikt tego nie weryfikuje

@Jack

Dzień dobry, wizytę poprzez portal można umówić tylko na terminy, które udostępnił warsztat w swoim kalendarzu na stronie. Dodatkowo warsztat otrzymuje od nas powiadomienia o każdej umówionej wizycie oraz przypomnienie o umówionym kliencie rano w dniu wizyty. W takim przypadku nie ma możliwości, żeby warsztat nie wiedział o umówionej wizycie. Prosimy o kontakt w tej sprawie na bok@dobrymechanik.pl. Chcielibyśmy wyjaśnić tę sytuację z Panem oraz warsztatem, do którego została umówiona wizyta. Pozdrawiamy, zespół DobryMechanik.pl

Tomasz

Polecam . Wymiana oleju i filtra przebiegła bezproblemowo , szybko i sprawnie. Polecam ten zakład.

Jack

Umawianie się przez dobrymechanik to nieporozumienie. Lepiej samemu poświecić czas i umówić się z warsztatem. Chciałem omówić się na wymianę opon. Wybrałem termin w warsztacie. Wszystko potwierdziłem. A potem dzwoni do mnie konsultant że dane na stronie są nieaktualne i bujaj się (usunięte przez administratora) Zdecydowanie odradzam serwis. Jacek z Kielc PS. Proszę nie pisać że to odosobniony przypadek i nie miało to miejsca. W razie czego mogę podać swoje dane i mam scriny wszystkiego

Zostaw merytoryczną opinię o Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Poznań

• Jak się pracuje w Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 19 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Kandydaci do pracy w Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
2.8/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Święty Marcin 11
    61-803 Poznań