Opinie o Grupa S.O.S. Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Grupa S.O.S. Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa S.O.S. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa S.O.S. Sp. z o.o. w Katowice

Ana

Pojawiło się mnóstwo u nich ofert pracy na olx i we wszystkich jest wymóg posiadania orzeczenia o niepełnosprawności, normalnie śmiech na sali. Wypłacajcie uczciwie wynagrodzenia pracownikom, a nie żerujecie na państwie. Nawet każą napisać jaki ten stopień, bo przecież im większy stopień niepełnosprawności, tym większy zwrot od państwa.

Julia
@Ana

Masakra. Do takiej branży z orzeczeniem o niepełnosprawności? Kto to widział... A może warto się zgłosić i spróbować jednak? :D

@Ana

Przyjmują ludzi jak im brakuje bez grupy a później wymieniają jak trafia kogoś z grupą standart ich pracy

Kolega Agenta Tomka

Nowy wpis15.10.2021 18:53 święta racja w tym co napisał Agent Tomek, dodam tylko że nie mają zielonego pojęcia o ochronie takiego obiektu jak Huta. Może mają pojęcie o sprzątaniu bo z tej branży się wywodzą. Dziwne w tym jest podejście do sprawy prezesa (usunięte przez administratora), W normalnym kraju firma s.o.s. by splajtowała płacąc olbrzynie odszkodowanie za niedotrzymanie umowy, no ale Polak potrafi...

Urwis

Jedna wielka tragedia, firma ewidentnie sobie nie radzi z obiektami !! Nie waznw jak i jakim kosztem, wazne ze maja pieniądze, chore

Maja
@Urwis

W jakim sensie nie radzą sobie? Piszesz tak dramatycznie, jakby obiekty były oblegane przez jakieś siły specjalne :D

@Maja

Kup sobie (na śląsku) BYLE JAKĄ gazetę z rubryką PRACA,i gwarantuję Ci że że będą tam ogłoszenia napół wysokości gazety z numerem (usunięte przez administratora)

Kolega Agenta Tomka

święta racja w tym co napisał Agent Tomek, dodam tylko że nie mają zielonego pojęcia o ochronie takiego obiektu jak Huta. Może mają pojęcie o sprzątaniu bo z tej branży się wywodzą. Dziwne w tym jest podejście do sprawy prezesa Zwierzyńskiego, W normalnym kraju firma s.o.s. by splajtowała płacąc olbrzynie odszkodowanie za niedotrzymanie umowy, no ale Polak potrafi...

Pracownik Biurowy

Wszystkie osoby na dane stanowisko zostały umówione na tą samą godzinę, co już jest brakiem szacunku do kandydata. Rozmowa była przeprowadzana przez jakiegoś mężczyznę, niestety nie wiem kogo, bo nie był łaskawy przedstawić się i nie podał swojego stanowiska w firmie. Rozmowa została przeprowadzona po łebkach, widać było, że wybrał już swoją kandydatkę. Rozmowa umówiona na 14, więc narażają kandydatów od razu na koszty, stres i stratę czasu, bo wtedy są największe korki. Facet zachowywał się bardzo prostacko, bo co chwilę ziewał, jak ja coś mówiłam to patrzył w okno, zamiast na mnie, kiwał się na krześle, był ubrany w pognieciony podkoszulek i jeansy itd. Ja odczułam, że zadaje te pytania, bo musi, ale moje odpowiedzi go w ogóle nie interesowały. Jak miał przebłyski, że słuchał co mówię, to później drążył odpowiedź i zmierzał do tego, aby mnie upokorzyć, ale nie dałam się sprowokować. Później zaczął wypytywać o poprzednią pracę, ale nie o zakres obowiązków, lecz np.o zarobki personelu, politykę wewnętrzną itd. Oczywiście odpowiedzi nie uzyskał. Zapewniał, że skontaktuje się bez względu na wynik rekrutacji, ale jak wiadomo, to takie zapewnienia są nic nie warte, bo do dzisiaj cisza. Podsumowując, nie polecam, szkoda Waszego czasu.

Dlaczego chce pani pracować u nas, dlaczego odeszła pani z poprzedniej firmy, ile chce pani zarabiać

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Agent Tomek

Nie dajcie się nabrac jak przyjmują to obiecują cuda a za chwilę szukają ludzi z grupami żeby mieć zwrot od państwa potrafią zwolnić z dnia na dzień telefonicznie tak zrobili na obiekcie w Rudzie Śląskiej na Hucie nawet nie kazali dorobić do końca miesiąca a kordynator nie jaki p.Zbyszek nawet po swoich ruchach nie umie spojrzeć ludziom w oczy

@Agent Tomek

Czekaj, a jaki był niby powód zwolnienia? Przecież na umowie o pracę nie mogą zwolnić tak o, z dnia na dzień. Co wy tam na śmieciówkach siedzicie wszyscy?

@Kazimierz

Na smieciowkach bo nie dali nikomu umowy tylko jak ktoś ma grupę niepelnosprawnosci

Olo

Rozmowa o pracę z (usunięte przez administratora) Totalna kompromitacja firmy zbędny temat rozmowy i kretyńskie uwagi. Już na początku wykazał się znacznym stopniem... Więc jak ma wyglądać ta cała reszta współpracy to tylko dla twardzieli psychicznych więc nie polecam.

@Olo

Jakie to były uwagi? Wiesz, na rozmowie szczegółowe pytania są przecież pożądane, więc czasem trzeba podpytać nieco dokładniej kandydata... ;)

Olo
@Kazimierz

...na jednym z ich obiektów w Zabrzu zapytałem o pracę i otrzymałem numer kontaktowy do Pana S. Jak zadzwoniłem z zapytaniem to już (usunięte przez administratora) ze się nie przedstawiłem...szybko naprawiłem błąd i usłyszałem wiele razy od pana który się nie przedstawił wie pan eee .nie mam w tej chwili rozeznania eee. a jak się chciałem wciąć pomiędzy to eee z pytaniem to (usunięte przez administratora) proszę mi nie przerywać. I znów eee... Ja nie wiem musi pan zadzwonić do biura eee. Pytam gdzie i jak...no wie pan ...eee no do biura. Rozmowa z kimś kto ma stopień znaczny z O2-P.Wiem że jest tam potrzebny pracownik ale teraz to na pewno już tam nie pójdę

Bond

Omijajcie tą firmę z daleka na początku obiecują cuda później zwalniają i wymieniają na ludzi z grupami dotyczy obiektów na Śląsku kombinują na zusach zmiejszaja etaty.

Chuck Norris

Najwspanialsza i najpiękniejszą kobietką jest wielebna i Wielmożna A.P. inaczej Anuncia Partykuncia pupcia (usunięte przez administratora) Jest to kwiat firmy S.O.S i krzycząca SOS. FAJNĄ BABECZKO LASENCJA :)

AP
@Chuck Norris

Dziękuję za miły wpis :) Wracam do Was za niedługo z mojego długiego L4. Pozdrawiam Wszystkich Pracowników serdecznie, do usłyszenia/zobaczenia.

July

Dajcie lepiej spokój z tą firmą, zmuszają pracownika do pracy 24 godzinnej i do nadgodzin. Choć wiem że nie mają takiego prawa, po za tym nie potrafią sobię poradzić z zastepstwem i dlatego bedziecie zmuszani do nadgodzin i pracy po 24 godziny.

@July

A ile można zarobić w Grupie S.O.S.? I co konkretnie należy do zadań pracownika w tym miejscu? Opowiesz jak wygląda typowy dzień pracy w tej firmie? :) Napisz też jaka panuje atmosfera w zespole, dobrze się ze sobą dogadujecie?

Poseł

Firma (usunięte przez administratora) nie ma nadgodzin dodatków nocnych masz pracować nie pytać!

@Poseł

Zgadza się masz pracować i siedzieć cicho, a najlepiej jak byś wcale nie opuszczał stanowiska......

July

Wytłumaczcie mi coś bo nie rozumiem czegoś, co to za firma jeżeli człowiek chory musi chodzić do pracy a nie może iść na zwolnienie bo nie ma ludzi do pracy a koordynator nie potrafi dać kogoś na zastępstwo tylko każe sobie pracownikom radzić samemu. Znam wiele przypadków gdzie pracownicy z wysokim gorączkami i złym stanie zdrowia musieli przychodzić do pracy, a to podałem tylko jeden przykład......

Maria

Witam czy ktoś pracował na biurach w magazynie biedronka znałam ofertę w internecie i zastanawiam się czy warto się zgłosić

Elżbieta

Hej, zainteresowała mnie oferta pracy Grupy S.O.S do sprzątania biur. Nie było w niej jednak wspomnianej stawki, na którą można liczyć. Czy podpowiecie mi jak obecnie wyglądają oferowane zarobki w firmie? Czy osoba doświadczona może spodziewać się wyższej pensji? I jak jest z premiami (są? za co?)? :)

Asia
@Elżbieta

Czy chodzi Magazyny Biedronki biura jeśli tak nie polecam

Maja
@Elżbieta

Lepiej chyba zadzwonić bezpośrednio do rekrutacji, a nie wysłuchiwać osób na grupie

Pracuś
@Maja

Żaden problem dzwoń to się dowiesz kiedy masz przyjechać na rozmowę kwalifikacyjną, śmie hi warte

Potwierdzam, rozmowa rekrutacyjna to totalne (usunięte przez administratora) nawet nie musiałam mieć CV, na rozmowie dowiedziałam się że praca jest w zakładzie w strefie ekonomicznej, ilość godzin dziennie i stawkę za godz. Nie uzyskałam żadnych konkretnych informacji. Straciłam czas i pieniądze na przejazd, ale takich informacji przez telefon nie podadzą, rekrutujący pyta się mnie co jeszcze chce wiedzieć, ale ma pytania nie odpowiada. (usunięte przez administratora)

Mariusz

Czy ktoś zna Kamilę z grupy s.o s

@Mariusz

Bardzo pozytywna osoba, jeśli ktoś dobrze wykonuje swoje obowiązki nie oszukając przy tym, to tylko polecam.

Jaro

Witam Pracuje już rok i nie moge powiedzieć złego słowa wyplata na czas nad godziny też kierownik ok sami robimy sobie grafik tak aby godziny sie zgadzały.Pracujemy po 12 godz w czworke 15 dni w miesiacu

Posel
@Jaro

Hahaha dobra bajery haha

Robi

To prawda firma buja się na kalekich fizycznie i intelektualnie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Grupa S.O.S. Sp. z o.o.?

piotrpol

Szkoda zachodu do tej firmy (usunięte przez administratora)

Natalia
@piotrpol

Hej @piotrpol, Twój wpis będzie bardziej pomocny dla mnie, jeżeli wymienisz powody, dla których nie masz o pozytywnego zdania o Grupie S.O.S. Napisz, czy z nimi współpracowałeś, czy może brałeś udział w procesie rekrutacyjnym?

Natalia

Czy w Grupa S.O.S. do podstawy oferują jakieś dodatki? Na przykład płatne nadgodziny, bądź premie? @Xxx piszesz, że zostałeś zwolniony po czterech latach - czy podali Ci powód?

Xxx

Traktuje koordynatorJarek jak smiecia po 4 latach pracy murzyn zrobił swoje mozesz już nie przychodzić brostak głupi (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa S.O.S. Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Grupa S.O.S. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa S.O.S. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa S.O.S. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa S.O.S. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa S.O.S. Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa S.O.S. Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Lwowska 38
    40-389 Katowice